Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  
Середа, 27 червня 2018


Друк

........................................................ЗАТВЕРДЖУЮ

 

.........................................................Начальник


в Київській області Сквирського ВП ГУНП

полковник поліції

Р.М.Шамрай

 

21.06.2018

 

П Л А Н

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території Малолисовецької сільської ради на 2018 рік.

Переглядів: 109
  Read More...Друк

Біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, що розташований на площі Героїв Небесної Сотні у місті Сквира зібралися керівники району, міста, активісти громадських організацій і молодіжних організацій району, жителі міста та представники засобів масової інформації на урочистості присвячені Дню Конституції нашої держави.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, який зазначив, що: «- Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати. Прикладом соціальної спрямованості державної політики в останні роки стали соціальні ініціативи Президента України.» - наголосив очільник району. Василь Васильович нагородив Грамотами кращих трудівників району у різних сферах і побажав їм подальших успіхів та звершень.

Зібрання привітав з Днем Конституції голова Сквирської райради Василь Васильович Гриша та разом з завідуючим районного сектору ГУ ДМС України у Київській області Тетяною Євгенівною Мельниковою урочисто вручив Владиславу Юрійовичу Скомарівському, Владиславі Віталіївні Немержицькій та Вікторії Олександрівні Перебейніс перші в їх житті паспорти громадянина України.

Місцеві аматорські виконавці співали патріотичних пісень.

Переглядів: 133
 Друк

Геннадій Зубко доручив пришвидшити роботу з реструктуризації боргів підприємств тепло- та водопостачання

Прем’єр-міністри України та Данії готові надати поштовх економічній співпраці і активно взаємодіяти в протидії агресії, – зустріч Глав Урядів

На підготовку до опалювального сезону місцеве самоврядування витрачає лише 3% своїх бюджетів розвитку, - Геннадій Зубко

Володимир Гройсман відбуває з робочим візитом до Данії

Чорні схеми контрабанди руйнують доходи державного бюджету, – Володимир Гройсман Переглядів: 74

  Read More...Друк

Незабаром аграрії розпочнуть збирання врожаю – цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на хлібних ланах адже цьому сприяють: суха, спекотна погода, наявність на полях автомобільної та хлібозбиральної техніки, як завжди існує небезпека і з боку людини адже людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань хлібних ланів.

Рятувальники Сквирщини в черговий раз наголошують, що найкращим заслоном для пожеж на хлібних ланах є ретельне виконання правил пожежної безпеки, увага та відповідальність аграріїв на усіх ділянках та етапах збирання та зберігання зерна. Відомо що пожежі на хлібних ланах гасити особливо складно, за лічені хвилини вогонь поширюється у різних напрямках та охоплює великі площі, тому ліквідація цієї пожежі вимагає значних зусиль, залучення великої кількості людей та техніки. Як наслідок вогонь на хлібному полі завдає значних матеріальних збитків.

Особливу увагу співробітники ДСНС звертають на виконання аграріями правил пожежної безпеки. Серед протипожежних заходів, які передбачаються нормами, - обкошування та оборювання хлібних масивів, встановлення поблизу ланів попереджувальних знаків про заборону паління і користування відкритим вогнем. Особлива увага приділяється технічному стану та експлуатації машин і агрегатів, які задіяні на жнивах. У першу чергу це стосується наявності вогнегасників та іскрогасників.

 

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Переглядів: 54
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack