Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Вівторок, 14 жовтня 2014


Друк

Сквирська райдержадміністрація інформує, що на виконання Указу Президента України від 03.07.2000 р. № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358.

В рамках Програми українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонується стажування у складі міжнародних груп, зокрема у 2014 році стажування буде в Німеччині, за напрямком загальна кооперація та такими галузевими напрямками, як: економічна кооперація в секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, в аграрному секторі, в гірничодобувній і сировинній промисловості, в сфері поновлювальних джерел енергії, у сфері енергоефективності в промисловості, будівництві і санації будівель і споруд.

Переглядів: 469
  Read More...Друк

Громадська організація «Народна рада м. Сквири» продовжує збирати гуманітарну допомогу на підтримку воїнів-земляків, які несуть службу в зоні АТО, фактично беручи участь у війні на Донбасі. Її активісти – голова ради І.П. Чернявський, Н.М. Рудніченко та Є.І. Бусол разом з волонтерами Ф.А. Шолудьком та М.А. Тімофєєвим 3 жовтня доставили необхідні речі та провізію до м. Дебальцеве.

12 комплектів, до яких увійшли 12 бушлатів, 8 костюмів, 12 пар берців, 12 одиниць термобілизни, а також рукавиці, шкарпетки, шапки, дощовики, понад 100 ліхтариків, спакував кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №91 Б.С. Хмельницький, який надав і автобус, заправив його та особисто разом з волонтерами супроводжував гуманітарну допомогу.

Переглядів: 641
  Read More...Друк

Біда згуртувала всю Україну, весь наш трудолюбивий народ, який прагне лише миру, злагоди і щастя своїм дітям, ставши на захист цілісності та суверенітету держави. Від одного слова «війна» жах перехоплює дух, стискує серце - від непередбачених дій сепаратистів, від ганебного задуму Путіна та його прибічників, які й нині, після повного розгрому своїх міст, сіл, заводів, тисячі смертей, каліцтв, продовжують знищувати все, що будувалось роками, наживалось важкою працею та потом українського народу. Українці докладають максимум зусиль – допомагають, хто чим може і як може: продуктами харчування, коштами на придбання військової техніки, форми тощо, молитвою, теплим словом чи ніжною піснею.

Переглядів: 1101
  Read More...Друк

Старшокласниками шкіл міста та району був організований ярмарок «Щедра Україна» та проведений благодійний концерт «Діти Сквирщини - воїнам АТО». Учні вирішили раціонально використати зібрані кошти. У жовтні було закуплено тканину за оптовими цінами для пошиття теплих тільняшок, на яку витрачено 6305 грн. Лідери учнівського самоврядування за допомогою звернулися до Сквирської філії корпорації «Елтекс», які лю-б’язно погодилася нам допомогти, адже це – спільна справа. Ми отримали підтримку від таких працівників: розкрійного цеху – Катерини Гуменюк, Ганни Гордійчук, Катерини Григоренко, Станіслава Бещетнікова, пошивочного (друга  лінія) – Ірини Гуслінської, Надії Колтуш, Олександри Станіщук, Галини Розгон, Ірини Андрійчук, пошивочного (перша лінія) - Зої Вітюк, Наталії Шовкун, Ірини Тибулевич, Олександри Євтушок, Віри Хришиної, технолога Ірини Задніпрянко, контролерів  Ірини Дембіцької, Світлани Олійник, конструктора Світлани Анпелогової. 6 жовтня багато дітей зібралося біля підприємства для того, щоб подякувати усім людям, які приєдналися до проекту «Діти Сквирщини - воїнам АТО».

Переглядів: 524
  Read More...Друк

Ініціативна група підриємців Сквирщини продовжує забезпечувати теплим військовим одягом мобілізованих військовослужбовців краю.

Звернувшись за підтримкою до кандидата у народні депутати Л.П. Глиняного, отримали 9 тисяч 600 грн., за які придбали 40 водонепроникних камуфляжних костюмів. Переглядів: 549

  Read More...Друк

Якщо електропроводку вашої оселі було змонтовано ще 30 років або більше тому, бажано її замінити повністю з кількох причин. По-перше, її ізоляція втрачає цілісність за тривалого використання, що може призвести до ураження електрострумом. По-друге, ми стали більше користуватися електропобутовими приладами ( електрочайник, праска, мікрохвильова піч, бойлери, кондиціонери, телевізори, пральна машина тощо). Це може призвести до перенавантаження електромережі, а часом і до пожежі.

Переглядів: 496
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack