Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Четвер, 17 жовтня 2013


Друк

У залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада голови райдержадміністрації В.Г. Губського з керівниками сільськогосподарських підприємств району. У заході брали участь заступник голови райдержадміністрації О.М. Гарбуз, начальник управління агропромислового розвитку РДА В.П. Рибак, начальник управління ветеринарної медицини В.І. Римаренко, начальник відділу держземагенства у Сквирському районі О.А. Баканова та представники ЗМІ.

Переглядів: 606
  Read More...Друк

Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно не нараховує заробітну плату, то звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ним не подається. Тобто, звіт з прочерками подавати не потрібно.

Переглядів: 607
  Read More...Друк

З метою посилення контролю за безпекою дорожньогоруху на вулично-дорожній мережі, зниженням рівня аварійності, недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху, (у тому числі дітей - пішоходів) особливо у темну пору доби на території Сквирського району проводяться профілактичні заходи з навчання дітей безпечному поводженню на вулично – дорожній мережі. Основною метою даних заходів є профілактична робота з такою категорією учасників дорожнього руху, як пішоходи. Під час проведення даного заходу буде  приділятись значна увага до аварійно-небезпечних ділянок вулиць, з урахуванням місць дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.

Переглядів: 664
  Read More...Друк

19 жовтня 2013 року о 12:00, у місті Вишгород на набережній імені С. Поташника за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка відбудеться фестиваль духовної музики і піснеспіву «Один Бог, один народ, одна Україна». Мета заходу – сприяння духовному відродженню нації, утвердженню морально-етичних цінностей у суспільстві та гармонізація державно-церковних відносин. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до фестивалю.

Переглядів: 535
 Друк

 

У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання 23 сесії районної ради, на яке прибуло 37 депутатів. У роботі сесії брали участь голова райдержадміністрації, депутат Київської обласної ради В.Г. Губський, міський голова В.Г. Писаренко, сільські голови, керівники організацій, установ, управлінь, відділів та представники ЗМІ.

Сесія розпочалася з короткого виступу голови районної ради про європейські стандарти функціонування місцевого самоврядування в Україні, права та можливості громадян на участь у цьому процесі що передбачаються завданнями та дорученнями Президента України В.Ф.Януковича щодо Євроінтеграції нашої держави.

Переглядів: 606
  Read More...Друк

З 14 по 20 жовтня у Сквирському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заплановано проведення заходів, спрямованих на повне охоплення соціальними послугами найвразливіших категорій населення, раннє виявлення проблемних сімей і вчасне надання їм підтримки, а також на покращення якості надання соціальних послуг.

Переглядів: 739
  Read More...Друк

Центр надання адміністративних послуг – це постійно діючий робочий орган, утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Сквирській районній державній адміністрації.

 

Місце знаходження Центру надання адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг

Бланки документів

ПЕРЕВІРКА СТАНУ ПОСЛУГИ

онлайн сервіси


Положення про Центр надання адміністративних послуг

Регламент Центру надання адміністративних послуг

Керівництво Центром надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг інформує

Законодавство

Переглядів: 14944
 Друк

Поряд є люди, які не з власної волі опинилися у скруті і без сторонньої підтримки втрачають можливість розвинути та реалізувати власний потенціал.

Першочерговим завданням, що стоїть перед владою, є ефективна робота щодо виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на забезпечення конституційних прав та свобод громадян, насамперед тих, які потребують особливої турботи і уваги держави.

Переглядів: 615
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack