Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 02 жовтня 2014


Друк

Щорічно, 1 жовтня  в нашій країні відзначається Міжнародний день людей похилого віку - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів. День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Як мало і як багато їм потрібно для рівноваги і спокою.

І як кожна віруюча людина, учасники ансамблю «Солошки» ( Людмила Керекеша,Олеся Олійніченко,Ольга Кравченко, Валентина Заруднюк, Людмила Рибак,Ніна Ющенко, Каміла Трофимчук) -  творча родина  із  різних за віком та  професією жінок під керівництвом Анатолія Рая, яких об’єднують  сильні,  красиві голоси та щира українська народна пісня, виявили бажання відвідати підопічних стаціонарних відділень  Сквирського територіального центру сіл: Горобіївка та Самгородок .

Переглядів: 767
  Read More...Друк

В порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів  проведено перевірку в діяльності КП «Сквирське комунальне господарство»  та встановлено, що факт безпідставного  невиплачення заробітної плати  працівникам підприємства за  період часу з грудня 2013 року по лютий поточного року   на загальну суму 410760, 24 грн.

За вказаним фактом прокуратурою району розпочато досудове розслідування за обвинуваченням директора підприємства  N, з вини якого працівникам умисно не виплачувалися  зазначені кошти.

Переглядів: 407
  Read More...Друк

8 жовтня з 11:00 до 13:00 ососбистий прийом громадян у Сквирському районному відділі буде проводити заступник начальника Головного управління - начальник кримінальної міліції ГУ МВС України у Київській області, полковник міліції Харкевич О.О.

Начальник Сквирського РВ ГУ МВС України у Київській області

Вовк Ю.Л.

Переглядів: 465
 Друк

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у актовій залі Рудянського НВО  1 жовтня відбувся вечір шани «Зорепадом летять роки». Підготувала його сільський бібліотекар Оксана Чернишенко, залучивши до участі учнівську молодь.

Того дня слова щирої вдячності лунали для бабусь, матусь і татусів. Діти доземно вклонилися їм за тепло і ласку, дарували вірші і пісні, бажаючи здоров'я і многая літа.

Переглядів: 579
  Read More...Друк

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, Дмитро Христюк сьогодні дає роз’яснення щодо двох юридичних питань для учасників антитерористичної операції та їх сімей.

1. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Стаття 14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей ” передбачає наступний перелік пільг:

Переглядів: 474
  Read More...Друк

Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється платником ПДВ не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Якщо п’ятнадцятий день, що настає за днем їх виписки, припадає на святковий чи вихідний день, то терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, не переносяться.

Переглядів: 470
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack