Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Вівторок, 07 жовтня 2014


Друк

Жовтень  малює своїми фарбами гаї та яри. Листя опадає з дерев, ностальгія. Прогулянка улюбленою лісовою стежкою. Раптом навпроти відкриваються  пейзажі стихійних сміттєзвалищ. З настанням темряви, автівки одна за одною звозять сюди рештки будівельного брухту, різний домашній непотріб і мішки з тарою після «вдалої» гулянки ін. Так ось які вони урбаністичні реалії.

Переглядів: 518
  Read More...Друк

Найбільш актуальне питання на даний час для громадян - державна реєстрація права власності на земельну ділянку, а тому начальник Сквирського районного управління юстиції надає роз’яснення щодо державної реєстрації та переліку документів, необхідних для проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку

Для державної реєстрації права власності на земельну ділянку необхідно подати до реєстраційної служби Сквирського районного управління юстиції наступні документи:

Переглядів: 499
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

23 травня  2014 року                                                                                           № 243

 

Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України від 01 травня 2014 року № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», Указу Президента України від 14.10.2013 р. №562/2013 „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців в 2014 році”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. №352 „Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом ” та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 13 травня 2014 року №133 «Про організацію та проведення в Київській області призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року»:

 

1. Утворити районну призовну комісію в Сквирському районному військовому комісаріаті для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року у складі згідно з додатком 1.

 

2. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року (згідно з  додатком 2), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

3. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М.:

3.1. На базі Сквирської центральної районної лікарні організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року додаток 3.

3.2. До 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

 

 

 

 

 

 

3.3. До 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

3.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року згідно з             додатком 4.

3.5. Медичний огляд призовників провести на призовному пункті райвійськкомату згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року (згідно з додатком 3), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

3.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

3.7. До 26 травня 2014 року укомплектувати приміщення призовного пункту райвійськкомату інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

3.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

3.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт, в дні відправок згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

4. Головам виконавчих комітетів сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

4.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовний пункт у строки, визначені райвійськкоматом та виділяти для їх доставки транспорт;

4.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик;

4.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району на період підготовки і проведення призову весна - літо 2014 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками райвійськкомату виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до райвійськкомату буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

 

6. Голові районного суду Машкіній В.В. в строк до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області полковнику міліції  Вовку Ю.Л..:

7.1. В строк до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату списки призовників, які перебувають на обліку в РВ ГУ МВС України, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

7.2. В установленому Законом порядку своєчасно і оперативно проводити розшук, затримання та доставку в райвійськкомат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

 

7.3. Для забезпечення належного порядку на призовному пункті в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил, виділяти, за заявками райвійськкомату, наряд міліції.

 

8. Завідуючій Сквирським районним сектором управління Державної міграційної служби Мельниковій Т.Є. до 26 травня 2014 року подати до райвійськкомату відомості про випадки виявлення громадян призовного віку, які не перебувають, але повинні перебувати на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.

 

9. Начальнику районного вузла зв’язку Підгорній Л.Л. забезпечити своєчасну доставку повісток призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, за місцем проживання.

10. Районному військовому комісару Волинцю Ю.П.:

10.1. Розробити план проведення призову громадян району на строкову військову службу.

10.2. 06 травня 2014 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з членами призовної комісії з питань проведення чергового призову.

10.3. 07 травня 2014 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами з питань проведення чергового призову.

10.4. 08 травня 2014 року провести інструктивно-методичні заняття з технічними працівниками і особовим складом військового комісаріату, секретарями сільських рад, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, з питань організованого проведення в районі чергового призову.

10.5. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в районі чергового призову громадян на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

10.6. Сприяти проведенню районних урочистих проводів призовників до лав Збройних Сил України.

11. Рекомендувати районній газеті “Вісник Сквирщини”:

11.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу у травні - липні 2014 року та прийняття на військову службу за контрактом.

11.2. Започатковувати постійну рубрику Захисник Вітчизни.

 

12. З метою забезпечення якісного комплектування до Збройних Сил України та інших військових формувань України молодим поповненням створити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі: Якштаса Ігоря Леонідовича, начальника відділення комплектування – заступника військового комісара Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського ОВК – начальника групи, членів групи: Мусульової Олесі Ренатівни, психолога районного відділу освіти райдержадміністрації, Авраменка Віктора Олександровича, лікаря-психіатра Сквирської центральної районної лікарні. Роботу групи організувати в період з 05 травня по 31 липня 2014 року, а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови призовної комісії. На період роботи групи звільнити її членів від основної роботи із збереженням місця роботи, займаної посади та середньомісячної заробітної плати.

 

13. Районній призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 1997 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                             І.В.Нечипоренко

Додаток  1

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

Склад

районної призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату для проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

-          Риченко Світлана Петрівна, заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

члени комісії:

-          Волинець Юрій Петрович, військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського обласного військового комісаріату;

-          Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

-          Колєснік Геннадій Іванович, заступник начальника – начальник кримінальної міліції Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області;

-          Гоменюк Андрій Григорович, лікар ЗПСМ ЦПСМД, старший лікар медичної комісії;

-          Мусульова Олеся Ренатівна, психолог соціальної служби відділу освіти районної державної адміністрації;

-          Голуб Ігор Володимирович, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації;

-          Савченко Катерина Леонідівна, медична сестра поліклінічного відділення Сквирської центральної районної лікарні, секретар комісії.

 

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

-          Салтанюк Віктор Леонідович, керівник апарату райдержадміністрації,  голова комісії;

члени комісії:

-          Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського обласного військового комісаріату

-          Барильченко Оксана Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

-          Комок Юрій Олексійович, начальник сектору карного розшуку Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області;

-          Соковська Ольга Василівна, лікар ЗПСМ ЦПСМД, старший лікар медичної комісії;

-          Морковіна Тетяна Іванівна, психолог Сквирської ЗОШ №2;

-          Гарматюк Оксана Вікторівна, медична сестра ЗПСМ ЦПСМД, секретар комісії.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

Додаток  2

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

Графік

роботи призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату на період проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

№ пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

 

Одноденні інструктивно-методичні збори з:

-          членами районної призовної комісії

-          лікарями-спеціалістами медичної комісії

-          технічними працівниками і особовим складом військового комісаріату

 

06.05.2014

07.05.2014

08.05.2014

 

 

 

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень

15.05.2014

22.05.2014

29.05.2014

 

 

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

05.06.2014

12.06.2014

19.06.2014

26.06.2014

 

 

Проведення аналізу роботи районної призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення районної призовної комісії

03.07.2014

10.07.2014

17.07.2014

24.07.2014

31.07.2014

 

 

Відміна рішень районної призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

 

31.07.2014

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

 

Додаток 3

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

Графік

проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні

(клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

№ пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

 

Проведення лабораторних досліджень

 

12.05.2014     13.05.2014

14.05.2014     15.05.2014

16.05.2014     19.05.2014

20.05.2014     21.05.2014

22.05.2014     23.05.2014

26.05.2014     27.05.2014  28.05.2014     29.05.2014 30.05.2014

 

 

Проведення медичних оглядів призовників

 

19.05.2014   20.05.2014

21.05.2014   22.05.2014

23.05.2014   26.05.2014      27.05.2014   28.05.2014

29.05.2014   30.05.2014

03.06.2014   05.06.2014 10.06.2014   12.06.2014   17.06.2014   19.06.2014   24.06.2014   26.06.2014   01.07.2014   03.07.2014   08.07.2014   10.07.2014   15.07.2014   17.07.2014   22.07.2014    24.07.2014   29.07.2014    31.07.2014

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

Додаток  4

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

 

 

 

Склад медичної комісії

Сквирського районного військового комісаріату

для проведення чергового призову громадян України

на строкову військову службу у травні - липні 2014 року

 

 

лікар-хірург

-              Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

-              Корзун Оксана Веніамінівна

лікар-невропатолог

-              Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

-              Авраменко Віктор Олександрович

лікар-стоматолог

-              Михайловська Людмила Михайлівна

лікар-отоларинголог

-              Ходак Микола Віталійович

лікар-офтальмолог

-              Колеснік-Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

-              Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

лікар-хірург

-              Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

-              Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

-              Дучкова Ірина Олегівна

лікар-психіатр

-              Степанченко Андрій Васильович

лікар-стоматолог

-              Тимошенко Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

-              Павленко Володимир Вікторович

лікар-офтальмолог

-              за рішенням Київської обласної клінічної лікарні

лікар-дерматолог

-              за рішенням Київської обласної клінічної лікарні

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  5

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

_________________________ №_____

Графік забезпечення автотранспортом

для організованого проведення призову і доставки призовників

на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району

на період підготовки і проведення призову весна -літо 2014 року

 

№ пп.

Назва підприємства, організації

ТОВ “Шамраївське”

ВАТ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”

ЗАТ “Сквирський  цегельний завод “Промінь”

Сквирське ШРБУ

Сквирська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"

Цех електрозв’язку № 5

ПП  “Агрофірма “Розволожжя”

СГ ТОВ  “Великоєрчиківське”

ДП АТ “Київхліб” “Сквирський хлібозавод”

10.

ТОВ “Будівельно-монтажне управління”

11.

ЗАТ “Надія”

12.

СГ ТОВ “Оріховецьке”

13.

ВАТ “Шамраївський цукровий завод”

14.

СГ ТОВ “Нива”

15.

Сквирський завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна “Ветсанутильзавод”

16.

СГ ТОВ  “Агрофірма “Колос”

17.

СП “Завод будівельних матеріалів”

18.

СП “Інтерагро Сквира”

19.

ТОВ “Сквиртекс”

20.

Сквирська філія ТОВ “Гроно”

21.

Філія "Сквирське районне дорожнє управління"

22.

Нафтобаза НК ТД "Альянс – Столиця"

23.

ТОВ "Сквирська круп’яна компанія"

24.

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

25.

ЗАТ "Агросолюшнс"

26.

ТОВ "Урожай" с. Дулицьке

27.

ТОВ "ВТК Укрспецтранс"

28.

ВАТ "Гранкар’єр"

29.

ТОВ "Самгородецьке"

30.

ВАТ "Сквирасільрибгосп"

Перевізники - підприємці

31.

Скрипа Василь Ілліч

32.

Ціліцький Григорій Віталійович

33.

Підгорецький Андрій Федорович

Вид транспорту та час подання його до Сквирського райвійськкомату буде вказано додатково в телефонограмі за 4 – 5 днів до відправки.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                      В.Л.Салтанюк

 

 

Переглядів: 943
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

23 травня 2014 року                                                                                                 №242

Про забезпечення охорони урожаю

зернових культур  та грубих  кормів

від пожеж в районі у 2014 році

 

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4.11.2004 № 1410/10009, розпорядження Київської облдержадміністрації від 13.05.2014р. №130 та з метою забезпечення збереження урожаю:

 

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2014 році (далі-План заходів, що додається).

 

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, головам виконкомів сільських рад, керівникам сільськогосподарських підприємств, ТОВ ”Сквирський комбінат хлібопродуктів”, іншим господарствам по виробництву сільськогосподарської продукції, районному споживчому товариству, Сквирському підрозділу ПАТ “Київобленерго”, Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком”, забезпечити у встановлені терміни виконання, передбачених цим планом заходів:

2.1. Проведення керівниками підприємств, організацій та установ, які розташовані або здійснюють роботи поблизу хлібних масивів, інструктажів з  працівниками щодо дотримання пожежної безпеки в період дозрівання і збирання зернових культур також роз’яснювальної роботи серед громадян, які відпочивають в дачних будинках, базах відпочинку.

2.2. Здійснення працівниками Сквирського підрозділу ПАТ                             “Київобленерго” перевірок міцності підпір і кріплень на лініях електромережі, що проходять через хлібні масиви та усунення виявлених недоліків.

2.3. Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком” організувати установку телефонного зв’язку в сільських пожежних командах та в разі необхідності забезпечити його оперативний ремонт.

2.4. Проведення керівниками   сільськогосподарських підприємств  району заходів щодо:

- навчання механізаторів та інших осіб, які будуть брати участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів правилам пожежної безпеки з прийняттям заліків;

- обладнання зернозбиральних агрегатів та автотранспорту іскрогасниками, ремонту системи запалення та живлення, приведення в бойову готовність пожежної та пристосованої  для пожежогасіння сільськогосподарської техніки, організації цілодобового чергування членів пожежно-сторожової охорони в пожежних депо, забезпечення місць скиртування грубих кормів цілодобовою охороною, огородженням та блискавко захистом.

2.5. Відновлення посад начальників  пожежно-сторожової охорони,  та звільнення їх від виконання інших обов’язків.

 

3. Виконкомам сільських рад, райвідділу ГУ МВС  України в Київській області вирішити питання про заборону:

-     встановлення палаток і розведення багать поблизу хлібних масивів;

- руху автотранспорту, не задіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів на період настання воскової стиглості  зерна  і до кінця жнив.

 

4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації визначити можливість виділення запасних частин  для ремонту несправних пожежних автомобілів сільськогосподарських підприємств.

 

5. Філії "Сквирського районного дорожнього управління" на дорогах району, які проходять вздовж полів, встановити панно та  знаки пожежної безпеки.

 

6. Рекомендувати редакціям газет “Вісник Сквирщини”, “Провінція Пост”, радіостудії “Шанс” забезпечити висвітлення у встановленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та відповідної реклами.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                       І.В. Нечипоренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

23.05.2014 242

П Л А Н

заходів щодо забезпечення охорони  урожаю зернових культур

та грубих кормів від  пожеж в районі у 2014 році.

1. Провести:

 

1.1.Наради із керівниками  і фахівцями районного управління агропромислового розвитку райдержадміністрації із залученням керівників зацікавлених  установ та організацій, на яких  розглянути  стан справ щодо  забезпечення протипожежного захисту урожаю.

Управління   агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ

ДСНС у Київській області

До 20 червня.

 

1.2. Навчання механізаторів, інших працівників, які братимуть участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів, а також працюватимуть поблизу хлібних масивів, правилам пожежної безпеки.

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації, Сквирський

РС  ГУ ДСНС у Київській області,

ДП „Київське обласне дорожнє управління",

ВАТ „ДАК „Автомобільні дороги України”.

До 20 червня.

 

1.3. Огляди-конкурси боєздатності добровільних пожежних дружин та команд невоєнізованих протипожежних формувань з гасінням умовної пожежі.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України у

Київській області, управління

агропромислового розвитку.

До 20 червня.

 

2. Здійснювати в установленому порядку контроль за обов’язковим особистим страхуванням членів добровільних пожежних дружин (команд) та невоєнізованих протипожежних формувань відповідно до Положення про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013р.  № 564.

Сквирський РС ГУ ДСНС України  в

Київській області.

До 20 червня.

 

 

 

3. Забезпечити здійснення силами пожежно-технічних комісій перевірку протипожеж­ного стану будівель та споруд на галузевих підприємствах. Вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС у

Київській області, управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації.

До 20 червня.

 

4. Організувати:

 

4.1. Комісійне приймання технічного стану автотракторної техніки із складанням відповідних документів за результатами перевірки.

 

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

Сквирський РС ГУ ДСНС

у Київській області, ВДАІ МВС

в Київській області.

До 20 червня.

 

4.2. Систематичні рейди із залученням кореспондентів газет, радіо з питань забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю та заготівлі кормів.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський

РС ГУ ДСНС у Київській області.

Постійно.

 

4.3. Цілодобове чергування членів невоєнізованих протипожежних формувань, добровільних пожежних дружин у пожежних депо та забезпечення місць складування грубих кормів цілодобовою охороною і блискавковідводом.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський

РС ГУ ДСНС у Київській області.

До 20 червня.

 

4.4. Встановлення пожежних щитів, обладнаних протипожежним інвентарем, на видних і доступних місцях територій підпорядкованих підприємств, виробничих, складських приміщеннях та визначити місця для куріння.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, ТОВ "Сквирський

комбінат хлібопродуктів", філія

"Сквирське районне дорожнє управління".

До 20 червня.

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Обладнати справними іскрогасниками та первинними засобами пожежогасіння усі транспортні засоби та механізми, що будуть працювати поблизу хлібних масивів.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, ТОВ "Сквирський

комбінат хлібопродуктів",філія

"Сквирське районне дорожнє управління",

РС ГУ ДСНС  у Київській області.

До 20 червня.

 

6. Виготовити та встановити, до настання воскової стиглості зерна, знаки пожежної безпеки про заборону куріння і використання відкритого вогню біля хлібних масивів, що прилягають до доріг.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, ВДАІ МВС у Сквирському районі, філія "Сквирське районне дорожнє управління".

До 20 червня.

 

 

7. Забезпечити належне використання пожежної техніки та інвентарю за цільовим призначенням.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,

управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

ВДАІ МВС у Сквирському районі.

Постійно.

 

8. Забезпечити під час проведення вогневих та зварювальних робіт дотримання вимог правил пожежної безпеки, роботи проводити тільки з дозволу адміністрації підприємства із встановленням пожежного поста. Забезпечити місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт первинними засобами пожежогасіння та вжити заходів щодо недопущення їх проведення безпосередньо на хлібних масивах.

 

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації,

філія "Сквирське районне дорожнє управління",

ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів".

Постійно.

 

9. Вжити заходів щодо недопущення розпалювання багать у межах смуги відчуження автошляхів під час проведення ремонтних робіт, місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт забезпечити достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння.

 

Філія "Сквирське районне дорожнє управління",

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області.

Постійно.

 

 

 

 

 

10. Вжити заходів щодо недопущення випалювання сухої трав’яної рослинності та післяжнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, пустирищах та на інших землях.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,  управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації.

Постійно.

 

11. Вжити заходів щодо очищення територій сільськогосподарських підприємств від сторонніх предметів, горючих матеріалів та ремонту під’їзних шляхів, проїздів до водних джерел, складів.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, філія "Сквирське районне дорожнє управління".

До 20 червня.

 

12. Забезпечити постійний контроль за експлуатацією зерносушарень, агрегатів вітамінного борошна із дотриманням температурних режимів.

 

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації.

Постійно.

 

13. Організувати постійні обходи ліній електропередач, прокладених над хлібними масивами, з метою перевірки їх працездатності, відповідності нормативним вимогам, наявності грозозахисту, справності контактних з’єднань тощо. Забезпечити цілодобове чергування аварійних бригад.

 

Сквирський РП ПАТ "А.Е.С. "Київобленерго".         До 20 серпня.

 

14. Здійснити контроль за проведенням обкосів (із прибиранням скошеного) і оборювання хлібних полів в місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів і залізниць.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,

управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

Сквирський РВ ГУ МВС, філія "Сквирське районне дорожнє управління".

До 01 липня.

 

15. Вжити заходи щодо включення до збирально-транспортних загонів спеціалізованих автомобілів з насосами (авторідинорозкидачі, водо роздавачі та інші), пристроями для гасіння пожеж зернових на корню.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,  управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації.

Постійно.

 

Керівник апарату  адміністрації                                                                   В.Л. Салтанюк

Переглядів: 862
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

23 травня 2014 року                                                                                                        №241

Про призначення субсидій,

надання державних допомог та пільг

Відповідно до п. 2 ст. 13, п.п.1, 5 ст. 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 „Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб за видами пільг»,  врахувавши рішення засідання комісії з питань субсидії, соціальних допомог  та пільг (протокол №5 від 19.05.2014):

 

1. Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям:

Павлівській Валентині Валентинівні,

Людвик Богдані Станіславівні,

Важалюк Лесі Анатоліївні,

 

2. Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям зі зменшенням розміру на 20%:

Добоні Тетяні Василівні,

 

3. Відмовити в призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям:

Білінській Аллі Іванівні,

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                 І.В.Нечипоренко

Переглядів: 775
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

23 травня 2014 року                                                                                                    №240

Про утворення комісії з розгляду питань щодо

присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державні нагороди України”, Указу Президента України від 29 червня 2001 року № 476 „Про почесні звання України”:

1. Утворити комісію з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

 

2. Затвердити Положення про комісію, що додається.

 

3. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації:

посилити контроль за опрацюванням посадовими особами сільських та міської виконавчих комітетів первинних нагородних матеріалів до їх внесення на розгляд в установленому порядку.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                 І.В. Нечипоренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

23.05.2014 №240

Склад

комісії з  розгляду питань щодо присвоєння

почесного звання України „Мати-героїня”

Риченко

Світлана Петрівна

Гончарук

Валентина Олексіївна

 

Білявська

Аліна Віталіївна

-

 

 

-

 

 

-

 

 

 

заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

 

начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, заступник голови комісії;

 

спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації,секретар комісії

 

Члени комісії:

Юрчук

Олена Аркадіївна

 

 

Мошківська

Ірина Вікторівна

 

Димань

Олена Антонівна

 

-

 

 

 

-

 

 

-

завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації;

 

директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

 

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

 

Гайданка

Олександра Миколаївна

-

 

 

завідувач юридичного

сектору апарату райдержадміністрації;

 

Кульбабенко

Лариса Миколаївна

 

-

секретар Сквирської міської ради

(за згодою).

 

 

Керівник апарату  адміністрації                                                                   В.Л.Салтанюк

Переглядів: 802
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22 травня 2014 року                                                                                                   №239

Про влаштування малолітніх дітей,

позбавлених батьківського піклування,

Микитюк Ельзи Василівни,

та  Микитюк Олександри Василівни,

до дитячого будинку сімейного типу родини Бондар

Відповідно до Законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, ”Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 ”Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини” та від 26.04.2002 № 564 ”Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, наказом від 18.06.2008 №82 Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Мінсім’ямолодьспорту України, висновком комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 26.04.2013 року №4/1, а також з метою поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення захисту їхніх прав та інтересів :

 

 1. Влаштувати з 14.05.2014 року малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, Микитюк Ельзу Василівну, 28.01.2005 року народження, та Микитюк Олександру Василівну, 16.02.2002 року народження, до дитячого будинку сімейного типу Бондарів на спільне проживання та виховання з батьками – вихователями Бондар Зінаїдою Дмитрівною, та Бондар Петром Степановичем

 

 1. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток дітей вихованців на батьків-вихователів Бондар З.Д. та Бондаря П.С. відповідно до пункту 19 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 26.04.2002 № 564.

 

 1. Службі у справах дітей та сім'ї Сквирської райдержадміністрації:

3.1. Підготувати та надати батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу необхідні документи на дітей, позбавлених батьківського піклування.

3.2. Забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

3.3. Здійснювати нагляд за умовами проживання дітей у дитячому будинку сімейного типу.

3.4. У день влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу забезпечити підписання відповідної угоди між органом опіки та піклування та батьками-вихователями.

3.5.Щорічно готувати звіт про стан утримання і розвитку дитини в сім’ї.

 

 

 1. Сквирському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

4.1. Забезпечити соціальне супроводження Микитюк Ельзи Василівни, та Микитюк Олександри Василівни, які влаштовуються до дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів, з метою створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб дітей – вихованців у розвитку та вихованні.

4.2. Щорічно до 31 грудня подавати службі у справах дітей та сім'ї Сквирської райдержадміністрації інформацію про ефективність функціонування ДБСТ та розвитку дітей - вихованців.

 

 1. Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації:

5.1. Призначити виплати державної соціальної допомоги малолітнім Микитюк Ельзі Василівні, та Микитюк Олександрі Василівні,  та грошове забезпечення ДБСТ родини Бондар у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

5.2. Здійснювати зазначені виплати на дітей та грошове забезпечення батькам-вихователям щомісяця до 20 числа.

 

 1. Сквирському центру первинної медико - санаторної допомоги:

6.1. Закріпити дільничного лікаря за малолітніми Микитюк Ельзою Василівною, 28.01.2005 року народження, та Микитюк Олександрою Василівною, 16.02.2002 року народження.

6.2. Забезпечити дітям проходження двічі на рік медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ними.

6.3. Щорічно подавати службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації звіт про стан здоров'я дитини, дотримання батьками-вихователями рекомендацій лікаря.

 

 1. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації:

7.1.Забезпечити право Микитюк Ельзи Василівни, 28.01.2005 року народження, та Микитюк Олександри Василівни, 16.02.2002 року народження на освіту.

7.2. Щорічно подавати службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дитиною гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків у вихованні дитини.

 

 1. Дільничному інспектору міліції щорічно подавати звіт до служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини, яка виховується батьками-вихователями.

 

 1. Відповідальним за збереження житла, майна та речей особистого вжитку дітей вихованців Микитюк Ельзи Василівни, 28.01.2005 року народження, та Микитюк Олександри Василівни, 16.02.2002 року народження, призначити батьків-вихователів ДБСТ родини Бондар.
 2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  І.В.Нечипоренко

 

 

Переглядів: 498
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

21 травня 2014 року                                                                                               №238

 

Про надання ПФ «Зодчий» згоди на виконання

проектно-вишукувальних робіт для проведення

реконструкції з розширенням  власного нежитлового

приміщення на власній земельній ділянці

несільськогосподарського призначення

по вул К.Лібкнехта,228 за межами населеного

пункту на території Сквирської міської ради

Сквирського району Київської області.

 

 

Розглянувши лист приватної фірми (далі ПФ) «Зодчий» м. Сквира з доданими документальними матеріалами, враховуючи наявну містобудівну документацію: Схему планування території Сквирського району, термін дії якої пролонговано рішенням Сквирської районної ради №8/34-21-06 від 22.04.2013р., та генеральний план м.Сквира, розроблений проектним інститутом «Діпромісто» в 1981 році, затверджений в 1983 році, термін дії якого пролонговано безстроково рішенням Сквирської міської ради№849-36-VI від 26.03.2013р.; враховуючи рішення Сквирської міської ради №1032/63 від 17.03.2014р., керуючись Законами  України «Про регулювання містобудівної діяльності», “Про місцеві державні адміністрації“:

 

1. Надати згоду на виконання ПФ «Зодчий» проектно – вишукувальних робіт  для проведення реконструкції  з розширенням (надбудовою та прибудовою) власного нежитлового приміщення загальною площею 256,0 м2 (в т.ч.  підвальне приміщення площею 47,7 м2), яке є частиною існуючої одноповерхової нежитлової  будівлі колишніх складів  радгоспу «Сквирський»,  власниками  інших частин якої на цей час є  фізична та юридична особи,  під виробничу базу будівельного напрямку  з адміністративно-побутовими приміщеннями, на власній земельній ділянці несільськогосподарського призначення площею 0,2388 га  по вул. К. Лібкнехта, 228 за межами населеного пункту на території Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, цільове призначення якої – для обслуговування нежитлового приміщення (державний акт на право власності на земельну ділянку серії  ЯЛ № 171318 від 25 травня 2010 року) .

2. Приватній фірмі «Зодчий» отримати  у відділі містобудування  та архітектури Сквирської райдержадміністрації містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки для розроблення  проектної документації  для вищеназваних цілей.

 

3 Враховуючи важливе в містобудівному плані місце розташування плануємого об’єкта (на в’їзді в місто Сквира із західної сторони по автодорозі державного значення   Р-32 Кременець –Б.Церква –Ржищів), при розробленні проектної документації  особливу  увагу звернути на зовнішнє  упорядкування  будівель  і споруд на зазначеній земельній ділянці, в т.ч. на благоустрій прилеглої території, в зв’язку з чим  рекомендувати ПФ «Зодчий» проектну документацію подати на розгляд архітектурно-містобудівній раді при відділі містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації.

 

4. Приватній фірмі «Зодчий»   відповідно  до ст.40  Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»  взяти пайову участь  в розвитку інфраструктури  міста

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника
голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                             І.В.Нечипоренко

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 636
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

21 травня 2014 року                                                                                             №237

Про затвердження фонду оплати праці

працівників і видатків на утримання структурних

підрозділів Сквирської районної

державної адміністрації на 2014 рік

На виконання постанови кабінету Міністрів України від 30.04.2014 №123 «Про встановлення на 2014 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання обласних, Севастопольської міської, районних, районних у м. Севастополі державних адміністрацій», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2014 №132 «Про затвердження на 2014 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій» та відповідно до Закону України « Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Взяти до відома, що розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації на 2014 рік встановлено:

- фонд оплати праці працівників 3244,1 тис. грн., в т.ч. апарату 901,8 тис. грн.;

- видатки на утримання 4714,1 тис. грн., в т.ч. апарату 1325,7 тис. грн.

 

2. Затвердити фонд оплати праці працівників та видатки на утримання структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації згідно з додатком .

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                    І.В.Нечипоренко

 

 

Додаток

до розпорядження виконуючого обов’язки

голови адміністрації

21.05.2013  № 237

Фонд

оплати праці працівників і видатки на утримання

Сквирської райдержадміністрації на 2014 рік

(тис. грн..)

№ пп

Назва структурного підрозділу

Фонд оплати праці

Видатки на утримання

1

Апарат райдержадміністрації

901,8

1325,7

2

Управління  соціального захисту населення

1009,7

1446,1

3

Управління агропромислового розвитку

236,6

349,9

4

Управління фінансів

459,6

696,6

4

Відділ економічного розвитку

91,7

127,8

5

Відділ містобудування та архітектури

95,5

134,4

6

Архівний сектор

60,4

85,1

7

Сектор молоді та спорту

60,9

85,8

 

8

Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово - комунального господарства

84,7

117,2

9

Сектор культури

22,8

32,5

10

Служба у справах дітей та сім’ї

109,2

155,8

11

Відділ освіти

90,4

127,4

12

Сторож

20,8

29,8

 

Всього:

3244,1

4714,1

 

 

Керівник апарату                                                                                           В.Л.Салтанюк

Переглядів: 549
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 травня  2014 року                                                                                                № 234

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

 

З метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, які загрожують життю та здоров’ю людей, на виконання ”Кодексу цивільного захисту України, керуючись ст.21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, планом основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2014 рік”:

 

1. Провести огляд – змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 30 травня  2014 року на стадіоні “Колос” м. Сквира згідно з Положенням про добровільні пожежні дружини.  Початок змагань о 09-00 год.

 

2. Для організації  проведення огляду - змагань та підведення підсумків утворити районну комісію у складі:

 

 

 

Гарбуз Олександр Миколайович

 

заступник голови адміністрації, голова комісії;

Шуляк

Ігор Миколайович

 

- начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, заступник голови комісії;

Члени комісії:

 

Вовк

Юрій Леонідович

 

- начальник Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області (за згодою);

Ворушило

Микола Степанович

- начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Швецов

Геннадій Григорович

- начальник ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району             (за згодою);

Скарбовійчук

Роман Петрович

- начальник філії ”Сквирське районне дорожнє управління” (за згодою);

 

 

 

 

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  Сквирського сектору ДСНС України в Київській області, полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М.

 

4. Керівникам підприємств та сільським головам забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток1), пожежною та пристосованою технікою (додаток 2).

 

5. Головному лікарю  Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М. забезпечити медичне обслуговування змагань.

 

6. Відповідальність за підготовку стадіону до   проведення  змагань покласти  на начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

 

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області  Вовку Ю.Л.  забезпечити явку  представників міліції  для охорони громадського порядку.

 

8. Начальнику ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району Швецову Г.Г. забезпечити явку  представника ДАІ для проведення огляду  техніки.

 

9. Начальнику сектору культури райдержадміністрації Іванько О.С. забезпечити озвучення стадіону.

 

10. Начальнику КП ”Сквирське комунальне господарство” Шварцбурду Ю.Д. забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

 

11. Голові правління ВАТ “Сквирське РТП” Тибулевичу В.В. забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон ”Колос”.

 

12. Рекомендувати голові правління Сквирського районного споживчого товариства Мельнику А.М. забезпечити прибуття на стадіон «Колос» торгівельних точок.

 

13. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати на затвердження виконуючому обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації підсумки змагань в термін до 30 травня 2014 року.

 

14.  Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на  заступника  голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                      І.В.Нечипоренко

Додаток 1

до розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації

21.05.2014 №234

 

 

П Е Р Е Л І К

команд підприємств, організацій та територіальних громад району, яким необхідно прибути 30 травня 2014 року для проведення районних змагань

 

 

 

 1. ТОВ ”Круп'яна компанія” м.Сквира
 2. Корпорація “Елтекс“
 3. ТОВ “Грона” м.Сквира
 4. Сквирська ФЕГГ
 5. ДП АТ ”Сквирський хлібзавод”
 6. КП" Сквирське комунальне господарство"
 7. ДНЗ ВПУ-29 м.Сквира
 8. Районне дорожнє управління
 9. Центральна районна лікарня м.Сквира
 10. РВ ГУ МВС
 11. ТОВ”Нива”    с.Пищики
 12. Закрите  акціонерне  товариство “Надія” с.Горобіївка
 13. ПП ”Агрофірма Розволожжя”   с.Антонів
 14. ТОВ ”Чубинецький колос”   с.Чубинці
 15. ТОВ”Агрофірма ім.Гагаріна”   с.Мовчанівка
 16. Лісництво
 17. Цех електрозв’язку №9
 18. РП ПАТ “АЕС Київобленерго“
 19. Сквирський ліцей
 20. Сквирська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів
 21. Сквирська школа №2 І-ІІІ ступенів
 22. Сквирська школа №3 І-ІІІ ступенів
 23. Сквирський НВК
 24. Сквирська школа №5 І-ІІІ ступенів
 25. ВАТ Сквирське РТП
 26. ТОВ “Агросолюшинс“

 

 

 

 

Керівник апарату  адміністрації                                                             В.Л. Салтанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації

21.05.2014 №234

 

П Е Р Е Л І К

команд підприємств району  на пожежній та пристосованій техніці, яким необхідно прибути 30 травня 2014 року для проведення районних змагань

 

1. ВАТ “Сквирський   КХП”

2. Дочірнє підприємство “Кліринг –агро”   с. Кривошиїнці

3. ТОВ ”Агрофірма Колос”  с. Пустоварівка

4. ТОВ “Оріховецьке”  с. Оріховець

5. ПП "Агро Олімп -2006" м.Сквира

6. Приватне підприємство ”Новагрос”   с.Дуліцьке

7. ТДВ ”Шамраївський цукрозавод”   с. Руда

8. ВАТ “Вентиляторний завод” м.Сквира

9. ТОВ “Сквиратекс” м.Сквира

10. ЗАТ «Сквирський цегельний завод «Промінь»

11. ПП «Росава-Агро» м. Сквира

12. Сквирський ветсанутильзавод

 

 

 

 

Керівник апарату  адміністрації                                                             В.Л. Салтанюк

 

 

 


Переглядів: 637
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack