Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Четвер, 19 липня 2018


Друк

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності звертається до управління соціального захисту населення із заявою та відповідними документами.

За детальною інформацією звертатись до відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та правильністю призначення та ви плати пенсії управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації за адресою: м.Сквира, пров.Якушкіна,3, каб. №4 (телефон для довідок 5-16-41).

Також повідомляємо, що управлінням соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації прийняте рішення щодо включення до списку Суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації такий санаторно-курортний заклад:

Дочірнє товариство «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», адреса: Херсонська обл., Скадовський район, м.Скадовськ, вул. Набережна,1

 

19.07.2018

 

Переглядів: 82
 Друк

Свкирський РС ГУ ДСНС України у Київській області попереджає про погіршення погодніх умов у вигляді дощів, гроз та шквального вітру

Правила поведінки під час грози :

• якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть усі вікна та двері, в приміщенні не повинно бути протягу;

• тримайтеся на відстані від електроприладів, антен, труб, узагалі будь-якого металевого начиння всі вони притягують розряд;

• не користуйтесь водогоном, не мийтеся у ваннах.

• не ховайтеся під високі дерева, особливо поодинокі. Найбільш небезпечними з них є дуб, тополя, ялина та сосна.

• Дуже рідко блискавка влучає у вербу і клен, а найменш вірогідна її атака на кущі.

• не лягайте на землю, бо тим самим збільшується площа враження розрядом, а краще сядьте,

• злегка нахиливши голову, щоб вона не була вище предметів, які знаходяться поряд;

• не ховайтеся в невеликих спорудах, хатинах, будинках, наметах, тим більше серед острівців дерев. Переглядів: 99

  Read More...Друк

19 липня 2018 року працівники Сквирського районного сектору прийняли участь у нараді із керівниками сільськогосподарських підприємств району по забезпеченню охорони урожаю від пожеж у 2018 році.

На нараді наголошено на суворому дотриманні вимог пожежної та техногенної безпеки під час виконання робіт на жнивному полі, необхідності забезпечення зернозбиральних бригад пристосованою для цілей пожежогасіння технікою, первинними засобами пожежогасіння, необхідності виконання заходів в місцях зберігання нового урожаю, а також виконання всього комплексу заходів у відповідності до розпорядження Сквирської райдержадміністрації від 02.07.2018 року №294 «Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2018 році».

 

Переглядів: 48
 Друк

У зв’язку із почастішанням випадків пожеж в області, високим рівнем пожежної небезпеки та необхідністю забезпечення максимального посилення охорони урожаю від пожеж в період жнив 19.07.2018 року в управлінні агропромислового розвитку Сквирської РДА під головуванням начальника Сиворакші Миколи Васильовича проведено нараду за участю керівників сільськогосподарських підприємств, інженерів з хорони праці та відповідальними за пожежну безпеку в господарствах, спеціалістів агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення та представників ДСНС.

Сиворакша Микола Васильович повідомив про стан пожежної безпеки в районі та області: 7 липня 2018 року сталася пожежа в Миронівському районі, с. Потік, знищила поле пшениці площею 65 га, завдано збитків на 804 тис. грн.., 12 липня в смт. Ставище загорання поля пшениці, площею 1,5 га на корню .

Жнива завжди були підсумком роботи селян і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю працівникам агропідприємств потрібно захищати врожай від стихійних лих та пожеж. Кожен керівник агропідприємства несе особисту відповідальність за забезпечення належного рівня пожежної безпеки зернозбиральної техніки, об’єктів зберігання та переробки сільгосппродукції.

«Про забезпечення охорони урожаю від пожеж в період жнив» доповів головний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС в Київській області, підполковник служби цивільного захисту Дмитренко Олександр Олександрович, нагадав про основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю:

- до початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні бути обладнані первинними засобами пожежогасіння. Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;

- перед дозріванням колосових необхідно провести обкошування (із прибиранням скошеного) та оборювання хлібних масивів смугою не менше 4 м завширшки, Переглядів: 106

  Read More...Друк

Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України проводиться прийом та обслуговування громадян у с.Шамраївка (пункт прийому громадян у Шамраївській сільській раді, графік прийому: перший та третій четвер м-ця з 9.00 до 17.00) та с.Пустоварівка (агентський пункт у Пустоварівській сільській раді, графік прийому: щоп’ятниці з 9.00 до 16.00) Сквирського району, в яких спеціалістами управління або агентами (спеціалістами сільської ради) надаються певні послуги:

 

Переглядів: 84
  Read More...Друк

Неповнолітні мають рівне з іншими громадянами право на працю та відпустку.

Гарантії при наданні відпусток неповнолітнім:

Особи віком до 18 років мають право на щорічну основну відпустку тривалістю 31 календарний день у зручний для них час.

Щорічна основна відпустка неповнолітнім може надаватись також у перший рік роботи за їх заявою до настання шестимісячного строку безперервної роботи на даному підприємстві, в організації, установі.

Ненадання щорічної відпустки особам віком до 18 років протягом робочого року забороняється. Це означає, що заміна неповнолітнім всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

Трудовим законодавством України передбачено додатковий захист підлітків від незаконного звільнення. Слід пам’ятати, що існує низка особливостей під час звільнення неповнолітніх працівників

Звільнення працівників молодше 18 років з ініціативи роботодавця допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою районної (міської) служби у справах дітей (ст.198 КЗпП). До того ж, звільнення на підставах, зазначених у пунктах 1,2 і 6 ст.40 КЗпП, проводиться лише в окремих випадках і не допускається без працевлаштування. Такими підставами є:

• зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників (п.1 ст.40 КЗпП);

• виявлення невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації або стану здоров’я, які перешкоджають продовженню даної роботи (п.2 ст.40 КЗпП);

• поновлення на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу (п.6 ст.40 КЗпП).

У випадку, якщо виявлено порушення передбаченого порядку звільнення неповнолітніх працівників, таке звільнення має бути визнане незаконним з поновленням такого працівника на роботі відповідно до ст.235 КЗпП.

Окрім цього, батьки, усиновителі та піклувальники неповнолітнього, а також державні органи та службові особи, на яких покладено нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю, мають право вимагати розірвання трудового договору з неповнолітнім, у тому числі й строкового, коли продовження його чинності загрожує здоров’ю неповнолітнього або порушує його законні інтереси (ст. 199 КЗпП).

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України).

Заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Тривалість робочого часу неповнолітніх

Категорія неповнолітніх для працівників віком від 16 до 18 років для осіб віком від 15 до 16 років учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул

Тривалість робочого часу 36 годин на тиждень 24 години на тиждень 24 години на тиждень

Тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу для осіб відповідного віку.

 

Підлітків забороняється призначати на роботи, які пов'язані виключно з підійманням, утриманням або переміщенням важких речей.

До роботи, що потребує підіймання та переміщення важких речей, допускаються підлітки, які не мають медичних протипоказань, що засвідчено відповідним лікарським свідоцтвом. До тривалої роботи по підійманню та переміщенню важких речей підлітки до 15 років не допускаються.

Роботодавець повинен забезпечити обов'язкове проходження працюючими у нього підлітками попереднього та наступних періодичних медичних оглядів.

Обов'язковим повинен бути рівномірний розподіл тижневого робочого часу за днями п'яти- або шестиденного робочого тижня.

Робота підлітків з вантажами не повинна становити більше 1/3 робочого часу.

Вага окремого вантажу та сумарна вага вантажу, який повинні підіймати та переміщувати підлітки, не повинна перевищувати граничних норм.

Граничні норми підіймання та переміщення вантажів підлітками під час короткочасної та тривалої роботи

Календарний вік (років) Граничні норми ваги вантажу (кг)

Короткочасна робота (1-2 підняття та переміщення вантажу) протягом 1 год. робочого часу Тривала робота (більше ніж 2 підняття та переміщення протягом 1 год. робочого часу

14 5 2,5 - -

15 12 6 8,4 4,2

16 14 7 11,2 5,6

17 16 8 12,6 6,3

Граничні норми сумарної ваги вантажу для підлітків у разрахунку

на 1 год. робочого часу

Календарний вік (років) Сумарна вага вантажів (кг), що підіймаються (переміщуються) при виконанні роботи (сумарна вага вантажу дорівнює добутку ваги вантажу на кількість його підйомі переміщень)

з рівня робочої поверхні з підлоги

юнаки дівчата юнаки дівчата

14 10 5 7 3,5

15 48 12 24 6

16 160 40 80 20

17 272 72 130 32

 

17.07.2018р.

Ходаківська А.М.

головний спеціаліст з питань

трудових відносин та оплати праці

відділу з питань праці

управління соціального

захисту населення

райдержадміністрації

 

Переглядів: 104
 Друк

Для забезпечення високої ефективності виробництва, що є основою конкурентоздатності підприємництва в ринкових умовах, вкрай важливо оптимізувати витрачання всіх видів задіяних ресурсів: найманої праці, сировини, матеріалів, енергії, обладнання тощо. Першим кроком на шляху до оптимізації витрачання ресурсів є нормування, тобто науково обґрунтоване визначення кількості ресурсів, об'єктивно необхідних для ефективного підприємництва за наявного рівня розвитку продуктивних сил.

Нормування праці — це основа її організації на підприємстві. В загальному визначенні нормування праці — це вид діяльності з управління підприємством, спрямований на встановлення оптимальних співвідношень між витратами та результатами праці, а також між чисельністю працівників різних груп та кількістю одиниць обладнання.

Зміст роботи з нормування праці на підприємстві включає: аналіз виробничого процесу; поділ його на частини; вибір оптимального варіанта технології й організації праці; проектування режимів роботи обладнання, прийомів і методів роботи, систем обслуговування робочих місць, режимів праці і відпочинку; розрахунок норм у відповідності з особливостями технологічного і трудового процесів; їх впровадження і подальше коректування в зв'язку зі зміною організаційно-технічних умов трудової діяльності.

Норма встановлює саме необхідні витрати та результати праці. Норми праці повинні відповідати найефективнішим для умов конкретної ділянки роботи варіантам технологічного процесу, організації праці, виробництва і управління. Норми праці повинні відображати найефективніший варіант використання наявних трудових і матеріальних ресурсів.

Норма праці є тією першоосновою, з якої починається і на якій ґрунтується весь процес планування праці і виробництва: на основі норм праці розраховують трудомісткість виробничої програми, визначають необхідну чисельність персоналу і його структуру на підприємстві, розраховують економічну ефективність науково-технічних та організаційних нововведень тощо.

Норми праці — це складова частина організації оплати праці на підприємстві, це активний засіб забезпечення оптимального співвідношення між мірою праці та мірою її оплати, що відповідає вимогам соціальної справедливості. Встановлення точних, рівнонапружених норм праці для кожного робочого місця дає можливість об'єктивно визначити розмір трудового внеску окремих колективів та виконавців у загальний результат діяльності підприємства. Це означає, що науково обґрунтовані норми є ефективним засобом позитивної мотивації праці, спрямованої на активізацію трудової віддачі працівників.

Отже, нормування праці є важливою ланкою як технологічної та організаційної підготовки виробництва, так і оперативного управління ним. Будь-які суттєві зміни в технологій та організації праці і виробництва повинні супроводжуватися зміною норм праці.

У ринкових умовах науково обґрунтоване нормування праці стає одним з найдієвіших засобів забезпечення конкурентноздатності підприємства, оскільки сприяє скороченню затрат праці, економії коштів на оплату праці, а отже — зниженню собівартості продукції і підвищенню ефективності господарювання.

Основними видами норм праці є:

• норма часу – це необхідні затрати часу одного працівника або бригади на виконання одиниці роботи (продукції);

• норма виробітку – це кількість одиниць продукції визначеного виду, яка повинна бути виготовлена одним працівником або бригадою за даний проміжок часу;

• норма обслуговування – визначає необхідну кількість верстатів, робочих місць, одиниць виробничої площі та інших виробничих об’єктів, що закріплені для обслуговування за одним робітником або бригадою;

• норма чисельності – визначає кількість працівників, необхідну для виконання визначеного обсягу роботи або для обслуговування одного або декількох агрегатів;

• нормоване завдання – визначає необхідний асортимент і обсяг робіт, які повинні бути виконані одним робітником або бригадою за певний проміжок часу.

 

 

18.07.2018р.

Кучер І.Д.

начальник відділу

з питань праці

управління соціального

захисту населення

райдержадміністрації

 

Переглядів: 130
 Друк

Інтерактивна система локалізації проблем «УВАГА.UA» – продукт міжфракційного депутатського об'єднання "Київщина" Верховної Ради України, який стартував як пілотний проект у Київській області у червні 2018 року.

23 червня під час робочої зустрічі, організованої керівництвом Сквирської райдержадміністрації, з сільськими головами, керівниками служб та структурних підрозділів РДА, відбулася презентація інтерактивної системи «Увага.UA», окреслено важливість проблем, які висвітлюються на цьому інформаційному сайті, звернуто увагу на їх системний характер, наголошено на необхідності їх вирішення в межах повноважень керівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

За станом на 11 липня 2018 року, на інтерактивній карті «УВАГА.UA» зафіксовано 16 звернень, фактично порушено 11 проблем. За дорученням голови Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюка від 2 липня , усі проблеми узагальнено по напрямках, за кожним з яких закріплено відповідального керівника служби або структурного підрозділу.

Переглядів: 193
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack