Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            
Четвер, 27 грудня 2018


Друк

27 грудня працівниками Сквирського районного сектору спільно із залученням місцевих ЗМІ було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Самгородоцької сільської ради щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Під час проведення відпрацювання проведено подвірні обходи житлових будинків, звернуто увагу власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, газових приладів, батьків проінформовано про виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем. Особливу увагу звернули на одиноких пристарілих громадян, а також на тих, хто залишився у скрутній життєвій ситуації.

Під час бесід громадянам роз’яснено основні вимоги правил пожежної безпеки, доведено статистику із виникнення пожеж та основні причини пожеж,наголошено про небезпеку порушення правил пожежної безпеки в побуті.

Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки соціального змісту про дотримання правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Переглядів: 73
 Друк

Департаментом екології та природніх ресурсів КОДА на Київщині запроваджено інноваційний проект – єдину автоматизовану систему моніторингу довкілля області.

Основними завданнями екологічного моніторингу є:

- систематичні спостереження за станом навколишнього середовища;

- оцінка існуючого стану довкілля та прогнозування його зміни;

- виявлення факторів і джерел впливу на довкілля;

- визначення ступеня антропогенного навантаження.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/783496588661510/videos/2131421323834949/?t=0

Переглядів: 52
 Друк

Про виділення коштів для

придбання квітів з нагоди

Дня Збройних сил України

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішень сесій Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 "Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016- 2020 роки", від 22 грудня 2017 року № 02-21-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік", з метою покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО Сквирщини, Героям Небесної сотні та всім борцям за незалежність України, Алеї Слави:

 

1. Виділити кошти для придбання квітів з нагоди Дня Збройних сил України.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації профінансувати Сквирську районну державну адміністрацію в сумі 631 грн. 34 коп. (шістсот тридцять одна грн. 34 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2018 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається.

 

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 06.12.2018 № 473

 

 

 

 

Кошторис витрат

 

 

Перелік витрат Кількість

(шт) Ціна Сума витрат, грн

Гвоздика 24 15,00 360,00

Ритуальний вінок 1 271,34 271,34

Всього 631,34

 

 

 

Начальник-головний бухгалтер

відділу фінансово-господарського

забезпечення апарату адміністрації А. ЛІТВІНКО

 

 

Переглядів: 41
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Конош Марії Феодосіївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Самгородоцької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Пугач Я.С. в інтересах гр. Конош М.Ф. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 032535, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 376/2442/18 від 11.10. 2018 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Конош Марії Феодосіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

 

2

 

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за № 526 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Конош Марії Феодосіївні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

 

Переглядів: 36
 Друк

Розглянувши заяву гр. Микитюк Н.В - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН № 341893, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом № 2564 від 24.09.2003 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Україна» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Микитюк Неонілі Вікторівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

 

 

 

 

2

 

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради за № 24 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Україна».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Микитюк Неонілі Вікторівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

 

Переглядів: 42
 Друк

Про утворення керівного складу цивільного захисту

Сквирської районної ланки територіальної підсистеми

єдиної державної системи цивільного захисту в Київській області

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Сквирської районної державної адміністрації від 29 січня 2016 року № 26 "Про затвердження Положення про Сквирську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області", на виконання доручення голови Сквирської районної державної адміністрації та з метою здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період у Сквирському районі:

 

Утворити керівний склад цивільного захисту Сквирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Київській області згідно з додатком.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 03.12.2018 № 470

 

 

 

Керівний склад цивільного захисту

Сквирської районної ланки територіальної підсистеми

єдиної державної системи цивільного захисту в Київській області

 

Галюк Василь Васильович – голова Сквирської районної державної адміністрації;

Гриша Василь Васильович – голова Сквирської районної ради;

Скочко Валерій Анатолійович – Сквирський міський голова;

Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації;

Бабенко Володимир Сергійович – військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

Болтівець Олексій Леонідович – старший інженер з експлуатаційної діяльності служби експлуатації систем газопостачання Білоцерківського відділення, управління експлуатації ПАТ «Київоблгаз»;

Буланова Світлана Олександрівна – завідувач юридичного сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації;

Ворушило Микола Степанович – начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської районної державної адміністрації;

Гаврилюк Ольга Яківна – завідувач сектору містобудування та архітектури Сквирської районної державної адміністрації;

Довгаль Микола Петрович - начальник Сквирського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області;

Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації;

Іванов Михайло Миколайович – начальник станційно-лінійної дільниці № 2 комбінованого центру комунікацій № 225 Київської міської філії Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»;

Колесник-Гавронська Наталя Володимирівна – директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Ломінська Наталія Борисівна – головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської районної державної адміністрації;

продовження додатка

 

 

Пилюта Олександр Петрович – начальник відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації;

Савчук Олеся Олександрівна - провідний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської районної державної адміністрації;

Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської районної державної адміністрації;

Сиворакша Микола Васильович - начальник управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації;

Скарбовійчук Олександр Петрович – начальник КП «Сквирське комунальне господарство»;

Скарбовійчук Роман Петрович – начальник філії «Сквирське РайДУ»;

Орленко Любов Іванівна – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату Сквирської районної державної адміністрації;

Хмарський Сергій Іванович – начальник Сквирського районного підрозділу Приватне акціонерне товариство «Київобленерго»;

Чиж Андрій Григорович – головний лікар Сквирської центральної районної лікарні;

Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП України в Київській області;

Шахрай Юрій Іванович – начальник Сквирського районного відділу Білоцерківської місцевої прокуратури;

Шуляк Ігор Миколайович – начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області;

Юрчук Олена Аркадіївна – начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

 

 

Начальник відділу з питань цивільного

захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської

катастрофи та житлово-комунального

господарства Сквирської

районної державної адміністрації М. ВОРУШИЛО

 

 

 

 

 

Переглядів: 51
 Друк

Про організацію харчування громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 324 "Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики" (із змінами) та розглянувши розрахунки вартості харчування, розроблені територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району:

 

1. Встановити вартість харчування для громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, що розташовані в селах Горобіївка та Самгородок, у сумі 73 (сімдесят три) гривні на одну людину на один день.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації забезпечити фінансування з районного бюджету за рахунок загальних асигнувань, виділених на харчування для громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

 

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району у зв’язку з незабезпеченістю коштів з районного бюджету на харчування в повному обсязі за рахунок загального фонду, спрямувати кошти, отримані від перерахування з Управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі, згідно з вимогами чинного законодавства, на оплату вартості харчування.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 27 жовтня 2016 року № 515 "Про організацію харчування проживаючих у відділеннях стаціонарного догляду".

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

 

 

Переглядів: 48
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що 14.12.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.10.2018 №842, який затвердив Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467), зокрема:

- поле 9 заголовної частини декларації «Особливі відмітки» доповнено новою категорією «платника єдиного податку»;

- додаток ЗП до рядка 16 ЗП декларації доповнено новим рядком 16.5 «Сума сплаченого за поточний податковий (звітний) період акцизного податку за зареєстрованими акцизними накладними на важкі дистиляти (газойль), що класифікуються у товарних підкатегоріях 2710 19 43 00, 2710 19 46 00, 2710 19 47 10 згідно з УКТ ЗЕД, якщо вони були використані для транспортних засобів, що класифікуються у товарних підкатегоріях 8602 10 00 00, 8704 10 10 10 згідно з УКТ ЗЕД. Залишок суми, не врахований у зменшення за поточний податковий (звітний) період, не зменшує податок на прибуток у наступних податкових (звітних) періодах (п.15 підр. 4 розд. XX ПКУ)»;

- додаток РІ до рядка 03 РІ декларації, де згруповані всі різниці, на які збільшується (зменшується) фінансовий результат,передбачені ПКУ, викладено у новій редакції.

Наказ № 842 опубліковано 14.12.2018 в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» № 96.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 23
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області нагадує платникам податків, що з 02.07.2018 змінено реквізити рахунків для перерахування податків та зборів до державного та місцевих бюджетів. Нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

З оновленими реквізитами рахунків можна ознайомитися на суб-сайті «Територіальні органи ДФС у Київській області» у розділі «Бюджетні рахунки».

До 11 вересня діяв перехідний період, під час якого продовжували діяти старі рахунки, проте він закінчився і старі рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів були закриті 11.09.2018.

Кошти, які сплачені платниками після 11.09.2018 на старі рахунки повернені органами держказначейства до установ банків.

Запрошуємо платників податків перевірити стан розрахунків з бюджетом в «Електронному кабінеті платника» або звернувшись до ЦОП за місцем реєстрації (податкової адреси).

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Переглядів: 17
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області нагадує платникам податків, що згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу, платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року, тобто, на повернення частини податку на доходи фізичних осіб, сплаченого із заробітної плати. Для реалізації права на податкову знижку потрібно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу, серед них: відшкодування частини суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом; суму коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям; суму коштів, сплачених платником податку за навчання на користь вітчизняних закладів освіти; суму витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків; оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік;оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;суму коштів, сплачених платником податку у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу.

Звертаємо увагу, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Переглядів: 25
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack