Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Вівторок, 04 грудня 2018


Друк

8 листопада, до 90-ї річниці від дня народження письменниці – землячки, Чубинецькою сільською бібліотекою – філією було проведено літературну палітру «Ліричне, лагідне, щире слово Саліми Музиченко».

Зі вступним словом до читачів звернувся провідний бібліотекар Василь Скрид, який розповів про життя і творчий шлях Саліми Ахметівни. Також він прочитав власні вірші присвячені ювілярці: «На батьківщині Саліми Музиченко» та «Читаю твори Саліми». В ході заходу було прочитано та обговорено декілька новел з двотомника «Зібране» (укладач К.Ф.Бондарчук) адже її твори близькі і зрозумілі для читачів, тому що написані вони простою мовою. По закінченню заходу присутні ознайомилися з матеріалами книжкової викладки присвяченої ліричному, лагідному, щирому слову Саліми Музиченко.

 

 

 

9 листопада Рогізнянською сільською бібліотекою – філією було проведено турнір «Знавці рідної мови». Бібліотекар Валентина Ткачук ознайомила читачів з історією виникнення мови та розповіла про значення рідної мови в житті людини. Присутні брали участь у грі – вікторині «Юні мовознавці», конкурсі «Друзі мови», швидкості і правильності виголошення скоромовок українською мовою. Конкурс «Рідна мова» допоміг відкрити імена знавців прислів’їв та приказок про мову.

14 листопада Тхорівською сільською бібліотекою – філією було проведено народознавчий калейдоскоп «Колиска роду – українська хата». Бібліотекар Людмила Карпіна ознайомила читачів з народними звичаями, традиціями та обрядами пов’язаними з українською хатою. Також вона розповіла про українські обереги: рушник, піч, стіл, лаву та скриню. Наприкінці заходу Людмила Василівна запропонувала читачам переглянути уривок відеофільму «Кайдашева сім’я» за романом Івана Нечуй – Левицького.

 

14 листопада в Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся семінар «Методична служба бібліотек: індикатор та імпульс інноваційної культури в умовах децентралізації» на якому було розглянуто ряд важливих питань по удосконаленню функціонування методичних служб централізованих бібліотечних систем Київської області, участь та методичне забезпечення у проведенні фестивлів та конкурсів дитячої творчості, в яких бібліотеки Сквирщини прийняли активну участь.

Приємно було отримувати нагороди від Київської обласної бібліотеки для дітей. Подякою відзначено колектив Сквирської централізованої бібліотечної системи. Грамотами відзначено читача Чубинецької бібліотеки - філії Ростислава Романюка за I місце в обласному турі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» у номінації «Природа - джерело натхнення та краси» вікової категорії 10-13 років. Нагороду отримала читачка Самгородоцької бібліотеки - філії Карина Баченко за III місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Сторінками книг Чингіза Айтматова» за малюнок до твору "Білий пароплав" вікової категорії 14-17 років.

20 листопада Рудянською сільською бібліотекою – філією було проведено патріотично - інформаційну бесіду «Революція гідності та свободи». Бібліотекар Оксана Чернишенко розповіла читачам про героїчні та трагічні події на Майдані Незалежності у листопаді 2013 – лютому 2014 років, які розбудили не тільки Україну, а й увесь світ. До уваги дітей було представлено виставку книг «З Україною в серці». Наприкінці заходу читачі переглянули відеоролики: «Революція Гідності», «Добрий ранок Україно» та «Євромайдан».

20 листопада Шапіївською сільською бібліотекою – філією було проведено годину пам’яті «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього». Бібліотекар Оксана Карук розповіла присутнім про одну з наймасштабніших трагедій ХХ століття – Голодомор в Україні, з використанням відеоматеріалу «Хронологія подій: 32-33 років».

Ангеліна Максименко, Юлія Абрамюк, Віта Халімон, Дмитро Гончарук, Олександр Сінчук та Валентин Мартя декламували вірші: «Українська нестерпна сюїта…», «Чума», «Не вмирай зарубаний синочку!», «Вічний монолог», «Три колоски» та «Свічка пам’яті». Присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.

20 листопада Чубинецькою сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури та місцевою школою було проведено годину мужності «Майдан – це стан душі і поклик серця».

Зі вступним словом виступив провідний бібліотекар Василь Скрид, який розповів присутнім про сторінки історії Майдану та його історичне значення для держави. Василь Іванович прочитав власний вірш «Небесна сотня журавлями лине» та висловив слова подяки Героям. Доповнив захід директор Будинку культури Анатолій Богуцький, який продемонстрував документальний фільм «Революція Гідності». Наприкінці заходу учасники заходу показали свою майстерність в читанні патріотичної поезії та ознайомилися з книжковою презентацією «Зима, що нас змінила…»

20 листопада Великоєрчиківською сільською бібліотекою – філією було проведено конкурс малюнків «Країна дитячих мрій». Учасники заходу представили роботи, в яких зобразили мрії та фантазії дитячого світу. Кращими малюнками було визнано роботи Вероніки Лазутчик та Діани Козачук.

 

21 листопада Лавриківською сільською бібліотекою – філією спільно з сільським клубом було проведено годину-реквієм «Засвіти свічку пам’яті». Бібліотекар Тетяна Кучер розповіла читачам про передумови виникнення голоду в Україні та його перебіг на Сквирщині. Читачі зачитали спогади очевидців та декламували скорботні вірші присвячені страшним рокам Голодомору. Присутні вшанували пам’ять жертв, які загинули голодною смертю у 1932 – 1933 рр. хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

21 листопада Малолисовецькою сільською бібліотекою – філією було проведено інформаційну годину «За України долю стояв Майдан». Бібліотекар Наталя Залєвська та вчитель місцевої школи Інга Медчук розповіли дітям про революції, що відбулися в Україні за роки незалежності та продемонстрували документальні стрічки: «Помаранчева революція» і «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Вірші про майдан декламували Настя Юхимчук та Настя Бондарчук.

21 листопада Тхорівською сільською бібліотекою – філією було проведено патріотичну годину «За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні..». Бібліотекар Людмила Карпіна розповіла читачам про студентські страйки, небайдужість людей, перші жертви та розстріл Майдану. Під мелодію реквієм за загиблими учасниками Революції Гідності «Пливе кача» Людмила Василівна запалила свічку та передала читачам по колу, щоб вшанувати пам’ять Героїв які загинули за світле майбутнє України.

21 листопада Тарасівською сільською бібліотекою – філією було проведено патріотичну годину «На шляху до свободи та незалежності». Бібліотекар Наталя Центило розповіла читачам про Героїв Майдану, які заради свободи та кращого майбутнього свого народу поклали на вівтар найдорожче – своє життя, залишивши у скорботі не лише рідних і близьких, а й всю Україну. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

21 листопада Каленнівською сільською бібліотекою – філією, до Дня Гідності та Свободи, було проведено історичний спогад «Ти в наших серцях, Україно!». Бібліотекар Юлія Онищук розповіла учасникам заходу про трагічні події Революції Гідності та постаті Героїв Небесної Сотні. Присутні давали своє визначення понять «гідність» і «свобода». Наприкінці заходу читачі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

21 листопада Великоєрчиківською сільською бібліотекою – філією було проведено годину жалоби «Україна пам’ятає, світ визнає». Бібліотекар Надія Вітвіцька розповіла читачам про доленосні події в Україні на початку XXI ст., про патріотизм і мужність українців, які в листопаді 2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору. Присутні мали змогу ознайомитися з викладкою літератури «Майдан пам’ятає».

22 листопада Слободянською бібліотекою – філією було проведено годину скорботи «Скорботна свічка пам’яті святої». Бібліотекар Світлана Шпаковська ознайомила читачів із трагічними сторінками подій української історії, зокрема і фактами Голодомору в рідному краї. Присутні мали змогу ознайомитися з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки Голодомору в Україні.

22 листопада Дулицькою сільською бібліотекою – філією було проведено патріотичну годину «Національні символи України та історія їх виникнення». Бібліотекар Юлія Марута ознайомила маленьких читачів з історією виникнення Тризуба, Герба та Гімну України, розповіла про народні символи України: вербу, калину та вишитий рушник. Під час заходу діти декламували патріотичні вірші.

 

23 листопада Сквирською центральною районною бібліотекою було проведено годину – реквієм «В руках, що виростили хліб не залишилось і зернини…». Завідувач відділу обслуговування Олена Побережник розповіла учасникам заходу про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу. Олена Степанівна запропонувала читачам переглянути фільм «Голод 1933 року» та книжкову виставку «Україна пам’ятає Голодомор 1932 – 1933 рр». На завершення заходу присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та переглянули відеоролик Оксани Білозір «Свіча».

23 листопада Рудянською сільською бібліотекою – філією було проведено годину пам’яті та скорботи «В руках, що виростили хліб не залишилось ні зернини». Бібліотекар Оксана Чернишенко розповіла присутнім про штучний Голодомор, як один із найжахливіших способів знищення народу. Також Оксана Станіславівна нагадала учасникам заходу про акцію в пам’ять про жертв Голодомору. Протягом заходу читачі мали змогу переглянути відеоролики: «Запали свічку», «Голодомор» та «Як вбити 4 млн. українців. 10 жахливих кроків». Також увазі присутніх було представлено книжкову виставку з матеріалами про страшні події 1932 – 1933 років.

23 листопада Великополовецькою сільською бібліотекою – філією спільно з художнім керівником Будинку культури Наталією Щур було проведено академію спогадів «Голодомор: душа горить і тане, мов свіча». Провідний бібліотекар Ірина Самусь продемонструвала читачам мультимедійну презентацію «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу». Їхній увазі було представлено книжкову виставку «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни», на якій було представлено спогади односельців та жителів Сквирщини, документальні матеріали та художні твори про ті страшні роки. Символом заходу стала квітка Незабудка, яка була зроблена власноруч дітьми. Наприкінці заходу під відеокліп О.Білозір «Свіча» присутні запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору 1932-1933 рок

24 листопада Малолисовецькою сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури, школою та сільською радою було проведено годину скорботи «Голод 33- го – біль душі і пам’ять серця». До учасників заходу звернулися секретар сільської ради Галина Миколаївна Мельник та директор Малолисовецької НВК Сидоренко Сергій Степанович, які наголосили на вагомості цієї пам’ятної дати для сьогодення. Також вони підкреслили, що моральний і громадянський обов’язок нашого покоління – це гідно вшановувати пам’ять жертв та постраждалих від трьох Голодоморів в історії нашої держави. Хвилиною мовчання та горінням свічок присутні вшанували пам’ять закатованих голодом жертв геноциду.

Фото 21

24 листопада Мовчанівською сільською бібліотекою – філією було проведено годину скорботи « Імена їх ти, Господи, знаєш». Бібліотекар Оксана Ляшук зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших – Голодомор. Бібліотекар звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Сльоза омиває душу», яка оформлена у бібліотеці.

24 листопада Самгородоцькою бібліотекою – філією було проведено годину пам’яті «Чорна сповідь моєї Вкраїни». Зі вступним словом звернулася до присутніх бібліотекар I категорії Валентина Нешпор, яка розповіла про жахливу сторінку історії у житті українського народу – Голодомор 1932-1933 років та його наслідки. Вчитель історії Самгородоцької ЗОШ I-III ступенів Людмила Кривич розповіла про далекі, страшні часи, які довелося пережити українському народу. Протягом заходу звучали вірші: «Молитва за убієнних голодом», «Вічний монолог» та «Біла молитва братика».

Фото 22,23

24 листопада Буківською сільською бібліотекою – філією, біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору, було проведено годину пам’яті «Запали свічку пам’яті». Бібліотекар I категорії Ольга Бойко розповіла присутнім про Голодомор 1932-1933 років, про мільйони українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, долю жителів села Буки у цей період.

Діти розповідали вірші про Голодомор та хвилиною мовчання вшанували предків, які загинули від голоду у 1932-1933 роках. Також учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічку пам'яті.

Переглядів: 59
 Друк

02.11.2018 року у приміщенні райдержадміністрації проведено урочистості до Дня працівників соціальної сфери «Хай не згасає віра в щедрість людської душі». Ведуча Олена Костильова запросила до вітання начальника управління соціального захисту населення Сквирської РДА Надію Рогозу; керівників району; помічників від депутатів Верховної ради України та Київської обласної ради; голови благодійного фонду «Фортеця», які провели церемонію нагородження кращих працівників соціальної сфери. Сердечні музичне вітання прозвучало від Вартуш Саградян, яка виконала пісню «Калина», Юрія Поступа-ленка та Валентина Антоненка; на кінець прозвучала пісня «Я бажаю» від Анатолія Рая.

 

07.11. 2018 року урочистості та святковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва проведено для працівників культури. Була організована екскурсія в м. Умань до парку; 09.11.2018 року проведено урочистості та нагородження працівників культури району. Музичні вітання лунали від Заслужених артистів України Олексія Похвали та Ніни Мирводи.

 

16.11.2018 року в затишному кафе «Оксонія» велика родина сільськогосподарської галузі району святкували своє професійне свято, всіх тих хто вкладає всю свою душу в улюблену справу, від яких залежить добробут нинішніх та майбутніх поколінь. Щирі і сердечні вітання віншували: голова районної ради В.Гриша, голова районної державної адміністрації В. Галюк, помічник-консультант народного депутата України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна, депутат Київської ОДА Леонід Глиняний, начальник сільгоспуправління райдержадміністрації М. Сиворакша. На свято завітали аматори Сквирщини: Вартуш Саградян , Олеся Центило-Гіптенко, Анна та Надія Безродних; Юрій Поступаленко та Валентин Антоненко, Олександра Криворучко; дует у складі Анатолія Рая та Валентина Антоненка, Сергій Господаренко, позакінченню свята Анатолій Рая виконав пісню «Я бажаю».

 

21.11.2018 року біля пам'ятного знаку Героїв Небесної Сотні проведено проведено урочистості до Дня Гідності та Свободи «Молюсь за тебе , Україно». Мітинг розпочався гімном України. Ведучий Володимир Мошківський запрошує до слова керівників району: Галюка В.В. – голову райдержадміністрації,Гришу В.В. – голову районної ради та Скочка В.А. – голову міської ради; волонтера,підприємця Тимофія Косинського; ученицю ЗОШ №2 Софію Декальчук; благочинного Сквирського району отця Віктора. Учениця ЗОШ №2 прочитала вірш «Для чого люди вийшли на майдан?».Ведучий запрошує керівників району,громадськість міста,учасникам АТО покласти квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та пам'ятника загиблим воїнам АТО.

20.11.2018 року листопада Чубинецькою сільською бібліотекою спільно з сільським Будинком культури та місцевою школою було проведено годину мужності до Дня Революції гідності Пам'яті Героїв Небесної сотні. З вступним словом виступив провідний бібліотекар Василь Скрид, який повідав присутнім про сторінки історії Майдану та його історичне значення для нашої держави. Потім прочитав власний вірш «Небесна Сотня журавлями лине» та висловив слова подяки героям: «Дякуємо Героям Небесної Сотні за те, що не пошкодували життя заради нас, нашого майбутнього. Спасибі всім, хто відстояв Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму». Учні також показали свою майстерність в читанні патріотичної поезії. Присутні переглянули документальний фільм «Революція Гідності», який продемонстрував директор Будинку культури Анатолій Богуцький. По закінчені масового заходу учасники масового заходу переглянули книжкову презентацію «Зима, що нас змінила…».

21.11.2018 року в с. Домантівка завідуюча сільським клубом спільно з бібліотекою-філіалом провели захід до Дня Гідності та Свободи. Діти Стадніченко Настя та Янчук Юлія прочитали вірші «Хай мати не плаче за сином» та «Моя ти рідна,Україно!».В у виконанні дитячого ансамблю прозвучали пісні «Україна – це я» та «Україна - вишиванка». На захід завітали голова сільської ради та жителі села.

24.11.2018 року в приміщенні Селезенівського сільського Будинку культури спільно з бібліотекою – філіалом проведено годину пам'яті до Дня жертв Голодомору. Ведучі Лілія Зубрій та Валентина Гаврищук ознайомили присутніх із спогадами земляків, очевидців,які пережили ті страшні роки. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та провели акцію «Запали свічу».

24.11.2018 року в с. В.Єрчики на сільському кладовищі біля пам'ятника жертвам Голодомору проведено годину пам'яті,яку провела директор сільського Будинку культури Надія Стецюк,яка навела статистичні дані про померлих від голоду жителів села. Хвилиною мовчання вшанували померлих,до підніжжя пам'ятника поклали житні колоски та запалили поминальні свічки. Панахиду по померлих від голоду 1932-1933 років в церкві Олександра Невського провів отець Олександр.

23.11.2018 року в с.В.Половецьке біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору заупокійну панахиду провів настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Миколай. Були присутні голова сільської ради,працівники культури,жителі села.

23.11.2018 року в с. Шамраївка біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору проведено мітинг,за участю учнів школи та жителів села. Ведучі Юлія Кушнір та Сергій Чагарний нагадали присутнім про страшні роки Голодомору та навели статистичні дані про загиблих земляків. Олександра Тернова та Микитюк Єльза прочитали вірші про Голодомор. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих та запалили свічки пам'яті. До підніжжя пам'ятника поклали житні колоски.

24.11.2018 року біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору по вул. Залізничній проведено мітинг за участю керівників району, працівників бюджетних установ та жителів міста. Хвилиною мовчання вшанували померлих від голоду. Ведучі Людмила Керекеша та Аліна Таранчук навели статистичні дані про померлих в 1932-1933 рр. в районі. До присутніх звернулися керівники району, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України Катерина Плівачук. Учасники драматичного гуртка «Юність» Маличенко Діана,Микусевич Маша та Невінчанна Єліна виконали літературну композицію «Скорбота». До підніжжя знаку покладено квіти від керівників району та жителів міста. Заупокійну панахиду провів настоятель храму Святого Миколая отець Віктор.

Переглядів: 132
 Друк

налічує 3652 експонати. Основна функція є і залишається – обслуговування населення, поповнення експозицій, прийняття активної участі в суспільному житті міста, району і країни.

Основною метою роботи музею в сучасних умовах є науково-дослідницька робота, збереження експозицій та постійна співпраця з відвідувачами. В музеї постійно проводяться екскурсії, виставки, тематичні години. У взаємодії з дітьми та молоддю району особливо увагу приділяється національно – патріотичному вихованню. Проводяться різні заходи присвячені вшануванню воїнів АТО, воїнів інтернаціоналістів, подіям ДСв; заходи до Дня Соборності України, Дня пам’яті Героїв Крут, пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Музей активно долучається до видавницької справи – завдяки зібраним музеєм матеріалам Сквирський район ввійшов до Х тому книги Пам’яті України «Звитяжці», завершилася підготовка матеріалів до енциклопедії Київщини, вийшла в світ Мала енциклопедія Сквирщини. Також на базі музею вперше було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Музейний простір, сучасні підходи до музейної справи».

 

 

Переглядів: 151
 Друк

Контингент дитячої школи мистецтв становить 415 учнів, в групі естетичного розвитку налічується 22 дітей. Охоплення учнів загальноосвітніх шкіл району навчанням у школі мистецтв 12,15 %. Школа мистецтв має п’ять класів в селах: Кривошиїнці, Великополовецьке, Горобіївка, Пустоварівка, Шамраївка де навчається 57 сільських учнів, з них 8 вихованці дитячого будинку „Надія” та 8 вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів.

В школі працюють відділи: фортепіанний, народний, струнно-щипковий, струнно-смичковий, духовий, теоретичний, хореографічний, театральний, відділи образотворчого мистецтва та естрадного вокалу, групи курсу естетичного розвитку «Промінчики» та іноземної мови (польської).

Протягом 2018 року учні та викладачі Сквирської дитячої школи мистецтв прийняли участь у шкільних, районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних заходах.

17.02.18 р. – концерт та виставка художніх робіт викладачів школи;

22.02.18 р. – Шиманська Іванна, учениця відділу образотворчого мистецтва (викл. Охрімовський В.П.) стала дипломантом в ХХІ обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют»;

28.02.2018 – участь в обласному академічному концерті учня відділу духових та ударних інструментів Заруднюка Арсенія (викл. Липовий С.А.);

01.03.2018 – викладач Клюєнкова Т.П. виборола І місце у ІІІ Міжнародному конкурсі «Мамине щастя»;

06.03.2018 – участь у районному концерті до Міжнародного жіночого дня 8 Березня;

16.03.2018 - участь хореографічного колективу «Веселий сонях» у районному концерті до Шевченківських днів;

15.03.2018 року учні дитячого духового оркестру (кер. Мельник І.П.) зайняли ІІІ місце в обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют»;

18.03.18 р. – Рибак Олена – учениця відділу театрального мистецтва (викл. Синяговська Є.І.) – отримала ІІ місце в обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют»;

10.04.18р. – Обласний академічний концерт в номінації «естрадний вокал» ;

18-19.04.18р.- Участь вокального відділу у районному фестивалі-конкурсі військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця» ;

21.04.18р.- Участь учнів відділу хореографії у ХХІ обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют». ІІІ місце – «зразковий» хореографічний колектив «Веселий сонях» (викл. Коваль Л.В.) ;

28.04.18р. – Всеукраїнський конкурс «Неопалима купина» ім. А.Кондрашевського. Участь Оленчука Іллі, Кордуна Андрія (балалайка) (викл. Зальманович З.О.) ;

29.04.18р. – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Разом граємо, співаємо, танцюємо». Учні вокального відділу Саградян Алварт – Гран-прі, Майок Анна, Саградян Вартуш, Гамаюнова Любов – І місце, Безродних Анна – ІІ місце, Птушкіна Марія, Корзун Неоніла – ІІІ місце (викл. Журбенко О.В.), Гільченко Дарина – ІІІ місце (викл. Моцна І.Л.). Корзун Неоніла – ІІІ місце, номінація «фортепіано» (викл. Безродних Н.О.) ;

29.04.18р. – Міжнародний фестиваль-конкурс «Супер - діти». Поворознік Марія – І премія, Мельник Анастасія, Хлєбік Марія - ІІ премія, Яковець Вікторія – ІІІ премія (викл. Клебанівська О.О.);

02.05.18р. – Відбірковий тур до обласного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» серед учнів вокального відділу;

08.05.18р.- «День пам’яті і примирення». Районний концерт за участі «зразкового» хореографічного колективу «Веселий сонях» та вокального відділу;

11.05.18р. – Звітний концерт школи;

12.05.18р. – ІУ Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф». І, ІІ місця виборов хореографічний колектив «Ocean dance» (викл. Тищенко А.А.) ;

16-21.05.18р. – Міжнародний фестиваль мистецтв, Туреччина, м. Манавгат. Участь «зразкового хореографічного колективу «Веселий сонях» (викл. Коваль Л.В.). Нагороджені кубком та дипломами;

17.05.18р. – Свято вишиванки. Пісня про вишиванку у виконанні учениці вокального відділу Мельник Юлії;

18.05.18р. – Благодійний концерт до Дня захисту дітей за участі вокального відділу;

19-20.05.18р. – Міжнародний відкритий вокальний естрадно-джазовий конкурс-фестиваль «YONG LEFT BANK». Вокалістка Марія Хлэбік – ІУ місце (викл.КлебанівськаО.С.);

27.05.18р. – Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Зіркова феєрія»: Мельник Анастасія, Яковець Вікторія – ІІ місце (викл. Клебанівська О.О.);

31.05.18р. – ІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!», с.Пустоварівка. Участь хореографічного, вокального відділів, ансамблів барабанщиць, бандуристів, троїстих музик. Майстер-клас та виставка відділу образотворчого мистецтва;

01.06.2018р. – участь Саградян Вартуш (викл.Журбенко О.В.) у Першому гала-концерті дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України»;

06.06.18р. – Випускний вечір дитячої школи мистецтв;

19.06.2018р. – презентація персональної виставки художніх робіт директора дитячої школи мистецтв Горкуші О.В. «Симфонія Всесвіту».

24.08.2018р. - участь хореографічного та вокального відділів при проведенні урочистого заходу до Дня Незалежності України.

23.09.2018р. – участь вокального та хореографічного відділів у концерті до Дня с. Чубинці.

04.10.2018р. – Музична Вітальня, присвячена 100-річчю від дня народження композитора Анатолія Коломійця (фортепіанний та теоретичний відділи).

05.10.2018р. – концерт,присвячений до Дня працівника освіти (вокальний відділ).

07.10.2018р. – участь хореографічного колективу”Веселий сонях” у Відкритому Всеукраїнському фольклорному фестивалі “Пісня рідного краю”.

У 2018 році 29 учнів отримали свідоцтва державного зразка і вступають до професійних вузів, спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Протягом року поліпшується матеріально-технічна база ДШМ.

 

 

 

Переглядів: 261
 Друк

Найбільш поширена серед населення пагубна звичка продовжує вбивати здоров'я нації, доволі часто забираючи в людини найцінніше – життя. Тільки в Україні нікотин щодня забирає тисячу життів. Так 29.11.2018р в наслідок необережності під час куріння в ліжку виникла пожежа в житловому будинку м. Сквира в наслідок якої загинув власник.

Від недбало кинутого недопалка може загорітися тканина, паперові вироби та інші горючі матеріали. А враховуючи те, що зазвичай ситуацію підігрівають вжиті алкогольні напої, фінал цієї нікотиново-алкогольної повісті стає передбачуваним…

Тому рятувальники Сквирщини застерігають громадян бути обережними під час паління та дотримуватися правил поведінки з вогнем у побуті. Пам'ятайте, паління не лише шкодить вашому здоров'ю, а й може призвести до втрати життя. Бережіть себе та своїх близьких!

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

 

 

 

 

Переглядів: 45
 Друк

04 грудня о 07:18 ранку співробітники Сквирського РС та 7 – ДПРЧ м. Сквира отримали спеціальне повідомлення «Увага! Збір-аварія».

Для рятувальників такий сигнал рівнозначний до військового «Тривога!» Тож і дії за таким сигналом вимагають від кожного рятувальника оперативності та зібраності. Отримавши таке повідомлення фахівці ДСНС повинні у визначені терміни прибути до підрозділу та бути готовими до виконання спеціальних завдань.

У рамках заходу було відпрацьовано алгоритм та порядок оповіщення начальницького та рядового складу, перевірено наявність та комплектацію спеціальних «валіз по тривозі» а також бойового одягу, спорядження та засобів індивідуального захисту.

Подібні раптові перевірки, проводяться з метою постійного тренування особового складу та підготовки його до оперативного реагування на будь-які надзвичайні події чи ситуації.

 

Переглядів: 101
 Друк

Працівниками Сквирського районного сектору 30.11.2018 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Красноліської сільської ради. В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо правил безпеки як у побуті, так і на вулиці, про дії вразі знахідки вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 39
 Друк

03 грудня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Дошкільної групи с.Красноліси Дулицького НВО « ЗОШ І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад». Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті,небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили інформаційні листівки з питань безпеки .

Також працівники ДСНС разом з вихованцям дитячого садка виготовили паперові моделі пожежних автомобілів. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Переглядів: 75
 Друк

Україна залучила всі засоби для боротьби за звільнення полонених Росією моряків і вже має першу реакцію: Європейський суд з прав людини невідкладно розглянув справу і зобов'язав Москву негайно дати відповідь про захоплення, юридичні підстави їхнього утримання, стан здоров'я і місцезнаходження українських військових. Про це заявив Президент під час виступу на форумі, присвяченому сімдесятій річниці проголошення Декларації ООН про права людини.

Петро Порошенко, Президент України:

"Зараз я як Президент, Уповноважений з прав людини Людмила Денісова, Верховна Рада, яка прийняла відповідну резолюцію, Уряд України докладає всіх можливих зусиль, обєднавши весь світ навколо цього для того, щоби визволити українських військовополонених." Докладніше за посиланням: https://fex.net/713014538688

Переглядів: 46
 Друк

Армія в дії - в режимі воєнного стану основні карти в руках Міністерства оборони. Глава відомства звітує: за тиждень встигли створити оперативну групу усіх міністерств. Вона в разі нападу швидко вирішуватиме питання постачання військовим техніки, озброєння, одягу і харчів. Вже розгорнули і пункти управління, а також створили координаційний центр, який зв'язуватиме виконавчу владу з військовим командуванням.

Докладніше за посиланням:

https://fex.net/795115241243
Переглядів: 23
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack