Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Середа, 22 жовтня 2014


Друк

«17 жовтня в рамках проведення громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» на територію 7-ДПРЧ м. Сквира прибули учні 3-х та 4-х  класів Загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів №3 та №2 та Сквирського ліцею. Працівниками ДСНС для школярів було проведено екскурсію по території пожежної частини.

Переглядів: 439
  Read More...Друк

21 жовтня 2014 року відбулося навчання сільських і селищних голів, секретарів, депутатів-голів  комісій, працівників районної Ради, керівників і працівників районних установ АПК, представників громадських організацій району. У навчанні взяли участь 95 слухачів.

На розгляд навчально-тематичної програми винесено такі питання: про основні завдання діяльності НУБіП, які визначені Законом України «Про освіту». АПК: перспективи розвитку в сучасних умовах, про удосконалення територіальної організації місцевого самоврядування; про регулювання земельних відносин та проведення землеустрою. Проблеми встановлення меж територій громад. Правові питання в контексті комунальної власності; про аграрний розвиток України в контексті сучасних пріоритетів. Переглядів: 443

  Read More...Друк

Кабінетом Міністрів України 01 жовтня 2014 року прийнято постанови  „Про запровадження обліку переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції ” (від 01.10.14 № 509) та "Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг" (від 01.10.14 № 505).

Для отримання грошової допомоги переселені особи мають звернутися до управління соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) для взяття  на облік переміщених осіб з  тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції.

Переглядів: 3241
  Read More...Друк

Надходження єдиного соціального внеску з початку поточного року складають 100,3 млн. грн. У  порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження  із ЄСВ збільшилися на 4,6% тобто на 4,3 млн. грн. Про це повідомила заступник начальника - начальник Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ Марина Бойко.

Повнота та своєчасність сплати ЄСВ  у складній соціально-економічній ситуації сьогодення – одне із ключових завдань. Адже – це основа своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян.

Переглядів: 385
  Read More...Друк

Саме стільки сплачено впродовж січня-вересня поточного року земельного податку землевласниками та землекористувачами. Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 3,9 млн.грн. та  від фізичних осіб - 959,7 тис. грн. Загалом з початку  року до місцевого бюджету надійшло 4,9 млн. грн., що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 41,1 тис. грн., або на 0,8 % . Про це  повідомила начальник Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ Марини Іванівни.

Платники сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі ж припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Переглядів: 388
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack