Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Понеділок, 12 лютого 2018


Друк

Під головуванням голови райдержадміністрації Галюка В.В. відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень, заходи з відзначення у районі 15 лютого 29-ї річниці виводу військ з Афганістану та вшанування загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про оптимізацію автобусних маршрутів загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації.

Доповідач: Пилюта Олександр Петрович – начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації. Переглядів: 381

  Read More...Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської відбулось засідання координаційної ради для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки та районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки.

На засіданні координаційної ради для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки членами координаційної ради розглянуто 46 заяв про виділення матеріальної допомоги. За результатами розгляду заяв та пакетів документів надано одноразову матеріальну допомогу на лікування у розмірі 1000 грн. 4 особам, у розмірі 600 грн. 1 особі, 500 грн. – 9 особам, 300 грн. – 3 особам. Одну заяву повернуто на доопрацювання у зв’язку з відсутністю повного пакету документів, розгляд 2 заяв перенесено на березень 2018 року через відсутність кошторисних призначень. Також розглянуто клопотання голови Сквирська районна організація української спілки ветеранів Афганістану від 01.02.2018 року щодо надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам війни воїнам-інтернаціоналістам та сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Рішенням ради надано допомогу 3 сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів у розмірі по 5000 грн. кожній родині, а також 23 інвалідам війни у розмірі по 2000 грн. кожному інваліду воїну-інтернаціоналісту. Переглядів: 347

  Read More...Друк

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0,   2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Переглядів: 206
 Друк

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya

Переглядів: 152
 Друк

У залі райдержадміністрації відбулось розширене засідання робочої групи з обговорення Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань Сквирського району, механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та інших пільг, а також вироблення пропозицій по покращенню мережі пасажирських перевезень на маршрутах приміського сполучення Сквирського району.

У засіданні взяли участь сільські голови, перевізники, головний лікар Сквирської центральної районної лікарні А.Г. Чиж, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза та її заступник Н.М. Капітанюк, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації О.П. Пилюта. За результатами обговорень дано доручення голови райдержадміністрації відповідальним виконавцям щодо дієвої співпраці з сільськими головами з вирішення проблем вироблення механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та оптимізації маршрутів загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації.

 

Переглядів: 288
 Друк

12 лютого співробітники Сквирського РС провели рейдові заходи на водоймах району. Рятувальники роз’яснили громадянам правила безпеки на кризі, нагадали, як діяти, якщо опинився у воді та детально розповіли про надання першої медичної допомоги постраждалим. А щоб громадяни не забували правила безпеки їм було роздано тематичні листівки.

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, Сквирський РС звертається до мешканців та гостей району утримуватись від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймах і застерегти від цього своїх дітей.

 

Переглядів: 82
 Друк

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать:

· артилерійські снаряди;

· реактивні й інженерні міни;

· авіабомби;

· ручні гранати;

· детонатори.

Всі вони містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів.

Вибухові речовини, що застосовуються в боєприпасах, являють собою хімічні сполуки різноманітного кольору - від світло-жовтого до темно-коричневого. Навіть після довготривалого перебування , у воді або землі ці речовини не втрачають здатності вибухати, а в деяких випадках, після хімічної взаємодії з металевим корпусом боєприпасів, утворюють новий вид дуже чутливої сполуки.

Вибухонебезпечні предмети, що залишилися невиявленими після Великої Вітчизняної війни, можна знайти у водоймищах, у лісі, у полі, на городі, у руїнах будівель і під час розкопок. Частіше вони виявляються в місцях колишніх бойових дій.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

З метою своєчасного виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно: ретельно оглядати місцевість довкола дитячих оздоровчих таборів, туристичних баз, садів, будинків відпочинку.

Щоб уникнути нещасних випадків, потрібно пам'ятати, що зовнішній вигляд боєприпасів від тривалого перебування в грунті або у воді сильно змінюється. Вони під впливом вологи деформуються, іржавіють і від найменшого дотику вибухають.

Тому у випадку виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предмети потрібно:

· ні в якому випадку не чіпати їх;

· організувати огородження або охорону місця знахідки;

· терміново повідомити міліцію, військкомат, управління (відділ) з питань надзвичайних ситуацій або інші органи виконавчої влади;

· видалити всіх сторонніх від місця знаходження боєприпасів.

БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, ДОРОСЛІ !
ПАМ'ЯТАЙТЕ САМІ ТА РОЗ'ЯСНЮЙТЕ ДІТЯМ,
ЩО ЧІПАТИ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ НЕ МОЖНА
- ЦЕ ЗАГРОЖУЄ ЖИТТЮ!

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОДІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ "101"!

 

Переглядів: 80
 Друк

 

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на лютий 2018 року

 

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 05 березня 2015 року № 71 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації" (із змінами):

Затвердити план роботи Сквирської районної державної адміністрації на лютий 2018 року (додається).

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

31 січня 2018 року № 55

План роботи

Сквирської районної державної адміністрації на лютий 2018 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

3

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

Звіт голови Сквирської райдержадміністрації про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік

лютий

Славінська О.В.,

Пилюта О.П.

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік

лютий

Славінська О.В.,

Пилюта О.П.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік

лютий

Ульянова М.В.

Про стан виконання районної програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки

лютий

Сиворакша М.В.

Про упорядкування сміттєзвалища твердих побутових відходів та ліквідації несанкціонованих звалищ відходів на території Сквирського району

лютий

Ворушило М.С.

Про затвердження Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2021 року

лютий

Рогоза Н.А.

Про затвердження районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки

лютий

Рогоза Н.А.

Про затвердження проекту змін до Районної комплексної програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки

лютий

Рогоза Н.А.

Про проект змін до районної Програми розвитку культури у Сквирському районі на 2017-2021 роки

лютий

Центило-Гіптенко О.Л.

Про затвердження районної цільової соціальної програми профілактики та лікування онкологічних захворювань жителів Сквирського району на 2018-2020 роки

лютий

Чиж А.Г.

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

Звіт начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Центило-Гіптенко О.Л про підсумки роботи відділу культури з реалізації державної політики в галузі культури

лютий

Центило-Гіптенко О.Л.

Про стан здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Антонівської сільської ради

лютий

Славінська О.В.

Про затвердження Програми «Власний дім» на 2018-2022 роки для Сквирського району.

лютий

Гаврилюк О.Я.

Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Великі Єрчики

лютий

Гаврилюк О.Я.

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

Про результати розвитку АПК Сквирського району в 2017 році та прогнозоване виробництво основних видів сільськогосподарської продукції на 2018 рік

лютий

Сиворакша М.В.

Про виконання зведеного бюджету району у лютому 2018 року

лютий

Ульянова М.В.

«Про розроблення ДПТ полігону ТПВ- та про проведення його реконструкції»

лютий

Гаврилюк О.Я.

Про упорядкування сміттєзвалища твердих побутових відходів та ліквідації несанкціонованих звалищ відходів на території Сквирського району

лютий

Ворушило М.С.

Про організацію роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2018 року

лютий

Заболотний О.В.

4. Організація виконання актів законодавства

4.1.Законів України

№2811-ХІІ від 21.11.1992 "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"

лютий

Рогоза Н.А.

№1768-ІІІ від 1.06.2000 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

лютий

Рогоза Н.А

№1727-ІV від 18.05.2004 «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

лютий

Рогоза Н.А

№2109-ІІІ від 16 листопада 2000 року «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

лютий

Рогоза Н.А

№108/95-ВР від 24.03.1995 «Про оплату праці»

лютий

Рогоза Н.А

№2694-ХІІ від 14.10.1992 « Про охорону праці»

лютий

Рогоза Н.А

№3356 – ХІІ від 01.07.1993 „Про колективні договори та угоди”

лютий

Рогоза Н.А

№3551-ХІІ від 22.10.1993 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

лютий

Рогоза Н.А

№1931-XII від 06.12.1991 «Про пенсійне забезпечення»

лютий

Рогоза Н.А

№796-XII від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

лютий

Рогоза Н.А

№922-VIII від 25.08.2015 «Про публічні закупівлі» через електронну систему публічних закупівель «Прозоро»

лютий

Пилюта О.П.

№5203-VI від 06.09.2012 «Про адміністративні послуги» (ст.13) в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг

лютий

Рибак С.В.

№1952-IV від 01.07.2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 9). Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ

лютий

Рибак С.В.

№755-IV від 15.05.2003 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (ст. 6). Проведення державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців

лютий

Рибак С.В.

№2227-VIII від 06.12.2017 «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами»

лютий

Вигівська О.С.

№2229-VIII від 07.12.2017 «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

лютий

Вигівська О.С.

№2233-VIII від 07.12.2017 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

лютий

Вигівська О.С.

№2234-VIII від 07.12.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів»

лютий

Вигівська О.С.

№2249-VIII від 19.12.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»

лютий

Вигівська О.С.

№2402-ІІІ від 26.04.2001 «Про охорону дитинства»

лютий

Кравчук В.О.

№ 2657-XII  від 02.10.1992 «Про інформацію»

лютий

Лозинський В.Л.

№2939-VI від 13.01.2011 «Про доступ до публічної інформації»

лютий

Лозинський В.Л.

4.2.Указів, Розпоряджень Президента України

№1529/99 від 03.12.1999 «Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

лютий

Сиворакша М.В.

62/2001 29.12.2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

лютий

Сиворакша М.В.

№2/2018 від 9.01.2018 «Про внесення змін до Указу Президента України від 4 серпня 2006 року № 675»

лютий

Вигівська О.С.

№5/2018 від 12.01.2018 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа»

лютий

Вигівська О.С.

№109/2008 від 7.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

лютий

Шеремет І.Б.

4.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№1096 від 27.12.2017 «Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій громадян»

лютий

Вигівська О.С.

№1098 від 27.12.2017 «Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату»

лютий

Вигівська О.С.

.№6 від 11.01. 2018 «Про внесення змін до переліку посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці»

лютий

Вигівська О.С.

.№15 від 17.01.2018 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

лютий

Вигівська О.С.

№1192 від 2.08.2000 «Про Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»

лютий

Рогоза Н.А.

№189 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

лютий

Рогоза Н.А.

№81 від 31.01.2007 „Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

лютий

Рогоза Н.А.

№612 від 16.11.2007 року Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

лютий

Рогоза Н.А.

№558 від 29.04.2004 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

лютий

Рогоза Н.А.

№848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

лютий

Рогоза Н.А.

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

лютий

Рогоза Н.А.

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

лютий

Рогоза Н.А.

№115 від 13.02.2013 „Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів”

лютий

Рогоза Н.А.

№321 від 05.04.2012 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення»

лютий

Рогоза Н.А.

№187 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

лютий

Рогоза Н.А.

№158 від 28.02.2011р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

лютий

Рогоза Н.А.

№999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

лютий

Рогоза Н.А.

№228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

лютий

Рогоза Н.А.

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

лютий

Рогоза Н.А.

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

лютий

Рогоза Н.А.

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

лютий

Рогоза Н.А.

№179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

лютий

Рогоза Н.А

№625 від 10.06.2017 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866»

лютий

Кравчук В.О.

4.4. Розпоряджень обласної державної адміністрації

№305 від 25.07.2016 «Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

до 05.02.2018

Вигівська О.С.

№312 від 07.06.2017 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281»

лютий

Вигівська О.С.

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання;

до 15.02.2018

Шеремет О.Б.

Протокол № 5 від 24.05.2012

5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

05.02.2018

Славінська О.В.

Сиворакша М.В.

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.02.2018

Славінська О.В.

Пилюта О.П.

Протокол on-line наради від 20.07.2016

5.4. Надавати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформацію про поводження з твердими побутовими відходами та стан місць видалення відходів (полігонів) на території районів Київської області.

до 30.02.2018

Славінська О.В.

Ворушило М.С.

Протокол наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 06.07.2017 п.2.2 Посилити роботу щодо виконання розпорядження голови від 07.06.2017 № 312 "Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281".

До 05.02.2018

Орленко Л.І.

Протокол on-line наради від 20.07.2016 п.1. З метою забезпечення безпеки учасників навчально-виховного процесу провести роботу по встановленню в усіх навчальних закладах району, міста кнопки тривожної сигналізації.

До 10.02.2018

Заболотний О.В.

Протокол засідання Ради регіонального розвитку Київської області 25 травня 2017 року п.3.4. Забезпечити розвиток мережі навчальних закладів з інклюзивним навчанням та вихованням.

Постійно

Заболотний О.В.

4.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№ 646 від 29.12.2017 Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки

до 03.02.2018

Кравчук В.О.

№ 648 від 29.12.2017 Про план заходів з підготовки та відзначення у Київській області 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

лютий-березень

Іванько О.С.

№ 659 від 29.12.2017 Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік

до 02.02.2018

Ворушило М.С.

№ 4 від 09.01.2018 Про затвердження регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту „Я маю право!” у 2018 році

до 04.02.2018

Заболотний О.В.

Вигівська О.С.

№ 8 від 15.01.2018 Про перенесення робочих днів у 2018 році

до 14.02.2018

Юрчук О.А.

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

Від 23.09.2016 № 48-1 Щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

до 05.02.2018

Сиворакша М.В.,

Центило-Гіптенко О.Л.,

Заболотний О.В.,

Чиж А.Г.,

Григоренко Л.Л.,

Скарбовійчук О.П.

від 31.01.2018 № 39-1 за підсумками розгляду колегією райдержадміністрації від 30.01.2018 питання «Звіт про виконання зведеного районного бюджету Сквирського району за 2017 рік»

01.02,05.02.2018

Ульянова М.В., Заболотний О.В., Центило-Гіптенко О.Л., Колесник-Гаврронська Н.В., Радчук С.П.

від 31.01.2018 № 40-1 за підсумками розгляду колегією райдержадміністрації від 30.01.2018 питання «Про стан пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації, та додержання ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо забезпечення пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом»

03.02.2018

Славінська О.В.,Пилюта О.П., Капітанюк Л.В.

від 31.01.2018 № 41-1 за підсумками розгляду колегією райдержадміністрації від 30.01.2018 питання «Звіт голови Сквирської райдержадміністрації про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік»

лютий

Пилюта О.П., Сиворакша М.В., Рогоза Н.А., Борисевич С.Л.

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2017 рік

04.02.2018

Сиворакша М.В.

Про стан заборгованості по заробітній платі працівниками АПК

15.02.2018

Сиворакша М.В.

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

02,09,16,23.02.2018

Сиворакша М.В.

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

12.02.2018

Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

06,13,20,27.01.2018

Сиворакша М.В.

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.02.2018

Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

06,13,20,27.02.2018

Сиворакша М.В.

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.02.2018

Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

06,13,20,27.02.2018

Сиворакша М.В.

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.02.2018

Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

06,13,20,27.02.2018

Сиворакша М.В.

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.02.2018

Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

06,13,20,27.02.2018

Сиворакша М.В.

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

07,14,21,28.02.2018

Пилюта О.П.

Про діючу мережу підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутового обслуговування населення та обєктів ринкового господарства району

01.02.2018

Пилюта О.П.

Про підсумки роботи промислових підприємств району за січень 2018 року

12.02.2018

Пилюта О.П.

Щодо надання інформації про проведення публічних закупівель через систему "Prozorro" стосовно проектів, які планується фінансувати за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел

2,9,16,23.02.2018

Пилюта О.П.

Інформація щодо стану реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел

до 10.02.2018

Пилюта О.П.

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 03.02.2018

Ворушило М.С.

Стосовно оснащення приладами обліку теплової енергії будівель бюджетних установ

до 03.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 05.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.02.2018

Ворушило М.С.

Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирних будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2017/2018року

до 10.02.2018

Ворушило М.С.

Про моніторинг стану реформування житлово-комунального господарства

до 20.02.2018

Ворушило М.С.

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.02.2018

Ворушило М.С.

Щодо реалізації співвласниками права визначення форми управління багатоквартирним будинком

до 30.02.2018

Ворушило М.С.

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

до 30.02.2018

Ворушило М.С.

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами).

до 22.02.2018

Гаврилюк О.Я.

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 22.02.2018

Гаврилюк О.Я.

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району.

02,09,16,23.02.2018

Гаврилюк О.Я.

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Сквирської центральної районної лікарні м. Сквира за 2010-2012 роки складання описів № 1 № 2-Ос акта про виділення документів до знищення

лютий

Гетманчук О.П.

Про впорядкування наглядової та спостережної справи по фондах Домантівської , Дулицької, Камяногребельської , Кривошиїнської , Тарасівської сільських рад

лютий

Гетманчук О.П.

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

лютий

Кравчук В.О.

Про функціонування Сквирського дитячого будинку «Надія»

лютий

Заболотний О.В.

Про систему роботи з національно-патріатичного виховання дітей та молоді у позашкільному закладі

лютий

Заболотний О.В.

Про організацію роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2018 року

лютий

Заболотний О.В.

Про забезпечення в закладах загальної середньої освіти району комплексної підтримки багатодітних, малозабезпечених родин, сімей чиї батьки перебувають в АТО, сімей які потрапили у складні життєві обставини.

лютий

Заболотний О.В.

Про основні культурні, соціальні, святкові та інші заходи

лютий

Войнілович І.А.

Про суспільно-політичну ситуацію у Сквирському районі

лютий

Войнілович І.А.

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації

лютий

Салтанюк В.Л.

Шеремет І.Б.

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

6.1.Законів України

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до ст.40 цього Закону.)

до 30.02.2018

Гаврилюк О.Я.

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян»

лютий

Шеремет І.Б.

Наказу МФУ №1 від 04.01.2018 року «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 №256, та взаємодії учасників таких розрахунків»

лютий

Ульянова М.В.

Наказу МФУ № 793 від 20.09.2017 року «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів»

лютий

Ульянова М.В.

6.2.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№01-10/5451 від 15.12.2017 "Про надання інформації щодо ліквідації наслідків негоди »

8,15,22,29.02.2018

Ворушило М.С.

№7/16-6851 від 05.07.2010 «Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги»

до 10.02.2018

Ворушило М.С.

6.3. Розпоряджень обласної державної адміністрації

№ 248 від 14.07.15 «Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни»

01.02.2018

Носанчук І.А.

№ 832 від 23.09.09 «Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»

01.02.2018

Рогоза Н.А.

№305 від 25.07.16 «Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

до 05.02.2018

Вигівська О.С.

№ 26 від 26.01.2018 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань

01.02.2018

Колесник-Гавронська Н.В.

№ 262 від 17.05.2017 Про схвалення проекту Програми „Питна вода Київщини на 2017-2020 роки”

До 25.02.2018

Ворушило М.С.

№ 263 від 17.05.2017 Про схвалення проекту Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017 - 2020 роки

До 25.02.2018

Ворушило М.С.

№ 1467 від 20.12.2010 Про здійснення заходів щодо проведення інвентаризації недержавних газорозподільних мереж

До 10.02.2018

Ворушило М.С.

№ 63 від 23.02.2017 Про схвалення проекту змін до Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року

До 15.02.2018

Сиворакша М.В.

№ 148 від 30.04.2015 Про схвалення проекту Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року

До 15.02.2018

Пилюта О.П.

6.4. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

Протокол № 6 від 10.07.2012

3. Забезпечити 100% розрахунки за спожиті комунальні послуги установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів.

лютий

Ульянова М.В.

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання;

до 15.02.2018

Салтанюк В.Л.,

Шеремет О.Б.

Протокол № 5 від 24.05.2012

5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

до 05.02.2018

Сиворакша М.В.

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.02.2018

Пилюта О.П.

№64 від 23.02.2017 Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

до 29.02.2018

Кравчук В.О.

6.5. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№ 646 від 29.12.2017 Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки

до 03.02.2018

Кравчук В.О.

№ 648 від 29.12.2017 Про план заходів з підготовки та відзначення у Київській області 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

лютий-березень

Іванько О.С.

№ 659 від 29.12.2017 Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік

до 02.02.2018

Ворушило М.С.

№ 4 від 09.01.2018 Про затвердження регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту „Я маю право!” у 2018 році

до 04.02.2018

Заболотний О.В.

Вигівська О.С.

№ 8 від 15.01.2018 Про перенесення робочих днів у 2018 році

до 14.02.2018

Юрчук О.А.

6.6. Доручень голови районної державної адміністрації

№48-1 від 23.09.2017 щодо стану роботи у відповідній сфері

до 5.02.2018

Войнілович І.А.

Лозинський В.Л.

від 06.12.2017 № 222-1 «Про здійснення соціального супроводу загиблих та померлих учасників АТО»

2,9,16,23.02.2018

Хронюк І.Є.

7. Надання методичної і практичної допомоги

юридичних консультацій організаціям, сільським радам, громадянам з питань надання житлово-комунальних субсидій та соціальних допомог

лютий

Рогоза Н.А.

Громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб.

лютий

Гаврилюк О.Я.

Громадян, ФОП та юридичних осіб по питаннях здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень)

лютий

Гаврилюк О.Я.

Засідання педагогічної студії вчителів біології

01.02.2018

Заболотний О.В.

Заняття у школі педагогічної майстерності Мельник О.В., Станіщук О.В., вчителів математики Сквирської ЗОШ №2

02.02.2018

Заболотний О.В.

Семінар-практикум для вихователів старших груп ДНЗ

06.02.2018

Заболотний О.В.

Методичний день у Самгородоцькій ЗОШ

06.02.2018

Заболотний О.В.

Семінар-практикум для директорів шкіл «Реалізація наскрізних змістових ліній в освітньому процесі основної школи»

07.02.2018

Заболотний О.В.

Майстер-клас Лясківської Т.В., вчителя географії НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст»

08.02.2018

Заболотний О.В.

Методичний день у Рудянській філії

13.02.2018

Заболотний О.В.

Семінар-практикум для музичних керівників ДНЗ

15.02.2018

Заболотний О.В.

Постійно діючий семінар для заступників директорів з виховної роботи «Педагогіка партнерства як обов’язкова складова освітнього процесу в новій українській школі»

21.02.2018

Заболотний О.В.

Заняття у школі педагогічної майстерності Придатко Л.С., Юхимчак Н.А., Боговик О.П., вчителів Сквирського НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ і-ІІ ст»

22.02.2018

Заболотний О.В.

Засідання проблемної групи вчителів української мови

26.02.2018

Заболотний О.В.

Методичний день у Чубинецькому НВК

27.02.2018

Заболотний О.В.

Постійно діючий семінар практичних психологів та соціальних педагогів «Організація і зміст роботи працівників психологічної служби щодо підготовки дітей дошкільного віку до навчання в школі»

28.02.2018

Заболотний О.В.

Майстер-клас Марценківської І.А., логопеда ДНЗ №2

28.02.2018

Заболотний О.В.

Майстер-клас Кондратюк Т.Є., вчителя біології Сквирської ЗОШ №2

28.02.2018

Заболотний О.В.

Заняття у школі передового педагогічного досвіду Чорної Н.П., вихователя ДНЗ №2

28.02.2018

Заболотний О.В.

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

лютий

Рибак С.В.

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

лютий

Кравчук В.О.

Учасникам та постраждалим під час проведення АТО з питань отримання матеріальної допомоги

лютий

Кравчук В.О.

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, наради

8.1. Засідання

Комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, житлових субсидій населення, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам призначення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

13.02.2018

Рогоза Н.А.

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20.02.2018

Рогоза Н.А.

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

20.02.2018

Рогоза Н.А

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турбота»

06.02.2018

Рогоза Н.А.

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям

06.02.2018

Рогоза Н.А.

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

26.02.2018

Рогоза Н.А.

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

лютий

(за окремим планом)

Ворушило М.С.

Комісії по вибору земельних ділянок під будівництво по питаннях, пов’язаних із обстеженням існуючих земельних ділянок в зв’язку із плануванням на них нового будівництва або реконструкції існуючих об’єктів.

лютий

(за окремим планом)

Гаврилюк О.Я.

Архітектурно-містобудівної ради по розгляду містобудівної документації.

лютий

(за окремим планом)

Гаврилюк О.Я.

Комісії з питань захисту прав дитини

лютий

(за окремим планом)

Кравчук В.О.

8.2. Наради

Спільна нарада із спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

лютий

(за окремим планом)

Рогоза Н.А.

З головними зоотехніками с/г підприємств по підсумках роботи галузі тваринництва за січень 2018 рік.

27.02.2018

Сиворакша М.В.

8.3. Організаційно-масові заходи

Виставка робіт учасників районного етапів Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

01-09.02.2018

Заболотний О.В

Районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху це життя»

02.02.2018

Заболотний О.В.

Виставка малюнків вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Нешпор М.О.) у рамках районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

01-09.02.2018

Заболотний О.В.

Захід до Дня Святого Валентина для старшокласників навчальних закладів міста

09.02.2018

Заболотний О.В.

Вікторина «Наші пернаті друзі» для учнів 1-4 класів у рамках районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

22.02.2018

Заболотний О.В.

Свято мови «За світ краси, за мову солов’їну»

16.02.2018

Димань С.Г.

Літературна акція «Читання з воїном»

16.02.2018

Димань С.Г.

8.3.1. Культурно-масові заходи

Мітинг – реквієм «Відлуння афганських гір та святковий концерт» до Дня пам’яті воїнів інтернаціоналістів

15.02.2018

Центило–Гіптенко О.Л.

Мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Вони були, як голос України»

20.02.2018

Центило–Гіптенко О.Л.

Районний конкурс читців – аматорів «В душі народу – Кобзареве слово»

22.02.-23.02.2017

Центило–Гіптенко О.Л.

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Всеукраїнський турнір з гандболу на Кубок Олімпійської чемпіонки Л.М. Коломієць - Панчук

лютий

Голуб І.В.

Чемпіонат області з футзалу серед юнаків

2007-08 рр. н.

03.02.2018

Голуб І.В.

Кубок району з футзалу серед команд дитячо-юнацької футзальної ліги..

04.02.2018

Голуб І.В.

Відкритий чемпіонат Сквирського району з футзалу сезону 2018 року. Друге коло.

03-24.02.2018

Голуб І.В.

Фінальна частина першості міста з гандболу серед юнаків та дівчат на Кубок Героя Радянського Союзу М.М. Ольшевського

01-02.02.2018

Голуб І.В.

Участь в чемпіонаті області з шахів серед юнаків та дівчат 2007-2011 рр. н.

16-18.02.2018

Голуб І.В.

Міжобласний турнір з футзалу серед чоловічих команд ветеранів

17.02.2018

Голуб І.В.

Районний турнір з баскетболу з нагоди Дня виведення військ з Афганістану

16.02.2018

Голуб І.В.

Обласний турнір з гандболу на Кубок Олімпійської чемпіонки Л.М. Коломієць - Панчук

24-25.02.2018

Голуб І.В.

 

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 707
 Друк

· звіту про суми податкових пільг за IV квартал 2017 року;

· декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України, у тому числі спільному підприємству з іноземними інвестиціями, і знаходяться за її межами, за 2017 року;

· податкової декларації з ПДВ за ІV квартал 2017 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу;

· заяви про вибір квартального звітного (податкового) періоду з ПДВ у 2018 року;

· звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за січень (форма № 1-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за січень (форма № 2-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за січень (форма № 3-РС);

· звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за січень (форма № 1-ОА);

· звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за січень (форма № 1-ОТ);

· податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності, за 2017 рік;

· податкової декларації платника єдиного податку юридичними та фізичними особами — підприємцями, віднесеними до третьої групи, за 2017 рік;

· податкової декларації з рентної плати за ІV квартал 2017 р. з розрахунком:

– рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;

– рентної плати за спеціальне використання води;

– рентної плати за користування надрами (без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини);

· податкової декларації екологічного податку за ІV квартал 2017 рік;

· податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за 2017 рік;

· податкової декларації туристичного збору за 2017 рік;

· податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IV квартал 2017 рік (форма № 1ДФ);

· звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування за себе, за 2017 рік (форма № Д5 (річна)).

Також, п’ятниця, 9 лютого 2018 року, є останнім днем сплати:

  • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування)

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 207
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області звертає увагу, що нормами п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст.134 ПКУ передбачено, що платники податку на прибуток, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20,0млн.грн., можуть визначати об’єкт оподаткування без коригування фінансового результату до оподаткування на всі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ.

Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20,0млн.грн. має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу.
Тобто, платник податку, який за результатами попереднього (звітного) року мав дохід, що перевищував 20,0млн.грн. та який подавав податкові декларації з податку на прибуток підприємств за звітний квартал, півріччя, три квартали та здійснював коригування фінансового результату до оподаткування за ці періоди, у разі не перевищення за результатами року граничної межі обсягу доходів(20,0 млн. грн.) має право задекларувати в річній Декларації рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування та відповідно не визначати податкові різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років) за такий податковий (звітний) рік.

При цьому уточнюючі декларації за 1 квартал, півріччя та три квартали подавати не потрібно.

Відповідно до п. 46.4 ст. 46 ПКУ платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до неї, складене за довільною формою з поясненням мотивів подання.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 202
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack