Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2014
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
П'ятниця, 02 травня 2014


Друк

1 травня о 10:00 інженерно-педагогічний та учнівський колектив Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» за підтримки адміністрації навчального закладу прововів велопробіг під гаслом: «За мир та єдність». Маршрут велопробігу:

Переглядів: 804
  Read More...Друк

30 квітня 2014 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови РДА І.В.Нечипоренка відбулася нарада з питань забезпечення правопорядку на території Сквирщини у вихідні та травневі свята.

У роботі наради брали участь начальник Сквирського РВ ГУ України в Київській області Ю.Л.Вовк, районний військовий комісар Ю.П.Волинець, представники прокуратури і МЧС, керівники підприємств, установ та організацій, міський та сільські голови, а також керівники громадських організацій району.

Переглядів: 640
  Read More...Друк

30 квітня 2014 року відбулося засідання Громадської ради при Сквирській  райдержадміністрації. У роботі ради брала участь заступник голови райдержадміністрації С.П.Риченко.

Голова ради К.Ф.Бондарчук, згідно порядку денного, поставила на розгляд  наступні питання:

Переглядів: 638
  Read More...Друк

Ми сьогодні зібрались на нараду, в якій приймають участь глави обласних державних адміністрацій, керівництво Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, керівництво Міністерства оборони, Генерального штабу, Служби зовнішньої і військової розвідки, Генеральної прокуратури та Центральної виборчої комісії.

Ми повинні з вами не тільки проаналізувати ситуацію, але й головне - визначити головні задачі і завдання, розв’язання і вирішення яких дозволить стабілізувати ситуацію в нашій країні. Особливо це важливо напередодні травневих свят, тому що саме на ці свята ті, хто працює проти країни, намітили активні дії щодо дестабілізації ситуації.

Ми з вами працюємо під час не тільки дуже складної, небезпечної економічної ситуації, кризи, яка охоплює практично всі галузі і напрямки економіки. Ми з вами працюємо в час, коли відбувається жорстка і цинічна агресія Російської Федерації проти нашої країни: продовжується окупація Автономної Республіки Крим, за рахунок терористичних і диверсійних угрупувань, які, на превеликий жаль, підтримує частина сепаратистськи налаштованого населення, дестабілізована ситуація в Донецькій і Луганській областях. І не є таємницею, що на північному, східному і південному кордоні України продовжується концентрація збройних сил Російської Федерації, які готові до вторгнення на нашу територію.

Переглядів: 642
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack