Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31            
Середа, 26 липня 2017


Друк

Продовжуємо ознайомлювати з основними умовами урядової пенсійної реформи
Осучаснення пенсійних виплат, що були призначені за «спеціальними законами»
1. Проектом Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” передбачається ліквідація спеціальних пенсійних режимів.
Скасовуються спеціальні пенсії для:

Переглядів: 269
  Read More...Друк

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області проводяться виїзні прийоми та зустрічі у трудових колективах.

Так, 24 липня 2017 року начальник Тетіївскього відділу обслуговування громадян – Сосунович Алла провела виїзний прийом мешканців с. Черепин та с. Галайки та зустріч з трудовим колективом СТОВ «Черепин» с. Черепин Тетіївського р-ну.
Під час виїзного прийому спеціалст управління роз`яснила мешканцям населених пунктів про останні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, про особливості виплати пенсії працюючим пенсіонерам, про проведення перерахунку пенсій, про переваги отримання пенсії через банки. 
Сосунович Алла ознайомила присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначила, що впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї пенсії.
Наприкінці, громадян було ознайомлено з телефоном «гарячої лінії» управління Пенсійного фонду району, за яким у разі потреби можна звернутися та отримати консультації і відповіді на запитання.
Також під час зустрічі у трудових колективах було надано ряд вичерпних відповідей на поставлені запитання.
Усім присутнім було повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна також знайти на сторінках відомчих видань: газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України», а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. 
Учасники зустрічі отримали інформаційні листівки. Переглядів: 190

  Read More...Друк

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 24 липня 2017 року кошти на виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано: ЦПЗ – 25 число – 100%, та уповноважені установи банків – 25 число – 100%.

Фінансово-економічний відділ
Сквирського об’єднаного управління
ПФУ Київської області Переглядів: 199

  Read More...Друк

Така схема призначення субсидій не стосується лише тих громадян, які орендують житло.

Перепризначення субсидій на наступний опалювальний період здійснюється в автоматичному режимі – без необхідності повторного звернення громадян. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Ті громадяни, які отримували субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у минулому опалювальному сезоні, автоматично отримують перепризначення державної підтримки. Відповідно, їм не потрібно буде знову йти до органів соцзахисту для її оформлення", – зазначив директор департаменту соціальної допомоги Віталій Музиченко в ефірі ТРК "Київ".

Переглядів: 224
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack