Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      
Вівторок, 29 січня 2013


Друк

14 листопада 2012 року                                                                          №371

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Котіковій Варварі

Іванівні в межах Пустоварівської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву директора ПП “Світлиця Нова“ Я.В.Світличного про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Котікові Варварі Іванівні в межах Пустоварівської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Котіковій Варварі Іванівні в межах Пустоварівської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність Котіковій Варварі Іванівні  земельну ділянку з кадастровим номером 3224085900:04:018:0020 площею 6,8201 га (з них ріллі-6,8201га), оформити та видати Котіковій Варварі Іванівні державний акт на право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

3.3. Відповідно до ст..81 Земельного кодексу України, протягом року, з моменту отримання права власності, відчужити земельну ділянку.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                       М.Д. Горбалінський

Переглядів: 684
 Друк

14 листопада 2012 року                                                                             №370

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку гр. Архипову Борису Миколайовичу, члену

СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву  гр. Архипова Бориса Миколайовича, члена СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Архипову Борису Миколайовичу ,члену СГТ «Фіаніт», за рахунок земель, переданих                              СГТ «Фіаніт» для організації колективного садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області (ділянка №509). Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

 

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                        М.Д. Горбалінський

Переглядів: 706
 Друк

14 листопада 2012 року                                                                         №369

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі

Михайловичу в межах Шаліївської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Когутенка Миколи Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі Михайловичу  в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі Михайловичу в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність Когутенку Миколі Михайловичу земельну ділянку з кадастровими номерами 3224087800:03:023:0010 площею 5,6822 га (з них ріллі-5,6822га); оформити та видати Когутенку Миколі Михайловичу державні акти на право власності на земельні ділянки.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається.

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

Переглядів: 656
 Друк

14 листопада 2012 року                                                                              №367

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї)

ФОП Ткачук Людмилі Володимирівні

в межах Рудянської сільської  ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Ткачук Людмили Володимирівни  про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею 19,33 га в межах Рудянської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 17                   від 31.10.2012 року), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду ФОП Ткачук Людмилі Володимирівні невитребувані земельні частки (паї) кількістю 5 шт. загальною площею 19,33 га за №№ 260,354,390,391,431 згідно із схемою поділу земель колективної власності ВАТ “Шамраївське“ с. Руда, вартістю 562148,28 гривень на території Рудянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі                 4% від їх загальної вартості, що складає 22485,93 грн (двадцять дві тисячі чотириста вісімдесят п’ять гривень 93 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                       30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Рудянської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Рудянській сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                             М.Д.Горбалінський

Переглядів: 735
 Друк

12 листопада 2012 року                                                                        №365

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Агрофірма Шапіївка» в межах Шапіївської

сільської ради Сквирського району

 

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Агрофірма Шапіївка» Арікова І.П. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України №1134 від 02.11.2011 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма Шапіївка» площею 970,76 га на території Шапіївської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Агрофірма Шапіївка» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

 

Переглядів: 681
 Друк

12 листопада 2012 року                                                                                    №364

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Оріховецьке» в межах Оріховецької

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Оріховецьке» Паніматченко Л.Д.про надання дозволу на розробку проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України №1134 від 02.11.2011 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Оріховецьке» (с.Оріховецьке) площею 1245,8678 га на території Оріховецької  сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Оріховецьке» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський

Переглядів: 733
 Друк

12 листопада 2012 року                                                                           №363

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Сервіс» - ГУВ в межах Красноліської

сільської ради Сквирського району

 

Розглянувши клопотання генерального директора ТОВ «Сервіс»- ГУВ Грищенко О.М.про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує                              еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою,  що забезпечує                              еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Сервіс» - ГУВ  площею 1021,059 га на території Красноліської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Сервіс ГУВ» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський

Переглядів: 637
 Друк

12 листопада 2012 року                                                                          №362

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в оренду земельних ділянок

водного фонду гр. Левенчуку Володимиру Павловичу

для риборозведення  в межах Горобіївської сільської ради

 

Розглянувши клопотання гр. Левенчука Володимира Павловича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок водного фонду площею 5,8га та 1,1га для риборозведення в межах Горобіївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 14 від 31.08.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 31, 34, 58, 59, 93, 116, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок водного фонду, а саме: 5,8 га та 1,1га гр. Левенчуку В.П. для риборозведення в межах Горобіївської сільської ради. Категорія земель: землі водного фонду.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. гр. Левенчуку В.П. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

 

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський

Переглядів: 718
 Друк

07 листопада 2012 року                                                                          №361

Про скасування розпорядження голови

адміністрації від 16.04.2010 року за № 330

Розглянувши клопотання генерального директора ТОВ «СП «Агропрогрес»Левченка В.В. про скасування розпорядження №330 від 16.04.2010 року «про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «СП «Агропрогрес» в межах Сквирської міської ради, керуючись ст. ст. 17, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 ст.ст.41,43 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Скасувати, розпорядження голови райдержадміністрації від 16.04.2010 року № 330 «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення в межах Сквирської міської ради для комерційного використання».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                                 М.Д.Горбалінський

 

 

 

Переглядів: 703
 Друк

07 листопада 2012 року                                                                                №360

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Криволапу Володимиру

Омельяновичу в межах Ленінської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання гр. Криволапа Володимира Омельяновича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Криволапу Володимиру Омельяновичу в межах Ленінської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Криволапу Володимиру Омельяновичу в межах Ленінської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність Криволапу Володимиру Омельяновичу земельну ділянку кадастровий номер 3224083600:04:010:0025 площею 3,2187 га (з них ріллі-3,2187 га); оформити та видати Криволапу Володимиру Омельяновичу державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації                                                      М.Д. Горбалінський

Переглядів: 712
 


Сторінка 2 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack