Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Понеділок, 07 травня 2018


Друк

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?
Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.
Проект ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI). Переглядів: 264

  Read More...Друк

 

06 травня 2018 року пустоварівський «Колос» в місті Боярка провів виїзну зустріч першості Київської області з футболу сезону 2018 року з командою «Стара Боярка». Наші футболісти надійно зіграли в обороні, двічі забив до перерви. На 24 хв. pеактивний Бугаєнко, відірвавшись від опікунів, перекинув м’яч над голкіпером і без будь – якого супротиву закотив його в сітку. А п’ять хвилин по тому Кутасевич розстріляв ціль потужним ударом метрів з двадцяти п’яти. У другому таймі суперники обмінювалися гострими атакуючими випадами, але рахунок на табло так і не змінився. Вітаємо пустоварівських футболістів з яскравою перемогою. Після трьох турів першості «Колос» очолює турнірну таблицю, набравши максимальну кількість очок.

09 травня на сільському стадіоні села Пустоварівка відбудеться матч 1/16 Кубку Київської області з футболу сезону 2018 року, в якому господарі прийматимуть минулорічного чемпіона області команду «Арсенал» Мала Снітинка Фастівського району. Початок о 17.00 год..

 

Переглядів: 122
 Друк

Близько півсотні селян зібралися у приміщенні школи с. Рогізна на зустріч з головою Сквирської райдержадміністрації Галюком В.В., за сприяння народного депутата Верховної ради Руслана Сольвара, керівником громадської приймальні нардепа Галюком М.В., юристами громадської приймальні, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, помічником депутата обласної ради Скрипи В.І. Бондарчук К.Ф., представниками поліції Сквирського ВП ГУНП в Київській області.

У вступному слові голови райдержадміністрації Галюк В.В. зауважив, що виїзні прийоми до населених пунктів району дають можливість безпосередньо на місцях вирішити проблемні питання та отримати інформацію з перших вуст. Такий зворотній зв’язок корисний як для громадян, так і для органів влади.

Начальник сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області Дяченко С.А. розповів про реформування в системі МВС, яке відбулося та доповів про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту, а дільничний офіцер поліції Тригубчук В.М. звітував по криміногенній обстановці на території села.

Переглядів: 290
  Read More...Друк

ПЕРЕЛІК

колективних договорів (угод), зареєстрованих

в управлінні соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

за І квартал 2018 року

Реєстровий №

Дата реєстрації

Назва колективного договору (угоди)

1

11.01.2018

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом КП «Сквирське комунальне господарство»

2

23.01.2018

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом ТОВ «Надія – 10» на 2018-2020 рр.

3

24.01.2018

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Умізол» на 2018-2023 рр.

4

02.02.2018

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом

ПП «Торес – Н» на 2018-2022 рр.

5

22.02.2018

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом ТОВ «Оріховецьке»

ПЕРЕЛІК

змін, внесених до колективних договорів та зареєстрованих

в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

в І кварталі 2018 року

Реєстровий №

Дата реєстрації

Назва

1

02.01.2018

Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)

2

22.02.2018

Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Росава - Агро» на 2015-2020рр.

3

28.03.2018

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді

Переглядів: 124
 Друк

 

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,

На нараді заслуховувались і обговорювались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу у Збройних Силах, призову на строкову сужбу квітні 2018 року та заходи, які вживаються для його виконання .

Доповідач: Бабенко Володимир Сергійович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату; Переглядів: 306

  Read More...Друк

03.04. 2018 року свято весни «Весна каштани запалила» проведено в Оріховецькій школі спільно з сільським Будинком культури. Метою заходу,який провела вчитель української мови та літератури,класний керівник 7 класу Світлана Василівна Федоренко - розширила уявлення учнів про цінність та багатогранність природи; виховування любові до рідного краю. Особливо уважно слухали діти про сади і парки,що є невід’ємною рисою Києва. Навесні та влітку Київ потопає у зелені, восени – у золотому листі. Найчарівніше місто виглядає коли дивовижні каштани запалюють рожевими та білими свічками сади та вулиці. Діти читали вірші про природу.

05.04.2018 року в приміщенні Лавриківської бібліотеки – філіалу спільно з сільським клубом проведена година здоров'я «Шкідливі звички,причини і наслідки» для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Мета заходу залучати дітей до читання, популяризації літератури про здоров’я, формування здорового способу життя. Захід проходив у сільському фельшерсько – акушерському пункті. Під час спілкування було розкрито поняття «шкідливі звички» і «здоровий спосіб життя». Фельшер Наталія Киш звернула увагу дітей на необхідність дбати про своє здоров’я, адже з часом саме його стан впливає і на загальну якість життя і на працездатність людини.

05.04.2018 року в Кривошиїнському сільському Будинку культури проведена година роздумів «Гіркі плоди солодкого життя». Художній керівник Гаврилюк О.Г. ознайомила учнів з основними поняттями — «шкідлива звичка»,пропагувала здоровий спосіб життя,
негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та куріння. Як виховувати почуття відповідальності за свої вчинки та уміння оцінювати їх.

05.04.2018 року бесіду «Не варто так жити» проведено для учнів старших класів Чубинецької НВК І-ІІ ст. спільно з працівниками сільського Будинку культури та бібліотеки – філіалу. Перед дітьми виступила медичний працівник лікарні - амбулаторії сімейного типу Заболотня Тетяна Іванівна,яка в своїй доповіді наголосила про дотримання здорового способу життя, зберегти, й зміцнити здоров’я, зробивши своє життя повноцінним. Активно обговорювалися наслідки шкідливих звичок , які відбиваються на здоров`ї людини. Діти переглянули викладку літератури «Здорова людина – здорова держава».

05.04.2018 року зустріч з медичним працівником на тему «Здоров'я понад усе» проведено в приміщенні фельшерсько – акушерського пункту села Селезенівка для дітей від 5 до 14 років. Бесіду провела медичний працівник Мельничук Ольга Леонідівна. В своїй доповіді вона розповіла дітям як поводити себе у літній період,особливо на воді. Про правила дорожнього руху.

05.04.2018 року бесіда «Шкідливі звички,чи життя в своє задоволення» проведена в Цапіївському сільському Будинку культури. Завідуюча клубом розповіла учням про корисні і шкідливі звички,причини виникнення їх серед дітей та шляхи їх профілактики. Учні відповідали на запитання чи вміють вони розрізняти корисні й шкідливі звички.

06.05.2018 року бесіду «Шкідливі звички чи життя в своє задоволення» проведено працівниками сільського Будинку культури спільно з бібліотекою - філіалом та школою. Вчитель організатор В.Половецької НВК І-ІУ ст. Яніна Степенко ознайомила учнів 5 класу із шкідливими звичками, що є основною причиною порушення здоров'я. Провела серед дітей тестування «Що я знаю про шкідливі звички?». На кінець бесіди директор сільського Будинку культури Махлай Н.С. закликала дітей виховувати у собі дбайливе ставлення до власного здоров'я.

06.04.2018 року виховна година «Шкідливим звичкам скажемо – НІ» проведено для учнів 8-11 класів Антонівської школи. Перед дітьми виступила медичний працівник школи Кошак Леся Степанівна,яка у своєму виступі наголосила,що найбільше зашкоджує здоров'ю людей паління, вживання алкогольних напоїв та наркотиків. Людина опиняється у так званій нікотиновій (алкогольній, наркотичній) залежності і вже не може обходитися без регулярного вживання цих отрут. Доповідь доповнив директор школи Міняйло Юрій Миколайович.

06.04.2018 року година відвертої розмови «Відмовся від тютюну» проведена в Самгородоцькому сільському Будинку культури,на який було запрошено учнів старших та середніх класів. Перед учнями виступила медичний працівник школи Дідківська Ніна Іванівна. Під час розмови дехто ділилився власним досвідом відмови від куріння та алкоголю, так як це серйозно шкодить та руйнує здоров'я.

06.04.2018 року година відвертої розмови «Шкідливі звички – шлях у безодню» проведено в Горобіївському сільському Будинку культури за участю учнів старших класів. Перед присутніми виступили директор Будинку культури Мацюк О.В.,завідуюча бібліотекою – філіалом Носанчук Л.П.,які в своїх виступах пропагували здоровий спосіб,так як багато підлітків починають курити, вживати алкогольні напої, не замислюючись від їх залежності.

06.04.2018 року фотопроект та перегляд фільму «Живемо – чи вбиваємо себе» організовано працівниками Шамраївського сільського Будинку культури. На захід було запрошено учнів молодших та старших класів. Діти переглянули фотовиставку «Живемо – чи вбиваємо себе». Заступник директора по виховній роботі Кравченко Світлана Леонідівна в своїй доповіді наголосила,як згубні звички із задоволення перетворюються на страшні хвороби. Діти відповідали на запитання, яким вони бачать своє майбутнє, коли беручи до рук цигарку чи пляшку пива не задумуються про згубні звички,які із задоволення перетворюються на страшні хвороби. Її доповідь доповнила директор сільського Будинку культури Чала О.П. В кінці заходу всі переглянули два фільми «Секрет їдкого диму» та «Небезпечне занурення».

06.04.2018 року діалог – застереження «Знати щоб жити» організовано в В.Єрчиківському сільському Будинку культури. Директор Стецюк Н.В. застерегла дітей не розвивати у собі шкідливі звички, що притупляють ріст дитини, пам’ять, розумові здібності. Перед учнями виступила фельдшер сільського медичного пункту Поліщук Надія Петрівна,яка донесла до дітей про згубні та шкідливі звички, залежність від наркотиків, цигарок, горілки, які з часом, а то й відразу вбивають людину, особливо дітей.

06.04.2018 року бесіда «Чи варто так жити» організована в Пустоварівській школі. Захід розпочала вчитель біології Волкотруб Галина Леонідівна,яка в своєму виступі наголосила, що з раннього дитинства потрібно турбуватися про своє здоров’я, гартувати свій організм спортом. Виступ доповнила медичний працівник сільської амбулаторії Семко Валентина Миколаївна,яка сказала,що на жаль, діти деколи не лише не виробляють добрих звичок,а навпаки, набувають шкідливих, згубних для організму. Ті хто курять цигарки, а ще гірше викурюють «травку» чи інший наркотик, вбивають свій організм. Директор Будинку культури Юхименко В.П. підвівши підсумки бесіди закликав боротися проти згубних звичок, що заважають рости й розвиватися молодому організму.

10.04.2018 року виставка робіт народних умільців «Благословенна будь, земле наша» розміщена в фойє Кривошиїнського сільського Будинку культури. Жителі та гості села відвідали виставку робіт народних умільців села Свинар Валентини Євтухівни,

Пеклін Валентини Яківни та Малюти Надії Самійлівни. Милували око вироби вишиті бісером та нитками.

11.04.2018 року проведено сільською бібліотекою - філіалом спільно з Лавриківським сільським клубом проведено калейдоскоп українських традицій «Пасхальна радість у віршах і піснях». Присутні дізнались багато цікавого про давні традиції і звичаї наших пращурів пов`язані з Великоднем. Ведуча заходу Катерина Кучер розповіла про особливості писанок, які є своєрідним естетичним кодом, оберегом роду. Бібліотекар ознайомила відвідувачів з поетичними Великодніми творами українських авторів, а саме: Т. Шевченка, Л. Глібова, Б. Лепкого. Слухали також народні оповіді і перекази присвячені даному святу. Потім учасники робили своїми руками прикраси на Великоднє дерево та кошик. За роботою діти співали святкові пісні, що несуть світло і радість Хрестового Воскресіння.

14.04.2018 року Лавриківським сільським клубом спільно з бібліотекою - філіалом було проведено відео перегляд «Ешелони в пекло». Метою даного заходу було показати юним відвідувачам минуле людей, яких дітьми фашисти насильницько вивозили в концтабори. Бібліотекар зачитала уривки з книги В. Литвинова «Ешелони в пекло», де описані тяжкі страждання, які випали на долю дітей, що стали об’єктами жахливих експерементів не тільки над тілом, а й над чистою душею. Присутні також переглянули відеорозповіді тих, кому вдалося вижити в ті страшні дні.

16.04.2018 року народознавча година «Хай Пасха святить світ святковий»

проведена в Пустоварівській школі, метою якої було ознайомити дітей з українськими звичаями та традиціями. Основним атрибутом свята є писанки. Діти читали вірші про страву та клали в Великодний кошик. Захід провела заступник директора по виховній роботі Ракоча Руслана Всеволодівна.

16.04.2018 року народознавча година «Христос Воскрес,воскресне Україна» для учнів молодших та середніх класів проведена працівниками Самгородоцького сільського Будинку культури та школою. Мета заходу розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи; ознайомити із символікою знаків на писанках; розвивати фантазію, пам’ять, мислення; виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

18.04. – 19.04.2018 року в районному Будинку культури відбувся районний щорічний фестиваль – конкурс військово-патріотичної творчості «Пам’ять серця», присвячений Дню пам'яті та примиренню, 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Засновниками і організатор-рами районного фестивалю-конкурсу військово-патріотичної творчості «Пам'ять серця» є відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації, районний Будинок культури та районна рада ветеранів війни та праці. Фестиваль проводився у чотирьох вікових категоріях та в вокальному, хореографічному, інструментальному та розмовному жанрах.

У фестивалі-конкурсі «Пам'ять серця» було визначено такі номінації:

- «Пісня-ветеран»;

- «Сучасна пісня військово-патріотичної тематики»;

- «Хореографічна композиція військово-патріотичної тематики»;

- «Художнє читання військово-патріотичної тематики»;

- «Авторська поезія»;

- «Інструменталісти військово-патріотичної тематики».У конкурсі взяли участь аматори та творчі колективи районного Будинку культури, дитячої школи мистецтв, районного центру дитячої та юнацької творчості, сільські клубні установи району.

26.04.2018 року тематична година «Чорнобиль - наша біль, тривога і пам'ять». Захід розпочався біля Хреста Пам'яті на території Храмового комплексу в с. Буки, який відкрила голова сільської ради. У своєму виступі коротко зупинилась на історичних фактах,які трапились 32 роки потому. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської АЄС. До підніжжя пам'ятного знаку лягли квіти від жителів села. На сільському кладовищі відвідали могилу померлого ліквідатора Чорнобильської АЄС Купрієнка Миколи Олександровича.

26.04.2018 року година пам'яті «На роки, на віки нам з Чорнобилем жити» для дітей старших та середніх класів проведено в приміщенні Кривошиїнського сільського Будинку культури, вшанували живих та померлих ліквідаторів Чорнобильської АЄС. Перед присутніми виступив вчитель історії Поспелов Леонід Миколайович,голова сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Чорнобиля.

26.04.2018 року в Цапіївському сільському клубі проведена година пам'яті «По кому дзвонять Чорнобильські дзвони», діти читали вірші про Чорнобильську трагедію та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів.

26.04.2018 року година пам'яті «Чорнобиль: храм мужності і болю» проведено в приміщенні Домантівського сільського клубу за участю ліквідаторів Чорнобильської АЄС Яковлюка Сергія Миколайовича,Постоюка Петра Павловича та Осіпчука Сергія Вікторовича. Голова сільської ради щиро подякувала їм за їх мужність, яку вони проявили під час катастрофи,вручила кожному грошові винагороди,а від дітей села отримали квіти.

26.04.2018 року бесіда за круглим столом «Чорнобиль – наш біль, тривога і пам'ять» проведена для учнів старших та середніх класів. Директор Антонівської школи розповів присутнім про трагічні події,що трапились 32 роки тому назад. На захід було запрошено ліквідаторів Чорнобильської АЄС,що проживають в селі : Сотніченка Анатолія,Кирпань Анатолія, Карабач Анатолія,Глобенко Миколу. Діти переглянули документальний фільм «Місто – привид» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Чорнобиля.

26.04.2018 року біля пам'ятного знаку загиблим ліквідаторам Чорнобильської АЄС проведено мітинг-реквієм «Чорнобиль – наш біль, тривога і пам'ять»,який відкрила ведуча Керекеша Л.П.,яка нагадала всім присутнім про Чорнобильську катастрофу,що стала чорною плямою на нашій мирній планеті.Читці Олена Костильова,Настя Луцик та Діана Маличенко навели факти ліквідації аварії. Поіменно згадали героїв-пожежників,які власним життям затулили собою не тільки станцію а й Європу. Під дзвони набату називають імена загиблих: Володимира Правика,Віктора Кібенка,Володимира Тищура,Миколу Ващука,Василя Ігнатенка та Миколу Титенока. Оголошується хвилина мовчання. До слова запрошуються керівники району:Галюк В.В. – голова райдержадмініс-трації; Гриша В.В. – голова районної ради; Скочко В.А. – міський головакі подяками нагороджують ліквідаторів Чорнобильської АЄС. До присутніх звертається народний депутат України Гудзенко В.І.; помічник народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик; помічник депутата обласної ради Василя Скрипи – Бондарчук К.Ф.Під пісню «Чорнобильська біда» до підніжжя пам'ятного знаку лягають квіти від керівників району,громадськості міста та району.

26.04.2018 року в приміщенні Чубинецької школи спільно з сільським Будинком культури та бібліотекою-філіалом проведена година вшанування «Вони пройшли Чорнобильське горнило» Присутні: голова сільської ради,ліквідатори Чорнобильської АЄС – Леляк Воло-димир,Богатиренко Любов,Невмержицька Катерина,які поділилися власними спогадами. Учні читали вірші на Чорнобильську тематику. Власний вірш «Чорний біль» прочитав Василь Скрид. Народний фольклорний ансамбль «Терниця» виконали українську народну пісню «Балада про лейтенанта». Присутні переглянули книжкову виставку «Чорнобиль – мій смуток і біль». На сільському кладовищі відвідали могили померлих ліквідаторів та поклали квіти.

26.04.2018 року тематична година «Чорнобиль без грифу «Таємно» проведено в приміщенні школи спільно з сільським Будинком культури та бібліотекою-філіалом. Учні старших класів читали історичні матеріали страшної катастрофи та переглянули фільм «32 роки потому». Підсумок заходу підвела Олександра Криворучко.

27.04.2018 року на базі Терешківського клубу для клубних працівників відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації організовано пройшов виїзний практикум "Досвід роботи з сімейного виховання у клубному закладі: свято "Уклін тобі, кохана ненько" до Дня Матері. На заході були присутні начальник відділу О. Л. Центило - Гіптенко, заступник начальника О. С. Іванько, голова Шаліївської сільської ради Л. М. Бовкун. Свято підготовили вокальний жіночий ансамбль "Зірниця", учасники дитячого драматичного гуртка вищезазначеної сільської установи.

28.04.2018 року вокальний гурт «Любисток» районного Будинку культури (керівник О.В. Пилатівська) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Пам'ять бережуть роки» імені Героя України, Народної артистки України Раїси Кириченко та вибороли ІІ місце.

Матеріал підготовила

К.А.Трофимчук

Переглядів: 178
 Друк

 

23 – 25 травня 2018 року в місті Святогірську на Донеччині Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проводитимуть другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії».

Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Участь у форумі візьмуть понад 150 учасників, серед яких – іноземні партнери та представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Витрати на проїзд, проживання та харчування за рахунок організаторів.

Для зголошення на захід просимо до 9 травня (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqdCq-OqGkNGh9gp0uEuvbB5YilC-jy17Z9ltuShL76CCP0Q/viewform .

Контактна інформація: тел. (044) 284-30-26, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Переглядів: 148
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack