Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Четвер, 05 квітня 2018


Друк

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

Середньострокове планування

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні – має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Глава Уряду нагадав, що реформа децентралізації стартувала у квітні 2014 року. І якби Донецьк, Луганськ та Крим мали сьогоднішні можливості децентралізації, то ситуація в країні була б іншою, впевнений Глава Уряду. «Якби сьогодні окуповані Донецьк, Крим та Луганськ мали можливості, вони б розквітали, вони б мали ресурси для того, аби дати нову якість життя громадян, – сказав Володимир Гройсман. – Разом з тим сьогодні не треба хвалитися тим, що ми вже отримали. Сьогодні ми маємо підбити підсумки і накреслити завдання на новий період. І тут питання середньострокового планування має стати пріоритетом – і в бюджетній політиці, і в політиці регіонального розвитку». Переглядів: 274

  Read More...Друк

На виконання «Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017 – 2020 роки», наказу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2018 № 4 «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів» просимо поширити інформацію про оголошення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 10 травня 2018 року щоденно, окрім суботи та неділі, з 09:00 до 18:00 години, п’ятниця з 09:00 до 17:00 години за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1, V поверх, 542 каб., тел. (044) 285-58-86, (095) 77-31-606, (066) 990-13-93, email: molodkoda2017@gmail.com (з поміткою у темі «Конкурс проектів»). Переглядів: 292

  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

02.04.2018

............................................ПЛАН

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Антонівської сільської ради на 2018 рік.

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території Антонівської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

Переглядів: 278
  Read More...Друк

Володимир Гройсман: Сьогодні передали громадам ще понад 20 тис. га земель

Сьогодні, 5 квітня, в рамках започаткованої Урядом  ініціативи ще 27 громад отримали у власність понад 22 тис. га земель сільгосппризначення поза межами населених пунктів. Документи про передачу земель підписані у Вінниці у присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Глава Уряду перебуває в регіоні з робочою поїздкою, під час якої, зокрема, за участі Президента України Петра Порошенка проведе розширену нараду «Децентралізація та розвиток регіонів».

"27 громад отримають сьогодні землю. Уряд схвалив прогресивне рішення, і сьогодні ми виконуємо важливу місію», - сказав Глава Уряду.

Довідково

Рішення про передачу земель сільгоспризначення ухвалено наприкінці січня поточного року. В лютому об’єднані громади підписали меморандуми про умови передачі земель, і з березня розпочався сам процес передачі ресурсу. За планом, до кінця року всі процедури мають бути завершені.

Переглядів: 309
  Read More...Друк

5 квітня 2018р. перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В. провела спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядку денному розглянуто питання дотримання трудового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях району. Також на засіданні розглянуто  питання заборгованості підприємств, установ  та  організацій із сплати страхових внесків та відшкодування фактичних виплат на виплату та доставку пільгових пенсій, податкової заборгованості. Заслухано пояснення керівників 2 підприємств щодо податкової заборгованості.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

 

Переглядів: 264
 Друк

У квітні будуть повністю завершені перерахунки військових пенсій. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких колишні військовослужбовці проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Станом на 4 квітня до органів Пенсійного фонду надійшло 87 % від загальної кількості зазначених в списках осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

У березні поточного року за наданими довідками проведено перерахунок та забезпечено виплату пенсій понад 106,6 тис. пенсіонерам на 475 млн грн (виплата за січень – березень 2018 року). В подальшому ці пенсіонери будуть отримувати підвищені пенсії. Близько 126 тис. пенсіонерів уже включено у відомість на виплату пенсій у квітні на суму 659 млн грн.

Таким чином, станом на 4 квітня проведено перерахунок пенсій 232 861 пенсіонеру на суму 1 млрд 134 млн грн. Підвищені пенсії мають отримати майже 498 тис. осіб. Усі перерахунки пенсій військовим пенсіонерам буде завершено протягом квітня.

Переглядів: 250
  Read More...Друк

04 квітня відбулося засідання комісії Сквирської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням Голови РДА., в якому взяли участь представники Сквирського РС.

На засідання  розглядалися наступні питання:

1. Про ремонт державних автодоріг та доріг загального користування місцевого значення в межах Сквирського району.

2. Про заходи із забезпечення протипожежного захисту в природних екосистемах, особливо у лісових масивах у весняно-літній пожежонебезпечний період 2018 року на території Сквирського району.

3. Про створення підрозділів місцевої пожежної охорони.

4. Щодо відзначення християнського свята Великодня (Пасхи) та про стан протипожежного захисту культових закладів Сквирського району.

5. Щодо захворюваності на вірусний гепатит А в Сквирському районі.

6. Про хід інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

По закінченню були підведені підсумки роботи комісії, дані конкретні доручення виконавцям.

 

Переглядів: 64
 Друк

02 – 04 травня на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй».

Захід організовують Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Учасниками Форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надасть можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Захід відбуватиметься 2-4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

Для участі в Саміті необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Інформацію про Форум можна знайти тут: https://www.facebook.com/events/215674982348310/

 

Переглядів: 144
 Друк

У малому залі райдержадміністрації 04.04.2018 відбулось засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Галюка Василя Васильовича.

Комісія розглянула та прийняла відповідні рішення щодо наступних питань:

1. Про ремонт державних автодоріг та доріг загального користування місцевого значення в межах Сквирського району .

Доповідачі: Скарбовійчук Роман Петрович – начальник філії Сквирське РайДУ

Бойко Віктор Петрович – виконроб ТОВ "Білоцерківське ШЕУ"

2. Про заходи із забезпечення протипожежного захисту в природних екосистемах, особливо у лісових масивах у весняно-літній пожежонебезпечний період 2018 року на території Сквирського району.

Доповідач: Дмитренко Олександр Олександрович - головний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області

Співдоповідач: Бабенко Валентин Васильович – лісничий Сквирського лісництва ДП "Білоцерківське лісове господарство"

3. Про створення підрозділів місцевої пожежної охорони.

Доповідач: Дмитренко Олександр Олександрович - головний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області Переглядів: 263

  Read More...Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Мельнику Олександру Леонідовичу для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шамраївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Мельника О.Л. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Мельнику Олександру Леонідовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Мельнику Олександру Леонідовичу земельну ділянку площею 3,4287 га (з них ріллі - 3,4287 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Мельнику Олександру Леонідовичу право власності на земельну ділянку.

2

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 105
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack