Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    
Середа, 29 січня 2014


Друк

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренка відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, пов’язаної з погіршенням погодних умов. Було заслухано питання щодо ходу здійснення заходів та дій для забезпечення безперебійної роботи об`єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери району, а також безперебійного транспортного сполучення з населеними пунктами в період погіршення погодних умов.

Штаб вирішив:  Переглядів: 628

  Read More...Друк

Верховною Радою України 13.01.11 року за №2939-VI прийнятий Закон України «Про доступ до публічної інформації» (далі по тексту «Закон»), яким визначається порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Закон передбачається визначення основних термінів таких як: публічна інформація, запитувач інформації, розпорядник інформації, конфіденційна інформація, таємна інформація, службова інформація.

Переглядів: 675
  Read More...Друк

Під час проходження митного контролю в аеропорту “Бориспіль”, громадянка України, яка  прилетіла з Німеччини, намагалася незаконно перевезти ювелірні вироби.

Пасажирка обрала спрощену систему проходження митного контролю «зелений коридор», заявивши цим, що переміщувані нею через митний коридор України товари не підлягають письмовому декларуванню.

Переглядів: 652
  Read More...Друк

У рамках тижня педагогічної майстерності в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся педагогічний ринг «Педагогічна творчість. У чому її суть?», мета якого визначити складові творчості керівника гуртка, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності, створити креативне середовище, яке спонукає до проявів творчого мислення й поведінки.

Переглядів: 684
  Read More...Друк

2014 рік - це останній рік, коли за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) жінки можуть скористатися правом на призначення дострокової пенсії за віком.

Нагадаємо, що відповідно до статті 26 Закону (у редакції, що діє з 01.10.2011р.), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Переглядів: 563
  Read More...Друк

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк на своїй сторінці у Фейсбук закликав громадян не піддаватися на екстремістські заклики та проявити мудрість і виваженість.

- Сьогодні опозиція не контролює ситуацію як раніше. Серед її прихильників з'явилися радикальні групи, які вдаються до насильства. Ми бачимо, що відбувається в деяких регіонах. Лідери опозиції і міжнародна спільнота закликають не штурмувати регіональні адміністрації, але ці заклики їх вже не зупиняють. При цьому радикали підбурюють громадян на протиправні дії, які у всіх державах визначені як тяжкі злочини, - зазначив очільник Київщини.

Переглядів: 606
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack