Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
П'ятниця, 13 квітня 2018


Друк

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2018 року № 49 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19 березня 2018 року № 155 «Про організацію проведення у 2018 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», у Сквирській райдержадміністрації розроблено та головою райдержадміністрації затверджено розпорядження від 26 березня 2018 року № 153 «Про організацію проведення у 2018 році у апараті та структурних підрозділах Сквирської районної державної адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Переглядів: 284
  Read More...Друк

 

Фальшування результатів виборів або скупка голосів мають каратися законом, – Глава Уряду

Практика фальшування результатів виборів або скупки голосів в Україні має відійти у минуле, а за такі дії потрібно встановлювати жорстку відповідальність. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він повідомив, що Уряд напрацював спеціальний законопроект, який передається до Верховної Ради і може бути ухвалений вже в найближчій перспективі.

Важливість ініціативи, на думку Глави Уряду, беззаперечна, адже 2019 рік – рік президентських та парламентських виборів.

«В Україні має бути чітке розуміння: ті, хто намагатимуться фальшувати, скуповувати голоси, будуть нести відповідальність», - сказав Глава Уряду.

Довідково

Проект закону розроблений силами Міністерства внутрішніх справ спільно з громадськими організаціями. Він вносить зміни до деяких законодавчих актів, в тому числі Кримінального кодексу. Ключова мета законопроекту - встановлення покарання за порушення прав виборців і попередження спроб порушити виборчі права. Під час підготовки законопроекту проводилося дослідження, яке засвідчило: 68% українців не задоволені ступенем прозорості виборчих процесів.

Переглядів: 110
  Read More...Друк

 

В рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» фахівці Сквирського РЦЗ організували для учнів Сквирської загальноосвітньої школи №2 професіографічну екскурсію до ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів».

Метою заходу є ознайомлення учнів з специфікою роботи підприємства, матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці.

Керівник підприємства Ковмір О.В. ознайомив учнів з історією та діяльністю підприємства, переліком професій, які використовуються на даному виробництві, розповів про перспективи розвитку та створення нових робочих місць, проінформував про вимоги до претендентів на вільні робочі місця, про подальше розширення та вдосконалення виробництва.

Профорієнтаційний захід поповнив знання підростаючого покоління про робітничі професії, сучасні умови виробництва та перспективу професійного зростання у робітничій сфері.

 

Переглядів: 77
 Друк

 

11 квітня о 15 год. 56 хв. до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення про загорання приватної господарчої будівлі за адресою: Сквирський район, с. Малі Лисовці.

На подію виїхало два відділення 7-ДПРЧ м. Сквира. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено: вогнем охоплено перекриття та покрівлю господарчої будівлі по всій площі, дерев’яну прибудову до господарчої будівлі, та трав’яний настил на площі 1000 кв. м.

Локалізація о 16:50, ліквідація о 17:30. На пожежі працювали 7 чоловік особового складу та 2 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира.

Причина пожежі – встановлюється.

В результаті пожежі вогнем знищено перекриття та покрівлю господарчої будівлі по всій площі, дерев’яну прибудову до господарчої будівлі та трав’яний настил на площі 1000 кв. м.

 

Переглядів: 59
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack