Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Середа, 30 січня 2013


Друк

21 грудня 2012 року                                                                               №429

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ВАТ «Шамраївське» в межах Рудянської

сільської ради Сквирського району

 

Розглянувши клопотання директора ВАТ «Шамраївське» Ткачука Л.М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ВАТ «Шамраївське» (с.Руда) площею 628,2408 га на території Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ВАТ «Шамраївське» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                          М.Д. Горбалінський

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 621
 Друк

21 грудня 2012 року                                                                                       №426

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Агрофірма «Кривошиїнська» в межах Кривошиїнської

сільської ради Сквирського району

 

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Агрофірма «Кривошиїнська».Ткачука С.Л про надання дозволу на розробку проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма «Кривошиїнська» (с.Кривошиїнці) площею 461,93 га на території Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Агрофірма «Кривошиїнська» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

Переглядів: 618
 Друк

18 грудня 2012 року                                                                                        №420

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право оренди на земельну ділянку

сільськогосподарського призначення

ТОВ «Надія-10» в межах Горобіївської сільської ради

 

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Надія-10» Титарчука П.О. про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо   складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 13,5 га для обслуговування та експлуатації господарських будівель і споруд в межах Горобіївської сільської ради, за рахунок земель, які раніше були надані в постійне користування ЗАТ «Надія-10», враховуючи її припинення та керуючись                         ст.ст. 17, 93, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Цивільним кодексом України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України “Про оренду землі”:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 13,5 га для обслуговування та експлуатації господарських будівель і споруд в межах Горобіївської сільської ради.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Надія-10» виготовити документацію із землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський

Переглядів: 652
 Друк

18 грудня 2012 року                                                                                               №419

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ДП «Кліринг - Агро» в межах Кривошиїнської сільської  ради

Розглянувши клопотання дочірнього підприємства «Кліринг-Агро» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею                14,99 га в межах Кривошиїнської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол №18                 від 04.12.2012), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 та п.17 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (пай) затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 року №119:

 

1. Надати в оренду ДП «Кліринг-Агро» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 5 шт. загальною площею 14,99 га за №№ 142, 143, 177, 242, 272 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське» с. Кривошиїнці, вартістю 439 447,8 гривень на території Кривошиїнської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі                 4% від їх загальної вартості, що складає  17 577,91 грн (сімнадцять тисяч п’ятсот сімдесят сім гривень 91 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                        30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Кривошиїнської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Кривошиїнській  сільській  раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом  обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський

Переглядів: 773
 Друк

18 грудня 2012 року                                                                                        №418

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

СФГ «Нива-1» в межах Кам’яногребельської сільської  ради

Розглянувши клопотання селянського (фермерського) господарства «Нива-1» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 6 шт. загальною площею 15,72 га в межах Кам’яногребельської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 18 від 04.12.2012), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду СФГ «Нива-1» невитребувані земельні частки (паї) кількістю                 6 шт. загальною площею 15,72 га за №№ 191, 198, 207, 306,361, 396 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Перше травня» с. Кам’яна Гребля, вартістю 452152,44 гривень на території Кам’яногребельської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі               4% від їх загальної вартості, що складає 18086,10 грн (вісімнадцять тисяч вісімдесят шість гривень 10 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                           30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Кам’яногребельської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Кам’яногребельській сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський

Переглядів: 648
 Друк

18  грудня 2012 року                                                                                          №417

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність Мулокас Тетяні Анатоліївні

для ведення особистого селянського господарства

в межах Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву громадянки Мулокас Тетяни Анатоліївни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мулокас Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, розроблений ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»,керуючись ст.ст. 17, 33, 116, 118, 121 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про особисте селянське господарство»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мулокас Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність із земель запасу Чубинецької сільської ради земельну ділянку Мулокас Тетяні Анатоліївні площею 0,2770 га, з них ріллі-0,2770 га, для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Видати державні акти на право власності на земельну ділянку Мулокас Тетяні Анатоліївні, зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

 

4. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок, які передаються у власність:

- заборона на зміну цільового призначення земельних ділянок;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

6. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

 

 

 

Переглядів: 576
 Друк

18 грудня 2012 року                                                                                №416

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність Довжко Валентині Василівні

для ведення особистого селянського господарства

в межах Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву громадянкиДовжко Валентини Василівни та проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність Довжко Валентині Василівні для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, розроблений ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»,керуючись ст.ст. 17, 33, 116, 118, 121 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про особисте селянське господарство»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність Довжко Валентині Василівні для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність із земель запасу Чубинецької сільської ради, земельні ділянки Довжко Валентині Василівні площею 1,2850 га, з них ріллі-1,2850 га для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Видати державні акти на право власності на земельні ділянки Довжко Валентині Василівні зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

 

4. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок, які передаються у власність:

- заборона на зміну цільового призначення земельних ділянок;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

6. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                           М.Д. Горбалінський

Переглядів: 620
 Друк

18 грудня 2012 року                                                                                №415

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність Ковальчуку Володимиру Михайловичу

для ведення особистого селянського господарства

в межах Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву громадянина Ковальчука Володимира Михайловича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковальчуку Володимиру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, розроблений ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»,керуючись ст.ст. 17, 33, 116, 118, 121 п.12 розділу   Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про особисте селянське господарство»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковальчуку Володимиру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність із земель запасу Чубинецької сільської ради земельну ділянку Ковальчуку Володимиру Михайловичу площею 2,0000 га, з них ріллі-2,0000 га для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Видати державні акти на право власності на земельну ділянку Ковальчуку Володимиру Михайловичу, зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

 

4. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність:

- заборона на зміну цільового призначення земельних ділянок;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

6. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

Переглядів: 626
 Друк

12 грудня 2012 року                                                                                          №412

Про затвердження річного

земельного звіту за 2012 рік

 

 

Розглянувши матеріали річного звіту за 2012 рік, складеного управлінням  Держкомзему  у Сквирському районі в розрізі категорій земель та землекористувачів:

 

1. Затвердити звіт про наявність земель та розподіл їх по категоріях, землекористувачах та власниках земель по угіддях станом на 01.01.2013 року                                    ( форми №6-зем,6а-зем, 6б-зем), довідку про зміну площ сільськогосподарських угідь  в усіх категоріях земель, додатки № 2,3,4 та форму №2-зем.

 

2. Погодитись із змінами площ сільськогосподарських угідь, що сталися за звітний період.

 

3. Виконуючій обов’язки начальника управління Держкомзему у Сквирському районі Тибулевич С.Л. подати затверджений земельний звіт до Головного управління Держкомзему у Київській області.

 

4. Сільськогосподарським підприємствам, іншим підприємствам, установам, організаціям та громадянам забезпечити ефективне використання наявних сільськогосподарських угідь, підвищення їх родючості в 2013 році.

 

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі забезпечити в установленому порядку належне зберігання документів, на підставі яких видано розпорядження.

 

 

Голова адміністрації                                                     М.Д.Горбалінський

 

 

 

 

Переглядів: 699
 Друк

10 грудня 2012 року                                                                                №410

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у власність                                                                  2-ом громадянам для ведення особистого

селянського господарства  в межах Сквирської

міської ради  Київської області

 

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Пивовар Н.М. та проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 2-ом громадянам для ведення особистого селянського господарства в межах Сквирської  міської ради Київської області, розроблений фізичною особою-підприємцем Пивовар Н.М., керуючись   ст.ст. 17, 33, 116, 118, 121 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про особисте селянське господарство»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність                    2-ом громадянам для ведення особистого селянського господарства в межах Сквирської  міської ради Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність із земель запасу Сквирської міської ради земельні ділянки                 2-ом громадянам, наведеним в додатку  до цього розпорядження, загальною площею 4,0000 га, з них ріллі - 4,0000 га, для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Видати державні акти на право власності на земельні ділянки 2-ом громадянам, наведеним в додатку до цього розпорядження, зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

 

4. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок, які передаються у власність:

- заборона на зміну цільового призначення земельних ділянок;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                       О.В.Левчук

 

 

 

 

Переглядів: 673
 


Сторінка 2 з 6
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack