Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Вівторок, 04 липня 2017


Друк

 

4 липня 2017 року відзначає свій 50-річний ювілей Клебанівська Оксана Станіславівна – керівник народної аматорської студії естрадної пісні «Пісенні ключі» та викладач вокального відділу Сквирської дитячої школи мистецтв.

Голова райдержадміністрації Галюк Василь Васильович, перший заступник голови райдержадміністрації Славінська Оксана Вікторівна та головний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ Хлєбік Ольга Юріївна привітали ювіляршу з Днем народження та побажали жіночої чарівності, міцного здоров’я, родинного благополуччя, невтомності і успіхів у всіх добрих справах, невичерпного потенціалу та ентузіазму, творчих здобутків і нових звершень!!!

 

Переглядів: 222
 Друк

Аби не допустити пожеж на полях, фахівці Сквирського РС ГУ ДСНС перевіряють місця збирання та зберігання врожаю зернових культур. 3-4 липня 2017 року було здійснено виїзди на господарства Сквирського району для перевірки виконання організаційних заходів протипожежного захисту в підготовчий період до збирання урожаю 2017 року.

Рятувальники Сквирщини наполягають на чіткому дотриманні правил пожежної безпеки, а саме: поля необхідно вчасно обкошувати та оборювати захисною смугою; забезпечити чергування пристосованої для пожежогасіння техніки і тракторів з плугом; техніку та місця для зберігання врожаю укомплектувати первинними засобами пожежогасіння; автомобілі, трактори, комбайни обладнати іскрогасниками, регулярно проводити огляди та профілактичні ремонти електрообладнання техніки. Продумана профілактична робота (в тому числі і обкошування та оборювання полів) забезпечить відмінний захист від пожеж.

Олександр Яснівський, Головний фахівець Сквирського РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 168
 Друк

З 1 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Нею затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цим Порядком визначено новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Постановою Кабміну від 01.03.2017 № 110 внесено зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187.

Згідно цих Порядків громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 категорія), інваліди загального захворювання, з дитинства та з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, учасники бойових дій з числа постраждалих під час проведення антитерористичної операції отримали право самостійно обирати заклад санаторно-курортного лікування, залежно від власних вподобань та пріоритетів, який повинен відповідати вимогам Постанов № 854 та 187.

Відтепер забезпечення путівками громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб з інвалідністю здійснюється за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті шляхом відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам за надані послуги.

Відшкодування вартості путівок здійснюється управлінням соціального захисту населення шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених тристоронніх договорів між управлінням, санаторно-курортним закладом та особою з інвалідністю та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки.

Гранична вартість путівки визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Фонду соціального захисту інвалідів та за погодженням з Мінфіном.

Міністерством соціальної політики України встановлено граничну вартість путівки (ліжко - дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян у 2017 році, а саме:

· інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, інвалідам загального захворювання та з дитинства - 5250 (291,7) грн. без податку на додану вартість;

· інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку - 18217 (520,5) грн. без податку на додану вартість;

· учасникам бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 6300 (350,0) грн. з податком на додану вартість;

· громадянам, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 4691 (260,6) грн. з податком на додану вартість.

Постановою Кабміну від 28.12.2016 № 1029 встановлено розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2017 році становить:

· для осіб, віднесених до категорії 1 - 5 250 гривень;

· для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), - 17 390 гривень;

· для дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, - 10 840 гривень.

Перелік базових санаторно-курортних послуг, що надаються пільговим категоріям громадян, відповідно до медичних рекомендацій і вартість яких входить до вартості путівки, затверджується Мінсоцполітики.

За бажанням громадянам можуть надаватися додаткові послуги за умови оплати санаторно-курортному закладу вартості наданих послуг за рахунок власних коштів чи інших джерел, не заборонених законодавством.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою до управління соціального захисту населення подається:

· заява,

· медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о,

· копія довідки до акту огляду медико-соціальної експертної комісії (для осіб з інвалідністю),

· копія посвідчення,

· копія паспорта.

З метою забезпечення путівками санаторно-курортні заклади надали управлінню соціального захисту населення:

· підтвердження про наявність у них ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії;

· гарантійний лист про згоду на лікування за відповідним профілем інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства, у тому числі інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку,  і про готовність до укладення договору;

· інформацію про умови проживання та харчування;

· перелік процедур, що можуть надаватись особі за період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій;

· інформацію про вартість путівки.

Сьогодні з управлінням співпрацюють такі санаторно –курорні заклади:

1) оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

ДП «Санаторій «Поляна», Закарпатська обл. Свалявський р-н;

«Санаторій «Сонячне Закарпаття», Закарпатська обл. Свалявський р-н;

ДП «Південь-Курорт-Сервіс», санаторій «Орізон», Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н;

ТОВ Санаторій-профілакторій «Діброва», Київська обл., м. Біла Церква,

ТзОВ Санаторій «Київ плюс», Львівська обл., м. Моршин

2) оздоровлення інвалідів загального захворювання, з дитинства та з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, учасників бойових дій з числа постраждалих під час проведення антитерористичної операції

Санаторії: «Авангард» м. Немирів, Вінницька обл., «Слов»янський », м. Словянськ, Донецька обл., «Дніпро – Бескид», м. Трускавець, Львівська обл. , «Карпати» м. Трускавець, Львівська обл.

Заступник начальника УСЗН

Капітанюк Н.М.

Переглядів: 328
 Друк

 

Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація її права на оздоровлення та відпочинок.

З метою створення належних умов для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району та згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 18 травня 2017 року № 315 створено районний дитячий заміський оздоровчий табір «Росич - 2017» на базі Чубинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», а також при загальноосвітніх навчальних закладах відкрито пришкільні табори з денним перебуванням дітей у період з 29.05.2017 року по 13.06.2017 року та англомовний табір на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 12.06.2017 року по 29.06.2017 року.

Переглядів: 281
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack