Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Четвер, 06 липня 2017


Друк

Відбулася підсумкова нарада за результатами комплексного аудиту стану надходження та використання коштів Пенсійного фонду України Сквирським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області за період роботи з 01 листопада 2014 року по 01 квітня 2017 року.
В роботі наради прийняли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович, начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Чопик Галина Степанівна та керівники структурних підрозділів Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Переглядів: 233
  Read More...Друк

Сьогодні відбулась сесія Великоєрчиківської сільської ради, в роботі якої взяли участь голова Сквирської районної ради Гриша В.В., перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В., провідний спеціаліст  відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Хандожинська Г.Г. Вів сесію сільський голова Чмирь С.М.

Переглядів: 207
  Read More...Друк

Президент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю».

Глава держави зазначив, що радий зустрічі з колективом навчального закладу, який більше десятиліття тому ініціював дуже добру справу з підготовки до життя юних українців в умовах інклюзії. Він зауважив, що сьогодні, коли відвідував різні класи школи і спілкувався з учнями побачив, що маленькі діти вже розуміють, що таке інклюзія, вміють допомагати дітям з особливими потребами соціалізуватись, відчувати себе повноцінними громадянами нашої держави. Переглядів: 229

  Read More...Друк

 

05 липня поточного року у м. Сквира  відбулося засідання  Київської обласної ради професійних спілок, на якому було розглянуто  питання: про роботу первинної профспілкової організації управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області по укладенню, виконанню та контролю за виконанням колективного договору.

Зустріли делегацію, яка прибула на засідання, голова Сквирської РДА Галюк В.В., голова Сквирської районної ради Гриша В.В., начальник Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області Поступаленко Ю.О., голова первинної профспілкової організації  УПФУ у Сквирському р-ні Київської області Мялук А.М.

Взяли участь у засіданні голова Київської  обласної ради профспілок  Кононенко В.Ф., заступник голови Київської обласної ради профспілок Харченко Л.О., голова Київської обласної організації профспілки працівників ПФУ Білоус Л.В., голова первинної профспілкової організації  УПФУ у Сквирському р-ні Київської області Мялук А.М.

На засіданні було заслухано доповідь про роботу  первинної профспілкової  організації ПФУ у Сквирському р-ні Київської області. Обговорено ряд інших питань. Переглядів: 206

  Read More...Друк

Відповідно до розпорядження ДОЗ КОДА №148 від 03.04.2017 року «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» сума затверджених коштів на 2017 рік – 475,5тис.грн., які розподілені між двома аптечними закладами: ТОВ «Київфарм» - 103 тис. грн. та Сквирською ЦРА № 25 – 372,5 тис. грн.

Станом на 01.07.2017 року відпущено аптечними закладами лікарських засобів за рецептами лікарів на суму 142,9 тис. грн.

Переглядів: 261
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 травня 2017 року                                                                                                         №336

Про забезпечення безпеки учасників

та гостей Відкритого Всеукраїнського

фестивалю «Ми – діти твої, Україно!»

 

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою безпеки учасників та гостей Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми - діти твої, Україно!» 1 червня 2017 року в с. Пустоварівка забезпечити:

 

  1. Сквирському відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській області:

-                   дотримання публічного порядку та безпеки громадян під час проведення заходу;

-                   перекриття руху автотранспорту в місцях дислокації заходу;

-                   передбачити порядок паркування автотранспорту, на якому прибувають учасники та гості заходу;

-                   супровід автобусної колони, на якій прибуватимуть гості та учасники заходу до місця проведення.

  1. Сквирській центральній районній лікарні, Комунальному закладу «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

-                    надання, у разі потреби, медичної допомоги учасникам заходу на місці його проведення силами трьох бригад: бригади швидкої медичної допомоги Сквирської центральної районної лікарні, бригади невідкладної медичної допомоги КЗ «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги», бригади екстреної медичної допомоги;

-                   підготовку трьох палат для розміщення в них учасників та гостей фестивалю, за потреби надання медичної допомоги в умовах стаціонарного лікувального закладу;

-                   забезпечити підготовку необхідного запасу медикаментів, в тому числі ліків групи А та їх охорону, компонентів крові.

 

  1. Сквирському районному сектору Головного управління ДСНС у Київській області забезпечити здійснення заходів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, дотримання правил пожежної безпеки під час проведення заходу.

Голова адміністрації                                                                                             В.В. Галюк

Переглядів: 207
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 травня 2017 року 335

 

 

Про участь збірної команди Сквирського району

у відкритому чемпіонаті Київської області з

велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фізичну культуру і спорт» та згідно з положенням про проведення відкритого чемпіонату Київської області з велосипедного спорту серед юнаків та дівчат, з метою залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та популяризації велосипедного спорту в регіоні:

1.  Відрядити завідувача сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Голуба Ігоря Володимировича з 31 травня по 03 червня 2017 року в м. Біла Церква на відкритий чемпіонат Київської області з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат. Разом з ним збірну команду району в складі 6 спортсменів та тренера.

 

2. Завідувачу сектору молоді та спорту Голубу Ігорю Володимировичу визначити відповідального за збереження життя та здоров’я спортсменів.

 

3.  Витрати в межах асигнувань на розвиток програм КПКВК 0315011, КЕКВ 2282  передбачені кошторисом, що додається.

 

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

30 травня 2017 року №335

Кошторис

витрат на участь збірної команди Сквирського району у відкритому чемпіонаті  Київської області з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат

31 травня-03 червня 2017 року,                                                                                                                                                           Білоцерківський район

 

-                     учасників       - 6 чол.

-                     тренер                        - 1 чол.

-                     представник  - 1 чол.

 

 

-                     харчування учасників         - 6 чол. х 80,00 грн. х 4 днів           =  1920,00 грн.

-                     харчування тренера             - 1 чол. х 70,00 грн. х 4 днів           =    280,00 грн.

-                     харчування представника  - 1 чол. х 70,00 грн. х 4 днів           =    280,00 грн.

 

Всього:                                                                                                          - 2480,00 грн.

 

 

Керівник  апарату

райдержадміністрації                                                                               В.Л. Салтанюк

 

Переглядів: 240
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29  травня 2017 року                                                                                                            №333

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Бойку Андрію

Анатолійовичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр.Бойка А.А. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія  № 0081653, відповідно до Рішення Сквирського районного суду від 02.03.2016, Справа №376/313/16-ц, Провадження №2/376/193/2016, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Буківське» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Бойку Андрію Анатолійовичу  на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради за № 247 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Буківське».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Бойку Андрію Анатолійовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Визнати таким, що втратило  чинність розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації  від 30.09.2016 № 448  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бойку Андрію Анатолійовичу в адміністративних межах  Буківської сільської ради Сквирського району Київської області».

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                                          В.В. Галюк

Переглядів: 200
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29  травня 2017 року                                                                                                         №332

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Борисюк Тетяні

Филимонівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Борисюк Т.Ф.   про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Світличний В.Д. , та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну  документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Борисюк Тетяні Филимонівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр.  Борисюк Тетяні Филимонівні земельну ділянку, кадастровий номер , площею 2,6052 га. (з них ріллі- 2,6052), оформити гр. Борисюк Тетяні Филимонівні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4.      Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк

Переглядів: 227
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 травня 2017 року                                                                                                             №331

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Шабатіну Сергію Васильовичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Шабатіна С.В.   про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ПП «Юреско» , та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну  документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Шабатіну Сергію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр.  Шабатіну Сергію Васильовичу земельну ділянку, кадастровий номер , площею 2,7460 га. (з них ріллі - 2, 7460), оформити гр. Шабатіну Сергію Васильовичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4.  Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк

Переглядів: 215
 


Сторінка 1 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack