Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2013
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Середа, 19 червня 2013


Друк

У залі райдержадміністрації 19 червня відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Сквирській райдержадміністрації, у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, начальник Білоцерківського міжрайонного Управління Л.Т. Теплова, головний лікар Сквирської центральної районної лікарні В.М. Ковальчук, головний лікар Сквирського центру первинної медико-санітарної допомоги Л.Л. Григоренко.

Переглядів: 569
  Read More...Друк

Сьогодні  відбулося  представлення першим заступником міністра доходів і зборів України Степаном Дериволковим начальника Головного управління Міндоходів у Київській області Олега Нізенка, начальника  Київської митниці Міндоходів Сергія Гіли та заступника начальника головного управління – керівника слідчого підрозділу фінансових  розслідувань Міндоходів у Київській області Павла Покормяка.

Переглядів: 672
  Read More...Друк

Відповідно до положення про проведення Олімпійського дня в Київській області в 2013 році, у червні ц. р. в місті Сквира на стадіоні «Колос» відбувся фінал районного етапу Олімпійського дня в Сквирському районі. Захід проводився з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в районі, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Переглядів: 561
  Read More...Друк

Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Олександр Заєць під час відкриття Молодіжної парусної експедиції “Дніпрова хвиля”, присвяченої 70-й річниці визволення Київської області від німецько-фашистських загарбників.

Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та Загальної програми розвитку фізичної культури і спорту основні зусилля на Київщині будуть спрямовані на залучення широких верств населення до спорту, - сказав Олександр Заєць. – Такі заходи спрямовані на популяризацію здорового способу життя серед жителів області, а особливо серед молоді, адже здорова нація – запорука успішної держави.

Переглядів: 581
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack