Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Понеділок, 11 червня 2018


Друк

До спортивного міста Ірпінь цієї суботи, 9 червня, поз’їжджалисянайспортивніші державні службовці майже з усіх регіонів Київщини. А завітали представники райдержадміністрацій продемонструвати свою майстерність у фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступив організатор цієї знакової події, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, який завітав провести змагання разом зі своєю командою з Управління.

Також в урочистостях взяли участь Олександр Якубенко, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, Дмитро Христюк, заступник міського голови Ірпеня та Віолетта Кременчук, начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи.

Продовжився урочистий захід святковим парадом за участю збірних команд області, які барвистою колоною пройшлися стадіоном, а на чолі кожного району крокували юні спортсмени з табличками з назвами районів.

До програми Спартакіади входили змаганняз волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок серед чоловіків та жінок та міні- футболу серед чоловіків.

Слід зазначити що не обійшла стороною цей популярний захід команда держслужбовців Сквирщини. Представницька делегація району, очолювана начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рогозою Надією Анатолівною, завідувачем сектору молоді та спорту Ігорем Володимировичем Голубом, продемонструвала якісну спортивну підготовку та майстерність. Так головний спеціаліст Сквирського пенсійного фонду Кушнір Олена у змаганнях з шахів виборола друге місце, третє місце з тенісу настільного посіла головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ященко Оксана, в змаганнях з шахів начальник державної казначейської служби Олександр Кобилінський також став бронзовим призером.

Цей захід продемонстрував, що державні службовці Київщини активно долучаються до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя.

Завідувач сектору молоді та спорту І.В. Голуб.

Переглядів: 154
 Друк

Бібліотеки регіону сприяють вільному доступу жителів до інформації, друкованих видань та забезпечують доступ найширшого кола користувачів до вітчизняних інформаційних ресурсів. Ми є посередниками у співпраці громадян з органами влади. На базі центральної районної бібліотеки діє «Пункт доступу громадян», де кожен користувач може оперативно ознайомитися з офіційноюінформацією.

За сприяння Народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара з державного бюджету надійшла субвенція для придбання комп’ютерної техніки на суму 120 тис. грн. для сільських бібліотек – 

філіалів: Великополовецької, Дулицької, Самгородоцької, Малолисовецької, Рогізнянської та Чубинецької. Це дасть можливість користувачам бібліотек задовольняти свої запити в потрібній інформації.

Відділ культури Сквирської РДА, централізована бібліотечна система щиро дякують Руслану Миколайовичу Сольвару за допомогу у зміцненні матеріальної – технічної бази бібліотек і бажають з турботою про людей успішно втілювати добрі справи в нашому районі.

Переглядів: 140
 Друк

З початку року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Білоцерківській ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області, відвідало 122100 платників податків та громадян. Фахівцями ОДПІ в звітному періоді надано 35496 адміністративних послуг, в т. ч. в травні - 6295.

Найбільша кількість - 12396 (65,1% від загальної кількості послуг) адміністритавних послуг, щодо видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – та 10709 щодо видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Крім того, фахівці Центрів надали:

- 2099 послуг щодо реєстрації платника єдиного податку;

- 2533 витяги з реєстру платників єдиного податку ;

- 1012 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби ;

- 1542 послуги щодо реєстрації книг обліку розрахункових операцій;

- 2050 послуг з реєстрації розрахункових книжок та 467 – з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та інші.

Великим попитом користуються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС.

Для зручності платників у ЦОП створено робочі місця, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та надсилати звітність в електронному вигляді

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 68
 Друк

За січень – травень поточного року до Білоцерківської ОДПІ надійшло 45 звернень від громадян, в т.ч. 5 під час особистого прийому керівника. Тематика звернень різноманітна. Найчастіше звертались з питань реєстрації та обліку платників податків, правил нарахування та сплати загальнодержавних податків, заповнення податкової звітності, контрольно-перевірочної роботи. На всі звернення надані вичерпні відповіді у встановлені законодавством терміни.

Також, значну питому вагу мали звернення громадян про ухилення від сплати податків. Звертаємо увагу, що така інформація підлягає обов’язковій перевірці. Отож, не чекайте податківців з перевіркою, виконайте свій обов’язок перед державою – задекларуйте доходи та сплатіть податки.

Крім того, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», за січень – травень ц.р. розглянуто 32 запити на отримання публічної інформації.

 

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 54
 Друк

Перспективи запровадження системи електронної торгівлі біопаливом в Україні за зразком провідних країн ЄС обговорили учасники круглого столу у Комітеті ВРУ ПЕК, що відбувся під головуванням в.о. Голови Комітету Олександра Домбровського, за участю Голови Держенергоефективності Сергія Савчука, керівника проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа» (http://municipalenergy.org.ua) Діани Корсакайте, головию правління Біоенергетичної асоціації України (http://uabio.org) Георгія Гелетухи та експертів.

Під час обговорення присутні відзначили, що в країні збільшується кількість проектів із встановлення твердопаливних котелень, біоТЕЦ. Лише за останні три роки маємо додаткові майже 2 ГВт потужностей, що генерують тепло з альтернативних джерел. Відповідно зростає і попит на сировину. Наразі, за даними БАУ, майже 90% енергії "не з газу" виробляється із відходів лісового господарства, решта - із відходів агросектору.

«Стрімке введення потужностей на біомасі потребує створення конкурентного та прозорого ринку твердого біопалива. Інструментом для цього стане єдина електронна платформа, де здійснюватимуть торгівлю біопаливом всі зацікавлені виробники та споживачі», - повідомив С.Савчук.

Такі електронні платформи торгівлі біопаливом успішно впроваджуються у різних країнах світу, зокрема: «Baltpool» (https://www.baltpool.eu) у Литві, «Biomass Pool» (https://biomasspool.com) у Данії, «Minneapolis Biomass Exchange» (https://www.mbioex.com) у США.

Врахувавши іноземний досвід, учасники круглого столу дійшли висновку, що впровадження системи електронної торгівлі біопаливом означатиме для України:

• зниження і вирівнювання цін на біопаливо;

• надійність та гарантії постачання сировини;

• якість біомаси;

• прозору закупівлю сировини;

• зростання конкуренції між виробниками, постачальниками, що вплине, у свою чергу, на активізацію ринку.

Зі свого боку, С. Савчук повідомив, що Держенергоефективності разом з Біоенергетичною асоціацією України та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» вже розроблено відповідний законопроект щодо розвитку торгівлі твердими біологічними видами палива.

Наразі законопроект погоджується із Мінрегіоном для подальшого надання на розгляд та узгодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 43
 Друк

8 червня у Київському національному університеті технологій та дизайну (http://knutd.edu.ua) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у відкритті нового освітньо-наукового Центру енергоефективності разом із почесними гостями:

• Альона Бабак - заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ;

• Роман Греба - заступник Міністра освіти і науки України;

• Іван Грищенко - ректор КНУДТ;

• Рікардо Кюльхайм - керівник проекту GIZ «Енергоефективність у компаніях»;

• Василь Кремінь - президент Національної академії педагогічних наук;

• Сергій Прохоров - перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців;

• Айрат Хакімзянов - керівник напрямку ЕСКО Програми розвитку ООН в Україні.

Не випадково такий Центр енергоефективності створюється саме у КНУТДі, адже цей університет – один із найактивніших у питаннях енергоефективності.

Зокрема, як повідомив ректор КНУДТ Іван Грищенко, завдяки впровадженню цілеспрямованої роботи у сфері енергоефективності впродовж останніх 6 років університету вдалося зекономити понад 17 млн грн. на оплаті комунальних послуг.

 

«Крім цього, КНУДТ бере участь у спільній роботі над створенням атестаційних комісій енергоаудиторів будівель. Це передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель», розробленим Держенергоефективності та прийнятим Парламентом у червні 2017 року», - заявив на відкритті С.Савчук.

 

Як пояснив С.Савчук, щоб забезпечити створення та належну роботу атестаційних комісій, а також системно впроваджувати навчальні програми для енергоаудиторів та енергоменеджерів, Держенергоефективності започаткувало співпрацю із 15 університетами.

 

 

Голова Агентства переконаний, що такі Центри енергоефективності потрібно широко розповсюджувати, адже це практична платформа для:

 

• підготовки енергоменеджерів та енергоаудиторів за міжнародними стандартами, підвищення їх кваліфікації;

 

• надання консультацій та розробки готових рішень у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів.

 

Усі відвідувачі Центру зможуть отримати і практичний досвід у сфері енергоаудиту та енергоменеджменту, адже приміщення закладу оснащено сучасним обладнанням та технологіями, зокрема, такий компаній, як: «HERZ» (http://www.herz.ua), «Baumit» (https://www.baumit.ua), «Eсoсolt» (http://ecocolt.com), «Ceresit» (http://www.ceresit.ua) та інші.

 

Із виставкою енергоефективного обладнання учасників заходу ознайомив особисто директор Центру енергоефективності Анатолій Козленко.

 

Підтримку у створенні Центру надали Держенергоефективності, Проект GIZ «Реформа сектору енергоефективності», Проект ПРООН "Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та інші партнери.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 53
 Друк

Інвестиційну привабливість проектів з енергоефективності, «чистої» енергетики та переробки сміття розглянули Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із Головою Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком та заступником голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним на відкритті «Invest Energy Day» у Торгово-промисловій палаті України.

Починаючи із 2014 р., Держенергоефективності спільно з урядовцями, парламентарями та експертами запроваджує кардинально нові підходи щодо інвестування та співфінансування проектів «чистої» енергетики та сфери енергоефективності.

Зокрема, механізм співфінансування, покладений в основу програми «теплих кредитів», дозволив заохотити більше 400 тис. родин до енергоефективності та стимулювати залучення близько 6,3 млрд грн. в економіку України.

Ще одним ефективним інструментом, який запроваджено для утеплення саме бюджетної сфери, є ЕСКО. Після створення у 2016-2017 рр. відповідної законодавчої бази у цій сфері сьогодні вже реалізуються проекти за понад 140 ЕСКО-договорами на суму більше 120 млн гривень. Це лише старт, адже впродовж лише кількох місяців 2018 р. кількість оголошених ЕСКО-тендерів у Системі електронних публічних закупівель «Prozorro» зросла із 100 до понад 400 таких аукціонів.

Крім цього, тісна співпраця із місцевою владою дозволила створити єдину інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів, яка налічує вже понад 16 тис. будівель (http://saee.gov.ua/sites/default/files/documents/ESCO_objects_04_06_2018.xlsx). Тому компанії мають чималий вибір об’єктів для інвестування.

 

Крім цього, Агентство розпочало партнерство у питаннях ЕСКО із центральними органами влади: Міноборони, Міносвіти, Держводагентством, Держстатом, Держпродспоживслужба, Нацкомфінпослуг.

 

Якщо говорити про «чисту» енергетику, то створення сприятливої законодавчої бази та стимулів активізувало інвесторів. За три роки в українські «зелені» проекти залучено понад 1,1 млрд євро інвестицій. На привабливості «зеленої» енергетики також наголошував особисто Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної інвестиційної ради.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 51
 Друк

За результатами проведеного лабораторного контролю Білоцерківським міжрайонним відділом лабораторних досліджень з початку 2018 року на КП «Сквирське комунальне господарство» відібрано та досліджено на санітарно-хімічні показники 16 проб, з них 15 (93%) не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначено для споживання людиною» по жорсткості, 8 проб (50%) по вмісту заліза та 2 проби (12,5%) не відповідають по вмісту нітратів, по мікробіологічних показниках 42 проби з них не відповідало вимогам 3 (7%) в т.ч. 1 проба в побуті .

По санітарно-хімічним показникам: на водозаборі: артезіанська свердловина вул.Слобідська,35 м.Сквира біля ЗОШ №5 : нітрати –79,38 мг/дм3 , (при нормі до 50 мг-куб/дм ), загальна жорсткість -11,2 ммоль /куб.дм (при нормі 7 мг-екв/дм), артезіанська свердловина -№3С - загальна жорсткість 8,5 ммоль /куб.дм, артезіанська свердловина -№7А залізо загальне - 0,76мг/ куб.дм (при нормі 0,2 мг-куб/дм ), загальна жорсткість 7,7 ммоль /куб.дм, артезіанська свердловина -№5 залізо загальне - 0,38мг/ куб.дм , загальна жорсткість -9,5 ммоль /куб.дм, ( вимоги додотку№2 таблиця 1 ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною"); на водопровідній мережі: за І квартал - НВК ЗОШ 1-111ст. дитячий садок №4- загальна жорсткість - 9,6 мг-экв/дм3 , ДНЗ №3 «Берізка» - загальна жорсткість - 9,5 мг-экв/дм3 , водорозбірні колонки по: вул.Толстого,29 м.Сквира - нітрати –79,41 мг/дм3, загальна жорсткість -11,3 ммоль /куб.дм; вул.Шевченка,78 м.Сквира залізо загальне - 0,35мг/ куб.дм , загальна жорсткість -9,5 ммоль /куб.дм; вул. Незалежності,206 м.Сквира загальна жорсткість -9,5 ммоль /куб.дм; та РЧВ вул.Залізнична - залізо загальне - 0,32 мг/ куб.дм , загальна жорсткість -9,5 ммоль /куб.дм.; за ІІ квартал - Сквирський психоневрологічний будинок -інтернат м.Сквира залізо загальне - 0,32мг/ куб.дм , загальна жорсткість -9,5 ммоль /куб.дм; Сквирська ЗОШ I-III ст. №1 м.Сквира, заг.жорсткість -9,6 мг/екв./дм3; залізо -0,34 мг/екв./дм3; Сквирська ЗОШ I-III ст. №3 м.Сквира, заг.жорсткість -9,6 мг/екв./дм3; залізо -0,34 мг/екв./дм3; Сквирський ДНЗ №1 "Світанок " м.Сквира, заг.жорсткість -9,8мг/екв./дм3; залізо -0,36 мг/екв./дм3. Переглядів: 196

  Read More...Друк

На площі Героїв Небесної Сотні біля пам’ятника Т.Г.Шевченка зібралися велосипедисти усіх поколінь Сквирщини. На це спортивне свято завітали: виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, голова райради В.В.Гриша, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед студентів з велоспорту М.Г.Гоменюк, директор-засновник приватного підприємства «Болліт», заступник директора Київського професійного коледжу з фізичної культури і військової підготовки В.А.Поступаленко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психологічної освіти Кам`янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка В.М.Сич, почесний тренер велоспорту Сквирської ДЮСШ В.Ю.Хіврич та тренер з велоспорту, який 41 рік свого життя присвятив вихованню підростаючого покоління велосипедистів і нині продовжує цю справу – І.Д.Бусол.

Зустріч розпочалася рівнянням учасників заходу на розгорнуте 30 метрове полотнище Державного Прапору України під виконання Державного Гімну України.

З вітальним словом до присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна урочисто вручила Подяки райдержадміністрації майстрам і тренерам велоспорту нашого краю.

Теплі слова вітань до учасників зустрічі лунали від голови районної ради В.В. Гриші, тренерів з велоспорту В.Ю.Хіврича, В.В.Дюбіна тощо.

Хвилиною Мовчання зібрання вшанувало пам'ять спортсменів Сквирщини, що не дожили до цього дня.

Після закриття мітингу велосипедисти різних вікових категорій – від підлітків до літніх майстрів, вирушили у велопробіг вулицями міста Сквира.

Переглядів: 125
 Друк

Звернення Президента щодо політв'язнів

Посилання:


https://dropmefiles.com/7V0Y5.             

https://www.dropbox.com/s/gz5q0gwygtxh46a/%D0%B2%D1

%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%84%D0%B0%D0%B1%

D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%B0%D0%BD%D1%82%

D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%

D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%83%D0%B4.mov?dl=0

Переглядів: 82
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack