Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Середа, 08 січня 2014


Друк

Голова райдержадміністрації В.Г. Губський провів робочу нараду,в якій брали участь перший заступник голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренко, заступник голови пайдержадміністрації С.П. Риченко, заступник голови райдержадміністрації О.М. Гарбуз та міський голова В.Г. Писаренко. Було розглянуто та обговорено питання щодо

Переглядів: 574
  Read More...Друк

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. 

Учні загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району теж не стоять осторонь, засвідчують свою любов співцю рідного народу, беручи активну участь у ІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

Переглядів: 602
  Read More...Друк

Тарас Григорович Шевченко – видатний український письменник та поет, чия творчість зробила його не багато не мало, а символом українського народу та однією з головних колон, на якій тримається вся наша українська культура.

Поетичні твори Великого Кобзаря вважають основою сучасної української літератури і мови. Цей геній української нації уособлює в собі дух свободи і відродження, національну свідомість і патріотизм. Постать і культурний спадок Тараса Шевченка приваблює ще й тим, що його вважають одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Він є автором понад тисячі мистецьких творів.

Переглядів: 1655
  Read More...Друк

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2013 року №426 затверджено Порядок та умови визначення заробітної плати для обчислення пенсії державним службовцям.

Новий порядок набуде чинності з 1 січня 2014 року, разом з набуттям чинності нового закону України «Про державну службу», який було прийнято Верховною Радою 17 листопада 2011 року.

Згідно з Порядком, з 1 січня 2014 року під час призначення пенсії посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання та вислугу років враховуватимуться в розмірах, установлених на день призначення пенсії за останньою займаною посадою. Переглядів: 587

  Read More...Друк

27 грудня в місті Сквира начальником управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Підвисоцькою  І.М., спільно з  начальником управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Непотою О.В.  проведено прийом пенсіонерів, що одержують пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Всього на прийомі побувало 5 осіб, яким було надано роз`яснення з питань, що стосувалися призначення пенсії за вислугу років, призначення пенсії в разі втрати годувальника як вдові ліквідатора аварії на ЧАЕС, порядку утримань надміру виплачених пенсій у зв`язку з несвоєчасним повідомленням про працевлаштування, а також питання поновлення пенсії за вищезазначеним законом, порядок виплати компенсації за невикористану путівку, страхових сум у разі отримання інвалідності.

Переглядів: 430
  Read More...Друк

На Ювілейні площі міста відбулись урочистості з нагоди святкування Нового року, в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко. Керівництво району та міста привітало усіх сквирян з прийдешнім 2014 роком і Різдвом Христовим та побажало, щоб серця були зігріті любов’ю і теплом, домівки повнились добром, радістю та Божим благословінням, а очі світилися щастям. Нехай Новий 2014 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги, а Різдвяна зоря запалить вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Переглядів: 574
  Read More...Друк

Відділ економічного розвитку

Відділ освіти

Сектор архітектури та містобудування

Служба у справах дітей та сімї

Управління соціального захисту

Переглядів: 1160
 Друк

Нормативно-правові акти

Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV

Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19.05.2011 № 3392-VІ

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг» від 03.01.2013 № 13

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги» від 30.01.2013 № 44

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру адміністративних послуг» від 30.01.2013 № 57

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 20.02.2013 № 118

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг» від 29.05.2013 № 379

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» від 01.08.2013 № 588

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» від 16.05.2014 № 523-р

Переглядів: 1131
 Друк

Керівництво Центром надання адміністративних послуг

Відповідно до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 20.03.2020 № 221 «Деякі питання діяльності Центру надання адміністративних послуг» керівництво та відповідальність за організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації здійснюється відділом адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації, телефон 5-25-71.

 

Рибак Сергій Васильович – начальник відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації.

 

Кислян Тетяна Миколаївна – адміністратор відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації.

 

Климась Жанна Іванівна – адміністратор відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації.

 

Ільченко Юрій Володимирович – адміністратор відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації.

 

Ліснічук Леся Анатоліївна – державний реєстратор відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації, 5-26-70.

Переглядів: 1796
 Друк

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

 

26  липня 2013 року № 238

ІНФОРМАЦІЙНА  КАРТКА

надання адміністративної послуги

щодо видачі довідки з Реєстру документів дозвільного характеру

державним адміністратором Сквирської районної державної адміністрації

 

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

09000 м. Сквира, вул. Богачевського, 28

2.

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги

Щодня з 8.45 до 18.00, у п’ятницю з 8.45 до 16.45, крім суботи, неділі та святкових днів. Обід з 13.00 до 14.00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги

Тел. 5 25 71

Факс 5 13 05

Веб сторінка http://skvira-rda.org.ua/

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», ч. 3, ст. 6 .

5.

Акти Кабінету Міністрів України

-

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання», 12.01.2012  № 28, п. 2.1.12.

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва «Про Тимчасовий порядок формування, ведення та користування реєстром документів дозвільного характеру», 18.04.2006  № 39, п. 1.

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва «Про заходи щодо забезпечення видачі відомостей з реєстру документів дозвільного характеру», 22.09.2006  № 82, п. 1.

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Запит будь-якої фізичної,

юридичної особи або уповноважених ними осіб, органу державної  влади.

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Запит .

2. Документ  про  внесення плати за видачу довідки.

 

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подається запит встановленої форми, затверджений  наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 22.09.2006 № 82, та оригінал платіжного документу про  внесення плати за видачу довідки.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платна.

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

11.2

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Два неоподатковані мінімуми доходів громадян.

11.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Державний бюджет,

р/р 31119028700538,

УДК у Сквирському районі,

МФО 821018,

ЄДРПОУ 37870099,

код пл. 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг

12.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом п’яти робочих днів.

Відмова у  видачі  довідки  надається  письмово протягом двох

робочих днів  з  дня  надходження  запиту.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У запиті про надання довідки відсутні, нечітко або неповністю

визначені  відомості,  передбачені  пунктами 3.2,  3.3 Тимчасового

порядку формування, ведення та користування реєстром документів дозвільного характеру затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 18.04.2006  № 39.

2. Відсутній документ  про внесення плати за надання довідки або

плата внесена не в повному обсязі.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Довідка  з  Реєстру документів дозвільного характеру.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Видача одержувачу адміністративної послуги або направлення одержувачу адміністративної послуги листа з обґрунтуванням причини відмови.

16.

Примітка

Довідка  з  Реєстру документів дозвільного характеру видається  на  бланках,  форма  яких

затверджується спеціально  уповноваженим органом з питань дозвільної системи у

сфері  господарської  діяльності.

 

Форма запиту про надання довідки з реєстру документів дозвільного характеру, затверджена наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 22.09.2006 р. № 82, додається.

 

 

 

 

Керівник апарату                                                                                                 В.Л. Салтанюк

 

Державний адміністратор                                                                            С.В. Рибак

 

Переглядів: 734
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack