Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
жовтня 2014


Друк

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною сотень тисяч людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Руслан Лінда

 

Переглядів: 309
 Друк

У залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. З професійним святом присутніх привітали тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Р.В. Лінда, заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, голова районної ради Л.Ю. Хвиль, міський голова В.Г. Писаренко, наголосивши, що ця праця скромна і не завжди помітна, але така важлива. Турбуючись про людей, працівники соціальної сфери допомагають здолати життєві труднощі, повірити в себе, знайти вихід із найскутнішої ситуації. Керівництво району та міста побажало присутнім міцного здоров`я, родинного затишку, щастя та благополуччя.

Переглядів: 517
  Read More...Друк

30 жовтня у залі засідань райдержадміністрації відбулась 54 позачергова сесія Сквирської міської ради, на яку прибуло 22 депутати із 36 обраних. Депутатський корпус одноголосно підтримав прийняття рішення "Про внесення  змін до рішення сесії №1040-44-VI від 24 січня 2014 року "Про затвердження бюджету Сквирської міської ради на 2014 рік".

Переглядів: 411
  Read More...Друк

29 жовтня у залі райдержадміністрації відбулось засідання 32 чергової сесії Сквирської районної ради VI скликання. Участь у роботі сесії приймали 26 депутатів із 56 обраних. Провела засідання голова районної ради Л.Ю. Хвиль. Було розглянуто наступні питання:

  1. 1. Про хід виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сквирського району за 9 місяців 2014 року.

(Доповідач: Р.В.Лінда, т.в.о. голови Сквирської райдержадміністрації.

Співдоповідач: В.П.Рибак, начальник управління агропромислового розвитку Сквирської РДА); Переглядів: 523

  Read More...Друк

28 жовтня о 9-00 год. на Меморіалі Слави проведено мітинг присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. На мітинг було запрошено  керівників району, ветеранів війни, громадськість міста. З привітальним словом перед присутніми виступили: тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Руслан Лінда, голова  районної  ради Леся Хвиль, міський  голова Віталій  Писаренко, голова районної ради ветеранів війни та праці Микола  Шевчук, виконуючий обов`язки районного військового комісара Сергій  Левченко.

Переглядів: 534
  Read More...Друк

23 жовтня ц. р. у залі засідань районної ради за участю керівників підприємств, організацій, міського та сільських голів, представників громадськості, ЗМІ відбулося представлення т. в. о. голови Сквирської райдержадміністрації Руслана Вікторовича Лінди. Прибули на цей захід заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Борисович Корбан та кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №91 Руслан Миколайович Сольвар.

О.Б. Корбан зачитав розпорядження Президента України П.О. Порошенка і зазначив, що після виборів народних депутатів України буде видано указ про призначення Р.В. Лінди головою РДА.

Переглядів: 1524
  Read More...Друк

У Сквирському районному будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід за участі  учнівської молоді і незайнятого населення - Ямарок вакансій та професій, організований районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Сквирської  районної державної адміністрації.

Відкрила захід директор центру зайнятості Світлана Григорівна Кривуша, визначивши його мету та завдання. Вона зазначила, що на подібних заходах є можливість знайти головну справу свого життя. З вітальним словом до учасників заходу звернувся виконуючий обов’язки  голови Сквирської райдержадміністрації Лінда Руслан Вікторович.

Учасники Ярмарку мали можливість ознайомитись з послугами державної служби зайнятості та отримати консультації спеціалістів служби зайнятості. Пошукачі роботи мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками підприємств: ТОВ «Круп’яна компанія, ТОВ «Грона», ТОВ «Шамраївський цукровий завод», Білоцерківський консервний завод, малого та середнього бізнесу .

Переглядів: 513
  Read More...Друк

23 жовтня в малому залі райдержадміністрації в теплому,тісному,родинному колі відбулася зустріч  керівників району та нагородження  багатодітних матерів   почесним званням  «Мати – Героїня України». Перед присутніми виступили: голова Сквирської райдержадміністрації Руслан Лінда, голова районної ради Леся Хвиль, заступник голови райдержадміністрації Світлана Риченко та начальник управління соціального захисту населення Сквирської  райдержадміністрації  Олена Димань.

Переглядів: 500
  Read More...Друк

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана рішеннями колегії Держземагентства України запроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні, спрямованих на забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.

Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органів місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.

Переглядів: 465
  Read More...Друк

22 жовтня у залі райдержадміністрації відбулось засідання комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об`єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміни їх цільового призначення. Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренко.

Переглядів: 414
  Read More...


Сторінка 1 з 14
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання