Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Вівторок, 21 березня 2017


Друк

21 березня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи щодо запровадження послуги сімейного патронату над дитиною в Київській області.

У засіданні брали участь директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Мошківська Ірина Вікторівна, начальник служби у справах дітей та сім”ї - Кравчук Валентина Олексіївна та керівник апарату райдержадміністрації  - Салтанюк Віктор Леонідович. Переглядів: 337

  Read More...Друк

Турнір було проведено в два кола та зіграно 12 турів з листопада 2016 по березень 2017 року. В змаганнях взяли участь сім команд навчальних закладів міста Сквира. Під час турніру учасники не тільки показали свою майстерність в гру- футзал, а також змогли покращити свої спортивні навички. Змагання закінчилися з результатами:

Переглядів: 362
  Read More...Друк

21 березня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи щодо запровадження послуги сімейного патронату над дитиною в Київській області.

У засіданні брали участь директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Мошківська Ірина Вікторівна, начальник служби у справах дітей та сім”ї - Кравчук Валентина Олексіївна та керівник апарату райдержадміністрації  - Салтанюк Віктор Леонідович.

Переглядів: 327
  Read More...Друк

ПРИДІЛЯЄМО УВАГУ ПИТАННЮ:

«ЯК У ЗВІТІ ПО ЄСВ ВІДОБРАЗИТИ ІНФОРМАЦІЮ

ПРО СТВОРЕННЯ НОВОГО РОБОЧОГО МІСЦЯ»

Управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні Київської області  надає роз’яснення щодо відображення інформації про створення нового робочого місця, так, для цього, насамперед необхідно уточнити, що якщо робоче місце створено у зв'язку із збільшенням штатної чисельності працівників, то новим воно буде вважатися тільки при умові, що за попередні 12 місяців у цього роботодавця не було скорочення середньомісячної чисельності працівників.

Переглядів: 6391
  Read More...Друк

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ – платників єдиного податку 1- групи.

1 група платників єдиного податку - це фізичні особи, які не використовують працю найманих осіб та мають граничний обсяг доходу за 1 рік – 300 000 гривень.

Вид діяльності - роздрібний продаж товарів на ринках та/абo надання побутових послуг населенню (cписок цих послуг дивіться в пп. 291.7 ст.291 Податкового кодексу України).

Переглядів: 242
  Read More...Друк

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області Ібатова Людмила Станіславівна проведе  телефонну «гарячу лінію» для мешканців району  22.03.2017 з  09:00 до 13:00  за телефоном (04568)  5-20-08   та надасть роз’яснення з актуальних питань щодо пенсійного забезпечення різних категорій громадян.

Переглядів: 252
  Read More...Друк

Це можуть бути сформовані ініціативні групи, громадські ініціативи чи активісти, які хочуть спробувати щось змінити й мають ідеї.

 

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

інформаційною та технічною підтримками;
юридичними консультаціями;
людськими ресурсами та корисними контактами;
допомогою у взаємодії з органами місцевої влади;
іншою допомогою згідно з потребами, наприклад придбати необхідну техніку, канцелярію чи інше. Переглядів: 358
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack