Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Вівторок, 11 грудня 2018


Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 28 серпня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 650, якою внесено зміни до Порядку підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1161.

Внесеними змінами врегульовано порядок підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил, з метою застосування такими особами пільги з оподаткування військовим збором.

Зазначені зміни запроваджено на виконання положень Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, згідно з якими тимчасово, на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення зазначених осіб на період їх безпосередньої участі в операції Об’єднаних сил.

 

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 28
 Друк

За 11 місяців 2018 року представники малого та середнього бізнесу Київської області перерахували до місцевих бюджетів 1,7 млрд. грн. єдиного податку. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наведеними ним даними, темп росту до відповідного періоду 2017 року складає 128%, що означає 357 мільйонів гривень додаткових для бюджетів коштів.

Зокрема, очільник податкової служби області підкреслив позитивну динаміку у сплаті єдиного податку фізичними особами-підприємцями. Так, з початку року ними сплачено 1,2 млрд. грн. Ця сума більш ніж на третину або 295 мільйонів гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Юридичні особи (ІІІ група) забезпечили до місцевих бюджетів 212 мільйонів гривень із темпом росту у 127% до січня – листопада 2017 року, що у гривневому еквіваленті дорівнює 45 мільйонам гривень додаткових коштів. На 16,5 млн. грн. більше аніж торік сплачено четвертою групою платників єдиного податку – юридичних осіб – 235 млн. грн. із темпом росту у 108% до січня – листопада 2017 року.

«Спрощена система оподаткування є привабливою для представників малого та середнього бізнесу, перш за все, через полегшені умови ведення бізнесу, що створює сприятливу атмосферу для його розвитку та прихильність інвесторів. Протягом року спрощенці можуть змінювати групу та ставку податку, а заяву про перехід на спрощену систему можна подавати і в електронному вигляді», - зауважив Олексій Кавилін.

Єдиний податок у повному обсязі спрямовується до місцевих бюджетів, що забезпечує формування їх дохідної частини та розширення можливостей для фінансування потреб місцевих громад.

Для переходу на єдиний податок з 01 січня 2019 заяву потрібно подати не пізніше 16 грудня поточного року. Згідно з п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ, заява подається за вибором платника податків в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;

4) державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця з урахуванням вимог п. 291.5 ст. 291 ПКУ. Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючого органу одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця згідно із Законом України від 15 травня 2003 року № 755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зі змінами та доповненнями.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 28
 Друк

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області, здійснюється досудове розслідування кримінального провадження щодо порушення фізичною особою – громадянином України, податкового та митного законодавства, що полягало у переміщенні із Турецької Республіки поза митним контролем Київської митниці ДФС ювелірних виробів із золота, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

В ході розслідування кримінального провадження встановлено, що дана фізична особа реалізує завезені поза митним контролем ювелірні вироби в спеціалізованих магазинах, розташованих на території м. Києва та Київської області, які попередньо підлягали переробці в цеху.

Так, в рамках кримінального провадження, на підставі відповідного судового рішення за адресою розташування цеху, де здійснюється переробка незаконно ввезених на територію України ювелірних виробів, проведено обшук, в ході яких виявлено та вилучено: ювелірні вироби, лігатуру, злитки із металу, загальною кількістю 1716 вироби, орієнтовною вагою 28,2 кг, походження яких документально не підтверджується.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 32
 Друк

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка містить чіткий перелік основних прав людини. За два роки, - у 1950 році, - Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини.

Цього дня проводиться пленарне засідання ООН і всесвітня організація відзначає тих, хто зробив вагомий внесок у захист людських прав і свобод, а Норвезькій Нобелівський комітет в Осло вручає 10 грудня Нобелівську нагороду миру.

Проведенню ж Всеукраїнського тижня права початок покладено Указом Президента України від 8 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права». З того часу Всеукраїнський «Тиждень права» проводиться щороку, при цьому період його проведення включає 10 грудня – День прав людини.

Запровадження Всеукраїнського «Тижня права» має на меті сприяння підвищенню рівня правової культури населення та інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації і захисту.

У Конституції України, прийнятій Верховною Радою України у 1996 році, зазначено, що утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Конституція України - основний Закон нашої держави - містить фундаментальні положення Декларації прав людини, зокрема, щодо верховенства прав людини, рівності і непорушності її прав: права на свободу, на особисту недоторканість, на достатній рівень життя, тощо. Переглядів: 74

  Read More...Друк

Про виділення коштів для відзначення 50-річчя з дня заснування

Чубинецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня

школа І-ІІ ступенів – дитячий садок"

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішень сесій Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 "Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016- 2020 роки", від 22 грудня 2017 року № 02-21-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік":

 

1. Виділити кошти для відзначення адміністрації, педагогічного колективу, учнів Чубинецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" з нагоди 50-річчя з дня заснування.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації профінансувати Сквирську районну державну адміністрацію в сумі 555,00 грн (п`ятсот п`ятдесят п`ять грн 00 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2018 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається (додаток).

 

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 30.11.2018 № 469

 

 

 

Кошторис витрат

для відзначення 50-річчя з дня заснування

Чубинецького навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок"

 

 

 

Перелік витрат Кількість (шт.) Сума витрат

(за одиницю грн) Сума витрат

грн

Цінний подарунок

1 555,00 555,00

Загальна сума витрат

555,00

 

 

 

Начальник-головний бухгалтер

відділу фінансово-господарського

забезпечення апарату адміністрації А. ЛІТВІНКО

 

Переглядів: 58
 Друк

Про схвалення Програми фінансової підтримки громадської організації

"Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та з метою фінансової підтримки громадської організації:

 

1. Схвалити Програму фінансової підтримки громадської організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки (далі – Програма), що додається.

 

2. Сквирській районній державній адміністрації в установленому порядку організувати подання Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Громадській організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" здійснити заходи щодо забезпечення виконання Програми та інформувати Сквирську районну державну адміністрацію та Сквирську районну раду про підсумки виконання Програми щороку в термін до 15 січня наступного року.

 

4. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку Програми при формуванні показників районного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування зазначених заходів, виходячи із реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

СХВАЛЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 30 листопада 2018 року № 468

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки громадської організації

"Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сквира

2018 р.

З М І С Т

стор.

І. Паспорт Програми фінансової підтримки громадської організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки 3

ІІ. Загальні положення 4

ІІІ. Стан та аналіз діяльності громадської організації 4

ІV. Мета Програми 4-5

V. Завдання Програми 5-6

VІ. Основні заходи Програми 6-12

VII. Фінансове забезпечення Програми 12

VIII. Обсяги фінансового забезпечення Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019 – 2021 роки

13-14

ІХ. Орієнтований обсяг забезпечення Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілки учасників АТО Сквирщини» на 2019 – 2021 роки

15

X. Очікувані результати виконання Програми 15

 

XI. Контроль за виконанням Програми 16

XII. Кошторис витрат фінансової підтримки громадської організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки

16

 

І. ПАСПОРТ

Програми фінансової підтримки громадської організації

"Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки

 

1. Підстава для розроблення Програми Закони України "Про місцеві державні адміністрації", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про громадські об’єднання", постанова Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 156 "Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об"єднанням ветеранів"

 

2. Ініціатори розроблення Програми Сквирська районна державна адміністрація, Громадська організація "Спілка учасників АТО Сквирщини"

 

3. Розробник Програми Сквирська районна державна адміністрація

 

4. Співрозробник Програми Громадська організація "Спілка учасників АТО Сквирщини",

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

 

5. Відповідальний виконавець Програми Громадська організація "Спілка учасників АТО Сквирщини"

 

6. Учасники Програми Громадська організація "Спілка учасників АТО Сквирщини"

 

7. Термін реалізації Програми

2019 – 2021 роки

8. Перелік бюджетів,

які беруть участь у виконанні Програми

Районний бюджет

 

9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

370,0 тис. грн

9.1.

 

9.2.

районний бюджет

 

інші джерела 370,0 тис. грн

 

-

 

ІІ. Загальні положення

 

Програма фінансової підтримки громадської організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" Сквирського району Київської області на 2019 –2021 роки (далі – Програма) розроблена на виконання законів України від 22.03.2012 № 4572-VІ «Про громадські об’єднання», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Програма спрямована на фінансову підтримку громадської організації, яка об’єднує учасників антитерористичної операції.

 

ІІІ. Стан та аналіз діяльності громадської організації

 

До складу громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» входить 292 учасників АТО.

Громадська організація «Спілка учасників АТО Сквирщини» бере активну участь у розв’язанні проблем учасників антитерористичної операції, пов’язаних із поліпшенням матеріально-побутових умов, організацією культурного дозвілля, сприяє посиленню соціального захисту своїх членів, здійснює підтримку їх громадської діяльності, тісно співпрацює з органами влади та громадськими волонтерськими структурами.

У своїй діяльності організація керується Законом України «Про громадські об’єднання» та іншими законодавчими актами. Діє на підставі Статуту, прийнятого установчими зборами та зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції Київської області.

Актуальність цієї Програми обумовлена зростанням ролі громадських організацій в державі і підвищенням їх ролі та авторитету щодо участі у громадському житті району.

 

IV. Мета Програми

 

Метою програми є створення належних умов функціонування організації з практичного надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, взяття активної участі в громадських заходах та у вирішенні проблемних питань Сквирського району, здійснення іншої діяльності, визначеної Статутом.

З метою подальшого вирішення невідкладних питань соціально-побутового, медичного, матеріального, культурного та іншого напрямку життєдіяльності учасників АТО з числа жителів міста та району, своїми пріоритетним цілями організація вважає:

захист законних соціальних, економічних, творчих, наукових, екологічних, культурних прав та інтересів учасників АТО і членів їх сімей;

сприяння в поліпшенні житлових, матеріально-побутових умов та забезпечення духовних запитів учасників АТО з числа мешканців району;

здійснення акцій милосердя і взаємодопомоги для учасників АТО, постійне проведення заходів для виконання загальнодержавної і районної програм з надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО;

сприяння в оздоровленні та відпочинку учасників АТО та їх сімей;

формування у суспільстві позитивного ставлення до військової служби та оборони держави;

сприяння у встановленні пам’ятників і меморіалів захисникам Вітчизни, присвоєнні імен героїв школам, вулицям, спорудженні пам’ятника (меморіалу) учасникам АТО;

передплата періодичних видань військово-патріотичного напрямку;

сприяння соціальної адаптації осіб, звільнених з військової служби (демобілізованих) учасників АТО;

участь в обороні та охороні об’єктів, розміщених на адміністративній території м. Сквира та району та забезпечення правопорядку.

 

V. Завдання Програми

 

Основними завданнями Програми є:

підвищення рівня реалізації законних соціальних, економічних, творчих, наукових, екологічних, культурних прав та інтересів учасників АТО і членів їх сімей;

підвищення рівня практичної допомоги органів місцевого самоврядування та держави у підвищенні рівня соціального захисту та сприятливому вирішенню інших проблем учасників АТО та членів їх сімей;

забезпечення реальної соціальної адаптації осіб, звільнених з військової служби (демобілізованих) учасників АТО;

підтримання подальшого розвитку волонтерської діяльності серед громадськості;

виховання у молоді почуття любові до Батьківщини, родини та взаємоповаги у суспільстві;

здійснення інших інформаційно-пропагандистських та культурно-виховних заходів серед молоді;

залучення до охорони громадського порядку та громадської безпеки демобілізованих військовослужбовців з числа учасників АТО;

пропагування здорового способу життя серед учасників АТО;

підвищення рівня оборони та охорони адміністративної території м. Сквира та району і кордонів держави.

Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових поховань і військових пам’ятників, зокрема, на відзначення наступних історичних дат:

День Героїв Небесної Сотні (20 лютого);

День пам’яті та примирення (8 травня);

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня);

День Конституції України (28 червня);

День Незалежності України (24 серпня);

День захисника України (14 жовтня);

День Збройних Сил України (6 грудня);

інших дат, встановлених актами Президента України або Верховної Ради України;

2) проведення спортивно-реабілітаційних заходів;

3) проведення заходів з військово-патріотичного виховання;

4) розроблення та виготовлення періодичних, довідкових, інформаційних, аналітичних та методичних видань з питань соціального захисту, реабілітації, соціалізації, адаптації, працевлаштування ветеранів та діяльності громадських об’єднань ветеранів без права їх подальшого використання в комерційних цілях;

5) адміністративні витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення громадських об’єднань для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), а саме:

оренда нежитлових приміщень у разі відсутності власних приміщень громадських об’єднань або наданих їм безоплатно відповідно до статті 20 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

оплата комунальних послуг у межах середніх норм споживання щодо приміщень, в яких громадське об’єднання провадить свою статутну діяльність;

оплата праці (матеріальне заохочення) для кожного з не більше трьох штатних працівників у розмірі не більше середньої заробітної плати по Україні за минулий рік;

придбання канцелярських товарів;

послуги зв’язку та обслуговування оргтехніки;

послуги з придбання та використання програм бухгалтерського обліку;

придбання сувенірної продукції, призів (якщо їх вартість не перевищує 30 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня року, в якому надається фінансова підтримка), книжок у розмірі, що не перевищує розміру половини однієї податкової соціальної пільги за одну одиницю товару;

оплата ритуальних послуг (придбання вінків, гірлянд, живих квітів, лампадок);

оплата транспортних послуг.

 

VI. Основні заходи Програми

 

Основними заходами виконання Програми є:

 

1. Здійснення практичних заходів щодо захисту законних соціальних, економічних, творчих, наукових, екологічних, культурних прав та інтересів учасників АТО і членів їх сімей (в тому числі членів сімей загиблих учасників АТО) з числа мешканців в м. Сквира та району, а за необхідності - і іншого регіону.

 

1.1. Утворення робочих груп для вирішення існуючих проблем з числа членів організації, за згодою - інших осіб, звільнених з військової служби (демобілізованих) учасників АТО, які не входять до складу членства організації і членів їх сімей (в тому числі членів сімей осіб, загиблих учасників АТО), членів сімей осіб, які проходять військову службу за контрактом та є учасниками АТО.

 

Члени організації та інші, визначені в цьому пункті особи.

Протягом I-IIІ кварталів 2019 року.

 

1.2. Визначення переліку найбільш значимих (істотних) законних соціальних, економічних, творчих, наукових, екологічних, культурних прав та інтересів, які потребують негайного захисту або відновлення порушеного права.

 

Члени організації та інші, визначені в підпункті 1.1. особи.

Щопівроку.

 

1.3. Сприяння у дотриманні законних соціальних, економічних, творчих, наукових, екологічних, культурних прав та інтересів учасників АТО і членів їх сімей (в тому числі членів сімей осіб, загиблих учасників АТО), членів сімей, які проходять військову службу за контрактом та є учасниками АТО.

 

Члени організації та інші, визначені в підпункті 1.1. особи.

Постійно.

 

1.4. Взаємодія з органами місцевого самоврядування, керівниками установ, організацій та підприємств незалежно від форм власності і управління з питань надання практичної допомоги особам, які брали або беруть участь в захисті України та членам їх сімей (в тому числі членів сімей осіб, загиблих учасників АТО) щодо поліпшення:

житлових та матеріально-побутових умов;

порядку проходження медичного огляду та здійснення медичного нагляду за особами, які цього потребують;

лікування і реабілітації;

умов працевлаштування та отримання інших професій (навчання, професійної переорієнтації тощо);

забезпечення культурно-духовних запитів.

Негайного вирішення значимих (істотних) питань, що знаходяться на контролі робочих груп та правління організації.

 

Члени організації та інші, визначені в підпункті 1.1. особи.

Постійно.

 

1.5. Звернення до уповноважених осіб органів місцевого самоврядування, керівників установ, організацій та підприємств, незалежно від форм власності і управління або суду, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з заявами, скаргами та/або позовами про захист або відновлення порушеного права.

 

Члени організації, спеціалісти в галузі права (юристи, адвокати).

Постійно.

 

2. Взаємодія з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади та іншими ветеранськими організаціями України з питань проведення громадських заходів та слухань.

 

2.1. Участь у проведенні громадських заходів, слухань, на місцевому рівні та за межами Сквирського району, які проводять органи виконавчої влади та/або інші ветеранські організації відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

2.2. Запровадження практики проведення слухань, зустрічей («круглих столів») з уповноваженими особами органів місцевого самоврядування, органи виконавчої влади та/або ветеранських організацій з метою налагодження соціального партнерства та взаємодії.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

3. Взаємодія з Сквирським районним військовим комісаріатом з питань реалізації державної політики у сфері оборони та захисту держави, проходження служби за контрактом та сприяння у підвищенні рівня відповідального ставлення молоді до проходження у майбутньому військової строкової служби.

 

3.1. Пропаганда державної політики у сфері оборони та захисту держави, проходження військової служби за контрактом.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

3.2. Запровадження практики гідної відправки осіб, призваних на військову службу, урочистої зустрічі демобілізованих військовослужбовців та надання їм практичної допомоги при взятті на військовий облік і облік у центрах та відділах соціальних служб.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

3.3. Сприяння службовцям районного військового комісаріату у здійсненні заходів, направлених на соціальну адаптацію осіб, звільнених з військової служби (демобілізованих) учасників АТО та інших, які потребують допомоги.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

3.4. Участь у відзначенні святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам"яті ветеранів війни, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

3.5. Передплата та розповсюдження серед населення періодичних видань військово-патріотичного напрямку.

 

Члени організації.

Постійно.

 

3.6. Участь у взаємодії районного військового комісаріату з загоном (загонами) територіальної оборони та охорони об’єктів, розташованих на адміністративній території м. Сквири та району.

 

Члени організації.

Постійно.

 

3.7. Участь у проведенні заходів районним військовим комісаріатом з питань підвищення рівня патріотизму серед трудових колективів підприємств, організацій та установ м. Сквира та району.

 

Члени організації.

Постійно.

 

4. Забезпечення участі членів організації в охороні громадського порядку та громадської безпеки, ліквідації надзвичайних ситуацій та цивільного захисту на території Сквирського регіону.

 

4.1. Участь членів організації, які є членами громадських формувань (загонів) з охорони громадського порядку та громадської безпеки, діючих на території Сквирського регіону, в охороні громадського порядку та громадської безпеки разом з працівниками Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

 

Члени організації.

Постійно.

 

4.2. Пропаганда серед членів організації та інших учасників АТО, які не є членами організації, щодо вступу до громадських формувань (загонів) з охорони громадського порядку та громадської безпеки Сквирського регіону.

 

Члени організації.

Постійно.

 

4.3. Безпосередня участь та сприяння у проведенні заходів, слухань, зустрічей з уповноваженою особою (керівником відділу) з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, для налагодження партнерства, співпраці і надання практичної допомоги.

 

Члени організації.

Постійно.

 

5. Організація та проведення заходів патріотичного та громадянського виховання серед учнів шкіл м. Сквира та району і молоді, винесення подяки за підтримку військовослужбовців, які брали участь в АТО та/або несуть службу у військових частинах чи перебувають у військово-учбових центрах.

 

5.1. Участь у проведенні або проведення військово-патріотичних акцій, виставок, в тому числі виставлення для огляду фотографічних та інших експонатів (зображень, малюнків тощо) військовослужбовців, які брали участь в АТО та/або несуть службу у військових частинах чи перебувають у військово-учбових центрах, малюнків та подарунків дітей, створених на підтримку українських воїнів. Ознайомлення дітей з побутом військовослужбовців у різних умовах несення служби (існування).

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

На святкових заходах.

 

5.2. Проведення зустрічей з учнями шкіл, спрямованих на виховання в них почуття патріотизму, поваги до громадянського суспільства і дотримання принципів взаємоповаги.

 

Члени організації, відділ освіти

(за згодою).

Постійно.

 

6. Участь у здійсненні волонтерської діяльності, опіка та піклування за військовослужбовцями, які перебувають на стаціонарному лікуванні та/або отримали інвалідність під час проходження військової служби.

 

Члени організації, волонтери та інші особи (за згодою).

Постійно.

 

6.1. Надання безпосередньої допомоги волонтерам та/або виконання їх функцій у зборі благодійної допомоги військовослужбовцям Сквирського регіону, а за необхідності – і іншим, у вигляді: благодійних внесків, пожертв, придбанні спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів); технічних засобів спостереження; засобів особистої гігієни; продуктів харчування; предметів речового забезпечення; інших товарів, виконання необхідних робіт чи надання послуг.

 

Члени організації та інші особи

(за згодою).

Постійно.

 

6.2. Піклування про військовослужбовців, які перебувають на стаціонарному лікуванні у лікарняних закладах Сквирського району та м. Києва.

 

Члени організації, волонтери та інші особи (за згодою).

Постійно.

 

6.3. Піклування про демобілізованих військовослужбовців, які отримали інвалідність I-II груп під час проходження військової служби.

 

Члени організації, волонтери та інші особи (за згодою).

Постійно.

 

6.4. Надання практичної допомоги у вирішенні житлово-побутових питань (проблем) сім’ям військовослужбовцям, які беруть участь у проведенні АТО, та які потребують невідкладної допомоги.

 

Члени організації, волонтери та інші особи (за згодою).

Постійно.

 

VII. Фінансове забезпечення Програми

 

Виконання Програми здійснюється в межах асигнувань, передбачених в районному бюджеті на 2019 – 2021 роки, та інших джерел, не заборонених законодавством.

Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час підготовки проекту районного бюджету на відповідний рік у межах видатків, передбачених розпорядником бюджетних коштів, відповідальним за виконання завдань і заходів Програми.

Головним розпорядником коштів районного бюджету по реалізації фінансування Програми є Сквирська районна державна адміністрація.

 

 

VIII. Обсяги фінансового забезпечення

Програми фінансової підтримки громадської організації

«Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019 – 2021 роки

 

 

 

Назва напрямку діяльності (пріоритетні напрямки)

 

 

Перелік заходів програми

Строк

виконання

заходу

(роки)

 

Виконавці

 

Джерела фінансу

вання

Орієнтовні обсяги фінансування,

тис. грн.

 

Очікуваний

результат

 

Всього У тому числі по рокам

2019 2020 2021

370,0 100,0 120,0 150,0

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11

 

1. Надання організаційної та матеріальної підтримки громадській організації

«Спілка учасників АТО Сквирщини»

 

1. Ритуальні послуги (придбання гірлянд, вінків, квітів, транспортні послуги, інше)

 

 

 

 

 

 

2019-2021

 

Громадська організація

«Спілка учасників АТО Сквирщини»

 

 

 

 

 

 

Районний

бюджет

 

 

 

 

 

 

370,0 42,0 61,0 91,0

Вшанування

пам’яті

загиблих та померлих, проведення заходів з патріотично

го виховання молоді

2. Проведення масових заходів до державних та інших свят та інше 6,0 7,0 7,0

3. Інші видатки (придбання канцтоварів,

 

 

 

грамот, подяк, символіки та друкованої, сувенірної продукції ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», фотодрук) 50,0 50,0 50,0

 

 

продовження таблиці

4. Інші видатки. Касове обслуговування 2,0 2,0 2,0

 

 

ІХ. Орієнтований обсяг забезпечення Програми фінансової підтримки

громадської організації «Спілки учасників АТО Сквирщини»

на 2019 – 2021 роки

 

тис. грн.

2019 рік 2020 рік 2021 рік

Громадська організація «Спілка учасників АТО Сквирщини» 100,0 120,0 150,0

 

X. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дозволить:

підвищити рівень захисту законних соціальних, економічних, творчих, наукових, культурних прав та інтересів учасників АТО і членів їх сімей з числа мешканців в м. Сквира та Сквирського району;

підвищити рівень ефективності надання практичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей органами місцевого самоврядування і державою;

активізувати діяльність місцевих органів виконавчої влади з питань удосконалення механізму координації роботи з ветеранськими організаціями учасників АТО;

підвищити рівень взаємодії ветеранських організацій з Сквирським районним військовим комісаріатом;

виховання відчуття патріотизму серед населення та готовності до самопожертви для забезпечення оборони Вітчизни;

друк інформаційно-пропагандистської, культурно-виховної печатної продукції організації та її розповсюдження серед населення;

підвищити рівень взаємодії ветеранських організацій з населенням Сквирського району;

здійснити пропаганду проходження військової служби за призивом під час мобілізації в особливий період;

здійснити пропаганду продовження військової служби на контрактній основі;

здійснити пропаганду вступу на службу до Національної поліції демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

запобігти масовим проявам втягнення учасників АТО до незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, пияцтва і алкоголізму та інших супутніх протиправних явищ;

сприятиме участі демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, у забезпеченні охорони громадського порядку і громадської безпеки, запобіганні вчинення адміністративних проступків і злочинів на території Сквирського району;

зменшити рівень злочинності серед учасників АТО та протидії кримінальним проявам, пияцтва і алкоголізму та інших супутніх протиправних явищ на території Сквирського району.

 

 

XI. Контроль за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

Звіт про виконання Програми подається ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» до Сквирської районної державної адміністрації в термін до 15 січня наступного року.

Відповідальність за нецільове використання коштів районного бюджету покладається на одержувача коштів.

Сквирська районна державна адміністрація забезпечує щорічно до 1 лютого інформування Сквирської районної ради про хід виконання Програми.

 

XII. Кошторис витрат

фінансової підтримки громадської організації

"Спілка учасників АТО Сквирщини" на 2019 – 2021 роки

 

1. Витрати, пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням проведення запланованих заходів (включаючи проведення заходів патріотичного виховання учнів шкіл Сквирського регіону, молоді та трудових колективах, транспорті послуги, придбання паливно – мастильних матеріалів, витрати на ритуальні послуги, касове обслуговування та іншого) – 200,0 тис. грн.

2. Витрати на придбання канцелярських товарів (включаючи бланки подяк, грамот, цінні подарунки, канцтовари, папір тощо), символіки та печатної продукції ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» – 150,0 тис. грн.

3. Проведення масових заходів для учасників АТО, оплата відзначення Дня Захисника України, День Збройних сил України, поховання та інше – 20 тис. грн.

Всього – 370,0 тис. грн.

 

 

 

Заступник начальника управління

соціального захисту

населення адміністрації Н. КАПІТАНЮК

 

Переглядів: 46
 Друк

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на грудень 2018 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 28 березня 2018 року № 161 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації":

 

1. Затвердити План роботи Сквирської районної державної адміністрації на грудень 2018 року (далі - План роботи), що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації забезпечити безумовне виконання Плану роботи.

 

3. Звіти про виконання Плану роботи надсилати на електронну адресу відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 15 січня 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 29 листопада 2018 року № 467

 

 

План роботи

Сквирської районної державної адміністрації

на грудень 2018 року

 

 

Зміст заходу Термін виконання Відповідальні виконавці

1 2 3

 

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”

грудень Ульянова М.В.

 

Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік грудень Ульянова М.В.

 

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про стан підготовки і забезпечення сталого функціонування об’єктів соціально-культурного призначення та дорожніх служб Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

грудень Ворушило М.С.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Сквирського району за 9 місяців 2018 року (основні показники)

грудень Пилюта О.П.

Про проект районного бюджету на 2019 рік грудень Ульянова М.В.

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли на розгляд до Сквирської районної державної адміністрації у 2018 році грудень Шеремет О.Б.

Про підсумки роботи структурних підрозділів Сквирської райдержадміністрації у 2018 році

грудень Керівники структурних підрозділ РДА

 

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови,

заступників голови райдержадміністрації

 

Моніторинг питання подачі проектних матеріалів «Детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів» полігону ТПВ- та про проведення його реконструкції» на обласну архітектурно-містобудівну раду

грудень Гаврилюк О.Я.

Моніторинг питання будівництва амбулаторій в селах Пустоварівка та Шамраївка

грудень Гаврилюк О.Я.

Про хід виконання місцевих бюджетів у грудні 2018 року

грудень Ульянова М.В.

Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирського району

грудень Пилюта О.П.

Про стан виконавської дисципліни

грудень Шеремет О.Б.

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1. Законів України

«Про публічні закупівлі» щомісячно

до 1 та 15 числа

Пилюта О.П.

Закон Верховної Ради України від 09 листопада 2017 року №2190-VIII

Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби

постійно Буланова С.О.

 

ст. 13 Закону України «Про адміністративні послуги» в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг

постійно Рибак С.В.

Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ відповідно до ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців згідно ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

постійно Рибак С.В.

«Про захист персональних даних» грудень Лозинський В.Л.

«Про інформацію» грудень Лозинський В.Л.

«Про громадські об'єднання» грудень Лозинський В.Л.

«Про доступ до публічної інформації» грудень Лозинський В.Л.

«Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про оплату праці»

протягом місяця Рогоза Н.А.

« Про охорону праці»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про колективні договори та угоди» №3356 – ХІІ від 01.07.1993

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про пенсійне забезпечення»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

протягом місяця Рогоза Н.А.

«Про охорону дитинства»

« Про оздоровлення та відпочинок дітей»

«Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

«Про протидії торгівлі людьми»

«Про запобігання та протидію домашньому насильству»

постійно Кравчук В.О.

 

4.2. Указів, Розпоряджень Президента України

Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки

постійно Сиворакша М.В.

Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки

постійно Сиворакша М.В.

4.3. Постанов, розпоряджень, доручень КМ України

Доручення Прем’єр-міністра України “Щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам закладів та установ освіти № 18458/0/1-18 від 04.05.2018р.

грудень

 

Ульянова М.В.

Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік грудень Ульянова М.В.

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 р. № 933

Про внесення зміни до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 р. № 935

Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти

 

 

протягом місяця

 

Буланова С.О.

 

Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 року № 1192

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» від 22.02.2006 року №189

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» від 31.01.2007 року № 81

протягом місяця Рогоза Н.А.

Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» від 16.11.2007 року № 612

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» від 29.04.2004 року №558

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 21.10.1995 № 848

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 01.10.2014 №505

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 29.01.2003 №117 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

постійно Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

постійно Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 5 квітня 2012 року № 321 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення» протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 22.02.2006 року № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 28.02.2011р.№158 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 19.07.2006 року № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 14.02.2007 № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 20.05.2009 року №565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 29.12.2009 року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 01.10.2014 №509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

протягом місяця Рогоза Н.А.

Постанова КМУ №625 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866»

постійно Кравчук В.О.

Постанова КМУ №148 від 16.03.2017 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»

постійно Кравчук В.О.

4.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

від 07 червня 2017 року № 312

«Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року

№ 281»

протягом місяця

Буланова С.О.

 

від 16 серпня 2018 року № 455

«Про упорядкування надання земельних ділянок на

до 05 числа щомісяця

 

Буланова С.О.

від 01 жовтня 2018 року № 551

«Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2018 році Всеукраїнського тижня права»

до 20 грудня Буланова С.О.

 

від 19.01.2012 № 16 «Про забезпечення реалізації прав дітей в Київській області»

постійно Кравчук В.О.

від 19.01.2012 № 138 «Про затвердження Порядку направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету»

постійно Кравчук В.О.

від 30.07.2018 № 421 «Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань»

до 15.12.2018

Літвінко А.О.

від 16.08.2018 № 455 «Про упорядкування надання земельних ділянок на конкурентних засадах» до 05.12.2018 Вигівська О.С.,

Гаврилюк О.Я.

від 06.08.2018 № 432 «Про забезпечення безпеки та запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області»

до 01.12.2018 Ворушило М.С.

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

від 21.02.2012 № 19-1п.12.2 Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів

щомісяця Сиворакша М.В.

протокол №5 від 24.05.2012 „Щодо організації ярмарків з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами району за цінами виробника”

щомісяця Сиворакша М.В.

від 16.07.2012 № № 83-1 „Щодо створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зокрема для заготівлі плодоовочевої продукції і молока від населення

щомісяця Сиворакша М.В.

Витяг №1 засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.01.2018р.

постійно Гаврилюк О.Я.

Щодо виконання заходів Програми створення геоінформаційної системи ведення містобудівного кадастру та містобудівного моніторингу Київської області на 2017-2021 роки (прийом-передача містобудівної документації)

До 15.12.2018р. Гаврилюк О.Я.

Доручення голови Київської ОДА щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення № 33-1 від 24.07.18

грудень

Ульянова М.В.

 

Протокол on-line наради у голови Київської ОДА від 06.09.2018р грудень

Ульянова М.В.

Доручення Київської обласної державної адміністрації від 30.09.2014 №11-14-7565 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку

протягом місяця Рогоза Н.А.

Доручення щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення № 33 від 24.07.2018 п.1-2

щомісяця Ульянова М.В.

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п.2. Взяти під особистий контроль хід виконання приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та інформувати департамент охорони здоров’я облдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду про кількісні та якісні показники даної кампанії щотижня Колесник-Гавронська Н.В.

Протокол наради у голови КОДА від 20.11.2018 № 22 постійно Кравчук В.О.,

Центило-Гіптенко О.Л.

Протокол наради у голови КОДА від 15.11.2018 № 18

до 20.12.2018 Ворушило М.С.

від 18.08.2016 №70-1 щодо удосконалення інформаційно – роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики

постійно Лозинський В.Л.

4.6. Розпоряджень районної державної адміністрації

від 04.09.2014р № 392 «Про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Сквирській районній адміністрації»

постійно

Сиворакша М.В.

від 24.09.2018р № 374 «Про складання проекту районного бюджету Сквирського району за програмно-цільовим методом на 2019 рік та прогнозу районного бюджету на 2020-2021 роки»

грудень Ульянова М.В.

 

від 18.12.2015 № 508

«Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки»

постійно Рогоза Н.А.

від 18.12.2015 № 509

Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки

постійно Рогоза Н.А.

від 20.04.2016 № 168

Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки

постійно Рогоза Н.А.

від 12.12.2016 № 612

Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2017-2018 роки

постійно Рогоза Н.А.

від 20.09.2017 № 565«Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки

постійно

(за наявності фінансування) Рогоза Н.А.

від 30.11.2017 № 705 «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки»

постійно Рогоза Н.А.

від 29.01.2018 № 43 «Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки»

постійно (за наявності фінансування) Рогоза Н.А.

від 29.01.2018 № 44

Програма зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки

постійно Рогоза Н.А.

від 05.02.2018 № 63 « Про внесення змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району на 2014-2018 роки

постійно Кравчук В.О.

від 29.03.2018 № 165 «Про схвалення проекту районної комплексної програми підтримки сімї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна»

постійно Кравчук В.О.

4.7. Доручень голови районної державної адміністрації

від № Надання райдержадміністрації проекту розпорядження про схвалення проекту Програми «Власний дім» на 2018-2022 роки для Сквирського р-н.

до 15.12.2018 Гаврилюк О.Я.

Про проведення опитування громадської думки щодо роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні (анкетування)

до 01 числа щомісяця Буланова С.О.

 

від 23.09.2016 № 48-1 щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

грудень Лозинський В.Л.

4.8. Наказів керівника апарату районної державної адміністрації

 

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2018 рік

до 04.12.2018

Сиворакша М.В.

Про заключний збір урожаю сільськогосподарських культур за 2018 рік згідно статистичної звітності форми 29 с-г

до 30.12.2018 Сиворакша М.В.

Про стан забезпечення сільськогосподарських підприємств району мінеральними добривами

до 31.12.2018 Сиворакша М.В.

Про стан виплати заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.12.2018 Сиворакша М.В.

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

щотижнево Сиворакша М.В.

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства до 12.12.2018 Сиворакша М.В.

Про стан ведення галузі тваринництва до 05.12.2018 Сиворакша М.В.

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.12.2018 Сиворакша М.В.

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки

до 30.12.2018 Сиворакша М.В.

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

до 30.12.2018 Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

щотижнево Сиворакша М.В.

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами)

до 28.12.2018 Гаврилюк О.Я.

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 28.12.2018 Гаврилюк О.Я.

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району

щоп’ятниці Гаврилюк О.Я.

Про моніторинг цін на послугу з утримання багатоквартирним будинком

до 01.12 Ворушило М.С.

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.12 Ворушило М.С.

Щодо проведення заходів з роз’яснення населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.12 Ворушило М.С.

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.12 Ворушило М.С.

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 03.12 Ворушило М.С.

Щодо переліку прийнятих актів до 05.12. Ворушило М.С.

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.12 Ворушило М.С.

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 15.12

30.12 Ворушило М.С.

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.12

Ворушило М.С.

Про моніторинг стану реформування ЖКГ до 20.12 Ворушило М.С.

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01 грудня та що середи Пилюта О.П.

Щодо об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва

17 грудня Суслова О.В.

Про здійснення державної регуляторної політики

до 25 грудня

15 грудня Пилюта О.П.

Про виконання плану розвитку архівної справи у Сквирському районі за 2018 рік

грудень Гетманчук О.П.

Про впорядкування наглядової та спостережної справи по фондах :

Сквирськоъ районної філії Киъвського обласного центру зайнятості, редакції районної газети

«Вісник Сквирщини» , РК профспілки працівників агропромислового комплексу

грудень Гетманчук О.П.

Про наявність і стану справ ф. № 82 Ленінська сільська рада, ф.№ 83 Мовчанівська сільська рада за 1944-2014 роки

грудень Гетманчук О.П.

Про перспективні проекти (об’єкти), що плануються до реалізації у 2019-2021 роках

грудень Пилюта О.П.

 

Про суспільно – політичну ситуацію в районі

грудень Лозинський В.Л.

Здійснювати інформаційні заходи патріотичного спрямування

грудень Лозинський В.Л.

Сприяти інформаційній кампанії щодо Програми держенергоефективності

грудень Лозинський В.Л.

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

постійно Кравчук В.О.

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця» в районі та місці де зростають показники дитячої та підліткової злочинності та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей

постійно Кравчук В.О.

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, особливо тих, які потребують особливої уваги та підтримки

постійно Кравчук В.О.

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

«Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до т...40 Закону.)

до 28.12.2018 Гаврилюк О.Я.

«Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

постійно Кравчук В.О.

«Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

постійно Кравчук В.О.

«Про охорону дитинства»

постійно Кравчук В.О.

«Про звернення громадян»

грудень Шеремет О.Б.

6.2. Указів, Розпоряджень Президента України

« Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей»

постійно Кравчук В.О.

«Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні»

постійно Кравчук В.О.

«Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року»

постійно Кравчук В.О.

6.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№7/16-6851 від 05.07.2010 „Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

до 10.12 Ворушило М.С.

3811-07/15666-08 від 30.04.2013 (лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі) « Щодо виробничої діяльності на промислових підприємствах району» до 25 грудня Пилюта О.П.

6.4. Розпоряджень обласної державної адміністрації

№653 від 21.04.2008 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області”

грудень Пилюта О.П.

№835 від 02.08.2010 року « Про поліпшення стану соціально-правового захисту дітей у Київській області»

 

постійно Кравчук В.О.

№ 26 від 26.01.2018 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань

до 20.12.2018

Літвінко А.О.

№ 351 від 06.06.2018 Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації у Київській області Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки

до 20.12.2018 Лозинський В.Л.

№ 219 від 04.04.2018 Про реалізацію у Київській області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

до 20.12.2018 Лозинський В.Л.

Від 06.06.2018 № 348 Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2018/2019 навчального року в Київській області

до 01.12.2018 Заболотний О.В.

Від 06.07.2018 № 386 Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

до 25.12.2018 Кравчук В.О.

Від 11.06.2018 № 359 Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів

для лікування окремих захворювань на 2018 рік

 

до 15.12.2018 Літвінко А.О., Ульянова М.В.

6.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

від 05.12.2011 № 199-1 надання Департаменту містобудування інформації про фінансування підготовчих робіт та розробку генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 05.12.2018 Гаврилюк О.Я.

інформація Департаменту містобудування та архітектури КОДА щодо наповнення інформаційного ресурсу Solid info облдержадміністрації

щомісяця до 05.12.2018 Гаврилюк О.Я.

від 15.07.2013. № 75-1 п.11. Проаналізувати стан погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та визначити причини, що обумовлюють наявність цієї заборгованості. Про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

до 20.12 Ворушило М.С.

від 15.07.2013 п.12. № 75-1 Продовжити проведення моніторингу динаміки заборгованості за спожиті електроенергію та природний газ у розрізі груп споживачів. Про результати моніторингу та вжиті заходи щодо зниження цієї заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

до 20.12 Ворушило М.С.

від 09.08.2016 № 65-1«Щодо висвітлення діяльності КОДА»

щомісяця

до 10 числа Пилюта О.П.

від 16.02.2018 № 6-1 « Щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб із числа у Київській області»

 

що квартально

Кравчук В.О.

від 24.07.2015 № 49-1 3. Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів

до 15.12.2018 Поступаленко Ю.О.

від 23.05.2016 протокол № 18 п. 7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , п. 7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських та обласних заходів

до 30.12.2018 Лозинський В.Л.

від 19.01.2017 № 8-1 п. 6. Про виконану роботу з виконання зазначеного доручення письмово інформувати управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації

до 01.12.2018 Носанчук І.А.

від 09.08.2016 № 65-1 п. 2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку

до 10.12.2018 Пилюта О.П.

Протокол засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п. 2. Розглянути на засіданнях колегій районних державних адміністрацій, засіданнях виконавчих комітетів та сесіях міських рад питання стану дотримання законодавства про працю страхувальниками, зокрема в бюджетній сфері

до 01.12.2018 Рогоза Н.А.

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 п. 15

до 10.12.20118 Колесник-Гавронська Н.В.

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п. 2

щотижня Колесник-Гавронська Н.В.

Протокол наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 24.04.2018 п.7-9

до 01.12.2018 Заболотний О.В.

6.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

Від 29.10.2018 № 415 Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському р-ні на 2019-2021 роки

грудень Рогоза Н.А.

Від 29.10.2018 № 416 Про затвердження плану заходів з участі у проведенні в Сквирському р-ні у 2018 році Всеукраїнського тижня права

грудень Буланова С.О.

Від 31.10.2018 № 418 Про затвердження Інструкції з діловодства в апараті, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах Сквирської РДА

грудень Войнілович І.А.

Від 31.10.2018 № 421 Про затвердження відшкодування лікарських засобів урядовою Програмою «Доступні ліки»

грудень Вигівська О.С.

Від 09.11.2018 № 428 Про утворення робочої групи для здійснення заходів щодо будівництва Шамраївської та Пустоварівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

грудень Ульянова М.В.

Від 13.11.2018 № 435 Про схвалення змін до Сквирської районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки

грудень Рогоза Н.А.

Від 19.11.2018 № 441 Про проект районної програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019-2022 роки

грудень Рогоза Н.А.

Від 21.11.2018 № 455 про внесення змін до районної цільової програми фінансової підтримки і діяльності СРО Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на 2017-2020 роки

грудень Рогоза Н.А.

Від 22.11.2018 № 457 Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв’язку з реалізацією лікарських засобів у 2018 році особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

грудень Рогоза Н.А.

6.7. Доручень голови районної державної адміністрації

Від 17.10.2018 №159-1 Про завершення термінів дії програм районної ради

 

грудень Кравчук В.О., Носанчук І.А.,

Від 02.11.2018 № 167-2 про виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 18.10.18 №02-26-07

листопад-грудень Пилюта О.П.

Від 22.11.2018 № 171-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 15.11.18 № 18 до 20.12.2018 Ворушило М.С.,

Ульянова М.В.

Від 26.11.2018 № 172-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 20.11.18 № 22

П.1 (постійно), п.2

п. 1- постійно,

п.2- до 01.12.2018 Кравчук В.О.,

Центило-Гіптенко О.Л.

Від 26.11.2018 № 172-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 20.11.18 № 22

П.3

до 01.12.2018 Рогоза Н.А.

Від 26.11.2018 № 172-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 20.11.18 № 22

П.4

до 10.12.2018 Рогоза Н.А.

Від 26.11.2018 № 172-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 20.11.18 № 22

П.5

до 01.12.2018 Головам сільських та міському виконкомам

Від 26.11.2018 № 172-1 про виконання протокольного доручення наради у голови КОДА від 20.11.18 № 22

П.6

до 01.12.2018 Центило-Гіптенко О.Л.

 

7. Надання методичної і практичної допомоги

 

Громадянам та юридичним особам щодо надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб

протягом місяця Гаврилюк О.Я.

Громадянам, ФОП та юридичним особам по питаннях здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району протягом місяця Гаврилюк О.Я.

Сільським радам з питань внесення змін до бюджетів сільських рад

 

грудень Ульянова М.В.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головним розпорядниками коштів районного бюджету, міській та сільським радам щодо розрахунків дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, додержання основних вимог при складанні бюджету на 2019 рік

 

 

 

 

грудень

 

Ульянова М.В.

Щодо використання розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів електронної системи державних

закупівель Прозоро

постійно Пилюта О.П.

 

Надання юридичних консультацій структурним підрозділам РДА, сільським радам, розгляд звернень громадян

постійно Буланова С.О.

Перевірка проектів розпоряджень, угод, підготовка договорів, юридичних висновків, пояснювальних записок, запитів до підприємств, установ, організацій

постійно Буланова С.О.

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

постійно Рибак С.В.

Надання юридичних консультацій організаціям, сільським радам, громадянам

постійно Рогоза Н.А.

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

постійно Кравчук В.О.

Дитячим будинкам сімейного типу, прийомним, патронатним сімя м

постійно Кравчук В.О.

 

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, наради

 

8.1. Засідання

Засідання архітектурно-містобудівної ради по розгляду ДПТ частини кварталу, обмеженого площею Героїв Небесної Сотні, вулицями Липовецькою, Ювілейною та Соборною у м.Сквира Київської області

протягом місяця Гаврилюк О.Я.

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

грудень Ворушило М.С.

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації 04 грудня Пилюта О.П.

 

Участь у роботі комісії райдержадміністрації з питань проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців категорій «Б», «В»; комісії з питань захисту прав дитини при Сквирській райдержадміністрації; комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення; комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку; дисциплінарній комісії з розгляду дисциплінарних справ Сквирської райдержадміністрації

за потреби Буланова С.О.

 

Участь у судових засіданнях за потреби Буланова С.О.

 

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

за окремим графіком Рогоза Н.А.

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20.11.2018 Рогоза Н.А.

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

20.11.2018 Рогоза Н.А.

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

28.11.2018 Рогоза Н.А.

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турботи»

14.11.2018 Рогоза Н.А.

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім»ям

14.11.2018 Рогоза Н.А.

Комісія з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

за окремим графіком Рогоза Н.А.

Комісії з питань захисту прав дитини за окремим графіком Кравчук В.О.

8.2. Наради

Нарада з головними зоотехніками по підсумках роботи в галузі тваринництва

26.12.2018р. Сиворакша М.В.

Нарада із головами сільських рад по питанню дії будівельної амністії»

протягом місяця Гаврилюк О.Я.

Спільні наради зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

за окремим графіком Рогоза Н.А.

8.3. Організаційно-масові заходи

Проведення ярмаркових заходів 01, 15 та 29 грудня Сиворакша М.В.

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації

за окремим графіком Шеремет О.Б.

Організаційне забезпечення особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником райдержадміністрації

за окремим графіком Шеремет О.Б., Вигівська О.С.

8.3.1. Культурно-масові заходи

Урочистості до Дня Збройних сил України «Українські лицарі» 06.12.2018 Районний Будинок культури

Андріївські вечорниці «Сонцесяйна калита» 13.12.2018 Районний Будинок культури

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Біль і крик душі під знаком «Чорнобиль»»

14.12.2018 Районний Будинок культури

Вистава до Дня Святого Миколая «Із неба в український край іде зимовий Миколай» 19.12.2018 Районний Будинок культури

Новорічна розважальна програма «Здрастуй, Новий рік!» 28.12.2018 Районний Будинок культури

«Шкільна футзальна ліга»

Футзал серед навчальних закладів району

01,08,15 грудня Заболотний О.В.

Районний військово-патріотичний квест-змагання «Воїни України»

6 грудня Заболотний О.В.

Заходи до Всеукраїнського тижня права 10-14 грудня Заболотний О.В.

ІІ (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

грудень Заболотний О.В.

Районний етап конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

До 26 грудня Заболотний О.В.

Першість району з настільного тенісу 28 грудня Заболотний О.В.

Районний конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей»

До 01 грудня Заболотний О.В.

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Відкритий чемпіонат Сквирського району з футзалу серед чоловіків 01-23.12.2018 Голуб І.В.

Першість міста з футзалу серед команд дитячо-юнацької футзальної ліги. 01-22.12.2018 Голуб І.В.

Районний військово-патріотичний квест-змагання «Воїни України» з нагоди Дня Збройних Сил України 06.12.2018 Голуб І.В.

Обласний турнір з міні-футболу «Футбольні надії Київщини»

27-29.12.2018 Голуб І.В.

Першість району з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

28.12.2018 Голуб І.В.

Першість району з тенісу настільного серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

29.12.2018 Голуб І.В.

8.3.3.Оперативно-профілактичні заходи

Оперативно-профілактичний рейд по Сквирському районі з метою запобігання дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей

за окремим графіком Кравчук В.О.

 

 

 

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної

роботи апарату адміністрації О. ЮРЧУК

 

 

Переглядів: 93
 Друк

З метою забезпечення життя та здоров’я населення на водних об’єктах 11 грудня працівниками Сквирського районного сектору проведено рейд по водним об’єктам.

У ході рейду рятувальники застерегли рибалок не ступати на кригу у стані алкогольного сп’яніння, у нічний час та наголосили не дозволяти дітям виходити на лід без нагляду дорослих. Також під час рейду рятувальники нагадали, які підручні засоби обов’язково потрібно мати з собою під час виходу на кригу.

Всім рибалкам працівники районного сектору роздали інформаційні листівки із застереженням про те як поводити себе на кризі, щоб перебування на льоду обійшлося без трагічних наслідків чи травм.

Переглядів: 68
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack