Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Понеділок, 03 грудня 2018


Друк

30 листопадав Сквирському районі відбулася урочиста подія – нагородження футбольної команди «Колос» (село Пустоварівка) срібного призера першості Київської області з футболу сезону 2018 .

Наша футбольна команда у представницьких змаганнях впевнено перемогла у своїй групі. І за підсумками групового етапу здобула право взяти участь у фінальній частині першості та продемонструвавши яскраву технічну, виважено-тактичну гру наші гравці команди «Колос» вибороли срібні нагороди перегонів. Привітала срібних призерів начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської РДА О. Л. Центило-Гіптенко, передала вітання від голови Сквирської РДА В.В. Галюка та виконала почесну місію: вручила грамоти президенту клубу «Колос» Леоніду Центило, який вбачає у футболі не якусь матеріальну користь чи піар, а просто допомагає виховати здорову націю, тренеру команди Олексію Кривошеєву та начальнику команди Григорію Вовкотрубу.

З вітальним словом виступив та провів церемонію нагородження команди перший заступник голови Київської обласної федерації футболу Леонід Петрович Джуджик. Срібні медалі були вручені головному тренеру команди Кривошеєву Олексію, начальнику команди Вовкотрубу Григорію, воротарю – Бондаренко Ігорю, воротарю – Пилипенко Анатолію та гравцям команди: Руденко Андрію, Хоміну Андрію, Шевченко Сергію, Юрковському Артему, Діякончук Олександру, Бойко Андрію, Налікашвілі Миколі, Ярмолюку Олександру, Бугаєнко Олександру, Гришину Ігорю, Зуєву Леоніду, Коваленко Олександру, Степанець Валентину, Бенедичуку Андрію, Масюк Олександру, Шпуганич Андрію, Гаврилюк Василю, Островерху Павлу.

Свої вітання переможцям дарували аматори районного Будинкукультури: Сергій Господаренко, Анатолій Рай, Олеся Центило-Гіптенко.

З нетерпінням чекаємо на наступний футбольний сезон. А футбольному клубу «Колос» побажаємо нових блискучих та яскравих перемог.

Переглядів: 98
 Друк

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу та призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Доповідач: Березовський Олександр Олександрович - заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату;

 

4. Про стан надходження податків від зборів, які забезпечують виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів за листопад та 11 місяців 2018 року.

Доповідач: Марченко Лариса Миколаївна – заступник начальника - начальник Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ ДФС У Київській області; Переглядів: 72

  Read More...Друк

Сквирською районною філією Київського обласного центру зайнятості у рамках проведення Міжнародного дня захисту людей з інвалідністю відбувся міні - ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Мета заходу - пропозиція можливого працевлаштування громадян з обмеженою працездатністю на підприємствах та установах міста та району.

Державна служба зайнятості завжди приділяє особливу увагу незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. Впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з особливими потребами. Особливу увагу такі громадяни отримують у службі зайнятості під час індивідуальної роботи із спеціалістом щодо їх працевлаштування.

У заході взяли участь: заступник керуючого ТВБВ №10026/0668 філії ГУ АТ «Ощадбанк» по м. Києву та Київській області Мала Євгенія та начальник Сквирського бюро безоплатної правової допомоги Мельник Людмила.

Ярмарок відвідали 8 осіб з особливими потребами.

Переглядів: 44
 Друк

Більшість людей із фізичними потребами воюють мало не щохвилини, якщо не щосекунди свого життя, і кожен прожитий ними день, кожен світанок символізує величезну перемогу. Вони знову перемогли апатію, сум, безнадію, сила їхнього духу та бажання жити повноцінним життям нарівні з іншими вкотре постали над невимовними труднощами й безліччю проблем.

У Міжнародний день інваліда у Сквирі вже вкотре нагадали про необхідність бути милосердними, співчутливими, людяними. Делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.В.Славінською, до складу якої увійшли воконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту Н.М.Капітанюк, заступник керівника Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді І.М.Карпенко та перший заступник голови Правління інвалідної Спілки «Прагнення-Сквира» В.Л.Лозинський відвідали ряд сімей, де є особи з обмеженими можливостями. Зичили не губити оптимізм та захоплювалися серцями, що випромінюють особливе сяйво, зізнавалися у шані красивим, світлим і мужнім людям – людям з інвалідністю. Отож саме цього дня люди з фізичними обмеженнями отримали продуктові набори.

Оксана Вікторівна Славінська зазначила:. «Громадськість та влада зобов’язані спільно вирішувати проблеми людей, на долю яких випали важкі випробування, вони мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому». Вона висловила слова підтримки людям з обмеженими фізичними можливостями та побажала їм здоров’я та терпіння.

Переглядів: 51
 Друк

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них гідних умов життя -надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримку, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Голова адміністрації Василь Галюк

Переглядів: 51
 Друк

Звернення Президента України дивіться за посиланням:

https://fex.net/589838538885

Переглядів: 39
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack