Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Понеділок, 17 грудня 2018


Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП

в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

16.11.2018

 

.............................ПЛАН


організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної на території м.Сквира

 

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території м.Сквира ради необхідно здійснити такі заходи:

Переглядів: 91
  Read More...Друк

Асоціація благодійників України запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 15 березня 2019 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу. Переглядів: 63

  Read More...Друк

13 грудня 2018 р. о 15 год. 00 хв. З метою вдосконалення вмінь та навичок особового складу 7-ДПРЧ м.Сквирабуло відпрацьовано норматив із спеціальної фізичної підготовки «Заняття на свіжому повітрі в апартах на стисненому повітрі»

Переглядів: 36
 Друк

14 грудня працівниками Володарського районного сектору спільно із залученням місцевих ЗМІ було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Шапіївської сільської ради щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Під час проведення відпрацювання проведено подвірні обходи житлових будинків, звернуто увагу власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, газових приладів, батьків проінформовано про виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем. Особливу увагу звернули на одиноких пристарілих громадян, а також на тих, хто залишився у скрутній життєвій ситуації.

Під час бесід громадянам роз’яснено основні вимоги правил пожежної безпеки, доведено статистику із виникнення пожеж та основні причини пожеж,наголошено про небезпеку порушення правил пожежної безпеки в побуті.

Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки соціального змісту про дотримання правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Переглядів: 35
 Друк

13 грудня 2018 р. о 13 год. 58 хв. до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення про ДТП за адресою: м. Сквира перехрестя вулиць Київська та Шевченка.

На подію виїхало 1 відділення 7-ДПРЧ м. Сквира. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено: ДТП лобове зіткнення двох легкових автомобілів ВАЗ 2107 та Hyundai Tucson. Внаслідок ДТП в автомобілі ВАЗ 2107 заблокований громадянин України К.

Початок робіт: о 14:02, закінчення робіт о 14:18. На ДТП працювало 6 чоловік особового складу, 1 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира

В результаті ДТП отримав травму громадянин України К.

Проведено деблокування з автомобіля громадянина України К.

 

Переглядів: 70
 Друк

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання п.11.5 протоколу №1 від 07.11.2018 року розширеного засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/2019 року щодо організації пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів району.

Доповідач: Бойко Ігор Леонідович - начальник 7-ої державної пожежної рятувальної частини;

Переглядів: 90
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack