Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Середа, 30 січня 2013


Друк

10 грудня  2012 року                                                                                  №409

Про втрату чинності деяких розпоряджень

голови райдержадміністрації

 

Відповідно до Закону України від 02.10.2012 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення“ та п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“:

 

1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 03.02.2010 №72 “Про утворення районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою“; від 24.09.2010 №683 “Про внесення доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.02.2010 №72; від 01.09.2011 №485 “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.02.2010 №72; від 30.11.2011 №675 “Про зміни у складі районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою“; від 21.09.2012 №296 “Про зміни у складі районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою“.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                        О.В.Левчук

 

Переглядів: 839
 Друк

07 грудня 2012 року                                                                                  №407

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на

земельну  ділянку  в  розмірі  земельної

частки (пай) гр. Скороходу Володимиру Миколайовичу

з оформленням державного акта на право

власності на земельну ділянку

в межах Ленінської сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Скорохода Володимира Миколайовича про надання у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) згідно з рішенням Сквирського районного суду Київської області Справа № 1022/2930/2012р. 2/1022/906/2012р. від 10.09.2012року, та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) з оформленням державного акта на право власності на земельну ділянку площею –        3,2327 га Скороходу Володимиру Миколайовичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в межах Ленінської сільської ради.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Скороходу Володимиру Миколайовичу виготовити технічну документацію із землеустрою та подати на розгляд райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                    О.В.Левчук

Переглядів: 651
 Друк

07 грудня 2012 року                                                                               №406

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку гр. Поліщуку Олександру Івановичу, члену

СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву громадянина Поліщука Олександра Івановича, члена СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Поліщуку Олександру Івановичу ,члена СГТ «Фіаніт», за рахунок земель, переданих                   СГТ «Фіаніт» для організації колективного садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області  Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

 

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         О.В.Левчук

Переглядів: 608
 Друк

07 грудня 2012 року                                                                                №405

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують

право оренди на земельну ділянку водного фонду

ТОВ «Сквираплемрибгосп» для риборозведення в

межах Антонівської сільської ради

 

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Сквираплемрибгосп» Гейка Л.М. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянкуводного фонду площею 22,3201 га для риборозведення в межах Антонівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 18 від 04.12.2012 року), зважаючи на те, що гідротехнічні споруди ставків по с.Антонів знаходяться в оренді ТОВ «Сквираплемрибгосп» та керуючись ст.ст. 17, 31, 34, 58, 59, 93, 116, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку водного фонду, площею 22,3201га  ТОВ «Сквираплемрибгосп»для риборозведення в межах Антонівської сільської ради. Категорія земель - землі водного фонду.

 

2. Розробку документації із землеустроюрозпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Сквираплемрибгосп» виготовити технічну документацію із землеустрою, погодивши її відповідно до норм чинного законодавства, та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                       О.В.Левчук

 

 

Переглядів: 682
 Друк

07 грудня  2012 року                                                                                  №404

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку гр. Кулиничу Сергію Миколайовичу, члену

СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву громадянина Кулинича Сергія Миколайовича - члена СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Кулиничу Сергію Миколайовичу  , члену СГТ «Фіаніт», за рахунок земель, переданих СГТ «Фіаніт»для організації колективного садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

 

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      О.В.Левчук

Переглядів: 645
 Друк

05 грудня 2012 року                                                                                      №403

Про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення частини

земельної ділянки із земель сільськогосподарського

призначення на землі промисловості, транспорту,

зв’язку, енергетики, оборони та іншого

призначення ПП «ГОЛД РІЄЛТІ» для будівництва та

обслуговування готельно-ресторанного комплексу

на території Пищиківської сільської ради

 

 

Розглянувши клопотання ТОВ «Український проект» про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення ПП «ГОЛД РІЄЛТІ» для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу на території Пищиківської сільської ради та керуючись ст.ст. 17, 20, 116,  123, 207 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року №502 «Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення ПП «ГОЛД РІЄЛТІ» для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу на території Пищиківської сільської ради площею 2,3700 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в межах Пищиківської сільської ради, категорія земель-землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

2. Відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, заподіяні вилученням сільськогосподарських угідь(ріллі), для потреб, не пов’язаних  із  сільськогосподарським виробництвом, в сумі 421440,00 грн.(чотириста двадцять одна тисяча чотириста сорок) відповідно до акта визначення втрат сільськогосподарського виробництва від 15.12.2011 року.

 

3. Отримати в Державній інспекції сільського господарства у Київській області дозвіл на зняття родючого шару грунту.

 

4. ПП «ГОЛД РІЄЛТІ» виготовити державні акти на земельні ділянки площею 2,3652 га – для будівництва готельно-ресторанного комплексу, 1,4898 га – для ведення підсобного сільського господарства та провести їх державну реєстрацію відповідно до норм чинного законодавства.

 

5. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну цільового призначення земельних ділянок, здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених  чинним законодавством України.

 

6. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

7. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                       О.В.Левчук

Переглядів: 851
 Друк

29 грудня 2012 року                                  м. Сквира                        №447

 

Про затвердження планів роботи

Сквирської районної державної

адміністрації

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 „Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації”, на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації             від 27.11.2007 №730 „Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації”:

 

Затвердити:

план роботи  районної державної  адміністрації на 2013 рік (додаток 1);

план роботи районної державної адміністрації на 1 квартал 2013 року (додаток 2);

план роботи районної державної адміністрації на січень 2013 року (додаток 3).

 

 

 

Голова адміністрації                                                       М.Д.Горбалінський

Переглядів: 640
 Друк

28 грудня 2012 року                                                                                           №446

Про внесення змін

до  районного бюджету

Сквирського району на 2012 рік

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, частини                  5 статті 23 та частини 7 статті 78 Бюджетного кодексу України, на виконання пункту                 47 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 року № 228 „Про затвердження порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ”, рішення сесії Київської обласної ради від 27.12.2012 року №536-29-VІ „Про внесення змін до рішення обласної ради від 28.12.2011 №245-14VІ „Про обласний бюджет Київської області на 2012 рік”:

 

1. Зменшити обсяг дохідної частини районного бюджету загального фонду по КБКД 41031000 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” на суму 265,0 тис. грн. та відповідно зменшити обсяг  видаткової частини бюджету по кодам  тимчасової класифікації видатків таким чином:

Зменшити видатки по КТКВК 090202 „Пільги ветеранам війни, особам на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту”, особам, які мають особливі заслуги  перед Батьківщиною...,на  придбання твердого палива та скрапленого газу”  КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму                43,0 тис.грн.

Зменшити видатки  по КТКВК 090205 „Пільги ветеранам  військової служби, ,ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції ...., на придбання твердого палива „ КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму 1,5 тис.грн.

Зменшити видатки по КТКВК 090208 „Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам)та опікунам(на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на придбання твердого палива КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму 3,0 тис.грн.

Зменшити видатки  по КТКВК 090211 „Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбачені частиною статті 20 Закону України „ Про захист рослин”...; на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива” КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму 13,4 тис.грн.

Зменшити видатки по КТКВК 090216  „Надання пільг багатодітним сім’ям на придбання твердого палива та скрапленого газу” КЕКВ 1343 „Інші поточні трансферти населенню” на суму 1,2 тис.грн.

Зменшити видатки по КТКВК 090406 „ Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого  та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу”  КЕКВ „Інші поточні трансферти населенню” на суму 202,9 тис. грн.

2. Зменшити обсяг дохідної частини  районного бюджету загального фонду  по КБКД 41030600 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми малозабезпеченим сім’ям інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам  та тимчасової державної допомоги дітям” на суму 260,0 тис.грн., та відповідно  зменшити обсяг видаткової частини районного бюджету по  кодам  тимчасової  класифікації видатків  таким чином:

- Зменшити видатки по КТКВК  090302  „ Допомога у зв’язку вагітністю та пологами” КЕКВ 1343 „ Інші поточні трансферти населенню” на суму 6,0 тис.грн.

-  Зменшити видатки по КТКВК  090303 „ Допомога на догляд за дитиною віком до                   3-х  років „ КЕКВ 1343 „ Інші поточні трансферти населенню „  на суму 10,9 тис.грн.

- Зменшити видатки по  КТКВК 090304 „ Допомога при народженні дитини „ КЕКВ 1343 „ Інші поточні трансферти населенню „ на суму 200,5 тис.грн.

- Зменшити видатки  по КТКВК 090305 „ Допомога на дітей над якими встановлено  опіку чи піклування „ КЕКВ 1343 „  Інші поточні трансферти населенню”  на суму                         23,7 тис.грн.

- Зменшити  видатки  по КТКВК 091300 „ Державна соціальна допомога  інвалідам  з дитинства та дітям- інвалідам „ КЕКВ 1343 „ Інші поточні трансферти населенню „ на суму 8,1 тис.грн.

- Зменшити видатки по КТКВК 090307 „ тимчасова державна допомога „ КЕКВ 1343     „Інші поточні трансферти населенню „ на суму 10,8 тис.грн.

 

3. Зменшити дохідну частину  районного бюджету загального фонду  по                        КБКД 41035800  „ Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам вихователям  в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”,  на суму 9,8 тис. грн.. та відповідно  зменшити видаткову частину районного бюджету по  КТКВК 070303  „ Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім’ї” КЕКВ 1343 „ Інші поточні трансферти населенню” на суму   9,8 тис.грн.

 

4. Зменшити обсяг  дохідної частини спеціального фонду районного бюджету по КБКД 41036600 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та  послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувались та/або погоджувались органами державної влади чи місцевого самоврядування” на суму 56,7 тис. грн., та відповідно  зменшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по КТКВК 250383 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та  послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувались та/або погоджувались органами державної влади чи місцевого самоврядування” КЕКВ 1320 на суму    56,7 тис. грн.

 

5.Фінансовому управлінню Сквирської райдержадміністрації внести зміни до помісячного та річного розпису видатків районного бюджету на 2012 рік.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника  голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                        М.Д.Горбалінський

 

Переглядів: 713
 Друк

24 грудня 2012 року                                                                                     №442

Про підготовку та проведення

районного заходу «Майбутнє України

будуємо разом»

 

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.12.2012 № 526 «Про підготовку та проведення обласного заходу «Майбутнє України будуємо разом»:

 

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення районного заходу «Майбутнє України будуємо разом» у складі згідно з додатком 1.

 

2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення районного заходу «Майбутнє України будуємо разом» (далі – план заходів) згідно з додатком 2.

 

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації  забезпечити неухильне виконання заходів, зазначених у плані.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                    М.Д. Горбалінський

 

 

 

Переглядів: 745
 Друк

30 січня 2013 року під головуванням в.о. голови райдержадміністрації О.В. Левчука відбулося засідання  колегії районної державної адміністрації, в якому взяли участь депутати Київської обласної ради В.Г. Губський та Л.В. Центило, голова райради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, члени колегії та представники ЗМІ.

На засіданні розглянуто питання: Переглядів: 689

  Read More...


Сторінка 3 з 6
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack