Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2013
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
червня 2013


Друк

У залі райдержадміністрації відбулося спільне урочисте засідання Громадської ради при РДА у форматі круглого столу на тему: «Виховання громадської свідомості при реалізації основних положень Конституції України», присвячене 17-й річниці прийняття Основного Закону України.

У засіданні брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, помічник – консультант народного депутата України С.В. Кацуби Т.Г. Власюк, голова Громадської ради К.Ф. Бондарчук, члени Громадської ради, державні службовці, представники підприємств, навчальних закладів та ЗМІ.

Переглядів: 644
  Read More...Друк

З метою забезпечення виконання Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», актів Президента України та Кабінету Міністрів України з питань запобігання і протидії корупції та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.08.2007 року № 657-р в управлінні  Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області протягом І півріччя 2013 року  проведена відповідна робота.Головним спеціалістом по контролю за цільовим використанням коштів управління Шевченком В.М. здійснюється контроль та перевірки цільового використання коштів на виплату пенсій поштовим зв’язком та своєчасного зарахування і правильності виплати пенсій банківськими установами, державними цільовими фондами, будинками – інтернатами, підприємствами та організаціями.

Переглядів: 565
  Read More...Друк


Структура управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області:

Переглядів: 972
  Read More...Друк

25 червня у залі засідань голова райдержадміністрації В.Г. Губський провів зустріч із підприємцями міста, в якій брали участь голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, начальник міжрайонної державної податкової інспекції у Сквирському району Л.М.,начальник районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області Ю.Л. Вовк, начальник служби цивільного захисту у Сквирському районі ГТУ МНС України у Київській області І.М. Шуляк.

Переглядів: 698
  Read More...Друк

25 червня у приміщенні Центральної районної бібліотеки відбулося засідання об`єднання майстрів художнього слова «Сузір`я», в якому брали участь голова об`єднання Лариса Левчук, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв`язків зі ЗМІ райдержадміністрації Віталій Лозинський, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук Василь Цимбалюк, дружина українського поета Л. Підпалого Ніла та поети і літератори району.

Переглядів: 673
  Read More...Друк

18 липня виповнюється два роки з часу утворення Указом Президента України № 769/2011 Національного агентства України з питань державної служби - центрального органу виконавчої влади зi спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою, бере участь у формуванні державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування.

Нацдержслужба України є продовжувачем кращих традицій діяльності Головного управління державної служби України (1994 – 2011 роки). Разом з тим, визначені концептуально нові завдання в контексті розпочатих Президентом України та Урядом України реформ, спрямовані на підвищення ефективності діяльності державних органів та гарантування професійності та відповідальності державної служби.

Переглядів: 586
  Read More...Друк

На виконання ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо поліпшення соціально-економічного розвитку місцевих громад, протягом 17-20 червня 2013 року головою райдержадміністрації В.Г. Губським відбувся пропуск сільських голів району, на якому очільник району разом із головою районної ради Б.В. Соболем та керівникамифінансових органів розглянули питання:

1.Про виконання місцевого бюджету за 5 місяців 2013 року.

2.Про хід оздоровлення дітей громади.

3.Про прийняті сільською радою програми та їх фінансування в 2013 році.

4.Проблемні питання розвитку громади.

5.Про стан благоустрою населених пунктів.

Переглядів: 746
  Read More...Друк

22 червня о 10-й годині на Меморіалі Слави, що у місті Сквира, відбувся траурний мітинг з нагоди Дня пам`яті і скорботи, в якому брали участь голова райдержадміністрації В.Г. Губський, голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, голова районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил М.І.Шевчук, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості та ЗМІ.

Переглядів: 557
  Read More...Друк

З 22 червня в зв`язку зі спекою, у центрі міста Сквира, розпочато роботу медичного намету, до кожному громадянину надається фахова медична допомога.

Переглядів: 538
  Read More...Друк

 

У залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державного службовця, в яких брали участь голова райдержадміністрації В.Г. Губський, голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, депутат Київської обласної ради, голова районної організації Партії Регіонів Л.В. Центило, керівник апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюк, помічник –консультант народного депутата України С.В. Кацуби Т.Г. Власюк, державні службовці та представники ЗМІ.

Переглядів: 836
  Read More...


Сторінка 1 з 9
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack