Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Середа, 22 січня 2014


Друк

Відповідно до Статті 2 Закону 3668 «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» максимальний розмір пенсії не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Таким чином, депутати, виходячи на пенсію, отримуватимуть максимум 9 490 грн., а якщо депутат або держслужбовець продовжуватиме працювати, то сума пенсії буде становити 7 632 грн.

Переглядів: 451
  Read More...Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренка відбулось засідання робочої групи з питань наповнення бюджету.

Переглядів: 651
  Read More...Друк

На Ювілейній площі м. Сквира, біля пам`ятника Т.Г. Шевченку, відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності та Свободи України, у якому взяли участь голова райдержадміністрації В.Г. Губський, голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, керівники установ, організацій, відділів та управлінь райдержадміністрації, громадськість міста та представники ЗМІ.

Голова райдержадміністрації Віктор Григорович Губський привітав земляків зі святом та зазначив: « Президент України В. Ф.Янукович неодноразово наголошує, що в єдності головна умова сили та незалежності України, а соборність і свобода – важливі складові становлення сучасної держави. Сьогодні увесь світ спостерігає за подіями, які відбуваються останнім часом у Києві. Загострення суперечливостей, наростання протистоянь та ворожнечі несуть за собою лише негативні тенденції. Ми маємо робити все належне для зміцнення, створення діалогу, співпраці з усіма громадськими організаціями. Згуртованість, людяність та взаємопорозуміння допоможуть нам подолати всі труднощі. Ми повинні бути разом, підтримувати одне одного і берегти Україну!»

Переглядів: 655
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack