Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Середа, 30 жовтня 2013


Друк

30 жовтня 2013 року в залі засідань Сквирської районної ради, за головуванням першого заступника голови Сквирської РДА Нечипоренка І.В., за участю: служб цивільного захисту району, голови евакуаційної комісії, міського та сільських голів, керівників підприємств, установ і організацій було проведено тренування місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сквирського району.

Тема тренувань: «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації пов’язаної з складними погодними умовами в осінньо-зимовий період».

Переглядів: 711
  Read More...Друк

Уся господарська діяльність підприємства має фіксуватися у документах, які називаються первинними. На підставі них формуються бухгалтерські і податкові звіти. Будь-які помилки в первинних документах можуть привести до нарахування податків, фінансових та адміністративних штрафів. Аби цього уникнути, необхідно дотримуватися простих правил.

По-перше, первинний документ складається в момент здійснення господарської операції або відразу після її закінчення; містить відомості про таку операцію і підтверджує факт її здійснення.

Переглядів: 714
  Read More...Друк

Якщо Ваш бізнес, як то кажуть, не пішов і Ви (внаслідок різного роду обставин) наважились взагалі припинити свою підприємницьку діяльність, це необхідно зробити сумлінно, крок за кроком, враховуючи порядок і терміни, визначені законодавством України. І, головне, слід пам'ятати: поки процедура припинення не доведена до кінця, поки державний реєстратор не внесе відповідний запис про припинення Вашої підприємницької діяльності, Ви - підприємець з усіма наслідками, що випливають з цього статусу.

Переглядів: 640
  Read More...Друк

Зарплата в «конвертах» - робота без гарантії, майбутнє без пенсії.

Працівники мають право вимагати від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин, а роботодавці зобов'язані вести свою господарську діяльність у правовому полі - легалізувати заробітну плату своїх співробітників і в повному обсязі платити в бюджет податок з доходів фізичних осіб.

Громадяни, які офіційно не отримують заробітну плату відмовляють собі в праві:

Переглядів: 637
  Read More...Друк

 

Вітаємо вас із 69-річницею визволення України від фашистських загарбників!

Роки воєнного лихоліття назавжди закарбувалися у ваших серцях і пам’яті. Багато фронтовиків і підпільників заплатили за Перемогу своїм здоров’ям, мільйони віддали життя.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках стали на захист країни. Велика шана й трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Нашим святим синівським обов’язком постійно буде турбота, піклування та вирішення життєвих потреб ветеранів, адже ми перед вами у вічному боргу. Сьогодні влада переконливо доводить, що увага до ветеранів є щоденною та почесною місією.

Торік було запроваджено щомісячну адресну допомогу для ветеранів війни. Це дозволило підвищити пенсійні виплати майже на чверть. До свята Великої Перемоги завершено виплати разової грошової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни. У державному бюджеті для цього було передбачено понад півмільярда гривень.

Планується підвищення пенсій для інвалідів Великої Вітчизняної війни та жертв нацистських переслідувань. Посилюється соціальний захист дітей війни.

Якщо говорити про Київщину, то тут поновлено фінансування програм забезпечення ветеранів автомобільним транспортом, житлом. Розвивається мережа ветеранських аптек. Хоча нам потрібно ще дуже й дуже багато зробити для вас.

Сердечно бажаємо вам щастя, здоров'я та довголіття! Нехай у ваших домівках панують злагода, спокій і добробут!

З повагою

голова Київської обласної

державної адміністрації                                        Анатолій Присяжнюк

 

голова Київської обласної ради                           Олександр Качний

 

Переглядів: 532
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack