Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
П'ятниця, 31 січня 2014


Друк

6 лютого 2014 року з 14:00 до 15:00 години Білоцерківська об`єднана державна фінансова інспекція проведе "гарячу телефонну лінію". На запитання громадян відповідатиме Репецька Людмила Григорівна - начальник Білоцерківської обєднаної державної фінансової інспекції.

Усі бажаючі можуть поставити запитання за номером : (04563) 9-04-12.

Переглядів: 513
 Друк

Досвід багаторічної практики показує, що більшість із нас починає дбати про власну пенсію лише на порозі старості. Як наслідок починають виникати зайві проблеми із колишніми роботодавцями.

Згідно діючого законодавства визначальними складовими для розміру майбутньої пенсії застрахованої особи є розмір його заробітної плати, з якої сплачуються внески та страховий стаж. На даний час кожна працююча особа має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового стажу накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для правильного призначення пенсій та соціальних виплат. Персональна облікова картка застрахованої особи зберігається протягом усього життя цієї особи та 75 років після її смерті. Переглядів: 511

  Read More...Друк

Досвід багаторічної практики показує, що більшість із нас починає дбати про власну пенсію лише на порозі старості. Як наслідок починають виникати зайві проблеми із колишніми роботодавцями.

Згідно діючого законодавства визначальними складовими для розміру майбутньої пенсії застрахованої особи є розмір його заробітної плати, з якої сплачуються внески та страховий стаж. На даний час кожна працююча особа має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового стажу накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для правильного призначення пенсій та соціальних виплат. Персональна облікова картка застрахованої особи зберігається протягом усього життя цієї особи та 75 років після її смерті. Переглядів: 454

  Read More...Друк

Дорогі земляки! Моя позиція чітка: безчинства та наруга над Законом повинні бути припинені. Задля цього політики сіли за стіл переговорів.  Влада перша запропонувала шляхи виходу із ситуації, що склалася. Прем’єр з власної волі написав заяву про відставку, аргументувавши це тим, що державні інтереси не можуть йти в порівняння з особистими амбіціями. Заради миру та спокою в державі Президент відставку прийняв.  Верховна рада ухвалила закон про амністію та в процесі переговорів запропонувала шляхи конституційної реформи. Це, вкотре наголошую, зробила влада.

Переглядів: 909
  Read More...Друк

У актовій залі районного Центру дитячо-юнацької творчості відбулось засідання«круглого столу»,ініційованого Громадською радою при Сквирській райдержадміністрації. У порядку денному було питання щодо суспільно – політичної ситуації в державі та зокрема, у Сквирському районі. Провела засідання голова Громадської ради К.Ф. Бондарчук. Серед учасників зібрання були члени Громадської ради, керівниками установ, організацій, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники духовенства, громадських організацій та ЗМІ.

Переглядів: 708
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack