Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Четвер, 19 квітня 2018


Друк

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності! Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. За оцінками експертів, на сьогодні потреба в інвестиціях у термомодернізацію будівель бюджетних установ складає від 4,2 до 8,5 млрд дол. США. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності – енергосервіс та енергоменеджмент.

На сьогодні через Систему публічних електронних закупівель PROZORRO” (https://prozorro.gov.ua) оголошено понад 300 ЕСКО-тендерів на впровадження енергоефективних заходів у бюджетних закладах.

Актуальні питання ринку ЕСКО-послуг будуть обговорюватися на Форумі.

Цьогоріч також планується розкрити переваги впровадження енергосервісу на державних об’єктах, а також реалізації енергоефективних заходів на промислових підприємствах.

Ключові теми Форуму:

  • Енергосервіс: регіони, райони, міста.
  • Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.
  • Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.
  • Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
  • Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

До участі у Форумі запрошуються: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.

Організатор – Держенергоефективності.

Співорганізатори:

- Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні (http://fes.kiev.ua);

- Проект ПР ООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» (http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/operations/projects/environment_and_energy/investment-in-EE-in-public-buildings-in-small-cities.html);

- Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»;

- Проект ЮНІДО UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» (http://www.ukriee.org.ua);

- Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» (http://eeim.org.ua);

- Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»;

- Українсько-данський енергетичний центр (http://www.udec.org.ua);

- Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (https://www.giz.de/en/worldwide/62497.html);

- Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі ЮНІДО) (http://www.recpc.kpi.ua);

- Проект ЄС «Угода мерів – Схід ІІ» ( http://www.uhodameriv.eu/index_uk.html).

Відкриття Форуму: 10:00.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16а, Конгресно-виставковий центр «Парковий».

Програма Форуму: http://saee.gov.ua/sites/default/files/docs/ESCO_FORUM_27_04_2018_2.pdf

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/WZRrCCwEfTT9icZw2

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за тел.: 044 590-59-64 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: 044 590-59-65, 096 906 85 95, 097 596 70 88 та
e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 184
 Друк

Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

· 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів),

· 35 % – для утеплення індивідуального житла,

· від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» - це нагода:

· значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;

· зменшити комунальні рахунки;

· підвищити комфорт в оселях;

· збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що у 2018 р. Уряд виділив 400 млн грн. на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн. – саме для ОСББ.

З початку дії програми у жовтні 2014 р. і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн. «теплих кредитів».

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 192
 Друк

З початку року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області виплачено 1,21 млн. грн. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками та працівниками структурних підрозділів сьогодні, 16 квітня.

За його словами, відповідно до договорів, укладених відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду із закладами охорони здоров’я, у січні-лютому поточного року проліковано 23 потерпілих на суму 191,9 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого становить понад 8,3 тис. гривень. З початку року проліковано 22 потерпілих на загальну суму 143,45 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого склала понад 6,5 тис. гривень.

Він додав, що за два місяці 2018 року путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено одного потерпілого на суму понад 9,5 тис. гривень. У 2017 році протягом аналогічного періоду направлених на санаторно-курортне лікування з числа потерпілих не було.

Георгій Галиць відзначив, що станом на 1 березня 2018 року 32 потерпілі забезпечені протезно-ортопедичними виробами на суму 183,8 тис. гривен. Крім того, 35 потерпілих забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 150,97 тис. грн. Середня вартість лікування на одну особу складає понад 4,3 гривень. Крім того, 90 потерпілих отримали виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування на загальну суму 634,75 тис. гривень.

Триває робота щодо уточнення списків черговості осіб з інвалідністю на отримання автомобілів за рахунок коштів Фонду, а також стосовно підготовки документів по передачі потерпілим автомобілів у зв'язку із закінченням 10 річного строку експлуатації.

На кінець березня до управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 53 заяви від потерпілих на забезпечення їх автомобілями.

Медична реабілітація застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду

 

Управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області у І кварталі 2018 року проведено комплекс заходів щодо заміни механізму замовлення та розподілу путівок на адресне забезпечення хворих медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками та працівниками структурних підрозділів сьогодні, 16 квітня.

Георгій Галиць повідомив, що аналіз результатів діяльності фахівців з медичної реабілітації відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області щодо направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на відновлювальне лікування показав, що у І кварталі 2018 року кількість укладених тристоронніх договорів перевищує кількість направлених до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за аналогічний період 2017 року на 41.

Він додав, що планові показники І кварталу 2018 року за цим напрямком роботи перевиконані на 63%. Такі результати досягнуті завдяки проведеній керівництвом управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області заходів, щодо активізації роботи із організації направлення застрахованих осіб та членів їх сімей до реабілітаційних відділень санаторіїв та співпраці посадових осіб районних відділень управління з лікарсько-консультативними комісіями і керівниками закладів охорони здоров’я, зареєстрованих у районах Київської області. «Найвищий рівень взаємодії відмічається у Броварському, Вишгородському та Фастівському районах», - підкреслив Георгій Галиць.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році

заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування,

роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,

керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей - гідна праця та економічне зростання - спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15- 24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років.

В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання - зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Реформи освіти та охорони здоров'я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників.

Особливу роль у цьому процесі відведено школам і закладам вищої освіти - саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Правове поле та умови виробництва повинні розвиватися насамперед з урахуванням інтересів молоді, забезпечуючи захист від небезпек і збереження здоров'я майбутнього трудового потенціалу країни.

В Україні інтереси молодих працівників до 18 років достатньою мірою захищені нормами законодавства (не дозволено прийом на роботу осіб до 16 років, установлено скорочений робочий тиждень, заборонено працювати вночі та в позаурочний час тощо). Але відповідного захисту потребує і молодь до 24 років, яка ще не має належних навичок та достатнього досвіду, не досягла фізичної і психологічної зрілості.

Загалом недобросовісні роботодавці намагаються приховувати дитячу працю на власних підприємствах, адже це зобов'язує їх нести юридичну відповідальність за неповнолітніх.

Відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці від 17.06.1999 № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці», ратифікованої Україною (Закон від 05.10.2000 № 2022-ІІІ), кожна держава має терміново вживати відповідних заходів.

За результатами державного нагляду, спрямованого на запобігання економічній експлуатації молоді, зокрема дітей, виконанню робіт, небезпечних для їхнього життя і здоров'я, установлено, що 65% перевірених підприємств, де використовують працю неповнолітніх, порушують права дітей.

Найбільше дитячу працю використовують у сфері послуг (58%), промисловості (20%), сільському господарстві (22%). Причинами залучення дітей до роботи у зазначених галузях є низькі вимоги до якості робочої сили, значні потреби у використанні ручної праці, необізнаність дітей зі своїми правами (оплата праці, відпочинок тощо).

Зазвичай молоді працівники не повідомляють про випадки порушення щодо них законодавства про працю та охорону праці, оскільки не бачать альтернативи і тому зацікавлені у збереженні своїх робочих місць.

Отже, потрібно діяти на випередження - за активної участі представників профспілок і громадськості проводити серед молоді та роботодавців інформаційно-консультативну та навчальну роботу щодо підвищення правової обізнаності.

Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. За результатами минулого року в конкурсі взяли участь понад 250 тисяч дітей, які разом з їхніми батьками і вчителями були залучені до процесу формування відповідального ставлення до безпеки праці.

Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи.

Збереження здоров'я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді, у майбутньому стають значно більшими, ніж стосовно дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку молода людина отримує на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров'я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями.

Доволі часто молоді працівники приймають не досить обдумані рішення, пов'язані з ризиками, та не усвідомлюють, що їхня необачність на роботі може спричинити небезпеку не тільки для їхнього життя, але й для життя і здоров'я тих, хто їх оточує.

У середовищі молодих працівників виробничі ризики значно вищі через особливості їхнього способу життя. Стреси, пов'язані із зовнішніми чинниками, також можуть призводити до виникнення небезпечних ситуацій на роботі.

Закликаємо всі заінтересовані сторони сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

Фонд соціального страхування України

на захисті працівників та членів їх сімей

З 01 серпня 2017 року розпочав свою роботу Фонд соціального страхування України, який створено шляхом злиття двох фондів: Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Фонд соціального страхування України є невід’ємною частиною соціальної сфери країни, здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування та здійснює інші функції згідно із затвердженим статутом.

У своїй діяльності Фонд керується вимогами Основ законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, Кодексу законів про працю України, Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», інших законодавчих актів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

Під опікою Фонду перебувають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту), цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи-підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства.

Основними завданнями Фонду та його робочих органів є:

1) відшкодування шкоди, пов'язаної з втратою застрахованими особами заробітної плати або відповідної її частини під час виконання трудових обов'язків, надання їм соціальних послуг у зв'язку з ушкодженням здоров'я, а також у разі їх смерті здійснення страхових виплат непрацездатним членам їх сімей;

2) надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг;

3) проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці;

Сутність Фонду соціального страхування України полягає в суспільній відповідальності роботодавців за кожного застрахованого, виходячи з принципу: «один за всіх і всі за одного». Таким чином, кожен роботодавець відповідає за кожного потерпілого власними коштами, незалежно від того, де трапився страховий випадок.

Потрапивши в біду, людина зазнає як матеріальних, так і моральних страждань, тому їй необхідно компенсувати заподіяні матеріальні і моральні збитки. Людина повинна бути реабілітована і почувати себе соціально повноцінною, навіть якщо вона стала інвалідом чи має певну втрату працездатності.

Компенсація застрахованій особі втраченого заробітку внаслідок тимчасової втрати працездатності або внаслідок нещасного випадку на виробництві є одним із основних обов’язків Фонду в разі настання страхового випадку.

Здійснювані Фондом функції соціального захисту поділяються на три групи:

1) такі, що пов’язані з фінансуванням матеріального забезпечення працюючих по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за хворою дитиною, по вагітності та пологах, на поховання;

2) такі, що пов’язані з медичною, професійною та соціальною реабілітацією потерпілих;

3) такі, що пов’язані з проведенням страхових виплат потерпілому або особам, які мають на це право. Загальна ж кількість страхових виплат та соціальних послуг, що їх проводить або надає Фонд, становить понад 20 видів.

Фонд розраховує страхові виплати, які необхідно здійснити, з моменту настання страхового випадку, проводячи фінансування матеріального забезпечення з тимчасової втрати працездатності.

Реалізацію державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування на території Білоцерківського, Таращанського, Рокитнянського, Сквирського та Володарського районів здійснює Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (далі – Білоцерківське відділення).

За І квартал 2018 року Білоцерківським відділенням профінансовано матеріальне забезпечення застрахованих осіб на загальну суму 7,76 млн грн, у тому числі:

- по тимчасовій непрацездатності – 5,56 млн грн;

- по вагітності та пологах – 2,15 млн грн;

- на поховання – 0,05 млн гривень.

Якщо стався нещасний випадок на виробництві, Фонд проводить такі види страхових виплат, як: одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати працездатності та одноразова допомога у разі смерті потерпілого, що виплачується сім'ї та утриманцям потерпілого.

Також проводиться виплата щомісячних грошових сум у разі часткової (повної) втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого, а також щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право у разі смерті потерпілого.

На обліку в Білоцерківському відділенні перебувають 427 потерпілих від нещасного випадку на виробництві.

Тільки в І кварталі 2018 року відділенням виплачено одноразових допомог на суму 281,5 тис. грн, щомісячних страхових виплат на суму 2,16 млн гривень.

Не менш важливим напрямом роботи відділення є медико-соціальна реабілітація застрахованих осіб та відшкодування витрат, пов’язаних із медичною, професійною та соціальною реабілітацією потерпілих на виробництві та застрахованих осіб.

Так, у І кварталі 2018 року в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів пройшли лікування 16 осіб на загальну суму 1,15 млн гривень.

На відшкодування витрат, пов’язаних із лікуванням потерпілих на виробництві, витрачено 79,4 тис. грн, забезпечено санаторно-курортними путівками 3 особи на суму 34,2 тис. грн, 3 особи отримали необхідні послуги з протезування на суму 12,8 тис. гривень.

Усі потерпілі, які мають на це право, забезпечені технічними засобами пересування, у тому числі автомобілями.

Загалом на потреби відшкодування шкоди потерпілим від нещасного випадку та медико-соціальну реабілітацію витрачено 2,98 млн гривень.

Завдання з профілактики нещасних випадків є головним та найбільш суспільно важливим завданням страхування від нещасного випадку, а принцип пріоритетності попередження виробничого травматизму та професійної захворюваності є найважливішим державним, соціальним, гуманітарним завданням, що стоїть перед Фондом, відповідними органами державної влади, кожним роботодавцем, усім суспільством.

Для держави, для будь-якої галузі економіки, будь-якого підприємства і людини витрати на профілактику та попередження нещасних випадків та професійних захворювань завжди значно вигідніші як з морального, так і з фінансового боку.

Збільшення витрат на профілактичні заходи повинно мати наслідком зменшення рівня виробничого травматизму та професійної захворюваності, що забезпечує зменшення обсягу коштів, які повинні спрямовуватися на проведення страхових виплат та надання соціальних послуг потерпілим.

Одним із найважливіших факторів виробничого травматизму є людський фактор, що істотно впливає на частоту та важкість нещасних випадків на виробництві. Йдеться про професійні вимоги до людини, дотримання працівниками вимог посадових інструкцій, систематичне та безперервне навчання фахівців, контроль дисципліни і виконання нормативних актів з охорони праці.

Аналізуючи нещасні випадки, які стались на підприємствах Білоцерківського, Таращанського, Рокитнянського, Сквирського та Вололдарського районів у І кварталі 2018 року, а також в 2017 році, можна зробити висновок, що переважна більшість із них сталась через недотримання працівниками вимог інструкцій з охорони праці, неналежний, а інколи взагалі відсутній контроль за проведенням робіт з боку посадових осіб.

Під час розслідування подібних випадків часто виявляється, що працівники не тільки не навчені безпечних прийомів роботи, а навіть не проінструктовані належним чином з питань техніки безпеки.

Наслідком такої «діяльності» роботодавців та посадових осіб є отримання важких травм, втрата здоров’я, дороге лікування, а інколи, на жаль, настання інвалідності або навіть смерть працівника.

Саме тому на багатьох підприємствах підпорядкованого регіону приділяється цьому аспекту особлива увага. У І кварталі 2018 року за участю страхового експерта з охорони праці Білоцерківського відділення проведено 6 перевірок суб’єктів господарювання, взято участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на 5 підприємствах, взято участь у комісіях із перевірки знань з питань охорони праці на 4 підприємствах та у роботі комісій з питань охорони праці на одному підприємстві.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись до спеціалістів Білоцерківського відділення за адресою: м. Біла Церква, вул. Б. Хмельницького, буд. 9, каб. 316, тел.: (04563) 5-32-90.

Борисенко Т.В., начальник Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

Переглядів: 62
 Друк

 

18 квітня рятувальники Сквирського РС завітали до НВК «Свирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. Також рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайними розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 

Переглядів: 60
 Друк

 

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції

Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Всеукраїнський благодійний фонд “Сприяння державній пожежній охороні”.

Учасники акції

Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції

Акція проводиться протягом року.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року”.

Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.

Про всі героїчні вчинки повідомляйте службу порятунку за номером 101!

Сквирський РСГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 67
 Друк

 

Уряд не допустить  штучних монополій на ринку палива і не ухвалюватиме рішень всупереч інтересам громадян, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України не прийматиме жодних рішень, які будуть розходитися з інтересами громадян України. Це стосується всіх сфер життєдіяльності держави, в тому числі, ситуації на ринку палива, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Питання ціни на паливо. Знову розпочинається турбулентність, якісь віщуни розповідають про якісь рішення щодо зростання цін.  Хочу запевнити – жодного рішення не буде прийнято, яке може спричинити монополізацію, зговори та підвищення цін на паливо, - сказав Володимир Гройсман. - Всі намагання створення штучних монополій – неприйнятні. Всі рішення Уряду будуть чесними і в інтересах громадян».

Глава Уряду підкреслив, що доступ до недорогих нафтопродуктів має отримати кожен український водій. А для цього потрібно не тільки аналізувати стан справ на ринку, а й розвивати власне виробництво продуктів. «Питання опрацьовується Першим віце-прем’єр-міністром (Степаном Кубівим). Він розуміє проблематику, - сказав Глава Уряду. - Модернізуємо країну і приймаємо рішення, які дозволяють бути сильнішими».

Переглядів: 117
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack