Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
травня 2018


Друк

Вже другий рік поспіль літо на Сквирській землі розпочинається відкритим Всеукраїнським фестивалем «Ми – діти твої, Україно!», присвяченим Дню захисту дітей, який проходить у селі Пустоварівка. Цього річ на фестиваль прибули діти-сироти з лінії розмежування Донецької області, діти учасників АТО Київської, Вінницької, Житомирської областей – майже 2000 юних українців.

На свято прибули поважні гості: Наталія Онопрієнко-Капустіна - начальник служби у справах дітей КОДА, Олеся Бурдик – помічник-консультант народного депутата України Р.М. Сольвара, Людмила Веряскіна – помічник-консультант народного депутата України В.І. Гудзенка, Катерина Бондарчук – помічник-консультант депутата Київоблради В.І. Скрипи, Тетяна Власюк – помічник-консультант депутата Київоблради Л.П. Глиняного, голова Тетіівської ОДП Наталія Троянська, голова Володарськоі РДА Андрій Пантелейчук, голова Володарськоі райради Володимир Кузьменко, голова Ставищанської РДА Сергій Кошіль, голова Погребищенськоі райради Сергій Волинський, проректор Білоцерківського національного аграрного університету з наукової та інноваційної діяльності Ольга Варченко, завідувач кафедри обліку і оподаткування Білоцерківського національного аграрного університету Іван Свиноус, завідувач кафедри рибництва Білоцерківського національного аграрного університету Олександр Олешко.

Дітей і гостей радо зустрічали голова Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюк, голова районної ради В.В.Гриша, Пустоварівський сільський голова М.О.Скочинський, Сквирський міський голова В.А.Скочко та директор ТОВ «Агрофірма «Колос» Л.В.Центило.

О 10 годині всі, діти і дорослі застигли, схиливши голови у Хвилині Мовчання біля Пустоварівського Меморіалу Героїв Другої Світової війни та Героїв АТО вшановуючи пам'ять загиблих за Україну захисників. Керівники району, міста, сільської територіальної громади і почесні гості поклали квіти до Вічного Вогню і до монумента Героям АТО.

Потім розпочалася урочиста святкова хода «Україна моя вишивана» від Меморіалу до Головної сцени, в голові якої марширували юні барабанщиці, а за ними учні Сквирського ВПУ несли 30-метрове полотнище Державного Прапору України.

З виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору України і прапору «МИ – ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» розпочалося урочисте відкриття фестивалю.

Почесне право підняти Державний Прапор Українибуло надане учасникам фестивалю, дітям із зони розмежування Донецької області Кирилу Кравцову та Анастасії Євсіковій, Вікторії Бондар - переможниці Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів.

Почесне право підняти Прапор ІІ Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» отримали: вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості

-Артур Асавальчук,

- Артем Чернищук

та Богдан Марченко, триразовим чемпіонам Київської області з авіамодельного спорту, кандидадам у майстри спорту.

З Головної сцени фестивалю злітає Символ миру – білий голуб з рук Ангеліни Глухоман і учасника бойових дій в зоні АТО Олега Демченко.

З вітальним словом до учасників фестивалю і усіх присутніх звернулась начальник служби у справах дітей Київської облдержадміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна.

Виступали учасники фестивалю, в парку Пустоварівського НВК діяла фотовиставка «ХАЙ ЗАВЖДИ ПОСМІХАЮТЬСЯ ДІТИ», відбулося свято морозива торгової марки «Рудь», працювали різноманітні майстер-класи для дітей (різьблення по дереву, картини з вовни, вироби з бісеру, рукотвори, квілінг, виготовлення сувенірів, аква-грим, декоративний розпис, іграшки з фетру, лялька-мотанка, листівки ручної роботи), відбувся фестиваль національної кухні, проведені спортивні ігри та розваги (шахи, шашки, настільний теніс, арм-реслінг, карате, веселі старти, дартс) тощо.

Після урочистого закриття фестивалю «МИ – ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» і церемонії нагородження перед глядачами виступили кращі дитячих колективи Київщини та естрадні виконавці Сквирщини.

Закінчилось свято концертом за участю заслуженої артистки України Наталки КАРПИ і дискотекою.

Переглядів: 177
 Друк

Сквирська районна державна адміністрація повідомляє, що 31.05.2018 року в с. Пустоварівка відбудеться ІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми - діти твої, Україно!»

Транспортне сполучення між м. Сквира та с. Пустоварівка буде забезпечено за рахунок регулярного маршруту Сквира АП – с. Пустоварівка за наступним графіком:

 

з м. Сквири 6.20; 8.00; 10.30; 13.30; 15.10.

з с. Пустоварівка 7.00; 8.30; 12.00; 14.30.17.00.

 

Крім того, в вечірній час (після 7.00, при потребі) буде організовано додаткові рейси з с. Пустоварівка та в зворотному напрямку. Час відправки додаткових рейсів уточнювати в диспетчера ПП «Центуріон плюс» за тел.. 073-50-50-501

 

Переглядів: 257
 Друк

Про розроблення детального плану території

двох поруч розташованих земельних ділянок

площею 2,9359 га та площею 3,5 га, які перебувають

у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розміщених

за адресою: Київська область, Сквирський район,

с. Пищики, вул. Миру, 113 б (за межами населеного пункту)

під будівництво комплексу з переробки біомаси

в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії

Відповідно до статей 13, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 8, 10, 16, 19, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", розглянувши клопотання ТОВ Агрофірма "Нива" з доданими документальними матеріалами щодо розробки детального плану території двох поруч розташованих земельних ділянок: площею 2,9359 га (кадастровий номер 3224085600:07:021:0005, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (не рілля) та площею орієнтовно 3,5 га (точна площа визначиться при розробці детального плану), яка є частиною земельної ділянки площею 17,9819 га (кадастровий номер 3224085600:07:021:0004, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) (не рілля), що перебувають у власності зазначеного товариства, розміщених за адресою: Київська область, Сквирський район, с. Пищики, вул. Миру, 113-б (за межами населеного пункту) на території Пищиківського старостинського округу № 3 (колишня територія Пищиківської сільської ради), що на цей час входить до складу Фурсівської об’єднаної територіальної громади Білоцерківського району, під будівництво Комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії; з метою залучення інвестицій в розвиток району та створення нових робочих місць:

 

1. Розробити детальний план території (далі - ДПТ) двох поруч розташованих земельних ділянок площею 2,9359 га (цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (не рілля) та площею орієнтовно 3,5 га (точна площа визначиться при розробці детального плану), яка є частиною земельної ділянки площею 17,9819 га (цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не рілля), які перебувають у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розташованих за адресою: Сквирський район, с. Пищики, вул. Миру, 113-б (за межами населеного пункту) на території Пищиківського старостинського округу № 3 (колишня територія Пищиківської сільської ради), під будівництво Комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії.

 

2. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх врахування під час розроблення ДПТ.

 

3. Фінансування робіт по розробленню ДПТ здійснити за рахунок коштів інвестора ТОВ Агрофірма "Нива" відповідно до його клопотання.

 

4. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації організувати розроблення ДПТ та подання його на розгляд архітектурно-містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

 

5. Оприлюднити розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 

6. Після розробки та узгодження ДПТ з протоколом архітектурно-містобудівної ради подати на затвердження Сквирській районній державній адміністрації.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 112
 Друк

Про утворення комісії щодо розгляду

звернення підприємців та жителів

сіл Селезенівка та Цапіївка

Відповідно до статей 6, 25, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про звернення громадян", Указу Президенту України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Земельного кодексу України:

 

1. Утворити комісію для розгляду звернення підприємців та жителів сіл Селезенівка та Цапіївка у складі:

 

Сиворакша

Микола Васильович

начальник управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, голова комісії;

Тибулевич

Світлана Леонідівна

головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

 

Коберник

Світлана Михайлівна головний спеціаліст відділу з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва та тваринництва управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації;

 

Буланова

Світлана Олександрівна завідувач юридичного сектору апарату Сквирської райдержадміністрації;

 

Рибак

Віра Петрівна

 

головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Головного управління Дежпродспоживслужби в Київській області

(за згодою);

 

Тарасенко

Марина Володимирівна

 

головний спеціаліст Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

(за згодою).

 

 

2. Комісії провести перевірку фактів, викладених у зверненні, за результатами якої скласти акт у термін до 15.06.2018 року.

 

3. Про результати розгляду повідомити заявників.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 100
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Калінчук Олені В’ячеславівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Калінчук О.В. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Буківської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0081692, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 16.03.2018 року справа № 376/443/18, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Буківське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Калінчук Олені В’ячеславівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради за № 286 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Буківське».

 

2

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Калінчук Олені В’ячеславівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 95
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Василенко Юзефі Михайлівні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Василенко Ю.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Макосій Н.В. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Василенко Юзефі Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Василенко Юзефі Михайлівні земельну ділянку площею 2,4264 га (з них ріллі – 2,4264 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах

 

 

2

 

Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Василенко Юзефі Михайлівні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

Переглядів: 109
 Друк

Про утворення комісії щодо розгляду

звернення громадянки Пилюченко Л.Г.


Відповідно до статей 6, 25, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про звернення громадян", "Про аквакультуру", Указу Президенту України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Водного кодексу України, Земельного кодексу України:

 

1. Утворити комісію для розгляду звернення гр. Пилюченко Л.Г. у складі:

 

Сиворакша

Микола Васильович

начальник управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, голова комісії;

Тибулевич

Світлана Леонідівна

головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

 

Харченко

Віктор Миколайович

інженер-гідротехнік Басейнового управління водних ресурсів річки Рось (за згодою);

Буланова

Світлана Олександрівна завідувач юридичного сектору апарату Сквирської райдержадміністрації;

Ковальчук

Валентина Василівна

сільський голова с. Чубинці (за згодою).

 

2. Комісії провести перевірку фактів, викладених у зверненні, за результатами якої скласти акт у термін до 12.06.2018 року.

 

3. Про результати розгляду повідомити заявника.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 113
 Друк

Про надання дозволу на виїзд за кордон

на навчання неповнолітній дитині,

позбавленій батьківського піклування,

Скрит Яніні Анатоліївні.

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", статтями 243, 244 Сімейного кодексу України, Цивільним кодексом України, Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини", спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді Міністерства освіти України Міністерства охорони здоров’я Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88 "Про затвердження Правил опіки та піклування", врахувавши заяву від 17 квітня 2018 року Скрит Яніни Анатоліївни,  та протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 25 квітня 2018 року № 6/18, а також з метою захисту прав та законних інтересів дитини:

 

1. Надати дозвіл неповнолітній дитині, позбавленій батьківського піклування, Скрит Яніні Анатоліївні,  на виїзд за кордон до Королівства Іспанії на навчання в COLEGIO DE SANTA ANA (Коледж Санта Ана), терміном на 1 рік.

 

2. В період перебування Скрит Яніни Анатоліївни, за кордоном повну відповідальність за її життя та здоров’я покласти на гр. Іспанії MARIA AMPARO ZAFRA BENJUMEA (Марія Ампаро Зафра Бенхумеа), в якої буде проживати дитина, та на адміністрацію коледжу Санта Ана, в якому дитина буде навчатись.

 

3. Громадянці Іспанії Марії Ампаро Зафра Бенхумеа:

 

3.1. Піклуватися про стан здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток неповнолітньої дитини Скрит Яніни Анатоліївни, забезпечувати її належний догляд і лікування.

 

3.2. Вживати заходи щодо захисту прав та інтересів неповнолітної Скрит Яніни Анатоліївни.

 

3.3. Створювати належні побутові умови для здобуття освіти.

 

3.4. Забезпечувати неповнолітній Скрит Яніні Анатоліївні вільне віросповідання.

 

3.5. Щокварталу надавати службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації інформацію про умови проживання, стан здоров’я та навчальні досягнення та фото Скрит Яніни Анатоліївни.

 

4. Громадянці Іспанії Марії Ампаро Зафра Бенхумеа та Благодійній Асоціації «НІДЕС» забезпечити повернення неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, Скрит Яніни Анатоліївни,  в Україну по закінченню терміну навчання, та на вимогу батьків-вихователів, служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації та служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

 

5. В разі успішного навчання в коледжі Санта Ана Королівства Іспанії, продовжити навчання Скрит Яніни Анатоліївні, з нового навчального року до закінчення навчання.

 

6. За сприяння відділу освіти Сквирської райдержадміністрації, зобов’язати Скрит Яніну Анатоліївну, двічі на рік приїжджати в Україну для здачі екстернатного навчання з метою здобуття неповнолітньою загальної середньої освіти.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 

Переглядів: 87
 Друк

Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж

населеного пункту с. Шамраївка

на території Шамраївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання Шамраївської сільської ради (лист від 11 травня 2018 року № 282) з доданими документальними матеріалами, відповідно до статті 173 Земельного кодексу України, статей 13, 25, 30, 46 Закону України "Про землеустрій", статті 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", статей 6, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи рішення Шамраївської сільської ради: від 20 грудня 2017 року № 05-19-VII "Про затвердження Генерального плану села Шамраївка", розробленого Державним підприємством "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" в 2017 році; від 20 грудня 2017 року № 15-19-VII "Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Шамраївка на території Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області", розробленого на підставі вищеназваного генерального плану; від 10 травня 2018 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж с. Шамраївка Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області"; з метою встановлення і зміни меж с. Шамраївка для створення сприятливих умов територіального розвитку села, поповнення місцевого бюджету та забезпечення ефективного використання його потенціалу:

 

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Шамраївка на території Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, згідно з яким передбачається збільшення існуючої площі села з 810,5 га до площі 1177,0364 га за рахунок земель, що перебувають у власності та користуванні громадян і юридичних осіб, та інших земель, прилеглих до нього, в адміністративних межах зазначеної сільської ради згідно з додатком.

 

2. Затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Шамраївка на території Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області здійснити в установленому чинним законодавству порядку.

 

3. Оприлюднити розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 

Переглядів: 101
 Друк

Про виділення коштів для організації

проведення заходів

з нагоди Дня захисту дітей

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання Указу Президента України від 30.05.1998 №568/98 "Про День захисту дітей", та з метою відзначення у районі Дня захисту дітей:

 

1. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації забезпечити підбір матеріалів та подарунків з нагоди Дня захисту дітей для організації проведення заходів та привітання зі святом дітей соціально незахищених категорій – учасників святкових дійств.

 

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації профінансувати службу у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації у сумі 40035 грн. 56 коп. (сорок тисяч тридцять п’ять гривень п’ятдесят шість копійок) на оплату кошторисних витрат (додаток) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2018 рік на фінансування районної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року.

 

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Додаток

 

до розпорядження голови

адміністрації

 

23 травня 2018 року № 245

 

 

КОШТОРИС ВИТРАТ

на проведення заходів з нагоди Дня захисту дітей

 

№ п/п Найменування Кількість Ціна за одиницю, грн. Сума, грн.

1. Папір А-4 5 пач. 90,00 450,00

2. Ручки 20 шт. 4, 61 92, 20

3. Блокноти 15 шт. 20, 00 300, 00

4. Ножиці 2 шт. 25,08 50,16

5. Бейджики 30 шт. 8,46 253,80

6. Друкована продукція 210 арк. 1, 75 367, 50

7. Оплата оренди (надувний атракціон «Слон») 1 шт. 8000, 00 8000, 00

8. Оплата оренди (паравозик дитячий «Гусеничка») 1 шт. 6500, 00 6500, 00

9. Значки з емблемою фестивалю 1500 шт. 8,00 12000,00

10. Чашки з емблемою фестивалю 50 шт. 55,00 2750, 00

11. Браслети з емблемою фестивалю 300 шт. 9,50 2850,00

12. Подарункові пакети 50 шт. 2,00 100,00

13.

Вода мінеральна 0,5 л 1500 шт. 2,60 3900,00

14. Сік 0,2 л 621 шт. 3,90 2421,90

Всього 40035,56

 

 

Керівник апарату адміністрації В.Л.Салтанюк

 

Переглядів: 100
 


Сторінка 1 з 21
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack