Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            
Вівторок, 24 квітня 2018


Друк

29 червня 2018 року в м. Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2018» засновником якого є Ліга діячів культури України спільно з Фондом Марії Максакової.

Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України.

Цей захід – чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вільногірської міської ради, національних телекомпаній та ЗМІ. Переглядів: 256

  Read More...Друк

 

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40% - 70% суми «теплих кредитів». Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Нагадаємо, що цьогоріч на програму «теплих кредитів» виділено 400 млн. грн., майже половина яких – 190 млн грн. – на відшкодування для ОСББ.

Голови ОСББ можуть впевненими, що співфінансування вистачить, у тому числі на проекти з комплексної термомодернізації будинків. Саме глибинні заходи з енергоефективності надають найбільший результат з точки зору економії енергоресурсів: платіжки за опалення зменшуються вдвічі і більше.

Також, впродовж трьох днів видано:

· 217 кредитів на утеплення приватних будинків на суму майже 8 млн грн.;

· 3 кредити на встановлення твердопаливних котлів на суму 100 тис. гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 185
 Друк

 

Лідером у цьому питанні є Київ. Влада столиці затвердила істотні умови для рекордної кількості ЕСКО-договорів – 49 контрактів.

ЕСКО-проекти передбачається впроваджувати у дитячих садочках, школах та різних навчальних закладів Оболонського, Святошинського, Солом'янського, Деснянського та Дарницького районів столиці.

За умовами договорів планується, зокрема, встановлення ІТП із системи автоматичного погодного регулювання або модернізація існуючого обладнання. Строк дії більшості договорів - 5-6 років. Очікувана економія енергоспоживання складе не менше 20%.

Услід за Києвом активно залучають ЕСКО-інвесторів м. Миколаїв та м. Хмельницький.

У Миколаєві затверджено істотні умови для 26 договорів, а у Хмельницькому – для 5 контрактів.

Нагадаємо, що схвалення істотних умов – важлива складова запровадження енергосервісу, передбачена законодавством як додаткова гарантія повернення інвестицій ЕСКО-інвестору.

«Закликаю інші міста до плідної співпраці з компаніями заради підвищення енергоефективності та комфорту у дитсадках, школах, лікарнях та інших бюджетних установах», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Переваги енергосервісу, особливості укладання контрактів та успішні історії запроваджених проектів дізнавайтеся на IV Форумі енергоефективного партнерства «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проводить Держенергоефективності 27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» (http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2261).

Акредитація ЗМІ на Форум проходить за тел.: 044 590-59-65, 096 906 85 95, 097 596 70 88 та e-mail: saeepressa@gmail.com.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 183
 Друк

24 квітня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2018 році в апараті та структурних підрозділах Сквирської райдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, керівника організаційного комітету В.Л. Салтанюка, на якому обговорено результати тестування на знання специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації та посадових обов’язків державних службовців, а також результати виконання практичних завдань зі складення ділового документа. На засіданні затверджено практичні завдання з володіння учасниками першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» персональним комп’ютером та затверджено критерії оцінки даного практичного завдання.

Учасники першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» виконали практичне завдання з володіння персональним комп’ютером, а саме підготовили презентацію із застосуванням програми PowerPoint за темою «Як підвищити ефективність державної служби?».

 

Переглядів: 220
 Друк

Сектор ІТ може стати додатковим локомотивом економічного зростання, – Глава Уряду

Сектор інформаційних технологій, який демонструє стале зростання, може і повинен стати додатковим локомотивом загального економічного зростання в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівниками провідних ІТ-компаній України.

«По суті, те, що ІТ зростає – це позитивний сигнал наших конкурентних можливостей. Минулого року ви зросли на 20% і цього року план не менший – це також позитивний сигнал. Потрібні подальші кроки – по дерегуляції, підготовці кваліфікованих кадрів. Маємо вигравати конкурентну боротьбу», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що економіка показує готовність до росту. «Нам потрібні інвестиції. І з боку держави мають бути незмінні правила. Ми маємо зростати в півтора-два рази більше за країни регіону. Хочу, аби ІТ був локомотивом такого зростання», - додав Глава Уряду.

Довідково

На сьогодні галузь ІТ входить у трійку індустрій з найбільшою долею у ВВП країні. Сукупний дохід галузі у 2017 році склав $3,6 млрд, поступаючись лише обсягам аграрній промисловості та металургії. Продукція ІТ формує понад 3% ВВП держави.

В галузі задіяні понад 120 тис. спеціалістів, без врахування менеджменту, відділів маркетингу та продажів, інших фахівців допоміжних професій та занять. Цього року, за експертними прогнозами, кількість розробників має зрости на 20-25%, а до 2025 року – подвоїтися. Показово, що вже зараз близько 40% попиту на комерційну нерухомість у столиці формують саме ІТ-компанії.

Переглядів: 137
  Read More...Друк

Служба у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представником ювенальної превенції поліції Сквирського ВП ГУ НП у квітні 2018 року проведено профілактичний рейд на території міста Сквира, Київської області.

Під час рейду з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Наголошено на створенні належних умов для виховання та розвитку дітей в родині.

За результатами рейду: на 2 сім’ї складено адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків та попереджено щодо можливості позбавлення батьківських прав по відношенню до їх неповнолітніх дітей, що у разі незабезпечення необхідних умов проживання, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення тягне за собою відповідне покарання.

Переглядів: 425
  Read More...Друк

На виконання Розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 26.03.2018 № 155 «Про проведення в Сквирському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» 21 квітня 2018 року проведено щорічні всеукраїнські акції «За чисте довкілля» та «Посади своє дерево», в яких прийняли участь учні шкіл та Сквирського ВПУ, працівники Сквирської ЦРЛ та КЗ Сквирський ЦПМСД, жителі міста та сіл району. Під час проведення акцій було впорядковано та прибирано від сміття території шкільних та дитячих закладів, лікувальних установ, в т.ч. ФАПів, будинків культури, адмінбудинків районної і сільських рад, торгових точок, а також існуючі території установ, організацій, підприємств, закріплені за ними прилеглі території та висаджено 1,2 тис. дерев, 1,7 тис. кущів.

Начальник відділу з питань ЦЗ,

ЛНЧК та ЖКГ М.С. Ворушило

 

Переглядів: 229
 Друк

Глава Уряду про реформу держслужби: Не треба допомагати Уряду, треба приходити в Уряд і працювати разом

Кабінет Міністрів України запроваджує фундаментальні зміни в державі, одна з яких – реформа державного управління, покликана переформатувати структуру керівництва державою та запровадити нові підходи, здатні привести Україну до успіху. Але на цьому шляху Уряд очікує не стільки допомоги, скільки бажання доєднуватися до спільної роботи і зміцнювати Україну разом.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з професором Френсісом Фукуямою. Професор Фукуяма приїхав в Україну в рамках презентації своїх напрацювань в сфері реформи державної служби.

«Ми обговорюємо питання державної служби. Воно завжди політизувалося, чиновникам не вистачало прозорості. Якість послуг та якість рішень завжди були не зовсім професійними, м’яко кажучи, - сказав Володимир Гройсман. -  Разом з тим, зрозуміло, що суспільство не зовсім розуміє, що таке реформа держслужби. Як це відчути? Реформа означає, що прийшли люди, які можуть якісно приймати рішення і надавати послуги. Тож ми почали змінювати систему управління державою».

Глава Уряду повідомив, що результати перетворень вже є. Досвід є різний.

«Нова якість це те, чого потребують українці. Вони будуть бачити результат. І плюси досвіду ми маємо примножити, а недоліки – викреслювати з порядку денного нашої роботи», - зазначив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду привітав і нові проекти, які реалізуються в рамках реформи. Серед них – ідея удосконалення державної служби спільно з Асоціацією «Професійний Уряд» та Київською школою економіки за підтримки професора Стенфордського університету Френсіса Фукуями.

«Не треба допомагати Уряду. Треба приходити в Уряд і працювати, аби зрушити машину державної служби, - додав Володимир Гройсман. – Наша мета:   зробити сильну країну – з сильною декомратією, з сильною економікою, сильною судовою системою. Таке завдання має стати тим, заради чого ми прокидаємося і робимо свою справу».

Зі свого боку професор Фукуяма підкреслив, що Україна сьогодні перебуває на передовій розбудови демократії. «Сучасна, професійна, неупереджена державна служба – це той напрямок, який не одержав свого часу належної уваги, але зараз в Україні є лідери, які готові впроваджувати зміни», - зазначив професор.

Довідково

Під час зустрічі у присутності Глави Уряду був підписаний Меморандум про започаткування проекту «Цикл зворотнього зв’язку державної служби». Сторонами документу виступили Секретаріат Кабінету Міністрів України, Асоціація «Професійний уряд» (PGA), Центр з питань демократії, розвитку та верховенства права в Стенфордському університеті (СDDRL) та Київська школа економіки (КSE). Завдання проекту - підвищення ефективності державної служби та зміцнення спроможності українського Уряду забезпечувати розвиток України.  Проект є не першим в співпраці між Асоціацією «Професійний уряд» та СКМУ. В травні минулого року сторони домовилися спільно працювати, передусім, над популяризацією інноваційних підходів покращення роботи державних службовців.

Асоціація «Професійний уряд» об’єднала більше 3 тисяч молодих українців, які навчались в найкращих університетах Європи та США і повернулись сюди будувати нову Україну.

Переглядів: 132
  Read More...Друк

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 10.04.2018 № 184 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік» та з метою організації функціонального навчання слухачів підприємств, установ та організацій Сквирського району у сфері цивільного захисту 3 та 4 травня 2018 року за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28 (райдержадміністрація) будуть проходить навчання керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту на обласних курсах удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області відповідно з Планом комплектування.

Начальник відділу з питань ЦЗ,

ЛНЧК та ЖКГ М.С. Ворушило

Переглядів: 71
 Друк

Оголошено районний відбір на участь у конкурсі «Яскраві діти України», що відбудеться 02 травня 2018 року o 13-00 у районному Будинку культури м.Сквира.

Переможець конкурсу візьме участь в обласному конкурсі дитячої творчості в м. Києві, де отримає шанс представити країну на легендарному міжнародному фестивалі SanremoJunior-2019.

Тобі від 6 до 15 років і ти вмієш співати? Мрієш про світову сцену? Надсилай свою анкету до 2 травня 2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Повні умови участі у додатковому відборі можна дізнатись за телефоном: 5-22-68.

 

Переглядів: 144
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack