Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 23 жовтня 2014


Друк

У Сквирському районному будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід за участі  учнівської молоді і незайнятого населення - Ямарок вакансій та професій, організований районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Сквирської  районної державної адміністрації.

Відкрила захід директор центру зайнятості Світлана Григорівна Кривуша, визначивши його мету та завдання. Вона зазначила, що на подібних заходах є можливість знайти головну справу свого життя. З вітальним словом до учасників заходу звернувся виконуючий обов’язки  голови Сквирської райдержадміністрації Лінда Руслан Вікторович.

Учасники Ярмарку мали можливість ознайомитись з послугами державної служби зайнятості та отримати консультації спеціалістів служби зайнятості. Пошукачі роботи мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками підприємств: ТОВ «Круп’яна компанія, ТОВ «Грона», ТОВ «Шамраївський цукровий завод», Білоцерківський консервний завод, малого та середнього бізнесу .

Переглядів: 500
  Read More...Друк

23 жовтня в малому залі райдержадміністрації в теплому,тісному,родинному колі відбулася зустріч  керівників району та нагородження  багатодітних матерів   почесним званням  «Мати – Героїня України». Перед присутніми виступили: голова Сквирської райдержадміністрації Руслан Лінда, голова районної ради Леся Хвиль, заступник голови райдержадміністрації Світлана Риченко та начальник управління соціального захисту населення Сквирської  райдержадміністрації  Олена Димань.

Переглядів: 491
  Read More...Друк

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана рішеннями колегії Держземагентства України запроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні, спрямованих на забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.

Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органів місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.

Переглядів: 452
  Read More...Друк

22 жовтня у залі райдержадміністрації відбулось засідання комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об`єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміни їх цільового призначення. Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренко.

Переглядів: 404
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання