Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
П'ятниця, 31 жовтня 2014


Друк

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною сотень тисяч людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Руслан Лінда

 

Переглядів: 309
 Друк

У залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. З професійним святом присутніх привітали тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Р.В. Лінда, заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, голова районної ради Л.Ю. Хвиль, міський голова В.Г. Писаренко, наголосивши, що ця праця скромна і не завжди помітна, але така важлива. Турбуючись про людей, працівники соціальної сфери допомагають здолати життєві труднощі, повірити в себе, знайти вихід із найскутнішої ситуації. Керівництво району та міста побажало присутнім міцного здоров`я, родинного затишку, щастя та благополуччя.

Переглядів: 517
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack