Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
П'ятниця, 14 грудня 2018


Друк

14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.У зв’язку з цим на території Сквирського РС проведено урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів біля Пам’ятного знаку загиблим, що встановлено на території Сквирського РС.

Переглядів: 54
 Друк

В залі засідань райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зібрались керівники району і міста ліквідатори Чорнобильської катастрофи, представники громадських організацій Сквирщини та засобів масової інформації.

Захід розпочався концертом аматорського ансамблю «Зорецвіт» (керівник Г.Щербатюк).

По завершенню виступу колективу було оголошено Хвилину Мовчання за загиблими ліквідаторами аварії на атомній станції. Делегації учасників ГО «Союз.Чорнобиль.Україна» та ГО «Ліквідаторів-міліціонерів Сквирського району» понесли вінки пам’яті до Пам’ятних знаків пожежникам і працівникам МВС, що загинули рятуючи людство від ядерної загрози.

До присутніх звернівся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення в державі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також річниці завершення спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням мирного атому. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха. Низький уклін усім тим, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та будував об’єкт «Укриття». Пам’ять про померлих, допомога ліквідаторам та їх сім’ям – головне завдання для державних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Зичимо усім вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною!» - наголосив Василь Васильович.

Переглядів: 92
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack