Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Понеділок, 17 липня 2017


Друк

Посилання на відео: Переглядів: 239
  Read More...Друк

Нещодавно познайомилася із жителем села Шапіївки Володимиром Кононовичем Поліщуком, який народився тут 28 травня 1928 року. Ветеран праці, один зі старійшин роду свого, повідав про нелегку долю, пережиті біль і страждання у тяжкі, криваво-голодні страшні роки… Серце щеміло все дужче. Бо ж стільки мук і стільки горя пережили наші земляки-українці.

Володимир Кононович дитинство та юність добре пам’ятає, підкреслюючи, що діти не мали нормального дитинства, а дорослі – спокійного життя. Як «Отче наш» закарбував: державі потрібно було здати 140 літрів молока, 120 яєць, 40 кілограмів м’яса на рік. Та найбільш обтяжливим був податок на землю, на кожне деревце в садку також селяни мали його сплачувати грошима.

Переглядів: 290
  Read More...Друк

Турбота про здоров`я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. А одним із найбільш важливих стратегічних завдань у забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація її права на оздоровлення та відпочинок. Про те, як реалізується це право у Сквирському районі, запитуємо у першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської.

- Оксано Вікторівно, як поставлено це питання із самого початку оздоровчо-відпочинкового періоду?

- Найперше, згідно з розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації Василя Васильовича Галюка від 6 березня 2017 року №121, затверджено план заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2017 році. Також утворено міжвідомчий оперативний штаб з координації цього відповідального процесу. Адже оздоровленням та відпочинком заплановано охопити 1940 школярів, що на 14% більше, ніж у минулому році.

З метою створення належних й повноцінних умов, згідно з  розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 травня 2017 року №315, створено ра-йонний дитячий заміський оздоровчий табір «Росич-2017» на базі Чубинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». При загальноосвітніх навчальних закладах було відкрито пришкільні табори з денним перебуванням дітей у період з 29 травня по 13 червня та англомовний на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 12 червня по 29 червня.

Переглядів: 268
  Read More...Друк

На виконання доручення голови Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюка від 03.07. 2017 року про виконання протягом першого півріччя 2017 року Сквирською ЦРЛ та КЗ «Сквирський ЦПМСД» державної програми «Доступні ліки» 7 липня 2017 року відбулося засідання комісії щодо укладання договорів за заявами суб’єктів господарювання про відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань населення, на якій розглянуто відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, Сквирською ЦРЛ та КЗ «Сквирський ЦПМСД», вартість яких повністю або частково відшкодовується Сквирській центральній аптеці №25 та ТОВ «Київфарм» за період з квітня по червень 2017 року.

Переглядів: 233
  Read More...Друк

З 1 вересня 2016 року на Сквирщині діє Бюро правової допомоги за адресою: вул. Соборна,22 (тел. 5-10-54).

Клієнти Бюро можуть отримати безоплатну первиннуправову допомогу, яка включає:

- надання правової інформації;

- юридичні консультації;

- складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних);

- представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Переглядів: 344
  Read More...Друк

Як правило, у середині літа розпочинаються жнива. Проте, через засушливу погоду цьогоріч вони стартували дещо раніше. Станом на 11 липня 2017 року, зернові та зернобобові культури зібрано майже із двох тисяч гектарів. При середній врожайності 28,9 центнера з гектара намолочено 5622 тонни збіжжя.

За попередніми підсумками, у районі найкраще вродив ярий ячмінь - по 35,8 ц/га. Нижчі показники мають озимий ячмінь - 30,9 ц/га, горох - 27,2 ц/га, озима пшениця - 25 ц/га та озимий ріпак - 22 ц/га.

Переглядів: 148
  Read More...Друк

Нещодавно у районному методичному кабінеті відбулася фінансова гра Роберта Кіосакі «Кеш флоу» для педагогічних працівників. 

Під час гри учасники навчились використовувати наявні ресурси: гроші, час, енергію, знайомства, бачити свої можливості, усвідомлювати свої страхи і обмежуючі поняття. Переглядів: 211

  Read More...Друк

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, яка є  однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається в світі дуже стрімкими темпами. Найбільш повне визначення торгівлі людьми дає «Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми», який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю. Протокол є основним сучасним документом, спрямованим на боротьбу з цим злочином. Він визначає торгівлю людьми як: «Здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховання чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу».

Переглядів: 465
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack