Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
січня 2013


Друк

01 листопада 2012 року                                                                                              №346

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого-економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» в межах

Селезенівської сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, враховуючи протокол засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол №16 від 16.10.2012)  та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» на території Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               М.Д. Горбалінський

Переглядів: 711
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                          № 384

Про зберігання системи

відеоспостереження

 

На виконання Порядку використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 19.11.2012 №1968, розпорядження голови райдержадміністрації від 28.09.2012 №304, листа Київської обласної державної адміністрації від 22.11.2012 №11-22-18645:

 

1. Визначити  Дударя Артема В’ячеславовича, головного спеціаліста юридичного відділу, зв’язків з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, матеріально відповідальною особою за забезпечення зберігання програмно-апаратних комплексів систем відеоспостереження.

 

2. Місцем зберігання систем відеоспостереження визначити кабінет №4 райдержадміністрації за адресою: м.Сквира, вул. Богачевського,28.

 

3. Дударю Артему В’ячеславовичу, головному спеціалісту юридичного відділу, зв’язків з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, розробити до 28.11.2012 та довести до відома голів виконавчих комітетів Сквирської міської та сільських рад графік прийому систем відеоспостереження.

 

4. Головам виконавчих комітетів Сквирської міської та сільських рад:

4.1. прийняти систему відеоспостереження після її демонтування на виборчих дільницях територіальної громади згідно з актом прийому передачі;

4.2. передати акт (після демонтування) та опечатану печаткою сільської ради систему відеоспостереження особі, визначеній в п.1 цього розпорядження, згідно з актом                прийому-передачі на відповідальне зберігання (зразок акта додається).

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Салтанюка В.Л.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                       О.В.Левчук

Переглядів: 664
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                                №383

Про формування проекту

районного бюджету

Сквирського району на 2013 рік

Відповідно до статей 2, 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації" та статей 19, 75 Бюджетного кодексу України листа Міністерства Фінансів України                       від 18.09.2012 №31-05020-14-21/22286 „Про розрахункові показники місцевих бюджетів на 2013 рік”, з метою належної організації формування проекту районного бюджету, забезпечення формування реальних проектів місцевих бюджетів району на 2013 рік та якісного складання проекту районного бюджету Сквирського району на 2013 рік:

1. Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, головним розпорядникам коштів районного бюджету та запропонувати міському і сільським  головам:

1.1. Покласти в основу формування проекту районного та інших
місцевих бюджетів району на 2013 рік напрями бюджетної політики,
визначені постановою Верховної Ради України від 22 травня 2012 року
№4824-VІ, прогнозні макропоказники соціального та
економічного розвитку району та врахувати, що основними завданнями
бюджетної політики є:

1.1.1.      Створення умов для рішучого подолання наслідків фінансово-
економічної кризи. Забезпечення динамічного, стабільного та збалансованого
соціально - економічного розвитку району;

1.1.2.      Здійснення заходів щодо легалізації доходів та майна, одержаних
з порушенням податкового законодавства, проведення інвентаризації та
перегляд договорів оренди земельних ділянок комунальної власності
відповідно до вимог чинного законодавства; збільшення надходжень до
місцевих бюджетів шляхом встановлення контролю за питанням
легалізації заробітної плати та додержання суб'єктами господарювання
мінімальних гарантій в оплаті праці;

1.1.3.  Забезпечення ефективності та прозорості приватизації
комунального майна, продажу земель державної та комунальної власності ;

1.1.4.     Залучення інвестицій у технічне переоснащення та модернізацію
насамперед у пріоритетні галузі економіки;

1.1.5.Виконання програм енергозбереження;

1.1.6.Сприяння розвитку підприємницької діяльності;

1.1.7. Забезпечення реальної збалансованості місцевих бюджетів району;

1.1.8. Підвищення результативності, ефективності та прозорості використання бюджетних коштів;

1.1.9. Забезпечення реалізації соціальних гарантій та соціального захисту вразливих верств населення;

1.1.10.Підвищення відповідальності розпорядників бюджетних коштів за досягненням встановлених цілей, зокрема за:

поліпшенням якості надання соціальних послуг населенню;

забезпеченням доступної та якісної медичної допомоги населенню;

підвищенням якості надання освітніх послуг, розвитку фізичної культури та спорту, відродження культури та духовності.

1.2. Забезпечити організацію роботи щодо прийняття рішень на передачу частини видатків місцевих бюджетів, що враховуються та не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та укладання угод в терміни, визначені бюджетним законодавством.

2. Управлінню економіки райдержадміністрації за участю інших структурних підрозділів райдержадміністрації:

розробити, основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району на 2013 рік у розрізі основних галузей економіки з деталізацією показників і їх вплив на показники проекту районного бюджету та інших місцевих бюджетів району, визначити перелік інвестиційних програм району, надати розрахунки обсягу державних капітальних вкладень та бюджету розвитку районного бюджету, визначитись з переліком першочергових об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів бюджетних програм, районного бюджету і надати їх до 01 грудня 2012 року  фінансовому управлінню райдержадміністрації для включення в розрахункові показники місцевих бюджетів району;

для забезпечення формування загального фонду районного бюджету на 2013 рік здійснити прогнозні розрахунки обсягу надходжень до районного бюджету орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності, у розрізі   орендарів,   і   надати   їх      фінансовому   управлінню райдержадміністрації до 01 грудня 2012 року.

 

3.Запропонувати Сквирській Міжрайонній державній податковій інспекції Київської області ДПС підготувати та надати  фінансовому управлінню райдержадміністрації до                 01 грудня 2012 року:

- прогнозні розрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: нарахувань земельного податку, орендної плати з юридичних та фізичних осіб, з урахуванням кількості платників та площ земельних ділянок, що оподатковуються; очікувані надходження податку з доходів фізичних осіб за оренду земельних та майнових паїв, у тому числі кількість орендарів та площ земельних ділянок, що використовуються юридичними та фізичними особами; обраховані розміри можливих втрат місцевих бюджетів району 2013 року внаслідок надання податкових пільг з плати за землю;

- обрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: кількості платників єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб та фіксованого податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи; прогнозних надходжень 2013 року та очікуваних втрат та як наслідок припинення підприємницької діяльності;

- розрахункові показники надходжень: збору за забруднення навколишнього природного середовища в розрізі місцевих бюджетів та платників податків.

4.Формування прогнозних показників видатків на 2013 рік в цілому по району та в розрізі місцевих бюджетів району проводити в тісному контакті з відповідними галузевими відділами, узгоджувати та захищати ці показники видатків, вирішувати неузгоджені питання щодо фінансування галузей 2013 року, які виникають при застосуванні формульного розрахунку, виходячи з аналізу застосування запропонованого механізму  поточного року і упорядкування видаткових повноважень місцевих бюджетів;

5. При формуванні бюджету 2013 року передбачити такі захищені статті видатків загального фонду: оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню, поточні трансферти місцевим бюджетам.

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити дотримання порядку формування районного бюджету на 2013 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України, податкового законодавства та інших Нормативно-правових актів, які стосуються бюджету 2013 року, підготувати та подати на розгляд районної ради проект рішення районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2013 рік”.

7.   Учасникам бюджетного процесу забезпечити виконання взятих бюджетних зобов'язань та проведення платежів з бюджету, визначених Бюджетним кодексом України та іншими нормативно - правовими актами.

Взяти до відома, що розроблення районних цільових програм може ініціюватися лише за умови наявності фінансового ресурсу для забезпечення їх виконання. Планування видатків на бюджетні районні програми, не пов'язаних з утриманням бюджетних установ, здійснюється виключно за наявності затверджених районних цільових програм у відповідних галузях.

 

8.Затвердити бюджетний календар з підготовки проекту районного бюджету на                   2013 рік (додається).

 

9.Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки                                                       О.В.Левчук

голови адміністрації

 

 

Переглядів: 783
 Друк

23 листопада 2012 року                                                                           №382

Про призначення субсидій,

надання державних допомог та пільг

 

Відповідно до п. 2 ст. 13, п.п.1, 5 ст. 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 „Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб за видами пільг»  врахувавши рішення засідання комісії з питань субсидії, соціальних допомог  та пільг (протокол № 2 від 16.11.2012 ):

 

1. Призначити субсидію готівкою на відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива:

Матусевич Олімпіаді Іванівні

Куманській Зінаїді Олександрівні

Новіцькій Олені Данилівні

 

2. Призначити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг:

Адамюк Людмилі Костянтинівні

Тарасенко Катерині Степанівні

Фартушній Тетяні Миколаївні

Мартиновській Феліксі Леонідівні

Шелест Ганні Сергіївні

Петеліну Олександру Михайловичу

Валієвій Марії Дмитрівні

Луцькій Вікторії Марківні

Борисик Ніні Павлівні

Вареник Ганні Петрівні

Лінчук Катерині Якимівні

Гирі Любов Антонівні

Загороднюк Любов Андріївні

Краєвській Людмилі Олексіївні

Марченко Ніні Макарівні

Поліщук Марії Дмитрівні

Глушенко Наталії Тимофіївні

3. Призначити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житла:

Статкевич Лідії Павлівні

Янюк Зінаїді Іванівні

Якштас Наталії Петрівні

Орлик Людмилі Павлівні

Левківській Любов Сергіївні

 

4. Відмовити в наданні субсидії на збільшену площу житла:

Задерію Віктору Харитоновичу

Вареник Ганні Петрівні

Фартушній Тетяні Миколаївні

5.  Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім”ям:

Киричук Людмилі Миколаївні

Павлівській Валентині Валентинівні

Білінській Аллі Іванівні

Вовкотруб Наталії Степанівні

Акімовій Світлані Миколаївні

Кульмамедовій Ділбар Ісаєвні

Липко Оксані Степанівні

 

6. Відмовити в наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям:

Малярчук Тетяні Олександрівні

Салімовій Мохірі Афраілівні

 

7. Надати пільги за місцем фактичного проживання:

Марунич Галині Олександрівні

Теренкевич Вікторії Вікторівні

Плахотнюк Валентині Миколаївні

Казнозій Таїсії Василівні

Статкевич Ользі Федорівні

Іванько Оксані Михайлівні

Надбайловій Ірині Миколаївні

Бровченко Світлані Анатоліївні

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      О.В.Левчук

Переглядів: 651
 Друк

22 листопада 2012 року                                                                             №381

Про зняття з обліку автомобіля з

метою вибракування

 

 

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації“:

 

1. Зняти з обліку в Білоцерківському МРЕВ ДАІ ГУ МВС України автомобіль              ВАЗ-2107, державний номер 3167 КХВ, 1995 року випуску, двигун №3924272,                        кузов ХТА 2107 ООТ 0952139, колір  “Мурена“ для вибракування.

 

2. Зняття з обліку автомобіля доручити виконавчій дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Сквирському районі в особі начальника Луцького М.Ф.

 

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                          О.В.Левчук

Переглядів: 944
 Друк

21 листопада 2012 року                                                                              № 380

Про внесення змін

до  районного бюджету

Сквирського району на 2012 рік

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та керуючись частиною 5 статті 23 та частиною 7 статті 78 Бюджетного кодексу України, відповідно до пункту 47 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 „Про затвердження порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” (зі змінами), листа управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 22 листопада 2012  року № 2448, листів головних розпорядників коштів районного бюджету:

1. В зв’язку із незабезпеченістю плановими призначеннями на здійснення виплат під фактичні нарахування за листопад 2012  року на виплату житлово-комунальних послуг здійснити перерозподіл кошторисних призначень між кодами тимчасової та економічної класифікаціями видатків загального фонду таким чином:

Зменшити видатки по КТКВК 090201 „Пільги ветеранам війни особам на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту, особам, які мають особливі заслуги  перед Батьківщиною, надання пільг та житлових субсидій населенню на житлово-комунальні послуги” 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму 70000 грн.

Збільшити видатки  по КТКВК 090204 „Пільги ветеранам  військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, особам на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”особам, які мають особливі заслуги перед  Батьківщиною”, КЕКВ 1343  „Інші поточні трансферти населенню” на суму 10000 грн.

Збільшити видатки по КТКВК 090210  „ Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбачені частиною четвертою статті 20 Закону України „Про захист рослин...” КЕКВ 1343  „ Інші поточні трансферти населенню” на суму 60000 грн.

 

2. В зв’язку із незабезпеченістю плановими призначеннями на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери за листопад 2012 року, проплати за придбання вугілля здійснити перерозподіл бюджетних призначень за загальним фондом між кодами тимчасової, економічної класифікаціями видатків і між головними розпорядниками коштів районного бюджету таким чином:

 

Зменшення видатків на суму 1691486 грн

Відділ культури та туризму райдержадміністрації – 96636 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 110201 „Бібліотеки” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 30000 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 15000 грн.                Зменшити видатки по КТКВК 110204 „Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 30000 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 21636 грн.

 

Відділ освіти райдержадміністрації – 1524850 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070201 „Загальноосвітні школи” КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 289700 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070202 „Вечірні (змінні школи)” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 8300 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 2800 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070303 „Дитячі будинки” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 73600 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму                      22300 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070401 „Позашкільні заклади освіти” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 292300 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату”                  на суму 118450 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070802 „Методична робота” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 174200 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму                  62100 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070804 „Централізовані бухгалтерії” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 130100 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 53000 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 070805 „Групи централізованого господарського обслуговування” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 119500 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 42600 грн.

Зменшити видатки по КТКВК 130107 „Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму                81300 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 54600 грн.

 

Управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації – 50000 грн

Зменшити видатки по КТКВК 091205 „Виплата грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку...”КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населення” на суму 50000 грн.

Резервний фонд -20000 грн.

 

Збільшення видатків на суму 1691486 грн:

Відділ освіти райдержадміністрації + 486500 грн.

Збільшити видатки по КТКВК 070201 „Загальноосвітні школи” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 416500 грн., КЕКВ 1166 „Оплата інших енергоносіїв” на суму 70000 грн.

Сквирська центральна районна лікарня  + 1204986 грн.

Збільшити видатки по КТКВК 080101 „Лікарні” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму  727360 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 255825     грн.

Збільшити видатки по КТКВК 080600 „Фельдшерсько-акушерські пункти” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 54827 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 18345 грн.

Збільшити видатки по КТКВК 080300 „Мед амбулаторії” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 95557 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на                  суму 35399 грн.

Збільшити видатки по КТКВК 081004 „Централізовані бухгалтерії” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 12339 грн., КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму  5334 грн..

 

3.Фінансовому управлінню Сквирської райдержадміністрації внести зміни до помісячного та річного розпису видатків районного бюджету на 2012 рік та підготувати подання для винесення вищевикладених змін на чергову сесію Сквирської районної ради.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника  голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський

Переглядів: 721
 Друк

19 листопада 2012 року                                                                                    №375

Про  заходи щодо відзначення в районі

Дня спільних дій в інтересах дітей

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указу Президента України від 16.12.2011 №1163/2011 "Про питання щодо забезпечення прав дітей в Україні", керуючись постановою Кабінету Міністрів від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», на виконання районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2009-2017 роки, затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради від 03.09.2009 №04/02-25-05 та з метою відзначення у районі Дня спільних дій в інтересах дітей:

 

1. Затвердити план заходів щодо відзначення в районі Дня спільних дій в інтересах дітей (додаток 1) з покладенням відповідальності щодо забезпечення належної підготовки, організації і проведення цих заходів на визначених вказаним планом відповідальних.

 

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації:

2.1 придбати згідно з кошторисом витрат (додаток 2) витратні матеріали та подарунки для організації проведення заходів та привітання зі святом дітей соціально незахищених категорій – учасників святкових дійств.

2.2 організувати поїздку групи дітей соціально незахищених категорій в кількості             18 осіб до м.Києва для участі у святкових заходах;

2.3 відповідальність за життя  і здоров’я дітей в дорозі покласти на супроводжуючого, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Поліщука С.В.

 

3. Фінансовому  управлінню райдержадміністрації профінансувати службу у справах дітей райдержадміністрації у сумі 4437 (чотири тисячі чотириста тридцять сім) гривень на оплату витрат згідно з кошторисом вказаного заходу за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2012 рік на фінансування програм служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський

Переглядів: 801
 Друк

19 листопада 2012 року                                                                                 №374

Про надання статусу дитини-сироти

Фалькович Анні Олексіївні,

02.07.1998 року народження

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 243, 244, Сімейного кодексу України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини", врахувавши свідоцтво про смерть матері Фалькович Зінаїди Василівни, видане виконавчим комітетом Горобіївської сільської ради  25.03.2011, та свідоцтво про смерть батька - Фалькович Олексія Михайловича, видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану Сквирського районного управління юстиції  у Київській області 14.11.2012:

 

1.  Надати малолітній Фалькович Анні Олексіївні, 02.07.1998 року народження,     статус дитини-сироти.

 

2. Службі у справі дітей райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства вжити вичерпних заходів щодо захисту законних прав та інтересів дитини.

 

 

Голова адміністрації                                                                              М.Д.Горбалінський

Переглядів: 716
 Друк

16 листопада 2012 року                                                                                   №372

Про план залучення сил та засобів

для гасіння пожеж та ліквідації

наслідків надзвичайних ситуацій

в населених пунктах  району

 

Відповідно до Законів України „Про пожежну безпеку”, „Про правові засади цивільного захисту”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Положення про місцеву пожежну охорону”, а також з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в населених пунктах району:

 

1. Затвердити план залучення сил та засобів для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в населених пунктах району (додається).

 

2. Службі цивільного захисту у Сквирському районі, органам місцевого самоврядування, керівникам об’єктів і організацій рекомендувати забезпечити постійну готовність пожежних та пожежно – рятувальних підрозділів до дій з ліквідації надзвичайних ситуацій відповідно до плану.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Левчука О.В.

 

 

 

Голова адміністрації М.Д. Горбалінський

Переглядів: 832
 Друк

14 листопада 2012 року                                                                                   №368

Про внесення змін до  районного бюджету

Сквирського району на 2012 рік

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  керуючись частиною 5 статті 23 та частиною 7 статті 78 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002  № 228 „Про затвердження порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” (зі змінами), пункту 11 рішення сесії районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2012 рік” від 30.12.2011 року  № 01-11-VІ скликання, листа Сквирської центральної районної лікарні від 13.11.2012 № 1172 щодо виплати заробітної плати за першу половину листопада  медичним працівникам району:

 

1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень між кодами тимчасової та економічної класифікаціями видатків таким чином:

Зменшити видатки по КТКВК 080300 „Мед амбулаторії” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 40738,29 грн, КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату”  на суму 48692,02 грн.;

Зменшити видатки по КТКВК 080600 „Фельдшерсько-акушерські пункти” КЕКВ „Заробітна плата” на суму 116358,34 грн, КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату”  на суму 48653,01 грн.;

Зменшити видатки по КТКВК 081004 „Централізовані бухгалтерії” КЕКВ „Заробітна плата” на суму 45983,77 грн, КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату”  на суму 18970,59 грн.;

Збільшити видатки по КТКВК 080101 „Лікарні” КЕКВ 1111 „Заробітна плата” на суму 243000 грн, КЕКВ 1120 „Нарахування на заробітну плату” на суму 76396,02 грн.

 

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до розпису загального фондів районного бюджету на 2012 рік та подати це розпорядження на затвердження сесії Сквирської районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                М.Д.Горбалінський

Переглядів: 502
 


Сторінка 10 з 13
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack