Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Четвер, 17 травня 2018


Друк

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторного-курорним лікуванням.

Порядок визначає, що безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування ( згідно з договорами, укладеними з санаторно-курортними закладами) забезпечуються:

· особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції;

· учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції;

· учасники війни з числа учасників антитерористичної операції;

· постраждалі учасники Революції Гідності.

Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування необхідно стати на облік до управління соціального захисту населення. Для цього необхідно написати заяву та подати наступні документи:

1. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

2. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

3. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

· наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

· довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

· рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

· довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

· витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

За довідками та детальнішого роз’яснення просимо звертатися до управління соціального захисту населення Сквирської РДА ( каб. №4, або за тел. 5-16-41)

16.05.2018

Переглядів: 102
 Друк

Співробітниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС в зоні діяльності митниці виявлено чергову спробу ввезення брендового одягу з порушенням митного законодавства.

Митники звернули увагу, що при переміщенні через митний кордон України на адресу українського отримувача міжнародного експрес-відправлення від підприємства з Сербії разом з товаром «одяг жіночий» містився оригінал інвойсу на суму понад 6 тисяч євро.

При цьому, декларантом при проведенні митного оформлення відправлення подано електронну митну декларацію, де зокрема зазначалося, що вартість вантажу становила 300 євро, тобто значно відрізнялася від тієї, яка зазначена у оригіналах товаросупровідних документів, виявлених митниками.

Таким чином, декларантом не заявлено за встановленою формою у декларації точні та достовірні відомості щодо вартості товару.

Зазначені дії декларанта мають ознаки порушення митних правил передбачених статтею 472 Митного кодексу України, у зв’язку з чим співробітниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії складено протокол про порушення митних правил, яким передбачено накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Предмети правопорушення (пальто, жакети, сукні, брюки, туніки, футболки) вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 54
 Друк

 

Сквирська дільниця Білоцерківської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що в травні 2018 року відбудуться планові перевірки технічного стану, герметичності газопроводів та газового обладнання квартир багатоповерхових житлових будинків у місті Сквира по вул. Горького, буд. № 3, 3а та пров. Каштановий буд. № 15, 17, 19.

При проведенні робіт подача природного газу споживачам вищевказаних житлових будинків буде тимчасово припинена, відновлення газопостачання відбудеться по завершенні робіт.

Сквирська дільниця Білоцерківської ФЕГГ

 

Переглядів: 52
 Друк

17 травня  – Всесвітній день вишиванки, свято, яке символізує єдність поколінь українського народу.

Керівництво та працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сквирщини долучилися до доброї традиції святкування Дня вишиванки та взяли участь в урочистостях, які відбулися на Площі Героїв Небесної Сотні біля пам`ятника Т.Г. Шевченку.

Українську вишивку називають молитвою без слів. А сорочка, вигаптувана маминими руками, – ніби натільний хрестик, який захищає від усього злого й оберігає впродовж життя. Вишиванка — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вона завжди була нашим оберегом, гордістю і автентичною ознакою.

Українська вишиванка здавна вважалася символом патріотизму та нескореності. Якщо хтось в часи радянського союзу наважувався вийти «в люди» у вишиванці, то цей вчинок сприймався як своєрідний виклик, ледь не як прояв дисидентства. За вишиванку могли і з вишу відрахувати...

Врешті, ми дожили до того моменту, коли українська вишиванка, залишаючись символом любові до рідної країни та уваги до своїх коренів, все ж стала однією з світових модних тенденцій - елементи вишивки, які визнано ознакою гарного смаку та стилю, використовують відомі кутюр’є у своїх колекціях. І, які б модні тренди не додавались би до сучасної вишиванки, вона не перестане оберігати культурну спадщину наших предків та бути генетичним кодом української нації!

 

Переглядів: 134
 Друк

У великому залі адмінприміщення Сквирської районної ради, відбулося засідання «круглого столу», який вів голова районної ради Василь Гриша. Темою для обговорення було добровільне об’єднання територіальних громад. Директор Київського центру розвитку місцевого самоврядування, Любимов Олег Вікторович, повідомив присутнім, що організація, яку він очолює, є неурядова, недержавна організація, яка створена за підтримки Європейської програми U-LEAD з Європою та Міністерства регіонального розвитку будівництва житлово-комунального господарства. Основним завданням організації є допомога у реформуванні органів місцевого самоврядування – децентралізації, а також допомога вже сформованим ОТГ. Дані послуги є безкоштовними.

Більш детально ознайомитись з інформацією децентралізації органів місцевого самоврядування, а саме об’єднання їх у ОТГ можна за посиланням: http://decentralization.gov.ua/areas/11/lgdc.

В обговоренні питання добровільного об’єднання територіальних громад взяли участь міський, сільські голови та депутати Сквирської районної ради. Було обговорено порядок, який мають дотримуватись органи місцевого самоврядування у період створення ОТГ, позитивні та негативні сторони децентралізації, статистичні дані вже створених ОТГ на території України та ін. Переглядів: 131

  Read More...Друк

Понад 35 осіб зібралися 16.05.2018 у приміщенні школи с. Самгородок на виїзний прийом голови Сквирської райдержадміністрації Галюка Василя, за сприяння народного депутата Верховної ради Руслана Сольвара, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Славінської, керівника громадської приймальні нардепа Галюка Максима, юристів та медпрацівників громадської приймальні, представників поліції Сквирського ВП ГУНП в Київській області, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, помічника депутата обласної ради Скрипи В.І. Бондарчук Катерини.

У вступному слові голови райдержадміністрації Галюк Василь зауважив, що виїзні прийоми до населених пунктів району дають можливість безпосередньо на місцях вирішити проблемні питання та отримати інформацію з перших вуст. Наголосив на важливості підключення якісного інтернету у населений пункт, необхідності підписання декларацій з сімейним лікарем, звернув увагу на вирішення соціальних питань учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів, а також наголосив на аспектах реалізації Програми національно-патріотичного виховання молоді, тощо. Такий зворотній зв’язок корисний як для громадян, так і для органів влади. Переглядів: 257

  Read More...Друк

 

Програма «Діти Створюють Країну»

– це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, поширення глобальних цілей сталого розвитку та цінностей відповідальних громадян.

– це платформа для об’єднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, як для дітей, молоді, так і для експертів.

– це створення фундаменту миру, любові та підтримки наступних поколінь.

Програма є безстроковою.

В рамках програми відбуваються різні заходи, конкурси, активності.

В 2018 році до програми можуть долучитися діти до 18 років.

Організатор: Громадська організація «Українські Креативні Реформатори»

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

Програма відбувається за сприяння та інформаційної підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, інтернет порталу «Український Інтерес», НПУ Межигір’я, екологічного клубу Еремурус, ГО Вулик Ідей, благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Київської школи психології, ГО Батьківська спілка, ГО Громадський Хаб, UNICEF Ukraine, Tetra Pak, РВХ Свої, Нова Пошта.

Детальна інформацію про Програму на сторінці http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

 

Переглядів: 110
 Друк

У залі районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулася презентація книги члена Спілки Української Молоді в Україні, педагога, краєзнавця і досліджувача А.І. Гальчинського «По рідній вулиці з оркестром».

У заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондар, голова Громадської ради при РДА, редактор громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини»

К.Ф.Бондарчук, члени СУМУ різних років, вчителі та представники громадськосі.

Книга віддзеркалює інтенсивні зусилля районного осередку СУМУ по збору, популяризації і вшануванню імен наших земляків, учасників національно-визвольних змагань українського нороду. Йдеться про полковника Армії УНР, начальника штабу УПА-Північ Леоніда Ступницького, генерал-хорунжого Володимира Савченка, генерал-хорунжого Євгена Мошинського, підполковника Армії УНР Павла Панченка, старшину Дієвої армії УНР Авраама Фартушного, стрільців Петра Декаленка, Олександра Збаращенка та Степана Корбута.

Присутнім був продемонстрований фільм про подорож Сквирських СУМівців по місцях бойової слави своїх земляків.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк, який подякував Анатолію Ігоревичу Гальчинському за величезну роботу проведену ним з пошуку і популяризації Героїв Сквирщини, що отримало відображення у презентованій книжці. «У 90-х всі наші зусилля спрямовувались на економічному зростанні держави, і нажаль був втрачений аспект національно-патріотичного виховання. Наслідки цього ми зараз спостерігаємо на Південному Сході України. Тепер ми всі усвідомлюємо, що наша незалежність виборювалась у тривалій кровопролитній боротьбі народу. І зараз наш обов’язок виховувати справжніх українців, які добре пам’ятають своє минуле, є патріотами України і будують свою державу величною, могутньою і процвітаючою» - наголосив Василь Васильович.

Переглядів: 152
  Read More...Друк

 

Мінрегіон вводить «жовті лінії» обмеження забудови

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить нові лінії обмеження забудови — «жовті лінії», що визначають межі максимального розповсюдження завалів житлової, громадської та промислової забудови у разі їх руйнування та можливих надзвичайних ситуацій. Відповідні зміни містяться у новому ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій».

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Переглядів: 290
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack