Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2013
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
березня 2013


Друк

22 березня під головуванням голови райдержадміністрації В.Г. Губського відбулося засідання  колегії районної державної адміністрації, в якому взяли участь депутат Київоблради, голова районної організації ПР Л.В. Центило, помічник-консультант народного депутата України С.В. Кацуби Т.Г. Власюк, сільські голови,члени колегії, представники ЗМІ.

Переглядів: 718
  Read More...Друк

Понад два місяці триває кампанія декларування доходів громадян. За цей час більше трьох тисяч громадян подали декларації про майновий стан і отримані доходи до державних податкових інспекцій Київської області. Наразі громадяни області задекларували більше 390 мільйонів гривень доходів.

З них – 17 мільйонерів, загальна сума задекларованого доходу яких склала майже 158,6 мільйонів гривень.

Переглядів: 695
  Read More...Друк

18 березня під керівництвом голови райдержадміністрації В.Г. Губського відбулась нарада з керівниками підприємств, підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади,керівниками органів місцевого самоврядування у Сквирському районі. На нараді розглядались питання:

Переглядів: 630
  Read More...Друк

Одним із пріоритетних напрямків роботи ДАІ є проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед учнів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. З цією метою, 15.03.2013р. на території району серед учнів шкіл було проведено змагання команд КВН-ЮІР, де за проявлену кмітливість, винахідливість гумористичність та знання ПДР було визнано переможцем, команду Сквирського ліцею.

Переглядів: 518
 Друк

Ситуація з аварійністю на пасажирському автомобільному транспорті залишається досить складною. Кількість ДТП на території  України, скоєних з вини водіїв автобусів, фактично залишається на рівні минулого року. За аналогічний період на території Київської області кількість ДТП зросла на 100%.

Переглядів: 704
  Read More...Друк

Із вересня 2012 року в Україні видається газета "Ежеднедневное общественно - политическое издание "Взгляд" - щоденне суспільно - політичне видання, огляд політичних та економічних подій, резонансні розслідування, новини культури, спорту та шоу - бізнесу. Передплатний індекс газети в Каталозі видань України 68401, 68402, 68403 та 68404.

Переглядів: 612
 Друк

На виконання вимог СТ УДАІ МВС України від 28.02.2013 р. та з метою створення належних умов для забезпечення безперешкодного проїзду вулично - дорожньою мережею автомобілів швидкої медичної допомоги, а також підвищення транспортної дисципліни водіїв автотранспорту в частині надання передбачених правилами дорожнього руху переваг у русі оперативним транспортним засобам з ввімкненими спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями, в тому числі автомобілям швидкої медичної допомоги. В Сквирському районі в період з 05 по 07 березня 2013 року було проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Увага! Спецсигнал!"

Переглядів: 678
  Read More...Друк

 

Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Міністерства соціальної політики України здійснює професійну реабілітацію інвалідів, що дозволить в подальшому збільшити число працюючих інвалідів.

Сьогодні Центр проводить набір слухачів (інвалідів) на навчання згідно ліцензій Міністерства освіти та науки, молоді за 17 професіями з відповідним терміном навчання:

Переглядів: 847
  Read More...Друк

 

15 березня у ДНЗ « Сквирське ВПУ» відбулося родинне свято батьків і учнів «Роде наш красний, роде наш прекрасний», яке підготували керівник групи Пилюти Тетяни Пилипівни із учнями гр. 32, що навчаються на І курсі за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». З метою розширення уявлення учнів про традиційні стосунки в родині; навчання розвитку пізнавальних інтересів сім’ї, виховування поваги до членів родини, наслідування народних і традиції та звичаїв українського народу.

Переглядів: 1394
  Read More...Друк

 

16 березня на Ювілейній площі м.Сквира відбулось святкування народного свята Масляної, у якому взяли участь голова райдержадміністрації В.Г. Губський , депутат Київоблради, голова районної організації ПР Л.В. Центило, голова райради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, представники громадських, молодіжних організацій, ЗМІ та жителі Сквирщини.

Переглядів: 703
  Read More...


Сторінка 1 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack