Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Субота, 05 травня 2018


Друк

 

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

- від 18 до 45 років;

- освіта не нижча за повну середню;

- придатність до військової служби за станом здоров’я.

Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом:

- стабільну та престижну роботу;

- гідний рівень грошового забезпечення (на даний час від 7400 грн.);

- соціальний захист та забезпечення;

- якісне медичне обслуговування для військовослужбовця та його сім’ї;

- перспективну кар’єрного зростання.

Детальна інформація на сайті Державної прикордонної служби України

 

Переглядів: 101
 Друк

У рамках відзначення Дня охорони праці в Україні за ініціативи Державної служби України з питань праці з 18 квітня цього року оголошено Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство охорони праці» за результатами роботи у 2017 році.

Інформація щодо умов проведення конкурсу розміщена на сайті виконавчої дирекції Фонду http://www.fssu.gov.ua

На Київщині перевірено торговельно-розважальні та інші заклади масового перебування людей

Жахлива трагедія, яка сталася в торговельно - розважальному центрі м. Кемерово Російської Федерації, та обірвала життя великої кількості людей, серед яких багато дітей, привернула увагу також і до стану умов та безпеки праці працівників аналогічних закладів в Україні, зокрема у Київській області, на території якої знаходиться чимала їх кількість.

Людина, її життя, здоров’я та безпека праці, в тому числі під час виконання трудових обов’язків, є найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, яка відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави, а стосовно найманих працівників у суб’єктів господарювання – обов’язком роботодавця.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у квітні цього року відповідно до компетенції проведено перевірки стану умов та безпеки праці та профілактичної роботи страхувальників в розрізі торговельно - розважальних та інших закладів масового перебування людей. Перевірки проводились, зокрема, на території таких закладів як: торгово-розважальний комплекс «МегаМаркет» (с. Ходосовка), міський культурний центр «Прометей» (м. Бровари), торговельно-розважальний центр ТОВ «Жирафф» (м. Ірпінь), Кагарлицький міський центр культури і дозвілля, торгово-розважальний центр ТОВ «Термінал-2016» (м. Бровари).

За результатами перевірок виявлено 70 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, найбільш поширеними з яких є: не проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність спеціаліста з питань охорони праці, відсутність інструкцій з охорони праці по професіям і видам робіт тощо.

Керівникам 15 суб’єктів господарювання внесено подання щодо усунення виявлених порушень, визначені строки. Страхові експерти надають практичну допомогу роботодавцям в запровадженні ефективної системи управління охороною праці та в її удосконаленні.

За I квартал обласним управлінням призначено матеріального забезпечення майже на 130 млн. гривень

Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць сьогодні, 3 травня.

«Управління надає матеріальне забезпечення за листками непрацездатності по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах та на поховання, - сказав начальник обласного управління. - За оперативними даними, у І кварталі 2018 року управлінням було призначено матеріального забезпечення майже на 130 млн. гривень».

Відношення витрат за окремими видами допомоги до загальних витрат на всі види допомоги ставить:

 

Вид допомоги

Сума (млн. грн.)

%

Тимчасова непрацездатність

92,9

71,4

Вагітність та пологи

36,6

28,2

На поховання

0,5

0,4

 

\s

За інформацією Георгія Галиця, впродовж січня-березня 2018 року Фондом соціального страхування України у Київській області було призначено допомогу по тимчасовій непрацездатності за 48,5 тис. лікарняних листків загальною тривалістю 451,8 тис. днів, по вагітності та пологах за 2 тис. лікарняних листків загальною тривалістю 198,1 тис. днів та 118 виплат на поховання.

На медичну та соціальну допомогу

потерпілим на виробництві виплачено понад 1,8 млн. гривень

Протягом І кварталу цього року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві на Київщині виплачено 1,87 млн. грн. Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Георгій Галиць сьогодні, 3 травня.

За його словами, відповідно до договорів, укладених відділеннями управління із закладами охорони здоров’я, за три місяці поточного року проліковано 41 потерпілого на загальну суму 342,9 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого становить понад 8,3 тис. гривень. Путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено 4 потерпілих на суму 49,2 тис. гривні. Крім того у І кварталі укладено 21 договір з санаторіями на лікування потерпілих у квітні та травні поточного року.

Георгій Галиць відзначив, що управлінням відповідно до укладених договорів на виготовлення і ремонт технічних засобів (протезів, чохлів для кукс та ортопедичного взуття) станом на 1 квітня 2018 року 39 потерпілих забезпечено протезно-ортопедичними виробами на суму 237,1 тис. гривень.

За І квартал 39 потерпілих забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 227,58 тис. грн. Середня вартість таких витрат на 1 особу на місяць складає 1945 гривень. З початку року 90 потерпілих отримали виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування на загальну суму 958,21 тис. гривень. Також 2 потерпілих забезпечено колясками на суму 40,38 тис. гривень.

За І квартал 2018 року компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування здійснено 100 інвалідам на суму 15,83 тис. гривень.

Триває робота щодо уточнення списків черговості осіб з інвалідністю на отримання автомобілів за рахунок коштів Фонду, а також стосовно підготовки документів по передачі потерпілим автомобілів у зв'язку із закінченням 10 річного строку експлуатації. Нині до управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 53 заяви від потерпілих на забезпечення їх автомобілями.

На Київщині за I квартал потерпілим (членам їх сімей) виплачено 31,9 млн. гривень

Як відзначив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць, відділеннями обласного управління щомісячно здійснюються страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 квітня цього року становить 4587 осіб. Зокрема, інвалідам I групи – 98 осіб, II групи – 481 особа, III групи – 2002 осіб, а також 1683 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 323 особи, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

За його словами, за I квартал потерпілим (членам їх сімей) виплачено 31,9 млн. грн., що на 10,5 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2017 року. В структурі страхових виплат основна частина припадає на: щомісячні страхові виплати – 30,1 млн. грн. та одноразову допомогу – 1 млн. гривень.

Витрати складаються з наступних видів страхових виплат:

Ø щомісячні страхові виплати потерпілим що здійснені 4264 потерпілим на суму 28157,8 тис. грн., яка на 9243,0 тис. грн. більше ніж за аналогічний період 2017 року. Середній розмір щомісячної виплати на одного потерпілого в І кварталі 2018 року склав 2201,21 грн., що на 717,81 грн. вище, ніж за аналогічний період 2017 року.

Ø щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника, які здійснені 323 особам на суму 1951,5 тис. грн., що на 515,4 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Середній розмір даної виплати на одного утриманця склав 2013,89 грн., що на 638,35 грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Ø одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності, яка виплачена 10 потерпілим на суму 120,7 тис. грн. що на 2 особи та 145,6 тис. грн. менше ніж за аналогічний період 2017 року. Ця виплата в середньому на одного потерпілого становила 12,1 тис. грн.

Ø одноразова допомога сімї в разі смерті потерпілого була виплачена 4 сім'ям і склала 681,4 тис. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року більше на 3 сім'ї та складає 373,9 тис. грн. Ця допомога в середньому на одну сім`ю становила 170,4 тис. грн.

Ø одноразова допомога утриманцям в разі смерті потерпілого була виплачена 5 утриманцям та склала 170 тис. грн. Середній розмір виплати на одного утриманця склав 34 тис. грн.

Ø відшкодування вартості поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг здійснено 2 особам на загальну суму 7 тис. гривень.

Ø допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності виплачена 68 потерпілим на суму 824 тис. грн., що порівняно з I кварталом 2017 року менше на 8 осіб, проте більше на 334,3 тис. грн. Середній розмір допомоги склав 12117,77 гривень.

Збільшення розміру щомісячних страхових виплат обумовлене тим, що відповідно до постанови КМУ від 27 грудня 2017 року №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області було проведено:

- з 1 січня 2018 року осучаснення заробітної плати, з якої призначались страхові виплати 3697 потерпілим на виробництві (членам їх сімей) за 2008-2011 роки. При цьому розмір щомісячних страхових виплат на одну особу збільшився, в середньому, на 503 гривні;

- 1 березня 2018 року перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на коефіцієнт 1,2 в результаті якого щомісячна сума виплат для 4268 потерпілих та 320 членів їх сімей збільшилась на 20% і становить 11889,8 тис. грн. на місяць, зростання розміру виплати в середньому на одну особу склало 400 гривень. Крім того, 143 потерпілим, у яких після проведеного перерахування розмір відкоригованої заробітної плати становив менше 3200 грн., встановлено новий розмір щомісячної страхової виплати, розрахованої з розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн. з урахуванням ступеня втрати працездатності.

Особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції відділеннями управління здійснюються виплати матеріального забезпечення, соціальних послуг, страхових виплат, витрат на медичну та соціальну допомогу за місцем перебування таких осіб, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою КМУ від 1 жовтня 2014 р. №509.

Так, станом на 01.04.2018 року у відділеннях управління у Київській області страхові виплати проводяться 1292 тимчасово переміщеним потерпілим на виробництві (членам їх сімей), з них: з Донецької області – 705 особам та з Луганської області - 587 особам. Найбільша кількість тимчасово переміщених осіб звернулась до відділень у Києво-Святошинському районі (262) та м. Ірпінь (249).

За І квартал 2018 року тимчасово переміщеним потерпілим та члени їх сімей, які перебувають на обліку в відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області виплачено 12,9 млн. грн., середній розмір щомісячної страхової виплати на одну таку особу становить 3246,57 грн.

 

Переглядів: 61
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Мойок Олені Валеріївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Кривошиїнської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Мойок О.В. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 034385, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 23.10.2017 року справа № 376/2433/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Кривошиїнське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Мойок Олені Валеріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за № 151 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Мойок Олені Валеріївні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 97
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бомко Олександру Борисовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великоєрчиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Бомко О.Б. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0095979, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 22.12.2016 року справа № 376/2484/16-ц, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Великоєрчиківське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Бомко Олександру Борисовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великоєрчиківської сільської ради за № 246 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Великоєрчиківське».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Бомко Олександру Борисовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк


Переглядів: 91
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Корнійчуку Олександру Івановичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Корнійчука О.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0126049, враховуючи ухвалу Сквирського районного суду Київської області від 14.03.2018 року справа № 376/3080/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нове Життя» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Корнійчуку Олександру Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського

2

виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради за № 107 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нове Життя».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Корнійчуку Олександру Івановичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк


Переглядів: 116
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

територіальній громаді Великополовецької

сільської ради для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву Великополовецької сільської ради в особі голови Марченко Г.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0224528, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 18.02.2013 року справа № 376/253/13-ц, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл Великополовецькій сільській на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність територіальній громаді Великополовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 126 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Великополовецькій сільській раді виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк


Переглядів: 105
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Квашука О.А. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0216665, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 15.05.2017 року справа № 376/1123/17-ц, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Щедрий колос» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради за № 609 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Щедрий колос».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк


Переглядів: 87
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бевзенко Лідії Василівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Сімонової Т.П. в інтересах гр. Бевзенко Л.В.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0173572, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 11.12.2017 року № 376/2681/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Бевзенко Лідії Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради за № 503 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Бевзенко Лідії Василівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 92
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бевзенко Лідії Василівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Сімонової Т.П. в інтересах гр. Бевзенко Л.В.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0173573, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 11.12.2017 року № 376/2681/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Бевзенко Лідії Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради за № 502 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Бевзенко Лідії Василівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк


Переглядів: 299
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Ремпінській Зої Юріївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Ремпінської З.Ю. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Буківської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0081533, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 10.08.2017 року справа № 376/1800/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Буківське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Ремпінській Зої Юріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківською сільської ради за № 131 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Буківське».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Ремпінській Зої Юріївні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 94
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack