Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      
П'ятниця, 25 жовтня 2013


Друк

Щоб визначити стан експлуатаційного утримання доріг та вулиць Сквирського району та підготовки їх до експлуатації в зимовий період, з 1 по 20 жовтня було проведено осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі.

Заходи проводилися за участю представників Таращанського ДЕД, Сквирського РАЙДУ  та комунальної організації, місцевих органів виконавчої влади, Укрзалізниці.

Переглядів: 668
  Read More...Друк

Голова райдержадміністрації В.Г.Губський відвідав дитяче відділення Центральної районної лікарні для ознайомлення з умовами перебування та лікування малечі. В заході брали участь : заступник голови адміністрації С.П.Риченко, депутат райради, голова Громадської ради при РДА К.Ф.Бондарчук, головний лікар ЦРЛ В.М.Ковальчук та медпрацівники відділення.

Переглядів: 980
  Read More...Друк

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації С.П. Риченко відбулося засідання робочої групи з легалізації виплат заробітної  плати та зайнятості населення.

Переглядів: 642
  Read More...Друк

Під час робочої поїздки до Обухівського району Анатолій Присяжнюк поспілкувався з  медичним персоналом закладу та умовами лікування хворих в Обухівській районній лікарні, а також ознайомився з проведення реформ в галузі медицини.

- Я не випадково сьогодні знаходжусь тут. Учора під час прямого ефіру на радіо «Ера» до мене звернувся житель Обухова, який був обурений незадовільним станом районної лікарні та умовами, в яких лікуються пацієнти, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 667
  Read More...Друк

Під час візиту до Васильківського району голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав васильківську центральну районну поліклініку, де передав для району два нових автомобіля екстреної медичної допомоги.

- Ці автомобілі, які отримала служба екстреної медичної допомоги – вагомий внесок у розвиток медичної галузі. Карети швидкої допомоги укомплектовані новітнім обладнанням, що надає можливість вчасно та якісно рятувати життя навіть в найскладніших випадках, - сказав Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 725
  Read More...Друк

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час наради розглядалося питання щодо виконання завдань та доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, а саме реалізації проекту «Якісна та доступна медицина – кожному».

Переглядів: 659
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack