Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
січня 2014


Друк

6 лютого 2014 року з 14:00 до 15:00 години Білоцерківська об`єднана державна фінансова інспекція проведе "гарячу телефонну лінію". На запитання громадян відповідатиме Репецька Людмила Григорівна - начальник Білоцерківської обєднаної державної фінансової інспекції.

Усі бажаючі можуть поставити запитання за номером : (04563) 9-04-12.

Переглядів: 513
 Друк

Досвід багаторічної практики показує, що більшість із нас починає дбати про власну пенсію лише на порозі старості. Як наслідок починають виникати зайві проблеми із колишніми роботодавцями.

Згідно діючого законодавства визначальними складовими для розміру майбутньої пенсії застрахованої особи є розмір його заробітної плати, з якої сплачуються внески та страховий стаж. На даний час кожна працююча особа має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового стажу накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для правильного призначення пенсій та соціальних виплат. Персональна облікова картка застрахованої особи зберігається протягом усього життя цієї особи та 75 років після її смерті. Переглядів: 511

  Read More...Друк

Досвід багаторічної практики показує, що більшість із нас починає дбати про власну пенсію лише на порозі старості. Як наслідок починають виникати зайві проблеми із колишніми роботодавцями.

Згідно діючого законодавства визначальними складовими для розміру майбутньої пенсії застрахованої особи є розмір його заробітної плати, з якої сплачуються внески та страховий стаж. На даний час кожна працююча особа має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового стажу накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для правильного призначення пенсій та соціальних виплат. Персональна облікова картка застрахованої особи зберігається протягом усього життя цієї особи та 75 років після її смерті. Переглядів: 454

  Read More...Друк

Дорогі земляки! Моя позиція чітка: безчинства та наруга над Законом повинні бути припинені. Задля цього політики сіли за стіл переговорів.  Влада перша запропонувала шляхи виходу із ситуації, що склалася. Прем’єр з власної волі написав заяву про відставку, аргументувавши це тим, що державні інтереси не можуть йти в порівняння з особистими амбіціями. Заради миру та спокою в державі Президент відставку прийняв.  Верховна рада ухвалила закон про амністію та в процесі переговорів запропонувала шляхи конституційної реформи. Це, вкотре наголошую, зробила влада.

Переглядів: 909
  Read More...Друк

У актовій залі районного Центру дитячо-юнацької творчості відбулось засідання«круглого столу»,ініційованого Громадською радою при Сквирській райдержадміністрації. У порядку денному було питання щодо суспільно – політичної ситуації в державі та зокрема, у Сквирському районі. Провела засідання голова Громадської ради К.Ф. Бондарчук. Серед учасників зібрання були члени Громадської ради, керівниками установ, організацій, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники духовенства, громадських організацій та ЗМІ.

Переглядів: 708
  Read More...Друк

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренка відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, пов’язаної з погіршенням погодних умов. Було заслухано питання щодо ходу здійснення заходів та дій для забезпечення безперебійної роботи об`єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери району, а також безперебійного транспортного сполучення з населеними пунктами в період погіршення погодних умов.

Штаб вирішив:  Переглядів: 628

  Read More...Друк

Верховною Радою України 13.01.11 року за №2939-VI прийнятий Закон України «Про доступ до публічної інформації» (далі по тексту «Закон»), яким визначається порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Закон передбачається визначення основних термінів таких як: публічна інформація, запитувач інформації, розпорядник інформації, конфіденційна інформація, таємна інформація, службова інформація.

Переглядів: 675
  Read More...Друк

Під час проходження митного контролю в аеропорту “Бориспіль”, громадянка України, яка  прилетіла з Німеччини, намагалася незаконно перевезти ювелірні вироби.

Пасажирка обрала спрощену систему проходження митного контролю «зелений коридор», заявивши цим, що переміщувані нею через митний коридор України товари не підлягають письмовому декларуванню.

Переглядів: 652
  Read More...Друк

У рамках тижня педагогічної майстерності в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся педагогічний ринг «Педагогічна творчість. У чому її суть?», мета якого визначити складові творчості керівника гуртка, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності, створити креативне середовище, яке спонукає до проявів творчого мислення й поведінки.

Переглядів: 684
  Read More...Друк

2014 рік - це останній рік, коли за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) жінки можуть скористатися правом на призначення дострокової пенсії за віком.

Нагадаємо, що відповідно до статті 26 Закону (у редакції, що діє з 01.10.2011р.), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Переглядів: 563
  Read More...


Сторінка 1 з 11
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack