Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Вівторок, 18 липня 2017


Друк

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності з 1 травня 2017 року, впроваджено оновлену програму житлових субсидій.


З урахуванням прийнятих змін у травні поточного року органами соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін, яка буде розрахована на неопалювальний сезон, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.


Сім'ям, які вже отримували субсидію повторно звертатися до органів соціального захисту населення та подавати документи не потрібно. 
Звертаємо увагу, що заяву і декларацію про доходи необхідно повторно подавати лише сім'ям, які: Переглядів: 272

  Read More...Друк

Відповідно до Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 травня 2017 року № 251 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання» надаються пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою, шляхом одноразової виплати компенсації вартості твердого палива та скрапленого газу.  Переглядів: 252

  Read More...Друк

Якщо ви мали зекономлену субсидію на опалення, просимо вас до 01 вересня 2017 року звернутись з заявою до управління соціального захисту населення. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, рахунок з банківської установи, відкритий для отримання соціальних виплат або пенсії (у випадку отримання коштів через банківську установу). За бажанням, виплата може здійснюватись через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта". Переглядів: 219

  Read More...Друк

З метою перевірки достовірності та повноти інформації про доходи фізичних осіб, які звернулися за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям та допомоги на дітей одиноким матерям управління соціального захисту населення  проводить перевірку достовірності поданої громадянами інформації для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям та допомоги на дітей одиноким матерям. Звірка даних проводиться  ДФС у Київській області. Переглядів: 220

  Read More...Друк

Запитання та відповіді.
1.Кому надається допомога?
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Переглядів: 314

  Read More...Друк

18 липня у залі райдержадміністрації відбулось спільне засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і надзвичайної протиепізоотичної комісії, яке провела виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Цього дня, постійна комісія райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула наступні питання:

Переглядів: 239
  Read More...Друк

17 липня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу майже 25 млн грн. перераховано тим, хто залучав кошти на енергоефективні заходи у ПриватБанку у травні.

Найбільшу суму коштів - 24,5 млн грн. – виплачено тим, хто займався утепленням індивідуального житла. Таких домогосподарств налічується понад 5500.

Ще 400 тис. грн. отримало 96 родин, які замінили газові котли на твердопаливні. Переглядів: 212

  Read More...Друк

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

«Ця база об’єктів – це результат роботи 20 облдержадміністрацій та 16 міст-обласних центрів, які у співпраці з Держенергоефективності проаналізували енергоспоживання різних бюджетних установ та відібрали найбільш прийнятні для ЕСКО-проектів. Очоливши роботу у цьому напрямі та допомагаючи владі на місцях, Держенергоефективності опублікувало загальнонаціональну базу потенційних об’єктів на своєму сайті», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Переглядів: 252
  Read More...Друк

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області. Переглядів: 248

  Read More...Друк

До уваги мешканців 
с. В.Єрчики та с. с. М.Єрчики Сквирського р-ну!

20 липня 2017 року з 11.00 год. до 12.00 год. відбудеться прийом та обслуговування громадян спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області :

с.В.Єрчики в приміщенні Великоєрчеківської с/ради о 11.00 годині.

с. М.Єрчики в приміщенні Малоєчеківської с/ради о 12.00 годині.

З питань: 
- надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами Пенсійного фонду, ведення обліку (коригування відомостей) про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;
- виду пенсії, суми призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, дати виплати та закінчення виплати пенсії, оподаткування та інших утримань.

Також 20 липня о 09.30 буде проведено зустріч у трудовому колективі СТОВ «Великоєрчеківське» та о 10:30  у трудовому колективі Великоєрчеківської с/р с. В.Єрчики.

Сквирське об’єднане управління
Пенсійного фонду України Київської області, 
м.Сквира, вул.Богачевського,18, тел.04568 5-29-86.
Гаряча телефонна лінія 04568 5-27-05

Переглядів: 148
  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack