Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Середа, 04 квітня 2018


Друк

У малому залі райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи для організації проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови робочої групи О.В. Славінської, за участі членів робочої групи та запрошених.

Присутніх було проінформовано, що проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» - 2018, заплановано на 31 травня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району, учасниками якого будуть діти із Донецької області, діти кримських татар, діти із Київської області, запрошеними – діти із Житомирської, Вінницької областей та гості. За результатами засідання робочої групи у березні поточного року, зібрано та опрацьовано пропозиції щодо необхідних підготовчих робіт, щодо фінансування заходів фестивалю та пропозиції щодо проведення фестивалю.

Під час засідання наголошено на необхідності проведення ремонтних робіт на автодорогах району, насамперед тих, навантаження на які у зв’язку з ремонтом мосту у місті Сквира було найбільше, а також благоустрою населених пунктів. Ці питання також вирішено винести на засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Обговоривши питання щодо підготовки до проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» - 2018 і заслухавши пропозиції та зауваження членів робочої групи та присутніх, прийнято відповідні рішення та дано доручення відповідальним виконавцям.

 

Переглядів: 248
 Друк

Програмою «Доступні ліки» скористалися вже понад 8 млн людей, – Володимир Гройсман

Започаткована рік тому урядова програма «Доступні ліки», покликана забезпечити життєво необхідними препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні захворювання, справила великий позитивний ефект у сфері поліпшення громадського здоров’я і дозволила допомогти понад 8 млн людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Програма має конкретний результат. Багато людей з хронічними хворобами раніше не могли собі дозволити купувати дорогі ліки. І ми думали про те, як створити програму, яка забезпечила б людей. Ми зробили чесну програму. Вісім мільйонів українських громадян щоденно користуються програмою «Доступні ліки». За кожного громадянина держава розрахувалася на 100%, - сказав Володимир Гройсман.

Він також повідомив, що на 5-7% зменшилася кількість викликів швидкої на випадки гострих серцевих та астматичних станів – через вчасну медикаментозну допомогу.

На думку Глави Уряду, програма має поширюватися і в цьому контексті роль місцевої влади, як одного з провідників ініціативи, зростає.

Переглядів: 419
  Read More...Друк

 

Шановні громадяни, керівники фермерських та приватних господарств, не спалюйте залишки сухої рослинності та стерні на власних полях, земельних ділянках та подвір’ях – це може призвести до загорання поруч розташованих будівель, виникнення лісових пожеж та пожеж в екосистемах. Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання сухої трави, стерні – неминуче призводить до того, що вогонь з полів та присадибних ділянок перекидається на лісосмуги та ліси, які з ними межують. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 77-1 ( самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків) тягне за собою накладення штрафу від десяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 68
 Друк

3 квітня 2018 року на території  ТОВ "Фабрика бакалейних продуктів" відбувся «День відкритих дверей на виробництві», проведення якого ініційовано Сквирським районним центром зайнятості в рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» та з метою  ознайомлення шукачів роботи, зареєстрованих в центрі зайнятості,  з умовами роботи на підприємстві, вимогами роботодавця до майбутніх робітників, популяризації робітничих професій, популяризації послуг та можливостей служби зайнятості.

Керівник ТОВ"Фабрика бакалейних продуктів" Ковмір Олег Володимирович  презентував підприємство, робочі місця та професії, представлені на    підприємстві. Проінформував про умови праці для робітників, які наближені до рівня міжнародних стандартів. Під час  заходу шукачі роботи поспілкувались  з потенційним роботодавцем,  зацікавлені особи отримали відповіді на всі питання.

Директор Сквирського районного центру зайнятості Кривуша Світлана Григорівна розповіла про ситуацію на сучасному ринку праці, партнерські стосунки з підприємством, ознайомила учасників заходу про послуги та сучасні можливості служби  зайнятості, зокрема, про можливість організації робіт тимчасового характеру, професійного навчання  за різними формами, в тому числі, стажування  безпосередньо на робочому місці.

Провідний фахівець з питань

зайнятості відділу надання

соціальних послуг Сквирського РЦЗ Гальчинська Я.О.

 

Переглядів: 112
 Друк

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 05 березня 2018 року № 117 затверджено натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2018 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 2356,00 грн за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 235,60 грн за 1 балон:

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

Натуральну норму забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – 2 тонни на домогосподарство на рік.

Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню:

два балони (42 кілограми) на рік – на одну-дві особи,

три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи,

чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

У разі споживання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

Для подання заяви на призначення пільг та субсидії на тверде паливо і скраплений газ необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Сквира пров. Якушкіна,3, каб.№1 (субсидії), каб. №3 (пільги).

У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення пільг та субсидії та передачу їх управлінню соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищих рад.

Відділ соціальних допомог та компенсацій УСЗН

03.04.2018

Переглядів: 121
 Друк

ДБР оголосило конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь

Державне бюро розслідувань оголосило конкурси на зайняття 455 посад до семи територіальних управлінь, які розташовані в містах Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську. До кожного територіального управління оголошено конкурс на 65 посад.

Таким чином, усього у ДБР тривають конкурси на 701 посаду. Прийом документів на 27 керівних посад закінчився 2 квітня. До 11 квітня триває прийом документів на 219 посад центрального апарату.

Зазначимо, що у вимогах до кандидатів на посаду слідчого територіального управління за квотою «в» (кандидати, які протягом останнього року не працюють на посаді слідчого в державних органах), відсутній стаж роботи. Обов’язковою є вимога щодо вищої юридичної освіти.

«У вимогах до кандидатів на посаду слідчих територіальних управлінь за квотою «в» ми вирішили скасувати стаж роботи. Ми це зробили для того, щоб залучити до ДБР талановиту молодь, випускників вищих навчальних закладів, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган», – зазначив Директор ДБР Роман Труба.

Усього у центральному апараті та семи територіальних управліннях передбачено 383 посади слідчих. Із них 152 посади – у центральному апараті та 231 посада – у семи територіальних управліннях. Для 147 кандидатів на посади слідчих територіальних управлінь не вимагається стаж роботи.

Умови проведення конкурсу та перелік посад доступні за посиланням. Кандидати можуть подавати документи з 10 по 24 квітня включно.

Нагадаємо, що згідно з діючим законом «Про Державне бюро розслідувань» внутрішні комісії Бюро проводять конкурси на не керівні посади. Конкурс на посади керівників управлінь, відділів, секторів, всіх працівників управління внутрішнього контролю, а також директорів територіальних органів проводить зовнішня комісія. Наразі у Верховній Раді зареєстровано законопроекти, якими пропонується змінити цю норму.

Переглядів: 259
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack