Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           
Понеділок, 31 липня 2017


Друк

31 липня  поточного  року в приміщенні Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області  в м. Сквира було  проведено оперативну  нараду  з питань обслуговування громадян, та в цілому роботи Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області. Начальник управління  Поступаленко Юлія зазначила актуальні питання, а саме: вчасне фінансування та виплата пенсій, підвищення обізнаності громадян про реєстрацію на веб-порталі ПФУ, якісне обслуговування громадян передпенсійного та пенсійного віку, тримати на особливому контролі зустрічі з учасниками АТО та членами сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, зустрічі з ВПО,  отримання пенсій через установи банків,  та передплата періодичних видань ПФУ.

Також, під час наради Юлія Олександрівна  зауважила  на необхідності контролювати погашення заборгованості  боржниками до Пенсійного фонду. Переглядів: 187

  Read More...Друк

З 14 по 22 жовтня 2017 року Російська Федерація буде проводити Всесвітній фестиваль молоді та студентів, у програмі якого заплановано відвідування іноземними делегаціями тимчасово окупованої внаслідок збройної агресії Російської Федерації території України м. Севастополя (Україна ) та м. Сімферополя (Автономна Республіка Крим, Україна).

Станом на сьогодні ведеться активна інформаційно-психологічна пропаганда зазначеного заходу. Наприклад, в офіційних повідомленнях організаторів фестивалю міста Сімферополь і Севастополь зазначаються як частини регіонів Російської Федерації. За даними засобів масової інформації, до участі у заході запрошено представників так званих «ДНР» і «ЛНР».

Переглядів: 325
  Read More...Друк

З метою здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої  влади та участі молоді в управлінні державними справами планується створення молодіжної громадської ради при голові Сквирської районної державної адміністрації.

Бажаючих взяти участь у вирішенні актуальних та проблемних питань молоді району, запрошуємо долучитись до реалізації цього проекту.

Переглядів: 342
  Read More...Друк

В рамках запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування, за сприяння МБО «Партнерство «Кожній дитині», 31 липня у залі райдержадміністрації відбулася зустріч двох сторін: замовника послуги патронату та ймовірного її надавача, підбиття підсумків проходження навчання за програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі. Провела захід виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Переглядів: 254
  Read More...Друк
  • артилерійські снаряди;
  • реактивні й інженерні міни;
  • авіабомби;
  • ручні гранати;
  • детонатори.

Всі вони містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів. Переглядів: 188

  Read More...Друк

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.

Незначні затримки з перепризначенням субсидій на новий період є в деяких областях України. Обумовлені вони відсутністю у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім"і. Це, зокрема, такі області як Волинська, Луганська, Чернівецька та Хмельницька.

Чи потрібно повторно подавати заяву і декларацію про доходи? Повторно подавати документи на оформлення субсидії необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. Переглядів: 295

  Read More...Друк

28 липня Глава держави підписав довгоочікуваний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

«Цей Закон запроваджує в Україні обов’язковий облік тепла і води. Завдяки цьому споживач платитиме лише за використані ресурси, а монополіст  вже не зможе перекладати на споживача необґрунтовані понаднормові втрати. Крім цього, облік дозволить  контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води. Це, у свою чергу, впливатиме на зменшення рахунків за комунальні платежі», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність. Переглядів: 282

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack