Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Вівторок, 08 жовтня 2013


Друк

Щиросердечно вітаю юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                В.Г. Губський

Переглядів: 624
 Друк

В актовому залі Центру дитячо-юнацької творчості відбувся збір Ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Київської області, у якому брали участь заступник директора департаменту професійно – технічної освіти Міністерства освіти і науки України В.О.Карбишева, заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, головний спеціаліст відділу реєстрації нормативних актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Київській області В.І. Запорожець, директор ДЗ «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» В.О. Зубець, директор ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» О.С. Пасічник, лектори, лідери учнівського самоврядування ПТНЗ та представники ЗМІ.

Переглядів: 712
  Read More...Друк

10 жовтня о 10:00 у приміщенні Пищиківської сільської ради голова Сквирської райдержадміністрацї В.Г. Губський проведе виїзний прийом громадян.

Також, участь у заході візьмуть керівники підрозділів райдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади.

Переглядів: 512
 Друк

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 вересня 2013 року                                                      № 346

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 20.09.2013

Переглядів: 1448
  Read More...Друк
  1. 15 жовтня 2013 року - Останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за вересень (форма№3ВР-1), якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку;довідки  про використані розрахункові книжки;
  2. 15 жовтня 2013 року - Останній день сплати збору за провадження торговельної діяльності; діяльності з надання платних послуг; торгівлі валютними цінностями (з придбання торгового патенту) за листопад;

3. 18 жовтня 2013 року - Останній день сплати авансового внеску з єдиного податку за жовтень платниками, віднесеними до першої та другої груп;

Переглядів: 853
  Read More...Друк

Сквирське відділення Тетіївської ОДПІ ГУ Міндоходів повідомляє, що з метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» (в частині адміністрування сплати ЄСВ органами Міндоходів) 19 вересня 2013 року, в органах Державного казначейства були відкриті нові рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

Небюджетні рахунки відкриті за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування».

Переглядів: 758
  Read More...Друк

З метою подання платниками звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску.

Крім цього, розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року.

Переглядів: 602
  Read More...Друк

Сквирське відділеня Тетіївської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Київській області повідомляє, що з 1 жовтня поточного року прийняття та обробка звітів про суми нарахованого єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) та облік сплати страхових коштів здійснюється органами Міністерства доходів і зборів України.

Переглядів: 728
  Read More...Друк

11 жовтня 2013 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул. Кільцева, 110-А (оптовий ринок сільськогосподарської продукції  “Столичний”) за ініціативи голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка відбудеться відкриття І-го Міжнародного ярмарку-фестивалю “Дари Київщини”.

Переглядів: 608
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack